27.06.2009 Ant - Battle Mix

Trance
12.06.2009 - 20.07.2009

Powrót do 1

27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez ant 27 cze 2009, 13:44

Siema :) Wrzucam set z Spring Sequence, nieco przerobiony i przedłużony.

1.Signalrunners - Meet Me In Montauk (Original)
2.Rank1 - L.E.D. There Be Light (Trance Energy 2009 Anthem)
3.Adam White Feat Stacey Kitson - Piece Of Mind (Rozza Remix)
4.Dust, Heatcliff - Eastern Dawn (Original)
5.Lange vs Gareth Emery – Another You Another Me (Original)
6.Signal Runners - 3000 Miles Away (Original)
7.Woody van Eyden and Alex M.O.R.P.H feat Michelle Citrin – Turn it on (original)
8.Amex - Back In The Sun (Saint Rush Remix)

http://www.sendspace.com/file/55ag11
http://www.rapidspread.com/file.jsp?id=sm4wkwohop

Tiesto to może nie jest, ale sie staram :D
Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano 27 cze 2009, 15:46 przez ant, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez bAchoR 27 cze 2009, 13:45

ooo kur... Panie Ant... ssam i sprawdzam. Za ostatniego tracka masz ode mnie buziaka na meeting, bądź evencie :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez TrancEye 27 cze 2009, 14:51

Wejscie tego basiora z 13:53 jest na prawde grube :D
Najmniej przypadl mi do gustu track Signal Runners - 3000 Miles Away (Original)
Reszta kawalkow jest ok Najbardziej z tego zestawu podoba mi sie oczywiscie remol Saint Rush'a
Powodzenia ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez Kasper 27 cze 2009, 15:34

Właśnie skończyłem słuchać Twój mix, zaraz bAchoR idzie na tapetę. Pomyliłeś kolejność w trackliście zamieniając numery 4 i 5.

Pierwsze przejście zdecydowanie przekombinowane, nie wiem czy to była próba mashupa, czy co, ale wyszło w sumie kiepsko. Z resztą te "Meet Me In Montauk" jakoś mi nie siada. Przejście z "L.E.D. There Be Light" na jeden z moich ulubionych tracków ever, który Armin przypomniał w Rotterdamie na ASOT#400 a Ty odświeżyłeś tu, bardzo dobre. Numery wydają się nie być pod klucz, ale wyszedłeś z tego zgrabnie wykrecając typowo transowe przejście. Przejście na następny track także pozytywne. Wykazałes się dobrym zmysłem używając efektu, co pozwoliło zachować ciągłość mixu a jednocześnie przeskoczyć na następny track. W tym momencie gdybym nie widział t/l'ki liczyłbym, że będziesz dalej zapierdalał z tej treści materiałem jednak przejście na dość elektryczne "Another You, Another Me" utrzymałeś dynamike. Przejście na Signalrunners dobrze wkomponowało się w buildup AY, AM, ale ściąłeś w najlepszym momencie numeru Lange'a i Emery'ego, tak więc epic fail. Mogłeś wpuścić ten numer nieco później. Wejście na "Turn It On" było takie jak lubię najbardziej, dałeś pośpiewać Michelle na podkładzie poprzedniego numeru i przeciągłeś w najlepszym momencie. Numer Amexa równie dobrze wkomponował się w "Turn It On" co dało odczucie, że mix dalej pójdzie fajnie w letnim klimacie. Niestety skończyło się.

Podsumowując + za to, że mixowałeś na sprzęcie bo raczej wątpie aby był to Ableton, - minus za to co wyrabiałeś na pierwszym przejściu, ten drugi track Signalrunners też jakoś odebrał flow temu mixowi. Jednak było tak jak lubię, dynamicznie i ze zwrotami akcji, dobór tracków też pod mój gust, więc równie jestem na tak... Podobało mi się, i bynajmniej u mnie powinieneś stanąć na dość wysokim miejscu.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez ant 27 cze 2009, 16:25

o kurde jak szybko ocenione :D
Dzieki Kasper za tak szeroka opinie, zeby rozwiac watpiliwości to dodam ze to byl jednak, własnie opanowywany, Ableton tak wiec ocena pewnie spadnie :D
A teraz powrót do drutów, sesja in progress.. :?
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez Kasper 27 cze 2009, 16:39

ant napisał(a):o kurde jak szybko ocenione :D
Dzieki Kasper za tak szeroka opinie, zeby rozwiac watpiliwości to dodam ze to byl jednak, własnie opanowywany, Ableton tak wiec ocena pewnie spadnie :D
A teraz powrót do drutów, sesja in progress.. :?


Ocena zostaje, dobra robota skoro Abletonem wykręciłeś brzmienie jakbyś grał LIVE...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez wasyl 28 cze 2009, 12:53

Teraz ja, teraz ja! Jesteś na A, a więc jesteś 1st do odsłuchu ;). Mówisz, że Tiesto to to może nie jest, a więc dla mnie bardzo dobrze i dla Ciebie również, pod warunkiem, że nie będziesz starał się nim zostać :D - be yourself :). Myślę, że minął już czas komentowania każdego przejścia po kolei, pomimo, że to jednak nadal BM... Jednak to już nie BM, w którym każdy grał na sprzęcie i można było napisać "1->2 konie!" :D. Pozostaje oceniać zamysł przejść, pomysł na set, oraz oryginalność i dobór kawałków... No więc, do mnie to nie chciało jakoś trafić, chociaż wiem, że set może się podobać, ale akurat nie za takim trance'em przepadam - przykro mi ;) Chociaż wielki plus za ostatni numer zdecydowanie się należy, bo to kawałek z duszą, brzmi naprawdę świetnie nie tylko na końcu seta ;), a więc dostajesz 2 buziaka ;). Technicznie jest oczywiście bardzo w porządku poza tą kakofonią przy 1->2, bo dziwne to było straszliwie :). Ale poza tym jest ok ;), szkoda tylko, że tak na dobra sprawę w moim przypadku set sobie po prostu przeleciał i jak go wyłączę, to pewnie już do niego nie wrócę ze względu na gust. Mimo wszystko życzę powodzenia i sporo pochlebnych opinii ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez Transi 05 lip 2009, 18:50

Przejście z 1 na 2 tragiczne :P Całkowicie się w nim pogubiłem :P To tegorocznego hymnu TE zaczynam się przekonywać dopiero teraz - całkiem fajnie brzmi. Przejście na numer 3 o wiele lepsze :) Poza tym całkiem niezła ta produkcja! Podoba mi się wyjście z breakdownu :) Jedziemy dalej...Fantastyczne przejście na "Eastern Dawn" \o/ Sam utór jest mega euforyczny - najs najs! "Another Me Another You" \o/ \o/ Wyjaśnia tak samo jak tuz po premierze! Jedna z najlepszych produkcji 2006 roku \o/ Przejście niezle, tylko trochę dudniło :P I to co najgorsze - nie pojawił się motyw główny ajjjjjj :( Szkoda, wielka szkoda! Za to świetnie wszedłeś z "3000 Miles Away". Osobiście jednak wolę remix Soareza :) Przejście na "Turn It On" średnio przypadło mi do gustu. Utwór całkiem sympatyczny. No i na koniec mistrzowskie "Back In The Sun" w genialnym remixie od Saint Rush \o/ To jest tune \o/
Ogólnie mówiąc secik mi się spodobał. Dobór utworów bardzo dobry, technika poza kilkoma momentami całkiem w porządeczku :) Jestem na tak :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez dj3500 08 lip 2009, 15:47

dobra panie mrówa. lecisz u mnie na pierwszy ogień :>

1 - przyjemny housik
1->2 - w 3:12 zaczyna się kakofonia :( lepiej by było gdybyś wszedł dopiero minutę później, tak jak potem zrobiłeś, i jakoś zgrabnie przeszedł. dalej w 6:0x kakofonia, trwająca całą minutę. chciałeś zrobić ładne pół-mashupowe przejście, ale klucze się nie zgadzają i brzmi to źle. potem breakdown z LED wchodzi kompletnie niespodziewanie. przejście na duży minus.
2 - dobre na imprezę, żałuję ciągle że nie mogłem być
2->3 - całkiem zgrabnie, nie zwraca uwagi. ok :)
3 - dobry, żywy tune
3->4 - doobre! bardzo udany eksperyment :)
4 - jakoś przeszedł bez specjalnego echa. podobał mi się krótki breakbeat na breakdownie ;)
4->5 - bardzo zgrabna wymiana basu, bez utraty energii. całe przejście na plus
5 - bardzo znane, katowane wszędzie, ale też znakomite ;)
5->6 - znowu bardzo szybko i udanie
6 - tego nie słyszałem jeszcze. nigdy bym nie zgadł że to signalrunners. nawet fajne
6->7 - fade-out w 25:54-26:07 nieestetyczny, poza tym przyzwoicie
7 - wokal ohydny. całość utworu niewiele lepsza :> minus za to.
7->8 - znowu agresywne przejście, słuchamy... o jednak tylko się wydawało że agresywne. długo leci sam beat. trzeba było trochę tego wyciąć, albo wejść późniejszym stadium kawałka). wyciszenie w 31:38 złe. przez następną minutę dalej nic się nie dzieje, strata energii.
8 - u mnie ten kawałek nie wywołuje spustów ;) ale przyjemny.

dobór utworów: nieciekawy, zagrałeś "generic trance" w czystej postaci. spójność właściwie zachowana, ale nie bardzo widać dokąd to wszystko zmierza. ale na imprezę pewnie ok. co lepsze numery z seta już znałem.
technika: poza bardzo niehigienicznym przejściem 1->2 i mulącym 7->8 było dobrze. sporo udanych eksperymentów.

reasumując w secie zabrakło czegoś ciekawego. ale jest ok.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez peterhol9 08 lip 2009, 18:11

to teraz ja :) hmm..od czego by tu zacząć? Może od kawałków. Co do tego to wielki plus, bo są żywe i energetyczne, szczególnie drugi od Signalrunners, z którymi to nie przepadam, ale w tym wałku jednak pokazali klasę. Ale to tak tylko o Signal :) Inne wałki wybrane przez Ciebie tez trzymają poziom. Dzięki nim secik ma swój niepowtarzalny klimat, który mi się podoba. A teraz technika..no tutaj rzeczywiście gorzej (choć ja, jako drugi początkujący Abletonista lepszych z pewnością bym nie zrobił :D ). Podzielam Kubę i resztę odnośnie początku, za bardzo drapało po uszach. Przejście 3-4 jest bardzo dobre i za nie należy się szacun. Co do innych to 6-7 podoba mi się choć może rzeczywiście fade out ( :D ) kapkę psuje je.

Ogólnie, to podoba mi się. Set mimo gorszej techniki nadrabia klimatem ;) trzym się i trenuj dalej
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez Juma 10 lip 2009, 22:53

no to lecim z tym koksem.

MMiM - jeden z utworkow ktore podeszly mi bardzo, zreszta nie tylko mi. spokojne wejscie jest gut.
1-> 2 - tu wyzej wspomniane gryzienie sie kawalkow ze soba, troszke za dlugo trzymales, wypatrywalem tam przejscia i wypatrywalem. No ale nie zrazam sie i slucham dalej.
L.E.D - nie lubie tego numeru wiec czekam z utesknieniem na nr3 ;]
2-> 3 not to bad, narazie najlepsze przejscie
Piece of mind - dobry tjun, set nabiera mocy
3->4 przejscie jakoscia zdetronizowalo to sprzed chwili
Eastern Down - znow sazny tjun, na +
4->5 - dobre przejscie, i set dalej pompuje, oby tak dalej.
5->6 - eleganckie przejscie, krotko,zwiezle i na temat a dynamika fantastico
3000 miles - tjuuun!
6->7 przejscie not to bad znow
Turn it on - nie przepadam za tym numerem wiec troszke zbija mnie z podbudowanego swietnie klimatu
7->8 ostre przejscie chodz nie do konca mi podeszlo.
Natomiast kawalek nr8 calkiem sympatyczny, idealny na zakonczenie seta

Calosc zgrana dobrze. Jak na poczatki abletona to nawet powiedzialbym ze bardzo dobrze. Mix miedzy MMiM i utworkiem drugim nieudany do ale nic to, jako ze bylo to pierwsze przejscie szybko zatarles zle wrazenie kolejnymi bardziej udanymi przejsciami.
Good Job.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez Matvel 18 lip 2009, 17:34

Zaczyna się całkiem nieźle, dobry utwór na początek choć większego wrażenia na mnie nie robi. Dalej hymn TE który jest dla mnie koszmarnie czerstwy i nie wiem jak to się może w ogóle komuś podobać. 3 jakaś taka nijaka, ale robi się dynamiczniej, co jest dla mnie plusem. Za to kolejny utwór to zdecydowany "powerplay" jak to mówi Dj3500 :D W ogóle to przypomina mi on jakiś stary kawałek bodajże Talli, kojarzy może ktoś coś podobnego? Dalej jest całkiem ładnie poza 6, która mi się najzwyczajniej w świecie nie podoba. A Turn It On nie jest wcale takie złe jak piszecie, dla mnie lepsze od tego Sunset Boulevard które niektórzy przeżywają.
Co do techniki to nic nowego tutaj nie napiszę, pomysł na to pierwszej przejście całkiem dobry szkoda tylko że przekombinowałeś. Dalej znośnie ;]

I wszystkiego najlepszego przy okazji :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez Sisiek 19 lip 2009, 18:26

Hmm co by tu napisać żeby nie było na początek za ostro :P Pierwszy numer zbija tak że raczej idzie zasnąć. Przejście o ile w ogóle można tak to nazwać nie wyszło Ci najlepiej :D Pierwszy wałek też mi zupełnie nie pasuje do pierwszego. No ale może później będzie lepiej ;) Jeszcze nie wydaje wyroku :D
Przy 3 kawałku słychać poprawę względem pierwszego przejścia. Niech Ci będzie nie będę się czepiał :D Kawałek w przypływie szczerości o ile dobrze pamiętam sam kiedyś grałem w jakimś secie więc nie będę Cie przy nim jechał hehe :P Przejście bardzo poprawne oby więcej takich :) Sam kawałek całkiem spoko. Chociaż nie będę się nim zachwycał ;) Przejście oki, track przekatowany do granic możliwości ale jak najbardziej pasuje w tym miejscu. Kiedyś się nim jarąłem xD teraz raczej już nie robi takiego wrażenia. Przejście tak jak lubię czyli w środku kawałka :D Kawałek wakacyjny ale mój drogi Signalrunners piszemy razem :P Przejście okej fajnie że zostawiłeś vocal ale można to było zrobić lepiej :P Ten wałek od Morpha nawet znam ze słyszenia nie najgorszy ale mistrzostwo to to nie jest :P Akurat lekkie wyciszenie klimatu pod koniec secisza :) Ostatni wałek ładnie zamyka całość.

Ogólnie set mi się nawet podobał. Kiepski początek ale potem się rozkręciło. Całkiem w porządku klimat. Chociaż nie do końca jakoś super. Ochów i achów nad techniką nie ma. Początek sam wiesz ale potem się naprawiłeś i było kilka zgrabnych momentów i troszkę kombinatoryki :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 27.06.2009 Ant - Battle Mix

Postprzez bAchoR 20 lip 2009, 14:32

Część Ant :)


Pierwszy track i od razu bardzo miłe skojarzenia i wspomnienia z sylwestra tego roku. Zwłaszcz iż zapodałeś original, a mało kto go docenia. Już jeden + jest :)

Nie wiem za bardzo co zrobiłes na pierwszym mixie, ale nieważne.

2 chyba nie pasuje do samego początku. Za szybko to się stało :)
Tak samo z uworem trzecim. Trójka zbyt chaotyczna. Dynamit dynamitem, ale mało tu jakiegoś zamysłu i harmonii.

Znowu dziwny mix. Jednak wolałbym, żebyś standardowo leciał frazami, a nie tu takie wycinki robił :)
Kolejny utwór zbyt prosty jeżeli chodzi o melodyjność.

Ooo :) Another You, Another Me. Tego mi brakowało po 1 utworze. Szkoda, że poprzednicy tacy nie byli.

Ten mix mimo swojego znanego charaktetu tu pasuje.

Widzisz, 2 utwory i znowu zrobiło się ciepło i wakacyjnie jak miało byc :) Ale utwór chyba leci na +5 albo 6 :D Co ?
I Znowu wakacje - Turn It On :) Ślicznie. Dawno tego nie słyszałem.

I teraz TOP 5 mojego życia.

Amex - Back In The Sun (Saint Rush Remix). O tym utworze mogę pisać jeszcze 4 razy tyle co o całym secie, ale zamilkne i się w słucham w tą melodie...


Za ten utwór narazie jesteś moim faworytem do 1 miejsca.

Pozdro
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy


Powrót do 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron