1 edycja - głosowanie

do 20.07
12.06.2009 - 20.07.2009

Powrót do 1

1 edycja - głosowanie

Postprzez dj3500 04 lip 2009, 14:39

Głosujemy w tym temacie.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez Juma 11 lip 2009, 0:31

Jako ze wyjezdzam i nie bede mogl zbytnio oddac glosow w pozniejszym terminie czynie to teraz:

numero uno a zarazem 4pkt - Didzej tri end a haf talsent. 3500 - technika i utworami tak mocno odstajesz od reszty ze trudno Ci znalezc przeciwnika w tej edycji. Jestes hardcorem!.

3pkt - Transi - czill czill i jeszcze raz czill

2pkt - Matvel - tu zas moc moc moc ;]. Swietnie pompujacy set. Na ochamienie idealny.

1pkt - Sisek aka Sowa madra glowa - punkt po znajomosci ;p. A tak powaznie to swietne sazne numery ktore podchodza mi niemilosiernie.

Oczywiscie zeby nie bylo ze pomijam - swietny BM od Wasyla, Dalbym Ci rowniez Max obok 3500.
Mysle jednak ze zlapiesz na tyle pkt od innych ze bez problemow znajdziesz sie w czolowce.

Rowniez wyroznienie za odwage dla Nobela - sluchasz pokreconej muzy,no ale ktos musi ;] Jak sasiedzi beda mi psuc krew to potraktuje ich twoim BM-em. Masz to u mnie jak w banku.

Dzieki za te kilka godzinek spedzone przy Waszych setach. Do zobaczenia za miesiac.
Z gory dzieki.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez wasyl 12 lip 2009, 9:54

Jako że również nie będzie mnie od 15, pozwolę sobie już dziś wystawić odpowiednią notę 4 setom:

4pkt. - dj3500 - po prostu świetny set bez słabych punktów
3pkt. - Transi - spójny, melodyjny, bardzo dobry progressive we wzorowym wręcz wykonaniu technicznym
2pkt. - bAchoR - set z duszą i sporym przekazem. Słychać, że muzyka nie jest dla Ciebie tylko muzyką :).
1pkt. - Juma - tutaj miałem problem z oceną, bo Matvela chętnie bym tu również zamieścił, jednak w Twoim secie było nieco więcej dobrych momentów jak na mój gust muzyczny.

Również dzięki za tak zróżnicowany muzycznie konkurs, mam nadzieję, że do końca głosowania będzie zacięta walka :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez dj3500 13 lip 2009, 14:03

Też mnie nie będzie od 15, więc głosuję. Moje typy:

4 pkt - Transi
3 pkt - Wasyl (w zasadzie dałbym Ci zero, bo i tak będziesz wysoko, ale niech będzie :lol:)
2 pkt - Matvel
1 pkt - Ant
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez Transi 13 lip 2009, 14:30

A więc tak:

4 pkt - Wasyl
3 pkt - dj3500
2 pkt - Matvel
1 pkt - Ant
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez Kasper 19 lip 2009, 19:22

4pkt - Matvel, wszystko o co kaman napisałem w jego temacie...
3pkt - Juma jest technicznie nie do wyjebania i nikt go tu pod tym względem nie przebił...
2pkt - Ant, pogubił się chłopak już na pierwszym przejściu ale potem wycisł już całkiem świetne brzmienie
1pkt - Pan Sowa, ponoć to Sisor ale nie mam dokładnych informacji... Mimo mulącej końcówki przynajmniej coś się działo.

Jak widać, niezbyt tolerowany przeze mnie gatunek jakim jest UK Trance, wygrał w moim notowaniu, ale to chłopakom podniosło poprzeczkę na przyszły miesiąc. Wyróżnienie kieruje dla Transi'ego i 3500. Obaj odwalili solidną robotę. Tego co zagrał Trancemorpher nie słucham na codzień, ale zrobił to z jajami i do końca nie dał ich sobie odsztrzelić, mimo dość monotonnej całości. 3500, zasadniczo położył nas wszystkich, ale Sisior w zasadzie wyjaśnił czemu i u mnie nie ma punktów. Na koniec prośba do Nobel, pomyśl czasem o innych. Wiadomo każdy gra i słucha co lubi, ale wiesz jak jest grać każdy może, ale nie każdy musi tego słuchać.

Gratuluję wszystkim i mam nadzieje na solidną ekipę także w przyszłym notowaniu...
Matvel +1
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez Sisiek 19 lip 2009, 20:13

Nie lubię jakiś tam głosowań i w ogóle i w szczególe. Przesłuchałem te wszystkie wasze mixy i są mniej bądź bardziej udane ale nie było jak dla mnie takiego który sprawiłby że podczas słuchania stwierdziłbym że ten właśnie wygrywa. Wyróżnię te 4 osoby które najbardziej przypadły mi do gustu bo muszę ale mam nadzieje że jakoś znacząco nie wpłynę na przebieg głosowania ;P Zdecydowanie ważniejsze jest to że parę osób wypowiedziało się na temat setów co w nich jest dobrze a co można by było poprawić. Może nie było zbyt różnych punktów widzenia gdyż niektórzy sobie przytakiwali ale lepsze to niż nic. Teraz może napisze nie miło ale oczywiście muszę tu skomentować bAchora. Wiem że się znamy i lubimy ale jak wiadomo jak mam coś do powiedzenia czy miłego czy nie to pisze bez względu na znajomości. Jakbyś się Rafałku nie tłumaczył to postąpiłeś bardzo frajersko jak do tej pory. Twój set zaakceptowaliśmy mimo że nie do końca spełniał regulamin. Nikt nie robił Ci problemów bo wiadomo, że zabawa itp. Ty w zamian nie oceniłeś chyba żadnego seta poza Kasperem. Bardzo nie ładnie <nonono>. Następnym razem ogarnij się :P Jako ciekawostki tak poza punktacją generalną wyróżniam sety DJ3500 i Nobla.

A oto moja kolejność końcowa:

1. Transi
2. Juma
3. Matvel
4. Wasyl

Punktacja taka bo taka :P Też trochę sprzeczności bo najbardziej bojowe i równe sety były od Jumy i Matvela więc oni powinni znajdować się na 1 miejscu no ale nie umiem wybrać który był lepszy bo w każdym był jakiś element który mi się mniej podobał. Tak więc żeby nie skrzywdzić żadnego z Was daje obu niżej :D Mimo że set Transiego mniej battle bojowy jego daje na pierwszym miejscu bo najlepiej zwłaszcza drugiej polowy mi się słuchało. Wasyl na 4 miejscu bo set dobry technicznie i całkiem dobry ogółem mimo dość mało zróżnicowanych kawałków. Ant i Kasper troszkę słabiej pod względem muzycznym i technicznym ale chłopaki po pierwsze dopiero chyba początkujący a po drugie nie było tragedii a nawet dobrze więc nie macie się czym martwić. Chyba nikogo nie pominąłem ani nikogo nie skrzywdziłem więc do zobaczenia w następnej edycji. Chciałem jeszcze dodać że fajnie że ktoś mnie docenił i w ogóle że mnie doceniliście mimo że dla większości to co zagrałem było jedną wielką bajką ;) Ale jak widać Batlle Mix oprócz oceniania może stanowić okazje do poznania i wysłuchania gatunków z którymi nie macie styczności na codzień. Miło było uczestniczyć w "konkursie". Pozdrawiam :) Jak ktoś ma jakieś zażalenia to zgłaszać na priv :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez Matvel 19 lip 2009, 20:32

1. Sisiek
2. Wasyl
3. Transi
4. Juma

Jak już wszyscy podajecie wyróżnienia to się oto pokuszę:
- Nobel za odwagę :D
- oraz Dj3500
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez bAchoR 19 lip 2009, 20:58

Chyba jasno i wyraźnie przedstawiłem swój problem w poście w temacie swojego setu.

W piździe mam czy ten set by był dopuszczony do konkursu czy nie, także wielkiej przysługi mi nie zrobiliście, że zostałem.

Jak już napisałem, wszystkie sety ocenie, a być może poza konkursem.

Regulaminowo jestem jak do tej pory zdyskwalifikowany, więc o co chodzi ?

Jak już coś napisze to napisze, a nie że jebne pięc zdań i set zaliczony. Jak tak nie robie. Tak to ja moge ocenić wszystko za 10 min.

No ale ok... jestem frajerem.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez Kasper 19 lip 2009, 21:05

bAchoR napisał(a):No ale ok... jestem frajerem.


Sorry Rafał, ale w tym przypadku jesteś, bo czasu było dość aby zdązyć ocenić wszystkich, było go nawet tyle aby zacisnąć zęby i zmusić się do wysłuchania łupanki od Nobla, a naprawdę szło dostać jobla.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez Sisiek 19 lip 2009, 21:20

Nob3L napisał(a):Oceni :) Jutro też jest dzień ;) Ja wierzę że i mojego BM przesłucha :D


Jak oceni to spoko :) Jak nie to tak jak wyżej napisałem. A jeszcze dodatkowo teraz sie pogrąża i wyklina na wszystkich.

bAchoR napisał(a):W piździe mam czy ten set by był dopuszczony do konkursu czy nie, także wielkiej przysługi mi nie zrobiliście, że zostałem.


Zrobiliśmy ale nie umiesz nawet tego uszanować i normalnie podziękować. Zastanów się nieraz nad sobą i nie wprowadzaj dodatkowego zamieszania. Bez kitu jak nie masz zamiaru oceniać albo potrzebujesz trzech miesięcy żeby ocenić jeden set nie startuj proste i nie gadaj głupot.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez Vibez 20 lip 2009, 2:00

A ja mam tylko pytanie, czy głosując trzeba głosować podawać akurat 4 sety i nie mniej nie więcej? (bardziej nie mniej)? Wiem że gdzieś jest od tego temat ale nie umiem znaleźć. Dzięki za odpowiedź ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez Transi 20 lip 2009, 7:18

5. Trzeba też zagłosować na najlepsze sety danej edycji. Wybiera się 4 sety, którym przyznaje się odpowiednio 1,2,3,4 punkty. Głosuje się w przeznaczonym do tego temacie.


Regulamin ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez bAchoR 20 lip 2009, 10:20

Sorry Rafał, ale w tym przypadku jesteś, bo czasu było dość aby zdązyć ocenić wszystkich, było go nawet tyle aby zacisnąć zęby i zmusić się do wysłuchania łupanki od Nobla, a naprawdę szło dostać jobla.


Niezbyt dobrze to o was świadczy, że na podstawie zabawy (BM taką jest) nazywacie kogoś frajerem. Zwłaszcza iż regulamin każe za nieocenienie setów dyskwalifikacją. Mam jeszcze dzisiejszy dzień na ocenienie tych setów. Połowe z nich przesłuchałem, ale nie dałem recenzji.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez cryshis 20 lip 2009, 10:51

bAchoR napisał(a):No ale ok... jestem frajerem.


Policja sie ucieszy :mrgreen:
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez bAchoR 20 lip 2009, 15:55

Wygląda na to, że wszystkich oceniłem.

Już nie chce się wdawać w dysksuje i kłótnie, ale za tego ,,frajera'', gdyby takie coś do mnie poleciało na live to bym was po prostu zajebał, 2 na raz, nawet z nożem w plecach, bez względu na to jak was lubie. Szacunek to szacunek i nazywanie kogoś frajerem w płaszczyźnie zabawy w jakieś amatorskie mixy jest najłagodniej ujmując, niemiłe.

Ale, żeby nie robić tutaj za męża stanu :
Szczere chuj wam w dupe.

Ok... punktacja.

1. Transi 5pkt - jednak zasłużyłeś. Wasyl i tak ma dużo pkt.
2. Wasyl 4pkt - zawsze solidnie.
3. Ant 3 pkt - back in the sun (saint rush remix)
4. Nobel 2 pkt - my music, my heart, my heart, my soul :)
5. Kasper 1pkt
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez Sisiek 20 lip 2009, 16:10

bAchoR napisał(a):1. Transi 5pkt - jednak zasłużyłeś. Wasyl i tak ma dużo pkt.
2. Wasyl 4pkt - zawsze solidnie.
3. Ant 3 pkt - back in the sun (saint rush remix)
4. Nobel 2 pkt - my music, my heart, my heart, my soul :)
5. Kasper 1pkt


5. Trzeba też zagłosować na najlepsze sety danej edycji. Wybiera się 4 sety, którym przyznaje się odpowiednio 1,2,3,4 punkty. Głosuje się w przeznaczonym do tego temacie.


Jednak dałeś radę w parę godzin a wcześniej nie udało się przez cały miesiąc.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez ant 20 lip 2009, 23:10

Dobra czas na mnie, troche spóźniony ale moderatorzy śpią wiec szaaa :P

Dj3500 - 4 pkt
Matvel - 3 pkt
Juma - 2 pkt
wasyl - 1 pkt
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez dj3500 21 lip 2009, 7:55

No dobra. Dziękuję wszystkim za poważne potraktowanie tematu i nieodstawienie popeliny, właściwie nawet nie liczyłem że wszyscy zmieszczą się w terminie ale skoro tak to super :) Wyniki zsumowałem tylko raz i trochę w pośpiechu, więc jak ktoś chce to może mnie sprawdzić.

:yay:
Transi - 23
Wasyl - 16
Matvel - 15
dj3500 - 15
Juma - 14
Pan Sowa - 8
Ant - 6
Bachor - 2
Nobel - 1
Kasper - 0

Serdecznie gratuluję Transiemu wygranej, wszystkim innym też :) Na posty itd. odpowiem pojutrze kiedy wrócę z urlopu.

Ponadto: kiedy chcecie drugą edycję, czekamy trochę czy od razu? I jak długą? I chcecie zmieniać coś w zasadach, czy jest ok?
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 1 edycja - głosowanie

Postprzez Transi 21 lip 2009, 8:58

Wooooooooooooooooooooow :D Jestem bardzo zaskoczony tym pierwszym miejscem :) W życiu bym się nie spodziewał, że kiedykolwiek moje "dzieło" zdobędzie tyle punktów! :) Dziękuję wszystkim za przesłuchanie, opinie oraz punkty :) Szacunek! :)

Co do zasad - wydaje mi się, że powinniśmy punktować pięć miejsc (od 1 pkt do 5 pkt). Z kolejną edycją można trochę poczekać, np. do połowy sierpnia (żeby nie czuć przesytu).
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Następna strona

Powrót do 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron