31.10.09 Kasper - Battle Mix (Edycja 04)

12.10.2009 - 15.11.2009

Powrót do 4

Re: 31.10.09 Kasper - Battle Mix (Edycja 04)

Postprzez wasyl 15 lis 2009, 20:58

Ok, już wszystko wiem... ;) Twój set wyjaśnił, dlaczego to co ja prezentuje, to zupełnie nie Twoja bajka... Otóż dlatego, że to co Ty prezentujesz, to zupełnie nie moja bajka :D. Nie bardzo jest sens pisać o tym co tutaj znalazłem, a raczej o tym, czego tutaj nie znalazłem, gdyż moim celem nie jest słowne zdemolowanie Cię w Twoim temacie ;) <żart>. Ale! Mogę się wypowiedzieć co do techniki :), żeeee poprawiła się i ciągle ewoluuje na tle setów z poprzednich edycji, jednak ciągle można lepiej :).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 31.10.09 Kasper - Battle Mix (Edycja 04)

Postprzez Transi 15 lis 2009, 20:58

W pierwszym utworze coś złego dzieje się z dźwiękiem (no chyba ze to moje głośniki). Ogólnie produkcja była by o wiele lepsza, gdyby nie te pierdzące wstawki ;) W przejściu na nr 2 faktycznie potęzny przester. Kyau & Albert. Dla mnie panowie Ci skończyli się na "Falling Anywhere" - nowa produkcja do wybitnych nie nalezy. Nie wiem jak wypada remix Kosmicznych Glejtów, ale po róznych tracklistach widać, ze jest bardzo popularny. Bardzo ładne przejście na "Forget About U". Całkiem niezła produkcja - zdecydowanie lepsza od poprzednika. Na pewno miesza/będzie mieszać na parkietach. Big room trance, tak to się chyba nazywa...Heh. Te dźwięki przypominają mi trochę "Cafe Del Mar" :D Nooo kolejna pozycja faktycznie daje po dupie! :D Czuć moc! Przejście równiez niczego sobie :) Chociaz począteczek jakiś urwany ;) "Koolhaus". Nigdy nie lubiłem tej produkcji. Twój set nie zmieni tej sytuacji ;) Przejście super. Tylko te głośności coś nie teges ;) "Flashback (Eric Prydz Remix)" to chyba jeden z największych powerplay'ów ostatnich tygodni. Nie ma się czemu dziwić! Utwór wyrywa z butów! :) Przejście było by super, gdyby głośność była taka sama. A tak to w pewnym momencie robi się ciszej. WTF? Jakość ostatniego utworu jest fatalna! Poza tym utwór zupełnie mi się nie podoba.

Nieźle Kasper :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Poprzednia strona

Powrót do 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości