18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Minimal Techno
12.10.2009 - 15.11.2009

Powrót do 4

18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez Sisiek 18 paź 2009, 13:26

Obrazek

Witam Pan Sowa powraca 8-) Może nie w najlepszej formie bo ani nie mam czasu ani jakiś specjalnych chęci ale postanowiłem Was moi mili uraczyć krótkim miksem oraz podtrzymać obecność mojej skromnej osoby w konkursie Battle Mix. Co tu mamy? Wiadomo nic dobrego :P Znany wszystkim "sowi" surowy styl :) Dużo tracków, sporo zamuły, trochę klikaczy :P Technicznie sam siebie nie oceniam ale jest kilka usterek i przesterów(29 min - proszę o niski wymiar karty xD) gdyż wyszedłem lekko z wprawy :) Jak zwykle: Komuś się spodoba to dobrze jak nie to wypier... :D Za niepochlebne opinie się nie obrażę ;) Tracklista nie po kolei i wybrakowana (na początku brakuje z 2-3 tracków ;) ) ale i tak w sumie nikt nie ocenia takich mixów kawałek po kawałku. Jak zwykle jak ktoś ma ciśnienie na który numer dawać minute to podam. Zapraszam do odsłuchu i oceny :)

INFO:
:arrow: Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009
:arrow: Minimal-Techno
:arrow: 41:15
:arrow: 125-128 BPM
:arrow: 320 kbps

TL:
:arrow: Paul Ritch - Carrrramba (Monkey Mix)
:arrow: Spektre - Typhon
:arrow: Umek - Control Points (Original Mix)
:arrow: Darren Emerson - Home (Tom Pooks Mix)
:arrow: Extrawelt - Mit Liese Auf Der Wiese (Max Cooper "Melt" Remix)
:arrow: Christian Smith & Reset Robot - Elixir (Gary Beck Remix)
:arrow: Cocodrills - Never Stops (Dub)
:arrow: Oliver Koletzki - Sure I Can (Dyno Remix)
:arrow: Matthew M - Reducto (Michele Castaldo Remix)
:arrow: Citizen Kain & Phuture Traxx - Cameleon (Original Mix)

:arrow: http://strony.aster.pl/sisiek/Pan_Sowa_ ... ber_09.mp3
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez Alexandra 18 paź 2009, 13:44

jakie mroczne foto Sowki :D
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 38
Skąd: Katowice

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez Sisiek 18 paź 2009, 13:51

To techno Sowa z kalifornijskiego ZOO xDD
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November

Postprzez peterhol9 19 paź 2009, 11:15

kapkę za ciężka paka, ale ściągam i dzisiaj ocenię :)

edit..no może ocenię trochę później :P :D

edit2..
ok, to dosłownie w kilkudziesięciu znakach o tym co słyszałem :D Niestety bardzo trudno mi ocenić taki set, który ma mało wspólnego z klimatami jakie preferuję. Tutaj było nie inaczej. Nie przepadam za bardzo za minimalami, a nawet jak niektóre lubię to akurat ten set miał to do siebie, że ich nie zawierał :( W połowie secika byłem już naprawdę zmęczony. Klimat zapewne jest, aczkolwiek wszystko w jednostajnym stylu zachowane. Przejścia dobre, nie ma się czego czepiać. Niemniej jednak w tej edycji punktów ode mnie nie będzie. A szkoda, bo chciałem usłyszeć coś niczym z edycji 2, gdzie 5 punktów bankowo ode mnie zarobiłeś :) Tym razem jednak muszę poczekać z oceną do następnego miesiąca;)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez Sisiek 19 paź 2009, 16:12

peterhol9 napisał(a):A szkoda, bo chciałem usłyszeć coś niczym z edycji 2, gdzie 5 punktów bankowo ode mnie zarobiłeś :)


Aż tak odmiennie zagrałem? Ale wiadomo nie każdemu musi podejść. Dodam jeszcze, że set na całkowitym spontanie zgrywany na "przypał" więc stąd mogą być różne niedociągnięcia.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez phantom 19 paź 2009, 16:54

Alexandra napisał(a):jakie mroczne foto Sowki

Wygląda jak okładka Diablo III :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez kiki 19 paź 2009, 18:16

nie bede komentowac kazdego kawalka z osobna bo jest ich za duzo! Sisior Ty wiesz co dobre 8-) bardzo dobrze sie czuje przy takiej muzie, czy to dom czy impreza, lezy mi poprostu ten gatunek i juz! pierwsza polowa seta - mistrzostwo! pare kawalkow kojarze ze sluchu z clubow wiec tym bardziej mi przypadl do gustu. potem spadla gwaltownie ta energia.. myslalam ze to jeden kawalek dla wyciszenia sluchacza i nabrac na nowo tempo, a to jednak przez dluzsza chwile sie ciagnela minizamulka.. szkoda, bo w ten sposob set jest dosc kontrastywnie podzielony na pol. (ale wciaz jest spojny!) tracki same w sobie sa bardzo ciekawe, interesujace, set w calosci tez na wielki plus,ale mowie - szkoda o ten gwaltowny spadek energii i zarazem euforii, ktora panowala w pierwszej polowie seta. to tak jakby na imprezie dj sie nagle zmienil :D a ostatni numer... bym wyeliminowala ;)

gdyby set godzinny byl zachowany w takim tempie i w takim typie muzycznym jak pierwsza polowa, to na parkiecie bylabym wierna imprezowiczka/tancerka od poczatku do konca ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez Solo van Small 22 paź 2009, 19:43

przesluchalem juz kilka razy w drodze do pracy i moge w koncu cos skrobnac na temat Twojego seta
poczatek w sam raz, zapowiada ze dalej moze byc lepiej ale szkoda ze tak nie jest, nr 2 w porownaniu do pierwszego tracka jest w moim przekonaniu troche spokojniejszy, Twoje szczescie ze szybko sie konczy i znowu wraca energiczny nastroj, mniej wiecej od 15 do 20 minuty sie troche nudzilem, troche zamulily mnie te utwory, pozniej znowu jest lepiej [albo to ja mam chustawke nastrojow albo Ty tak skaczesz juz sam nie wiem z czego na co- chyba z plyty na plyte ale nie to chcialem wyrazic:D] troche klimat mi to popsulo, nastepne minuty sa juz naprawde bardzo dobre i w sumie do niczego sie juz nie przyczepie, wpadles chyba w trans i trafiles dokladnie w moje upodobania, z utworu na utwor jest coraz lepiej, wielki plus za "Sure I Can " - Oliviera [ostatnio jeden z moich ulubionych walkow, wkreca mnie za kazdym razem jak go slysze, dwa ostatnie tracki tez niczego sobie tylko szkoda ze Cameleon wchodzi tak pozno i tak krotko go mozna posluchac, na final nadaje sie w sam raz
podsumowujac set zaliczam do udanych, klimat i technika na poziomie, chociaz mialem wrazenie jakbys w jednym z ostatnim przejsc [nie pamietam dokladnie moze to bylo przedostatnie] zrobil za szybkie wejscie nowego tracka, a moze tylko mi sie wydawalo, jak znajde troche czasu to przeslucham jeszcze raz i dam Ci znac
tym razem zasluzyles na kilka punktow, to Ci moge obiecac juz teraz
pozdro


chyba jednak sie przeslyszalem albo jestem juz na tyle spiacy ze nie rozrozniam dzwiekow :D
Ostatnio edytowano 02 lis 2009, 21:55 przez Solo van Small, łącznie edytowano 1 raz
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez sector 01 lis 2009, 15:42

Spodziewalem, sie czegos gorszego a jak narazie po 10min sluchanai nie jest zle :)

Nie bede sie rozpisywal o osobnych numerach bo hgw, ktory jest nowy a ktore nie :D Wole sie nie zblaznic piszac o przejsciu, ktorego nie ma, czy tez rozpisujac sie o 1 numerze jak o 2 :D

Tak jak mowilem, nie jest tak zle jak myslalem. W prawdzie chwilami mozna sie pogibac na boki to jednak nie znajduje jakiegos najlepszego momentu w dla siebie w Twoim dziele. I mimo tego, ze niektore kawalki przez chwile brzmia calkiem niezle, to jednak na dluzsza mete meczy. Niektore sample troche brzmia jak przestery itp. podziwiam was, ze potraficie tego sluchac i sie przy tym bawic.

Szczerze mowiac nie wiem co mam o tym powiedziec wogole :- D Chwilami mi sie zdaje, ze niezly przester jest przy przejsciu czy tez za duzo dzwiekow na raz a co sie okazuje to jeden i ten sam numer i tzw. break :D Aaa i u mnie wrecz przeciwnie jak u kiki, druga polowa seta 'podoba' sie znacznie 'bardziej' :D

Sorry Sisiek, ale nie wydusze z siebie nic wiecej. Wybacz. Kare przyjme na klate :paddleball: A teraz wyp.... tak jak chciales :roll:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez RomuS 11 lis 2009, 20:48

Jedziem kolejny na pełnej!! \o/

PS. do tego seta podchodzę z nadziejami bo tl imponująca..

1. ... halo ło k**** dobra z numeracją damy sobie spokój :D choć kłopotu nie mam by rozpoznać plumkanie każdego z
osobna to wolę set spokojnie przesłuchać i ogarnąć w całości...

słucham...
oo 12 min \o/
słucham nadal...
omfg 15min i tańczę na balkonie :D
słucham a jak...
po 20 min dziwne zejście z utrzymanym klimatem... może usiądę...
słucham...
na koniec trochę zamuła... hmm ogarniamy...

Nadzieje dość spore, czy się zawiodłem? niekoniecznie. do 20 min szalałem po pokoju ;] aż nastał moment w którym
musiałem spocząć nalać JD i dotrzymać do końca, zdecydowanie set na godzinę 1-2 w nocy ;] ale ale z potencjałem. Co do techniki nie ma się co wypowiadać. jak ktoś zna utwory to będzie wiedział co nie pasuje a co w tych łamanych
dźwiękach jest oryginalne, niech to pozostanie tajemnicą ;)
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez Matvel 12 lis 2009, 22:06

Tu będzie bardzo, ale to bardzo krótko. Set w świetnym gibającym klimacie. Muzycznie bardzo dobry, na prowadzeniu zdecydowanie Extrawelt i Umek. Technicznie też dobrze, nie ma się do czego czepiać na siłę. Punkty będą bankowo i zakładam że będzie i sporo.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez Transi 15 lis 2009, 18:10

Najlepszym utworem w całym secie jest niewątpliwie "Carrrramba" :D Pokochałem tą produkcję od pierwszego usłyszenia. W sumie to pierwsze 14 minut najbardziej mi się podoba. Co jest złego w secie? To coś zaczynające się w 14 minucie. Czułem się tak, jakby ktoś rysował mi igłą mózg :D Straszne! Końcówka secisza zamuliła mnie na maxa ;) Nie są to moje klimaty. Ogólnie polecam słuchać takich rzeczy przed snem - będziecie tak zmęczeni, ze od razu zaśniecie ;) Zarcik ofkoz :P

Technicznie bardzo ładnie. Dodatkowy plus za to, ze grasz ze sprzętu. Dobór utworów - wiadomo :P Nie moja muzyczna bajka.
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November

Postprzez Kasper 15 lis 2009, 18:54

Dobrze buja już na starcie podobnie jak w secie kiki! Pierwszy track świetny, szkoda, że Paul Ritch wybił z rytmu set, kolejny track równiez nie pasuje do historii, którą zaczął pierwszy track. Choć mimo to równie mocno buja. Dalej jest już pokracznie, kompletne fajerwerki wszystko strzela w różne strony. Track Extrawelt jest extra, ale reszta zbija z tropu. Jak wielokrotnie wpsominałem lubie zwroty akcji ale u Ciebie jest ich aż nadto. Trzymasz jeden określony styl i to jest git jednak, od czasów pierwszego seta, nie umię poczuć tracków przez Ciebie proponowanych.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez wasyl 15 lis 2009, 19:42

Hmm co ja mam napisać zakochanemu Siśkowi... Może, że spodziewałem się, że w końcu polecisz jakimiś Romance Uplifting Trance :D - nie bij ;P. Ale lecimy z tym co zwykłeś tu zapodawać, więc jest bujająco, a że na szczęście mój fotel przy kompie też się buja, to jest jeszcze lepiej ;). Pierwszy track wypada najfajniej i szkoda, że nie było tak nakręcająco przez całego seta, bo później zacząłem się nudzić :(. Ostatni track faktycznie coś wywiercał w mojej głowie, więc jeśli będą jakieś błędy w pisowni, to przepraszam, ale może okazać się, że zgubiłem kawałek mózgu :D. Technicznie ładnie ;) Sowa może dostanie pokarm w postaci jakiegoś symbolicznego punkcika, ale poczekajmy do końca ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 18-1O-2OO9 / Pan Sowa pres. Mr. Owl - Battle Mix October/November 2009

Postprzez Vibez 16 lis 2009, 0:31

Ja tu czekałem na ostre trzepanie czachy a widze pan sowa zwalnia. I nie wiem czy to dobrze, bo jakoś dziwnie sie zrobiło. Materiał średnio mnie ruszył, zamulił wręcz. Nie znalazłem nic co by mnie pobujało. A szkoda, ostatnio był niezły zastrzyk energii i myślałem że coś takiego jeszcze nagrasz. Ciężko mi tu coś więcej powiedzieć, technika jest dobra, wszystko brzmi w porządku.

Słowem, czekam na szybsze przebłyski z twojej strony następnym razem 8-)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków


Powrót do 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron