12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

12.10.2009 - 15.11.2009

Powrót do 4

12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Vibez 12 paź 2009, 12:45

Heya banana!

W tym wydaniu sie zrehabilitowałem na życzenie Kaspra. Fuck Howarth, Prime's back!. Set pt "pumpin Schulz progi", czyli mocno i sążnie. Zapraszam do odsłuchów!

Czas: 40:00
Waga: 54.93mb

Tracklista dla chętnych :mrgreen:

nugeB llA tI erehW – tossaS .1
(ximeR yremE hteraG) envied peeD ehT – anA .taef deepS iksnoR .2
nevaH htuoS – enO tnemelE .3
yawA dlroW A - enO tnemelE .4
(xiM ruobrahdloC) raeN uoY tuohtiW – erutrapeD .taef zluhcS sukraM .5
(puhsaM emirP’O) kuatnoM yvaW eht fo tuO – ahsaS .sv srennurlangiS .sv egnaL .6


[Pokaż] Spoiler: Tracklista dla normalnych (dodana przez 3500):
1. Sassot - Where It All Begun
2. Ronski Speed feat. Ana - The Deep Devine (Gareth Emery Remix)
3. Element One - South Haven
4. Element One - A World Away
5. Markus Schulz feat. Departure - Without You Near (Coldharbour Mix)
6. Lange vs. Signalrunners vs. Sasha - Out of the Wavy Montauk (O'Prime Mashup)

Link:
http://rapidshare.com/files/291960624/O ... er_09_.mp3
http://www7.zippyshare.com/v/84335031/file.html
Ostatnio edytowano 12 paź 2009, 20:29 przez Vibez, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Transi 12 paź 2009, 13:03

Niech Cię szlag za tą tracklistę :P Może w tym miesiącu uda mi się coś nagrać :> Czasu trochę jest :> Seta ściągnę i spróbuję ocenić (pisząc w taki sposób jak t/l) :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Vibez 12 paź 2009, 13:07

Tracklista jest po elficku, a mogą ją odczytać tylko ci Eldurowie którzy umieją czytać od tyłu :mrgreen:
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez sector 12 paź 2009, 13:37

przez chwile mnie nabrales z ta TL :) no i tak btw. prosze wlasnie o tego drugiego linkacza
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Kasper 12 paź 2009, 17:04

Teraz niech każdy nagrywa a i tak OP, wygra ;)

Powiem tak, nakręciła mnie ta tracklista na tyle, że postanowiłem dograć do niego dalszą część!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez dj3500 12 paź 2009, 19:06

Niby moje (przynajmniej dawniejsze) klimaty ale za tę odwróconą tracklistę masz u mnie -2 punkty w głosowaniu :> Dodatkowo -1 za rapida. Kasper widzę już wybrał zwycięzcę, ale ja najpierw zassam, przesłucham i zobaczymy co tam w trawie piszczy :>
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Vibez 12 paź 2009, 20:29

Drugi link dodany :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez peterhol9 16 paź 2009, 11:58

no i moja szybka recka :) Niestety jestem zmuszony stwierdzić, że tym razem Vajbz mnie zawiódł :( Już uchachany myślałem, że będą te numerki przy których będę mógł się rozmarzyć, pokiwać barkami albo coś w tym stylu. Jednak nic z tych rzeczy :( Jedyna właśnie rzecz do której mogę się czepić, czyli klimat i kawałki nie zaspokoiły mojej muzycznej potrzeby, dlatego też ogólna ocena będzie niska. Dlaczego kawałkóm mówię niet? Poza świetnymi A world away i Lange vs. Signalrunners vs. Sasha - Out of the Wavy Montauk (O'Prime Mashup) jest zbyt słodko, zbyt monotonnie i to wraz z wejściem Sassota. Nawet technika nie nadrabia "numerowej" zaległości :( Technika bowiem jest 1 klasa (gdyby (spowodowane jak mniemam samą specyfiką kawałków) pierwsze przejście przy którym wydaje się, ze Ronski nie wchodzi we frazę). Szkoda, że po Elementach set nie nabrał gwałtownego przyspieszenia. Szkoda też że nie poleciał mix Morpha do Without, który to przyspieszenie by zapewnił.

Tak więc reasumując - po bardzo dobrej ostatniej edycji przyszedł czas na tą, która niestety nie zyskuje u mnie aprobaty a szkoda. Czekam jednak na następną edycję, w której zaprezentujesz stuff niejednokrotnie grany w Positive experience i w której..odgryziesz się za mój dzisiejszy komentarz :P Tak więc 3m się i do usłyszenia ;)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez sector 16 paź 2009, 14:40

Zaczelo sie calkiem przyjemnie. Fajne klekotanie, chociaz myslalem, ze wyjdzie z tego co lepszego i chociaz tak sie nie stalo to pozniej wszedl Ronski. Szczerze mowiac podoba mi sie nawet ten numer jednak jest jeden spory minus o ile moge to tak nazwac. Ten numer posiada vocal z Marcos - India Caling (Marcos Re-Edit) z 2006r i jest moim zdaniem o niebo lepszy. Nie mniej jednak jest spoko. Takie asotowo globalowe klimaty. Drugi numer juz zdecydowanie lepszy. Powiedzialbym taki z pazurem. Niby beat nie za mocny, ale jest juz zdecydowanie szybciej, bardzo melodyjnie i zapodaje fajny klimacik. Jak dla mnie bomba! Mam nadzieje, ze dalej polecisz w ten sposob! No i kolejny numer wchodzi nie gorzej. Uwielbiam takie progresywne szybkie granie. Od trzeciego numeru zaczelo sie naprawde super. Na chwile obecna bardzo mi sie podoba ;) Nie spac... zwiedzac! :D Without you near jest takie sobie. Kiedys moze i bylo dobre, ale teraz jest imo wiele dobrych kawalkow i wpasowalo sie srednio. O ile trzyma sie kupy i klimatu to troche szkoda, ze nie polecialo nic w tym szybkim progresywnych stylu. Ostatni maszap podszedl mi tez tak sredniawo. Ogolnie dobry jednak nie pasuje mi w tym secie.

Ogolnie rzecz biorac sluchajc numery 3 bylem w lewitacji. Numer 4 tylko potwierdzil moje uczucie i juz myslalem, ze bedziesz moim namber łan tej edycji jednak pozniej wszystko wrocilo do normy. W sumie podobal mi sie set. Jednak troche za szybko imo jak na taki krotki czas trwania seta zmienial sie klimat i styl. Troche jestem zmieszany po przesluchaniu :D Jednak nie zmienia to faktu, ze set oczywiscie na plus.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Transi 28 paź 2009, 16:17

1. Rany! Jak ja dawno nie słyszałem tego utworu! Pamiętam go z czasów świetności GDJB. Az się łezka w oku kręci ;)
1 -> 2 Przejście średnio przypadło mi do gustu. Gdy wchodzi ten vocal i podmieniasz bass, robi się trochę cicho.
2. O rany jakie modny electrotrance. I ta słodka melodyjka ;) Zupełnie nie moja bajka ;)
2 -> 3 Fajne przejście, całkiem zgrabnie Ci to wyszło.
3. O matko…Nie, nie, nie…Brzmi naprawdę strasznie.
3-> 4 Fajna, szybka podmiana utworów. Wyszło bardzo ładnie.
4. Lepszy niż poprzednik, jednak wciąż szału nie ma. Breakdown brzmi mocarnie. W zasadzie tyle w nim interesujących momentów.
4 -> 5 Ponownie szybko i sprawnie. Bez zgrzytu ;)
5. W sumie to już klasyk. Bardzo dobra produkcja.
5 -> 6 Bardzo ładne przejście. Gładko i bezboleśnie.
6. Zobaczmy co tu wykombinowałeś ;> Brzmi zadziwiająco dobrze! Na ogół omijam mashupy szerokim łukiem. Dałeś z nim radę gościu. Jedyne co mi się nie podoba to część po breakdownie – vocal średnio pasuje do reszty. Przynajmniej takie mam odczucie.
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Solo van Small 02 lis 2009, 21:42

mocne wejscie, od razu mi sie spodobalo i zaciekawilo dokad to moze doprowadzic, utwor jak najbardziej na plus mimo ze nie jest juz pierwszej swiezosci ale osobiscie uwazam ze z muzyka jest jak z winem, im starsza tym lepsza :D
przejscie idealne, poza zachwytem nie mam nic do powiedzenia, szkoda tylko ze sam utwor nie posiada juz takiej energii jak poprzedni, na szczescie uspiona na chwilke energia wraca wraz z kolejnym swietnym przejsciem i wysmienitym utworem, i znowu mi nozka sama z siebie zaczyna podskakiwac he he :D nie ma co porownywac tego utworu z pierwszym jesli chodzi o power ale cos "zyciodajnego" w sobie na pewno ma
po kolejnym dobrym przejsciu kolejny dobry track, dobra nie pisze wiecej o przejsciach bo nie ma sensu, wszystkie sa udane i na wysokim poziomie
Schulz taki sobie ale to co nadchodzi zaraz za nim to istna masakra, bije poklony bo ten mashup jest boski
mowi sie ze prawdziwego mezczyzne ocenia sie nie po tym jak zaczyna ale jak konczy i set konczysz perfekcyjnie
warto przesluchac caly set tylko po to by moc sie pobujac przy ostatnim utworze - prawdziwa bomba
punkty masz u mnie bankowo :)
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez wasyl 05 lis 2009, 21:10

Przyjąłem tym razem taktykę oceniania seta poprzez analizę zbiorczą, a nie - jak to miało miejsce wcześniej - ocenianie każdego przejścia i utworu osobno ;). Zaczynamy wiec... Mocny początek, bardzo dobre rozwinięcie, ogólnie kawałek na bardzo wysokim poziomie - znam i lubię :), następnie bardzo ciekawie wykombinowane przejście na utwór, który raczej nie przekonuje mnie swoją elektrotrensową otoczką, za to bardzo przekonuje mnie sampel, który wbija się na rozwinięciu - lataaaam ;), cholernie przypadło mi do gustu takie rozwinięcie - great. Później niestety robi się nijak w moim odczuciu, większość utworów nie trafia do mnie w żaden sposób klimatem i ogólnym brzmieniem, chociaż technicznie świetnie do samego końca, ale tego nigdy nie mogłem Ci zarzucić ;). Bardzo ciekaw byłem mashupu z moim ulubionym Wavy Gravy, którego bardzo cenię, w szczególności w rmxie U&K ;) no iii... Muszę przyznać, iż spodobało mi się :), co prawda nie aż tak jak samo Wavy Gravy :) ale przebicie tego numeru było fizycznie niewykonalne ;P. Podsumowując set mógł się podobać i to nawet bardzo, mnie podobał się tak jak często płyty mi się podobają - czyt. "po części". Tak więc było kilka fajnych momentów, ale nie zrobiło to na mnie szału... Życzę wysokiego miejsca w tej edycji BM :) GL man.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez kiki 05 lis 2009, 23:07

przestraszylam sie poczatku, bardzo mocne wejscie (a intro dla mnie jest bardzo wazne!!) intra ze tak powiem nie bylo, ale dopiero po chwili poznalam co to za kawalek, wiec juz mniej wiecej wiedzialam czego moge sie spodziewac (na tl nie patrze) przyjemny, bardzo przyjemny!!! szkoda, ze utwor sam w sobie ma tak agresywne wejscie :) kolejny numer rowniez na wielkim plusie, tez go kojarze i bardzo lubie :) jest inny niz pierwszy,ale klimat nadal zachowany! 3 nie fajny ale za to 4 nadrobiles, bo tez calkiem ciekawie brzmi! co do Schulza to mam mieszane uczucia, bo track to klasyka, ale juz uszami wychodzi!! :P pytam jeszcze raz - gdzie te stare dobre utwory schulza? :D chyba bede musiala sama nagrac seta z elektrohairspray'em ;) ostatni numer rowniez mi sie podoba i jest naprawde idealny na zakonczenie tak szybkiego, rzezkiego, zywiolowego i pozytywnego seta! jesli to Twoj maszap to rispekt!! jestem bardzo z Twojego mixu zadowolona, mysle, ze nieraz do niego wroce! zbiles Romusa z wysokiego miejsca z mojej listy ocen - szczescie dla Ciebie Vibes - pech dla Romusa ;)
a co do przejsc to pierwsze mi sie jakos nie specjalnie podobalo z tym vocalem :) reszta na plus :) zreszta przy takim tempie czlowiek nie zwraca uwagi na przejscia ;)

pozdro i naprawde gute arbeit 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez RomuS 08 lis 2009, 15:59

Jedziem na pełnej!!! \o/

Taak zdecydowanie coś pod moje gusta ;] po tl widać spory potencjał... lecim!

1.no K****! musiałeś? po pierwszym kawałku człowieka roz***ć :D sassot na początek to jak single barrel JD na
początek wieczoru. świetnie! plam plam plam i słuchać że coś się w tle dzieje... uwaga... i?

2. No tak... 1 jak cios w wątrobę... 2 jak sierpowy i leżę :D zapowiada się niezły bauns ;] zresztą do pana Garetha
i jego twórczości mam miłe wspomnienia.

3. Jo Cię prosza... nie przestawaj :D :D :D hmm czy wytrzymasz presję tej mocy która od 15min niszczy mi głośniki?

4. Uwaga szybkie zdecydowane i ładne przejście do kolejnego elementu... jadom jadom!! o żesz miszcz :D

5. jezu przejście... i... i... dupa zbita... jakby cały czar prysnął... Marcus daje odpocząć... ale cholera przecież to 40min mix a nie 4h set... no dobra, produkcja akurat dla mnie genialna i może wybaczę ;)

6. na koniec jakby z nadzieją i trochę smutną miną... ale już po chwili pojawia się uśmiech :D o to jest to na co
tygrysy czekają mash up od O'Prime ;] i do dość dobry :D dziękuję potańczę :D


No tak uwaga końcowa może się skupić jedynie na plusach bo do 25min jest całkiem całkiem zajebiście. Szkoda, że
cały set nie utrzymany w dość szybkim prog tempie. Jak najbardziej wyróżniający się set jak dotychczas. Brawo \o
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Matvel 09 lis 2009, 22:00

Dobry Ibizowy początek w globalowym stylu. O przejściach się nie będę rozpisywał, bo to zbędne przy secie Abletonowego maniaka. Drugi utwór czyli upadek Garetha, wielka szkoda że człowiek którego zawsze broniłem wydaje ostatnio same żenujące remixy i aż się boję jak będzie wyglądał jego album. Trzeci numer dobra wiksa choć trochę mało się w nim dzieje jak dla mnie. Czwórka trochę lepiej od poprzednika, ale dalej tak jakoś bez wyrazu. Dalej Markus który zmulił po poprzednich dwóch bardziej dynamicznych utworach. Dodatkowo nie trawię w ogóle tego wokalu. Kurde taki ogrom utworów Schulzowych masz i grasz takie gówno. No i ostatni utwór znany mi dość dobrze. Pozostaje powiedzieć szkoda że pozostałe poza 1 nie są na takim poziomie. Tracklistą do mnie w większości nie trafiłes niestety. Poprawiłeś się w porównaniu do tamtego miesiąca, więc liczę że w następnym będzie jeszcze lepiej.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Kasper 11 lis 2009, 14:57

Chciałbym brać to co RomuS
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Kasper 15 lis 2009, 18:52

Jesteś absolutnym mistrzem tego forum jeśli chodzi o mixing. Pocisłeś długo niesłyszany przeze

mnie klasy. Zagrałeś Sassota co mało mi nie urwało głowy. Cholera, aż żal (robisz jak chcesz), że

marnujesz się w różnej maści gniotach. Zrobiłeś taki progresywny klimat, że żadko da się coś podobnego obecnie usłyszeć. Mixing jak w/w na poziomie mistrzowskim, track selection również nie do wyjebania, ten mashup z końca nie do końca mi leży, ale nadrobiłeś w/w Sassotem i mega klasykiem od Schulza, Dresdenów i Departure. Dużo by mówić, ale jesteś najlepszy i te 5 punktów masz u mnie raczej z urzędu, ale naprawdę nie mógłbym Ci dać nic innego. Top stuff.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Vibez 15 lis 2009, 20:58

kiki napisał(a):chyba bede musiala sama nagrac seta z elektrohairspray'em ;)


Ty wierz lub nie ale był w tym mixie ale w ostatniej chwili zrezygnowałem z niego na rzecz Without You Near :D Jak pozostane przy tym klimacie to pójdzie następnym razem!

wasyl napisał(a):co prawda nie aż tak jak samo Wavy Gravy ale przebicie tego numeru było fizycznie niewykonalne ;P


Nawet nie próbowałem przebijać Wavy Gravy. On tam pełni rolę takiego uzupelniacza nieżeli lidera, nie miałem w sumie zamiaru go wypychać na pierwszy plan bo jak mówisz nic by z tego nie wyszło :)

Kasper napisał(a):Chciałbym brać to co RomuS


No właśnie RomuS, co bierzesz? :)

Kasper napisał(a):Cholera, aż żal (robisz jak chcesz), że marnujesz się w różnej maści gniotach.


Takie wychodzą ;) Nie ma już tego co kiedyś niestety.

Dzięki wszystkim za komentarze! Ciesze sie że maszap sie spodobał, może następnym razem pójdzie coś w podobnym klimacie :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez kiki 16 lis 2009, 0:30

Vibez napisał(a):Ty wierz lub nie ale był w tym mixie ale w ostatniej chwili zrezygnowałem z niego na rzecz Without You Near :D Jak pozostane przy tym klimacie to pójdzie następnym razem!


nie wierze :] udowodnij :P
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: 12.10.09 | O'Prime | Progressive Trance

Postprzez Vibez 16 lis 2009, 0:37

CTRL + Z nie działa :(
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków


Powrót do 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron