Finał!

3 z 13 | 22.12 -> 28.12
Głosowanie na najlepszy numer 2009 roku.

Powrót do Tune Of The Year 2009

Wybierz 3 kandydatów na utwór roku 2009:

Ankieta wygasła 29 gru 2009, 1:33

Airwave feat. Ludovic Meyer - Batignolles Blues (Ferry Tayle & Stephan R Neverending Story Remix)
9
8%
Bakke & Joni - Envision
16
14%
Dakota - Johnny The Fox (Barnes & Heatcliff Remix)
8
7%
Estiva - I Feel Fine (Piano Dub)
3
3%
Gaia - Tuvan
10
8%
Gareth Emery - Metropolis
6
5%
John Askew - Vandalism
13
11%
Kimito Lopez - There's No Such Thing As Mermaids
2
2%
Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)
11
9%
Sean Tyas - Rulebook (Bryan Kearney's Out The Window Remix)
11
9%
Temple One - Sahara Nights
7
6%
Union Jack - Papillon
11
9%
Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix)
11
9%
 
Liczba głosów : 118

Re: Finał!

Postprzez yaper 24 gru 2009, 17:09

Rapture napisał(a):Nie wiem natomiast jak moglo znaleźc miejsce w finale "Rulebook" :O O ile lubie sie jeszcze czasem do Trensow i UK'ów, pobawic, odpalic jakis set Kearney'a to przeciez ten numer to - bez owijania w bawełne - syf, jebniete kilka dzwiekow w najprostszej kombinacji + loop perkusyjny, katowany juz w innych produkcjach do nieprzytomnosci... Sorry, ale jak cos takiego slysze w glosowaniu na najlepszy utwor roku, to mnie krew zalewa.


raprute, zamilcz i wyjdź, proszę! :/
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Finał!

Postprzez peterhol9 24 gru 2009, 18:58

Rapture napisał(a):"nullum crimen sine lege" poprawnie, teraz dopiero zauwazylem :oops:
ale wiemy o co chodzi :) Nulla poena sine lege :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Finał!

Postprzez Kasper 25 gru 2009, 13:23

Obrazek

Wiecie co robić!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Finał!

Postprzez Sisiek 25 gru 2009, 15:34

Kłócicie się czy jedna popelina jest gorsza od drugiej :D Bardzo biednie wygląda mi to zestawienie. nie ze same trancowe kawałki ale ogólnie wieje biedą muzyczną. Dobrze, że jest Gareth Emery który w tym roku jak i w latach poprzednich jest jednym z najlepszych producentów. Właśnie jego remix do Bobina - Time & Tide (Gareth Emery Remix) obstawiałbym jako jeden z lepszych kawałków trancowych w tym roku. na pewno nie Metropolis ;) Do czego kolwiek nadają się jeszcze Sahara Nights i ten drugi remix od Temple One. Kmito i joni dwa kawałki bez polotu i straszne smuty. mega popeliną w tym gronie wybieram Dakote. Tego przecież nie da się słuchać. Dwie napierdalanki od Askewa i Kerneja. Ogólnie w tym zestawieniu widać "małomiasteczkowość" tego forum i takie lokalne upodobania grup forumowiczów.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Finał!

Postprzez soczek 25 gru 2009, 16:39

A ja bym wolał od Emerego "Exposure".

A jeżeli "Tuvan" to kupa, to jak nazwać "Rulebook"? Chyba śmieć... Podzielam zdanie Rapture. A Tuvan to naprawdę dobry track.
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: Finał!

Postprzez Kubo 25 gru 2009, 16:51

Co Wy tylko z tym Tuvan i Rulebook ? Sa inne numery i to o wiele lepsze ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Finał!

Postprzez sector 25 gru 2009, 17:48

Albo zaczniecie normalnie pisac o wszystkich trackach, albo temat zostanie zamkniety!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez peterhol9 25 gru 2009, 18:02

Kubo napisał(a):Co Wy tylko z tym Tuvan i Rulebook ? Sa inne numery i to o wiele lepsze ;)

racja.. Nie ma co rozsiewać spamu, bo gadanie na siłę jaki któryś kawałek jest lepszy robi się żenujące..
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Finał!

Postprzez Sisiek 25 gru 2009, 18:15

sector napisał(a):Albo zaczniecie normalnie pisac o wszystkich trackach, albo temat zostanie zamkniety!


Pojedynek gigantów Tuvan vs Rulebook :fail: :mrgreen:
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Finał!

Postprzez TBk2000 25 gru 2009, 19:30

A gdzie dwoch sie bije, tam trzeci korzysta i wygrywa... ;>.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Finał!

Postprzez pickars 25 gru 2009, 19:32

sector napisał(a):Albo zaczniecie normalnie pisac o wszystkich trackach, albo temat zostanie zamkniety!


W gruncie rzeczy taki powinien byc od samego poczatku, a ewentualne pojazdy umozliwic dopiero po zakonczeniu glosowania :lol:
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: Finał!

Postprzez sector 25 gru 2009, 20:02

Nie widze nic zlego w tym co bylo pisane wczesniej do chwili az niektorzy nie zaczeli pisac gowno czy syf, a na to pozwolenia nie bedzie i nie ma co robic dymu na forum, dlatego tez proponuje dobierac swoje kolejne slowa na temat Tuvam czy Rulebooka rozsadniej.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez sector 25 gru 2009, 20:56

Proponuje sie niektorym ogarnac troche i nie naklaniac znajomych (jesli to robia) o rejestrowanie sie na forum i glosowanie na TOTY! Administracja trzyma reke na pulsie!

"NIE BEDZIE TAKICH MACHLOJEK! TO MOWIE JA SECTOR!" :twisted:

Wychodzi na to, ze nastepnym razem za rok, bedziemy musieli zamknac rejestracje na czas glosowania. Kabaret...

Nowi uzytkownicy (nie wiem czy wszyscy bo nie przegladam calego forum Armina), ale PvB, Marcin, Kosiek sa z forum armina. Az dziwne, ze dzis sie zarejestrowali i wzieli udzial tylko w glosowaniu nie piszac zadnego posta. Nie trudno sie domyslic na co glosowali. Ktos tu przechodzi samego siebie. Z jednego kameralnego glosowania zaczyna sie robic jeden wielki zart. Po co to? To miala byc zabawa tylko zabawa :!:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez dj3500 25 gru 2009, 21:01

Poza tym, tym którzy to robią (do Ciebie mówię, Kasper) radzę jeszcze raz uważnie przeczytać pierwszy post w temacie. Głosy nowozarejestrowanych osób nie są ważne i przed zakończeniem konkursu zostaną skasowane. A Ciebie wystawiamy niniejszym pod pręgierz i na publiczne potępienie i pośmiewisko. (Z drugiej strony, należą się podziękowania za zaproszenie ludzi na forum, ale raczej nie po to to robiłeś. :])
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Finał!

Postprzez Rado 25 gru 2009, 21:05

No i tak ma być, anuluje się głosy i będzie sprawiedliwie, bez przesady to tylko zabawa a Kaspa może ty to traktujesz jako wybory na prezydenta i jakieś nabijanie głosów jest bardzo żałosne :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Finał!

Postprzez TBk2000 25 gru 2009, 21:07

Jakby to powiedzial Tede, niezla zenia :D
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Finał!

Postprzez sector 25 gru 2009, 21:15

Dobra. Ocencie to sami i sami napiszcie co myslicie. Dla mnie to poprostu 'brak slow'. http://forum.arminvanbuuren.org/topics9 ... vt3749.htm

Kasper przeszedles samego siebie :lol:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez Kubo 25 gru 2009, 21:20

Zaraz!
Ale czemu ma wygrać akurat Tuvan? Żeby Arminowi podnieść ego? Co za dużo to nie zdrowo (choć Armin i tak nie zauważy tego zwycięstwa Tuvana)


Ja chciałem sie wstrzymac się od głosowania na Tuvana, Co to da Armin będzie najlepszy w kolejnym rankingu i co z tego .Skoro wielcy tego roku w zetawieniach,listach są na tragiczych miejscach przykład Top20. Dzieci z eski i reszta zwycieży w tym rankingu.Mój głos na Tuvana wymuszony

:D
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Finał!

Postprzez Matvel 25 gru 2009, 21:21

Bardzo proszę zjednoczmy siły i niech ten track wygra. Aż żal pomyśleć, że taki gniot jak Rulebook od Tyasa mógłby zostać zwycięzcą TOTY.

:lol: i nic więcej do dodania nie mam
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Finał!

Postprzez soczek 25 gru 2009, 21:29

Dyskusja całkowicie bez sensu, bo faktycznie głosy użytkowników AvB.org nie będą liczone (i nie tylko ich, po prostu z nowych kont).
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tune Of The Year 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość