23.10.09 | Wasyl | Battle Mix

Progressive House/Breaks
12.10.2009 - 15.11.2009

Powrót do 4

Re: 23.10.09 | Wasyl | Battle Mix

Postprzez wasyl 15 lis 2009, 21:18

Odpisując na post Kaspera, pragnę już teraz podziękować Wszystkim tym, którzy mnie ocenili :) i Tobie Kaspa za niszczycielską recke :D. Tak więc Kasper, ja zawsze szukałem materiału bardzo, ale to bardzo długo, by móc go później zagrać, a na 100 sciągnietych utworów, na dysku zostawały może 3/4 :), tak więc naprawdę nie sądzę, żeby materiału, który gram było aż tak dużo i było go tak sporo w jednakowym klimacie, bo jeśli faktycznie tak by to wyglądało, to uwierz mi - byłbym w 7 niebie ;). Niestety musze się nieźle nagimnastykować po różnych źródłach, żeby móc zagrać materiał, który taką głębię posiada...Oczywiście jak najbardziej mogę nie trafiać w Twoje muzyczne upodobania i wg. Ciebie może być to niewątpliwie plim, plam, plom, ale na litość boską, nie jeden z miliona ;P, bo to chyba za mocne słowa i progowcy na pewno będą co do tego ze mną zgodni.. Już tutaj mogę Cię Kasper niemiło rozczarować, gdyż z dużym prawdopodobienstwem nie zahaczę o stuff, który uskrzydla Twoje uszy, albowiem do tej pory robiłem Wszystko, by nie utożsamiać się z innymi dj'ami grającymi tak samo, bądź bardzo podobnie i próbuję grać po prostu inaczej, nawet jeśli miałbym pozostać słuchaczem samym dla siebie, będę miał pewność, że pozostane sobą...:)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 23.10.09 | Wasyl | Battle Mix

Postprzez kiki 15 lis 2009, 23:26

wasyl bracie jaki weltschmerz trzeba miec w sobie zeby nagrywac takie klimaty ? :P inni gadali ze sie klimat w trakcie Twojego mixu zmienia - no i dobrze!!! tak ma byc, co utwor to inne wyobrazenia, i o to chodzi! w sumie to klimatem podobnie jest do seta transiego i gdyby nie Wasze intra, i sety by lecialy jeden za drugim to bym pewnie je nie rozroznila ;) ale tak na dobra sprawe to set zrobil sie dla mnie przyjemny dopiero gdzies po 20 minucie ;) wiem,nie jest to komplement jakiego oczekiwales, no ale bede szczera, i od 20 minuty zaczyna sie cos w koncu dziac :) od strony technicznej to pierwsza klasa! ale o tym doskonale wiesz :) a w tym utworze od kolo 27 minuty sie zakochalam - piekny jest :) no i do samego konca juz naprawde super!! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: 23.10.09 | Wasyl | Battle Mix

Postprzez wasyl 16 lis 2009, 10:09

Dziękuję Vibez & Kiki za ciepłe słowa ;) i ten... Edyta też jest zgodna co do mojego Weltschmerz :>, no ale tak już mam... :P.

PS. Sisior masz wp... :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 23.10.09 | Wasyl | Battle Mix

Postprzez dj3500 29 sty 2010, 23:07

Jako że cały naprawdę istotny zapieprz sesyjny mam za sobą, mogę wrócić do obiecanej oceny Twoich płodów :)
Tracklista wygląda naprawdę smakowicie. Ale to co tutaj mnie uderzyło to dziwaczne połączenia utworów. Np. spokojny Kintar wchodzi (bardzo złym przejściem) w dynamicznego Maindave, albo też mroczny głos Tigha z Battlestar Galactica przekonującego że jednak jest Cylonem (Faskil) gra razem z przesłodką melodyjką od DJ Trenixa. Trochę mało tutaj spasowania klimatycznego. Na szczęście potem to wyeliminowałeś i gramy już do końca spójnym, bardzo ładnym klimatem. Technicznie też już więcej wpadek nie ma. Co do doboru, oprócz DJ Trenixa znałem już wszystko - same rasowe pozycje bez lipy, jedne z najlepszych progów w tym roku. Sam Trenix wprawdzie rzeczywiście nieco przesłodzony i już mi się nie podoba tak jak na początku, ale jednak daje radę :) Set oceniam pozytywnie ale pracuj :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości