14.09.09. Solo van Small - September Battle Mix '09

jedziem bo usniem :D
01.09.2009 - 04.10.2009

Powrót do 3

14.09.09. Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez Solo van Small 14 wrz 2009, 20:58

Hello :D
no i mi tez sie udalo w koncu cos nagrac pomimo wszystkich przeciwnosci losu, moj pierwszy BM :D, wydaje mi sie ze troche za bardzo poszarzowalem i zrobil sie z tego wielki misz masz ale tak sie wkrecilem podczas nagrywania ze nie moglem sie powstrzymac no i wyszlo takie cos, co moge jeszcze napisac? mam nadzieje ze nie zjecie mnie zywcem :D

styl: ??? house, tech-house, progressive house?? , techno - cos w tym stylu ;)
BPM: 135
czas: 38:13
jakosc: 192 kbps
waga: 52,4 MB

http://www.sendspace.pl/file/a06089c1180c82456605573

http://rapidshare.de/files/48344098/Sol ... x.mp3.html

tracklista:

[Pokaż] Spoiler:
1.Derek Howell - Dark Horse [Niko Fantin Minimal Dub Remix]
2.Umek - Heat Mode / Pig And Dan - Memories
3.Egostereo - Kepler [Keon Groenevled's Second Approach Remix]
4.Sander Kleinenberg - This Is Our Night [Francis Preve Remix]
Paul Van Dyk - We Are Alive [Thomas Gold Remix]
5.Lucca - Teleport
6.Umek - Designed Persona [Andy Chatterley Remix]
Hawt - Moonlighting [Filth and Splendour Remix]
FatBoy Slim - Right Here Right Now [Abel Ramos Brighton With Love Mix]
7.Lucca - Hundertwasser
:mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 29 wrz 2009, 0:23 przez Solo van Small, łącznie edytowano 1 raz
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez peterhol9 15 wrz 2009, 14:27

dziwny to set, oj dziwny :D Niestety muzycznie nie podpasował mi, ale z pewnością na te klimaty znajdą swych amatorów w postaci ŚiŚka czy Matvela, o Sunriserze nie wspominając :P Technicznie jest znakomicie, a to przejscie z ok. 15:45 pierwsza klasa :) Tak samo pierwsza klasa, jak kawałek który właśnie wchodzi (czyli PvD :D )..eh.. nie wiem co tutaj więcej powiedzieć . Ogólnie to czekam na Twoją następną edycję i na to, że zaprezentujesz w niej klimaty znane z innych setów jakie zamieszczasz na forum :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez Solo van Small 15 wrz 2009, 20:28

peterhol9 napisał(a): Ogólnie to czekam na Twoją następną edycję i na to, że zaprezentujesz w niej klimaty znane z innych setów jakie zamieszczasz na forum :)



ktore sety masz na mysli bo jednak troche ich juz bylo :D

dzieki za opinie :D
Twojego seta przesluchalem juz kilka razy i niedlugo tez napisze kilka slow

peterhol9 napisał(a):dziwny to set, oj dziwny :D



bo ja to wogole jestem taki different freak :twisted:
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez peterhol9 15 wrz 2009, 21:20

Solo van Small napisał(a):
peterhol9 napisał(a): Ogólnie to czekam na Twoją następną edycję i na to, że zaprezentujesz w niej klimaty znane z innych setów jakie zamieszczasz na forum :)

ktore sety masz na mysli bo jednak troche ich juz bylo :D
ot, np ten viewtopic.php?f=36&t=1594 :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez dj3500 15 wrz 2009, 22:41

O, super że udało mi się skutecznie zachęcić Cię do udziału :) Zasysam set, takich klimatów nigdy nie słucham ale zobaczymy jak to wyjdzie. Aha i numerki w tl-ce są jakoś bez sensu powstawiane :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez sector 16 wrz 2009, 11:18

chyba ze leca 2 i 3 na raz ;)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez Solo van Small 16 wrz 2009, 17:53

sector napisał(a):chyba ze leca 2 i 3 na raz ;)


trafne spostrzezenie :)
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez Matvel 25 wrz 2009, 18:00

Jak dla mnie to jeden z ciekawszych setów jakie pojawiły się w battlemixie. Choć są słabsze i lepsze momenty. To co się dzieje w środkowej części od około 11 minuty to głowa mała. Dalej jest dobrze aż do Van Dyk'a, za bardzo przesłodzony ten wokal do takiego seta. Potem jest już na szczęście lepiej. Technicznie fajnie zagrane, tam w okolicach Teleportu były delikatne problemy, ale słuchać się da. Punkty będą bankowo, tylko nie wiem jeszcze ile.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 14.09.09. Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez sector 29 wrz 2009, 12:24

Powiem szczerze, ze nie slucham takiej muzyki praktycznie wcale. Dlatego moja ocena seta nie bedzie jakos specjalnie obiektywna (niestety). Nie mniej jednak, calosc jest w miare spojna. Nie zauwazylem niczego co odstaje od normy. Bardzo ucieszyl mnie fakt, ze w pewnym momencie wszedl PvD, ktorego mimo, ze nie za bardzo lubie to jednak wpasowales go dobrze w klimat seta. To oczywiscie na plus. Niestety, jak juz wspomnialem wczesniej, poniewaz, nie slucham tego typu muzyki, set mnie troche zmeczyl. Za duzo plumkania i powtarzania tego samego. Wg. mnie nic sie tam nei dzieje (ale to tylko moje skromne zdanie).
Klimat Twoj set niewatpliwie ma co tez jest sporym plusem. Jesli chodzi o technike to tez nie zauwazylem wiekszych zgrzytow. Mam nadzieje, ze nastepnym razem zapodasz cos bardziej 'mlodziezowego' :- )
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 14.09.09. Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez dj3500 29 wrz 2009, 22:02

Technicznie set jest świetny. Co prawda nie wsłuchiwałem się akurat w przejścia, ale gdybyś nie napisał w TLce że wiele kawałków jest granych naraz, to bym nie wiedział :> Wiele z tych połączeń wyszło naprawdę znakomicie - rzeczywiście druga część seta cechuje się o wiele większą dynamiką. Z numerów, które grałeś, nic nie znałem, żaden też szczególnie nie zapadł mi w pamięć - funkcjonują jedynie jako część seta. Na co dzień nie słucham takiej muzyki. Trudno tylko powiedzieć dokąd ten set zmierza, a początek jest raczej nudny, bo tak jak napisali poprzednicy, nic się nie za bardzo dzieje. Niemniej jednak jak na ten gatunek miksem osiągnąłeś bardzo wiele :) Kwestie punktowe będę jeszcze musiał przemyśleć. Pozdrawiam i następnym razem zagraj coś bliższego moim gustom ;P
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 14.09.09. Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez sunriser 03 paź 2009, 23:51

Już czuje moc :), ten pierwszy wałek jest takim czarnym koniem skradającym sie małymi kroczkami do seta :D od drugiego numeru słychać już jak sie rozkręca, te wszystkie kliki, piki, maszynki do mięsa to jest to co lubie tyle że może ja lubie to trochę w deepowej odmianie ale to nic :) fajnie zgrane te dwa utwory Umek jak ulał pasuje do P&D, dalej następna kosa od Egoestero ładnie młóci, następnie interpretacja Francis'a Preve do This Is Our Night tez bardzo ciekawa, jednakże to We Are Alive w tle troche mi tu nie pasuje nawet w remixie Golda który jest raczej bardziej "tylko" housowcem" i jakoś nie bardzo ma sie do wcześniejszych numerów, track Teleport też jakoś specjalnie mnie nie zaintrygował, końcówka bardzo ciekawa.
Przejścia pierwsza klasa, fajne dynamicznie, to przeplatanie tracków też całkiem nieźle ci wychodzi, jednym słowem podobało mi się i to bardzo. Punkty jakieś napewno będą.
Avatar użytkownika
sunriser
 
Wiek: 33
Skąd: mam wiedzieć ?

Re: 14.09.09. Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez demens 04 paź 2009, 12:13

Niestety set nie bardzo wpasował się w mój gust. Niby dużo dźwięków, ciągle się coś dzieje, ale jakoś nie czuję tego. Jednak jak w prawie każdym secie, zawsze można znaleźć coś co przykuje uwagę. Dla mnie był to moment chyba od 7:30, potem na 9:30 piękny motyw (pewnie od Pig & Dan) i do chyba 15 minuty też bardzo w porządku. Tu mi się bardzo przyjemnie słuchało. Sorry, że nie piszę konkretnymi utworami, ale jakoś ciężko się tu połapać co jest czym ;p Wniosek z tego, że miksowanie świetne.
Potem prawie do samego końca jakoś tak przemknęło wszystko bez historii. Prawie bo ostatni kawałek super, taki inny niż wszystkie, bardzo pozytywny.

Ogólnie tak jak pisałem, w większości nie za bardzo mi się podobało. Za to technika miksowania bez zarzutu i za to wielki plus.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: 14.09.09. Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez Vibez 04 paź 2009, 15:57

Moje odczucia nie są widze inne od pozostałych. Takiej muzyki w ogóle nie słucham a do nie dawna ją sukcesywnie omijałem. Set przesłuchany cały, jednak choćbym chciał, to zachwycić sie nie umiem :) Z pewnością swoich odbiorców masz i bardzo dobrze.

Przejścia z tego co słysze super. Trzymają dynamikę i o to chodzi. Żadnych zgrzytów sie nie dosłyszałem.

Punktów ci pewnie nie dam, ale napewno ktoś inny to zrobi :D Napewno jesteś spoko gość i możemy skoczyć na piwko, ale twoich setów w życiu nie zrozumiem :)

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: 14.09.09. Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez Kasper 04 paź 2009, 20:28

Usnąłem serio. Chciałeś odwarznie wyszło na odwrót niestety. Voorn z Ciebie nie będzie niestety ;) Materiał to jedne wielki misz-masz. Tak jak w pierwszej edycji skrytykowałem "tego za 3500" i Tobie mogę odpuścić. Wolę słuchać zrywów zwrotów akcji poplątanych przejść w tradycjnym mixie. Szkoda, bo mimo wszystko podpaliłem się jak to wszystko wyszło i się srogo zawiodłem. Nie moja liga.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 14.09.09. Solo van Small - September Battle Mix '09

Postprzez Sisiek 04 paź 2009, 21:46

Początek to co lubię mordeczko :) Umek, podwójne kawałki itp. Potem niestety kiszka z bułką jak to mawia mój kolega z roboty ;) Dokładniej to środek bo końcówka znowu nabiera dobrych kolorów. Tak więc ocena pół na pół. Za wgranie w to Van Dyka masz kijem po głowie :D Było zachować dobre techno minimalowe dojebanie :P Można powiedzieć że set bardzo urozmaicony :P Technicznie dobrze nie mam zastrzeżeń ale nie poddawałem techniki dokładnej analizie z powodu dużego zakręcenia klimatycznego ;D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń


Powrót do 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron