27.06.2009 - Wasyl - Battle Mix

Atmospheric d'n'b
12.06.2009 - 20.07.2009

Powrót do 1

Re: 27.06.2009 - Wasyl - Battle Mix

Postprzez Kasper 19 lip 2009, 19:00

Szczerze to do mnie to nieco dziwne połączenie, niemal chillowych/progresywnych melodii z będzącym jak lokomotywa podkładem. Zaczęło się dość fajnie i obiecująco, ale z czasem zacząłem się oglądać na zegarek. Im dłużej tym nudniej. Widać nie czuje takiej muzyki. Zapunktowałeś jednak tym, że potrafisz te całe drumy mixować. Jest to pierwszy set drum & bassowy jaki słyszałem, dlatego tymbardziej jestem jednak w szoku. Jak chłopaki już zauważyli, technika bajerancka, ale nic się tu nie dzieje. Niestety ode mnie punktów nie będzie, ale moja ciekawość została zaspokojona.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 27.06.2009 - Wasyl - Battle Mix

Postprzez Vibez 20 lip 2009, 2:11

Kasper napisał(a):Jak chłopaki już zauważyli, technika bajerancka, ale nic się tu nie dzieje. Niestety ode mnie punktów nie będzie, ale moja ciekawość została zaspokojona.


Kasper ja oczywiście rozumiem że to twoja opinia, ale JAK TU SIE kurwa NIC NIE DZIEJE :D

Now Playing: Wasyl - Atmospheric d'n'b (Battle Mix [41:51min || .mp3 || 192Kbps(CBR) || Year || || 57.49Mb]

yeah :D
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: 27.06.2009 - Wasyl - Battle Mix

Postprzez bAchoR 20 lip 2009, 15:02

Wasyl zawsze pisałem Ci bardzo dużo. Teraz pozwól mi się ograniczyć do jednego słowa, który znaczy więcej niż pare tysięcy wyrazów.


WYGRAŁEŚ !


Jeżeli to sa te atmospherici o których mówiłeś, to wkręc mnie w to.
Zajebiste utwory. Jedynie co drażni to troche bardzo często potwarzające się te same sekcje bitowo-perkusyjne.
Pozatym ... coś niesamowitego. Transy siadają.


O technice się nie wypowiadam - wiadomo 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 27.06.2009 - Wasyl - Battle Mix

Postprzez ant 20 lip 2009, 23:04

Jeden z ostatnich setów, zostawilem sobie na deser z racji tego ze lubie posluchac polamanych
bitów, ale jakoś nie śledze tego gatunku regularnie.
Pierwszy numer z umierającą indianką :D intrygujący ;D Przejscie, drugi numer. Wchodzi dobry
bass i bardzo ciekawa melodia, set zdecydowanie sie rozkreca. 3 numer równie przyjemny, potem
już chyba nie moje rytmy. 4 numer jakoś mnie nie porwał :) Za to nastepny jak najbardziej :D
Ostatnie 10 minut na plus. Ogolnie - oryginalny i bardzo przyjemny secik. Technika na 5.
P.S. jak dograsz siebie jako M.C masz u mnie 10 :D
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości