4 edycja - głosowanie

12.10.2009 - 15.11.2009

Powrót do 4

4 edycja - głosowanie

Postprzez sector 12 paź 2009, 17:55

I tak jak miesiac temu, tak i teraz zasady sa takie same. Umieszczam temat zawczasu, zeby nikt nie musial sie upominac.

Głosujemy w tym temacie, na 5 setów.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez sector 01 lis 2009, 16:28

Mialem bardzo wielki dylemat jak przyznac punkty. O ile z 1 miejscem nie mialem problemu to z reszta myslalem troche czasu, co, jak, komu i ile. Niestety nie moglem rozmiescic wszystkiego tak jak bym chcial. Nie mniej jednak wyglada to jak wyglada. Wszystko opisalem dlaczego tak a nie inaczej. Jedziem!

1. (5pkt) - Matvel - chyba nie jest zaskoczeniem. Swietny set z swietnym klimatem. Nie bede sie powtarzal. Wszystko jest w temacie z BM.
2. (4pkt) - O'Prime - Najbardziej trafil w moj gust muzyczny zaraz po Matvelu. Dobre kawalki, kimat. Koncowka mi troche nie przypasila, ale ogolnie rzcz biorac zasluguje na 2!
3. (3pkt) - Kasper - Dobra technika (o ile mozna to tak nazwac), dobre kawalki jak na trens, ktorego nie slucham. Flashback w remixie Prydza. Troche za duzo vocalu, ale ogolnie na +. Jak mowilem Twoj najlepszy set w moim odczuciu.
4. (2pkt) - Solo von Smolhausen :D - Wybacz, ze nie wyzej, ale zrazil mnie ostatni minimalowy numer w secie.
5. (1pkt) - kiki - za to, ze mimo tego, ze nie slucham takich numerow to jednak set mnie zainteresowal. Mimo niedociagniec technicznych mnie zainteresowal :)

Symboliczne 6 miejsce daje RomuS'owi. Mam nadzieje, ze nie zrazisz sie BM i w przyszlym miesiacu tez Cie tutaj zobaczymy!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez peterhol9 01 lis 2009, 17:00

Myślałem, że głosowanie jest od jutra, ale skoro sector zaczął to ja będę kontynuował :D W tym miesiącu miałem spore problemy z wytypowaniem odpowiednich miejsc w klasyfikaci top5. Liczę jednak, że nikt się nie obrazi spoglądając na listę :) :

1. Kasper - 5pkt. Trackowo - idealne trafienie w moje gusta, Technicznie - dobrze. Widać, że się rozwijasz pod tym względem :)
2. Solo van Small - 4pkt. - Dobry, klimatyczny set również utrzymany w klimatach przeze mnie preferowanych
3. sector - 3pkt. Fajny upliftingowy set, niezrażający mnie do siebie :)
4. wasyl - 2pkt. Progresywnie i z klasą :)
5. Matvel - 1pkt. Za przypomnienie starych, dobrych czasów :)

Na wyróżnienie zasługuje jeszcze kiki :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez Sisiek 08 lis 2009, 22:09

Bardzo przepraszam wszystkich uczestników ale z powodu braku czasu nie zdążyłem ocenić setów. Tak więc proszę o dyskwalifikacje i bana na następną edycje. Wszystkich zawiedzionych jeszcze raz przepraszam i żeby było honorowo ocenie wasze produkcje w późniejszym terminie.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez dj3500 08 lis 2009, 22:17

jeszcze tydzień :>
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez Sisiek 08 lis 2009, 22:30

Ups, wydawało mi się że do dzisiaj :P :P A dziwiłem się że nikt nie głosuje :D Gamoń jestem hehe :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez sector 08 lis 2009, 22:42

Sisiek napisał(a):Ups, wydawało mi się że do dzisiaj :P :P A dziwiłem się że nikt nie głosuje :D Gamoń jestem hehe :P

Takze Sisku jeszcze masz tydzien na poprawe :-)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez RomuS 13 lis 2009, 19:49

Nadejszła wiekopomna chwila ;] ja ja pkt jak na klasówce a ja że niby taki spec jestem? ok jazda.

Namber łan
1. O'Prime (5pkt) - za to że poczułem się jak u Wujka Schossowa ;) brawo \o

2. Yoma (4kpt) - piękny ekspresyjny set... porwał mnie nie tylko doborem utworów ale i stworzonym klimatem.

3. Sector (3pkt) - taaaa... jakby nie on to by UK transów tutaj nie było. Ale nie za sympatię do rytmów a za porywający i wyrywający mnie z moich bawełnianych skarpet set ;)

4. Kiki (2pkt) - cóż, trafiła w moje gusta jak żaden jednak nie był to set na miarę tego co po nim oczekiwałem, jednak klimat który się wytworzył trzymał mnie cały dzień w pracy. Brawo \o

5. Sisiek (1pkt) - ha! i co? uwielbiam siśkowe sety, a pan sowa jak zwykle przygotował dla mnie ucztę techno maniaka :) Jest prawie tak dobry w układaniu repertuaru jak Grażynka Torbicka w Kocham kino (które też polecam ;p)

No tak, chciałoby się więcej ale cóż, ograniczenia :D Tak więc rozdałem niesprawiedliwie, hulaszczo, bez głowy i w ogóle :P Tymczasem Hrabia
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez Kasper 15 lis 2009, 18:52

OK głosy za momencik, wpierw wkleje recenzje wszystkich których oceniłem. Został mi Solo van Small, ale mam problem z pobraniem jego seta. Mało brakowało a poległbym na tym, że przeoczyłem Twój set. Zaraz się nadrobi. Wszystkich oceniłem zgodnie z własnymi odczuciami. Kilka setów to świetne pozycje. 2 pierwsze pozycje są już zaklepane reszta będzie się bić o to co zostało.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez Kasper 15 lis 2009, 20:02

Wybór był mega trudny w tym miesiącu, ale poziom o klase wyższy niż w edycji 3ciej.

01. O'Prime - 5pkt.
02. Matvel - 4pkt.
03. Solo van Small - 3pkt.
04. kiki - 2pkt.
05. Transi - 1pkt.

Choć wszyscy byliście świetni. Ciężko było wybrać. Mam nadzieje, że nie punktujący wybaczą, wygranym gratuluję!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez Matvel 15 lis 2009, 20:32

W tym miesiącu kurde ciężko mi wytypować 1 miejsce jak i dalsze pozycje. Ogólnie to bym chętnie tak zagłosował
1. Sector, Sisiek
2. Peterhol9, Romus
3. nie wiem

Ciężko mi coś wybrać poza tymi 4 setami. Do końca wachałem się czy Vibez czy Solo. Ostatecznie jednak wygląda to tak:

1. Sector
2. Sisiek
3. RomuS
4. Peterhol9
5. Transformers ;]
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez wasyl 15 lis 2009, 21:09

Ok, to ja już chyba wszystko wiem, tylko nie do końca jestem przekonany co do kolejności ;). U mnie wygląda to następująco:

1. Transi
2. RomuS
3. O'Prime
4. Solo van Small
5. Peterhol9
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez Transi 15 lis 2009, 21:16

1. Wasyl
2. Matvel
3. Kasper
4. O'Prime
5. RomuS
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez Solo van Small 15 lis 2009, 22:50

to teraz ja i mam nadzieje ze sie nie pomyle, ledwie juz przy kompie siedze, jakies chorobsko sie do mnie przyczepilo ale mniejsza z tym, dzis bez uzasadnien - brak mi juz sil

1. O'Prime - 5 pkt.
2. Wasyl - 4 pkt.
3. Sector - 3 pkt.
4. Sisior - 2 pkt.
5. Kiki - 1 pkt.
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez kiki 15 lis 2009, 23:44

od samego poczatku wiedzialam kto bedzie dla mnie nr. 1 a mianowicie ----> sisior! tylko zeby tego nie zlamil i w ciagu niedlugiego czasu ocenil wszystkich!! co do drugiego miejsca to mialam duzy problem - Romus czy O'prime?! Romus czy O'prime... Romus czy.... no ale jednak tak a nie inaczej ;) pozniej 4 i 5 miejsce - tez latwo nie bylo! no ale zdecydowac sie trzeba bylo niestety.. ogolnie wyglada to tak:

1. Sisior 5 pkt
2. Romus 4 pkt
3. O'prime 3 pkt
4. Wasyl 2 pkt
5. Matvel 1 pkt

no i pare slow ode mnie na koniec jeszcze! bardzo dziekuje za glosowanie,za punkty i przede wszystkim ze szczere komentarze,relacje! fajnie bylo wziac w BM udzial, jak dla mnie to zabawa bardzo udana no i te oczekiwanie na pierwsze recenzje :mrgreen: jak widac kazdy preferuje zupelnie co innego, innego slucha, inaczej kleci sety, inne intro wybiera wszystko inne a jednak to samo - muzyka elektroniczna... kazdy mix mial w sobie cos innego,cos wyjatkowego ale tez momenty, ktore mi sie mniej podobaly, nie wazne czy to trance, czy prog. czy hardtręs! ogolnie to jestem pod wrazeniem i mnie troche ponioslo bo ten utwor z seta wasyla mnie troche rozkleil :mrgreen:
pozdro i do zobaczenia na nastepnej edycji! obiecuje poprawe ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez sector 16 lis 2009, 0:04

kiki napisał(a):do zobaczenia na nastepnej edycji

Trzymamy za slowo :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez Vibez 16 lis 2009, 0:49

1. Solo van Small !
2. RomuS
3. Wasyl
4. Transi
5. Matvel
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez sector 16 lis 2009, 14:44

W tej edycji zaspal nam niestety Sisiek i z tego powodu (przynajmniej mozna tak przypuszczac) nie mamy jasnej sytuacji w rankingu i calosc o ile sie nie pomylilem, wyglada jak wyglada. Gratulujemy bezwzglednemu zwyciezcy tej edycji Transformersowi! :)

1. O'Prime - 4 - 5 - 5 - 1 - 3 - 2 - 5 - 3 - [28]
2. RomuS - 3 - 4 - 1- 4 - 4 [16]
2. Matvel - 5 - 1 - 4 - 4 - 1 - 1 - [16]
2. Solo Van Small - 2 - 4 - 3 - 2 - 5 - [16]
2. Wasyl - 2 - 5 - 4 - 2 - 3 - [16]
6. sector - 3 - 3 - 5 - 3 - [14]
7. Kasper - 3 - 5 - 3 - [11]
8. Transi - 1 - 5 - 2 - [8]
9. Peterhol9 - 4 - 2 - 1 - [7]
10. kiki - 1 - 2 - 2 - 1 - [6]

Jesli gdzies sie pomylilem to mnie poprawcie :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez Vibez 16 lis 2009, 16:22

Yeah! :D

Gratuluje pozostałym a zwłaszcza aż trzem drugim miejscom :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Edycja 04 - głosowanie

Postprzez RomuS 16 lis 2009, 16:46

Serdeczne Gratulacje wygranym i z niewątpliwą przyjemnością znajdę czas by Was posłuchać na falach eteru w sense.fm (chyba będzie audycja dla BM?). tymczasem RomuS

PS.
a to debiutanci nie są podliczani do klasyfikacji??
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Następna strona

Powrót do 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron