11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

muzyka elektroniczna
26.07.2009 - 31.08.2009

Powrót do 2

11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez Sisiek 11 sie 2009, 19:46

Dobra nie będę pisał smutków w stylu set robiony na kolanie, kreseczki mi się nie zgadzają, nie umiem dobrać głośności itp. Na ciężkim po audiorzecznym zbiciu powstał secik który nie jest zgrany najlepiej dlatego iż lepiej nie umiem. Grane na żywca jak zawsze :D Skrzydłami i dziobem na 2 cedekach i mikserze Zelmera. Poza tym sporo kombinatoryki szybkie zmiany tracków itp. Klimatycznie jak zwykle zamuła :lol: Komuś się spodoba fajnie. Ocenić muszą wszyscy :mrgreen: Piszcie co Wam leży na sercu :) Technicznie wiem co jest źle wiec aż tak bardzo nie musicie wytykać. Dbajcie o moją psychikę :D Dla wszystkich którzy wysłuchają szacunek za podjęcie walki :) Set trochę za krótki jak komuś się nie podoba mogę dokleić część ostatniego kawałka ale po co ... ? TL może się lekko nie zgadzać wczoraj grałem i nie pamiętam dokładnie. Tyle ode mnie miłej zabawy :)

Gatunek: Styl Pana Sowy :)
Tempo: 125-130
Czas: 33:30

Linkacz:

http://www.megaupload.com/?d=IDGJTMYA

TLka:

1. Gaiser - Eye Contact
2. Pan-Pot - P.O. Box
3. Gaiser - Withdrawal
4. SCSI 9 - Tierra Del Fuego (Gui Boratto Remix)
5. Nikitin & Semikashev - Fast Shutter
6. Christian Smith & John Selway - Push Factor (Oxia Remix)
7.Adultnapper - One Room (Gregor Tresher remix)
8. Christian Smith & John Selway - Swingworld (Paul Ritch Remix)
9. Olivier Giacomotto - Locomotto
10. Extrawelt - Added Planet
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez peterhol9 12 sie 2009, 12:08

no i mam problem. Niestety nie wiem komu dać najwięcej punktów w głosowaniu... Z czasem pojawiają się takie sety, że ...szok w trampkach :D :D :D A Twój... czysta poezja. Szczerze powiedziawszy za cięższymi motywami nie przepadam, ale to co zaprezentowałeś to jest nie do opisania. Ogólnie zauważyłem, że wszystkim wstawiam same pochwały, inni innym tez cały czas chwalą. W tym przypadku będzie tak samo. Nie słyszałem (może mam problemy ze słuchem albo coś) żadnego zrąbanego przejścia. Wszystko czysto. Na dodatek klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Nie podam tytułów wałków, które szczególnie mi się spodobały, bo wszystkie trzymają równy, bardzo dobry i wyważony poziom. Pisałeś że to zamuła. Może i tak, ale w dobrym stylu :) Więcej takiego stuffu proszę!!
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez Mr_Hide 13 sie 2009, 20:16

Do tego seta podchodzę z większą ochotą na widok samej tlki. :) Pierwszy utwór taki nieco zagadkowy (jakieś wilki tam w tle żeby nie powiedzieć sowy), jak najbardziej pasuje na pierwszy ogień. :D Przejście pierwsza klasa i mamy utwór drugi - ten przeszedł bez większych owacji. Znów bardzo dobre przejście i tu już coś pięknego, świetne melo, groovy. Następnie mamy Tierra Del Fuego w remiksie pana Boratto - konkret. Przy przejściu z 4 na 5 coś tam jakby lekko uciekło. I kolejny świetny traczek. Następne dwa przeszły bez szału ale jak najbardziej wpasowane w klimat. Swingworld - buja niesamowicie. Locomotto - jeszcze fajniejsze. Udane przejście i mamy Extrawelt'a tu nie muszę nic pisać, poprostu klasyka, ;) na zakończenie w sam raz. Ogólnie bardzo pozytywny set, świetny klimat, technika też dobra chodź zdarzyły się tam jakieś małe niedociągnięcia to i tak szacunek za to że grane całkowicie z hardware. Pozytywnie.
Avatar użytkownika
Mr_Hide
aka Depthide
 
Wiek: 32
Skąd: Kartuzy / Kolonia

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez Matvel 18 sie 2009, 19:09

Ależ piekny początek z Gaiser'em kurcze aż chciałoby się żeby dłużej trwał. Dalej utwór Pan-Pot'a który jest dobry, ale nie wybitny. Dalej drugi Gaiser ale nie tak dobry jak Eye Contact. Fajne przejście na Boratto, choć sam utwór jakiś mega porywający nie jest. Potem jest trochę słabiej, One Room jakoś w ogóle mi nie pasuje nie wiem czemu a i Oxia ma lepsze remixy w swoim koncie :D Dobra przyznaję szukam minusów na siłę. Ostatnie dwa utwory świetne, Swingworld też, choć wolę orginal. Technika świetna tak jak ostatnio. Punkty będę, choć przyznam szczerze że liczyłem na coś bardziej hard w tej edycji :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez dj3500 19 sie 2009, 1:09

przesłuchałem kilka razy, ale po kolei nie będe się wypowiadał, ino zbiorczo.
technicznie: no nie ma jakoś za dużo tych niedociągnięć. jakiś offbeat koło 13:03 się pojawił ale szybko skorygowany. przejście w okolicach 17:40 nie podobało mi się, ale sprytnie je wykombinowałeś. to koło 20:26 też nie za dobre, nieładne wyciszenie. na innych przejściach moje ucho się nie zawiesiło ale ogólnie wrażenie jest takie że jest bardzo dobrze, szczególnie jak na granie ze sprzętu :)
utwory: dobre numery w minutach: 8, 18, 24, ostatni też fajnie się zapowiadał ale szkoda że tak szybko się skończył. Natomiast na szczególną pochwałę zasługuje kosiarka z minuty czternastej :> bardzo gęsty i potężny zawodnik. Reszta tracków przeleciała jakoś bez większego echa ale dobrze budowały klimat. Kompozycyjnie jest bardzo fajnie, chciałoby się tylko żeby set był dłuższy i może nieco mocniejszy (zagraj nam piękny Cyganie któregoś razu te swoje hardtechy :>). A no i szkoda że link tylko taki ale jakoś się udało ściągnąć. Ogólnie to myślę że będą punkty. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez sunriser 21 sie 2009, 10:38

No to tak, jako że set nagrany na sprzęcie będzie dodatkowy plusik bo zdecydowanie za dużo abletonowania w tym bm :)
Eye Contact bardzo trafnie na początek, fajnie buduje klimat seta z dwoma następnymi trackami, Gaiser - Withdrawal ten wałek chyba najbardziej mi się podobał, dobry stuff od Gaisera, od remiksu Boratto słychać że set nabiera już tempa i mocy, choć czwórka jakoś nie zapadła mi specjalnie w pamięci, numery 5 i 6 też nie ale dobrze nakręcają seta i jak najbardziej tam pasują, od One Room znowu zaczęło mi się podobać, ładnie tam klika ten remix Tresher'a bodajże bo ciężko wyłapać, 8 i 9 też ładnie niszczą, zresztą po Ritch'u nie można było spodziewać się czegoś innego, Locomotto może już nieco w innym klimacie bardziej pod electro ale pasuje jak najbardziej.
Technicznie bardzo dobrze fajne szybkie przejścia, nieco kombinatoryki, trochę się rozjechało z 3 na 4 ale szybko skorygowałeś, później tam pod koniec jeszcze niektóre przejścia wydawały mi się trochę dziwne, w jednym przejściu wałek trochę za cicho wszedł, w jednym za szybko znikł, ale poza tym ok.

Szkoda trochę że utwory tak szybko zmieniałeś, niektóre numery mogły trochę dłużej pograć, mimo tych 10 utworóch klimat zachowany ale jednak wolałbym trochę mniej ale żeby dłużej pograły, no ale jak kto woli...
Po tylu przesłuchanych bm-ach mogę spokojnie stwierdzić że punkty jakieś polecą ode mnie ;)
Avatar użytkownika
sunriser
 
Wiek: 33
Skąd: mam wiedzieć ?

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez demens 28 sie 2009, 16:39

Szacunek dla tego, kto podejmie się oceny każdego przejścia i utworu z osobna :D Za pierwszym razem niezbyt się wsłuchałem i muszę przyznać, że wszystko "zlało" mi się w jedną całość. Nie wiem czy to plus czy minus :D Za drugim razem już wyłapałem co-nieco. No więc do mniej więcej 13 minuty jak dla mnie zdecydowanie zbyt spokojnie i monotonnie, dopiero po ww. minucie zaczęło się coś dziać. Przejście nie do końca udane, ale wiesz co gdzie jest źle więc nic nie piszę ;] Ciekawy numer, w sam raz na ten moment seta, energiczny, o ile można to tak nazwać :] Kolejny numer znakomicie trzyma tempo, a przejście na niego świetne. Na moim "sprzęcie" nie za dobrze słucha się takiej muzyki, ale na porządnym nagłośnieniu na pewno byłaby miazga :) Kolejne numery także prezentują bardzo ciekawe dźwięki, zero zamuły no i fajnie, ze set na dobre się rozkręcił, bo szczerze mówiąc po pierwszych kilkunastu minutach miałem pewne obawy co do tego. Ostatni numer (albo przedostatni) "no music, no vocals" hehe co racja to racja, bardzo "suchy" kawałek nieźle ryjący banię na koniec :D Ciekawy ten "sowi" styl ;)
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez Sisiek 29 sie 2009, 17:02

demens napisał(a):Szacunek dla tego, kto podejmie się oceny każdego przejścia i utworu z osobna :D


To mnie cieszy, że raczej nikt się nie podjął :P Jak i to że nikt nie zauważył że między 3 a 4 jest jeszcze jeden kawałek którego przez słabe ogarnięcie zapomniałem umieścić na trackliscie. A numer zwie się Ascii.Disko - Black Acid (Original Mix) :) W ogóle dzięki za dotychczasowe opinie :) Macie racje że nieraz jakieś niedociągnięcie ale ogólnie chyba nie jest źle. :P Mam taką nadzieje ...
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez Transi 30 sie 2009, 18:22

Konia z rzędem temu, kto wychwyci wszystkie przejścia :D Jak juz wspomniałem przy okazji Twojego poprzedniego BM takie dźwięki to nie moja bajka. Niemniej jednak potrafisz dobrać tjuny, które osobie słuchającej progów mogą się podobać :) :P Ostatnio zraziłem się produkcjami Gaisera, a tu zonk! Świetny tjun na dzień dobry! "Withdrawal" tez daje radę (rany, to chyba ten tjun :D lol! :D). 10:30 ogień!!!!!!! Do bani - nie wiem co to. Niewazne! :D Elegancka produkcja. Kolejny utwór nie przypadł mi do gustu. natomiast to, co leci w 18. minucie daje nieźle po garach :> \o/ Dalej ogólnie sensownie wszystko brzmi :D Dopiero 2 ostatnie utwory totalnie mi się nie podobają - poprzednicy byli o wiele lepsi ;)

Takie pytanko: grasz na jakichś imprezach? Bo moim zdaniem technikę masz bardzo dobrą (mimo kilku wpadek jak np. ta zaczynająca się w 12:54 :P), więc szkoda by było grać tylko dla kota i pluszowej sowy :D Nie wiem, moze to pogoda wpływa na pozytywny odbiór Twojego seta :) O wiele lepszy BM niz w miesiącu poprzednim :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez Kasper 30 sie 2009, 19:07

Tym razem, przegrywasz sromotnie Sis, widać liczyłem na to, że pociągniesz mix z zeszłęgo miesiąca, a tak po lekku zrobił to za Ciebie Matvel. Przejścia całkiem fpytke, choć miejce o którym wspomniał Transi rzeczywiście kuje w uszy. Pare przejść, szczególnie te z początku brzmią jak dla mnie bardziej jak przeskoki. Stuff, który zaprezentowałeś raczej mnie nie kręci, wcale mnie nie kręci. Wszystko gra dość dynamicznie czyli tak jak lubie, ale mimo to nie kupuje takiego grania. Próbowałeś oryginalniej, ale jak dla mnie skończyłeś jak Nobel w zeszłym miesiącu. Liczę, że odkujesz się następnym razem.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez Sisiek 30 sie 2009, 21:11

Transi napisał(a):10:30 ogień!!!!!!! Do bani - nie wiem co to. Niewazne! :D


To ten track o którym wspominałem ze o nim zapomniałem na TL :P Ascii.Disko - Black Acid. A w 18 min Nikitin & Semikashev - Fast Shutter notabene niezłe z nich koty Obrazek same dobre numery ;)

Transi napisał(a):Takie pytanko: grasz na jakichś imprezach?


Na wielu imprezach jestem gwiazdą wieczoru i gram główne skrzypce :D

Transi napisał(a):więc szkoda by było grać tylko dla kota i pluszowej sowy :D


2 kotów i pluszowej Sowy :P No i dla Was przede wszystkim :P

Kasper oczywiście zgadzam się z tym że nie musi Ci się podobać ale musisz zainwestować w lepszy sprzęt ponieważ:

Kasper napisał(a):szczególnie te z początku brzmią jak dla mnie bardziej jak przeskoki.


Szczególnie te z początku są takie że przez ponad 2 minuty albo i więcej lecą ze sobą równolegle po 2 kawałki :P Wątpię żebym aż tak czysto to grał więc raczej masz marny odsłuch :P

Kasper napisał(a):Próbowałeś oryginalniej


Przykro mi też nie :) Nie ustalam wcześniej TL tylko wszystko idzie dynamicznie bez żadnych założeń :P Jak serce podpowie tak jest hehe :D Jedyne co mam wcześniej to ustalony zbiór nieraz nawet 100 utworów które są wg. mnie dobre i pasują do siebie w jakiś sposób klimatem, stylem, prędkością.

Wszystkie inne wskazówki zanotowałem i w przyszłej edycji obiecuje poprawę :mrgreen:
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez Juma 30 sie 2009, 22:13

Na pierwszy ogień idzie Twój set Krzysiu, jako ze darze Cię sympatią za to podawanie płyt i układanie tracklisty ;] na radomskich występach spróbuję wypowiedzieć się bardzo pozytywnie ;p. A tak na poważnie, wylosowałeś znów konkretny zestaw tłustych jak Wojciech Mann tjunow. Połączone s nienajgorzej, a ze nie jestem purysta mixingowym nie będę tu wytykał offbeatow itp. zwłaszcza ze set po tak zwanym KAC VEGAS ;], ten tjun z 13:30 chciałbym live usłyszeć, mam nadzieje ze mi go kiedyś podasz do zagrania ;].
Nie będę się wypowiadał odnośnie punktów bo to dopiero początek przesłuchiwania.

Keep going good job Mate,
no i trzymam Cie za slowo z tym podkreceniem pitcha.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 11-O8-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix August 2009

Postprzez wasyl 31 sie 2009, 11:01

Dobra Sis, czas nadszedł... :)

Od razu mówię, że nie mogłem podkręcić tego seta zbyt głośno z uwagi na to, iż wczoraj w drodze z Poznania kumpel zapodawał mi drumy przez całą drogę w ~100 db i pozwól, że pozwolę odpocząć swoim uszom ;P. Zacznijmy więc od początku, gdzie to wszystko miało miejsce... Wydawało mi się już wtedy, że set mi nie podejdzie, bo zbyt wiele się nie działo przez dobre 15 minut, aż tu nagle spory suto ścisk właśnie w tym miejscu i kawałek naprawdę mną wybujał... Dalej Sowa nie spuszcza z tonu i jest naprawdę fajnie. Przez cały ten okres - od 15 minuty, aż do końca, wybujałem się przednio :). Jeśli chodzi o stronę techniczną, to pojawiają się tam jakieś niedociągnięcia, ale zupełnie nie rzutują na całość, tym bardziej, że muzyczny stuff nie jest skąpy :). Podobało mi się bardziej, niż miech temu i punkty będą ;).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron