Finał!

3 z 13 | 22.12 -> 28.12
Głosowanie na najlepszy numer 2009 roku.

Powrót do Tune Of The Year 2009

Wybierz 3 kandydatów na utwór roku 2009:

Ankieta wygasła 29 gru 2009, 1:33

Airwave feat. Ludovic Meyer - Batignolles Blues (Ferry Tayle & Stephan R Neverending Story Remix)
9
8%
Bakke & Joni - Envision
16
14%
Dakota - Johnny The Fox (Barnes & Heatcliff Remix)
8
7%
Estiva - I Feel Fine (Piano Dub)
3
3%
Gaia - Tuvan
10
8%
Gareth Emery - Metropolis
6
5%
John Askew - Vandalism
13
11%
Kimito Lopez - There's No Such Thing As Mermaids
2
2%
Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)
11
9%
Sean Tyas - Rulebook (Bryan Kearney's Out The Window Remix)
11
9%
Temple One - Sahara Nights
7
6%
Union Jack - Papillon
11
9%
Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix)
11
9%
 
Liczba głosów : 118

Finał!

Postprzez dj3500 22 gru 2009, 1:33

Czas na wielki finał. Spośród 151 kawałków zgłoszonych w pierwszym etapie podczas kolejnych dwóch wybraliście 13, które staną teraz w szranki o miano najlepszego utworu roku. Wszystkie z nich pokazały już spore poparcie - do wyjścia z grupy potrzebne było co najmniej 11 głosów. Ilościowym zwycięzcą na razie jest Temple One, który jako jedyny wśród 13 kawałków figuruje dwa razy.

Głosować mogą wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed rozpoczęciem konkursu - także ci, którzy nie głosowali w poprzednich etapach. Na głosowanie jest tydzień do
23:59 28.12.2009
(termin napisany przy ankiecie jest nieistotny).

Potem wyniki głosowania pozostaną niejawne - ujawnimy je w specjalnym wydaniu Enhanced Perception, które odbędzie się 01.01.2010 ok. 17:30 na kanale trance radia sense.fm.

Głosujemy na 3 utwory. A oto kandydaci:

Airwave feat. Ludovic Meyer - Batignolles Blues (Ferry Tayle & Stephan R Neverending Story Remix)

Bakke & Joni - Envision

Dakota - Johnny The Fox (Barnes & Heatcliff Remix)

Estiva - I Feel Fine (Piano Dub)

Gaia - Tuvan

Gareth Emery - Metropolis

John Askew - Vandalism

Kimito Lopez - There's No Such Thing As Mermaids

Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)

Sean Tyas - Rulebook (Bryan Kearney's Out The Window Remix)

Temple One - Sahara Nights

Union Jack - Papillon

Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Finał!

Postprzez TBk2000 22 gru 2009, 2:15

Wyniki troche zaskakuja, m.in. przejsciem Papillon'a (choc sam glosowalem na niego w obu wczesniejszych etapach). Nie sadzilem jednak, ze przecisnie sie do finalu. To jedno z pozytywnych zaskoczen.

Polowy kawalkow stad nawet nie slyszalem i tak z ciekawosci teraz to robie, ale slysze, ze i tak niewiele stracilem, i to juz jest zaskoczenie negatywne, bo kawalki te sa conajmniej przecietne, zeby nie napisac, ze kiepskie.

A glosy oddaje bez zastanowienia, bo dobrych numerow jest tu wystarczajaco na tyle, ze jest w czym wybrac nawet jesli wczesniejsze typy komus nie przeszly. Z progow zostal tylko jeden, moj!!! wiec pelna mobilizacja Panowie i Panie ! ;-p.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Finał!

Postprzez Transi 22 gru 2009, 7:30

Ale lipton. No i gdzie CI progresywni zawodnicy, którzy tak dominowali w poprzedniej rundzie? Coś tu śmierdzi :P Żartuję oczywiście. Widzę tu dla siebie tylko 1 utwór, na który chciałbym zagłosować.
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Finał!

Postprzez Rado 22 gru 2009, 8:15

Dobrze, ze przeszedl Rulebook i Vandalism, bardzo mi szkoda Transmission no ale nic sie nie poradzi, tak wiec Ukejowcy, wiadomo co robic 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Finał!

Postprzez Vidia 22 gru 2009, 9:44

aż się spociłam xD Nie jest tak źle, aczkolwiek żałuję "Faces" (Ben Gold Remix), liczyłam że przejdzie. Na przejście zasługiwał też "Aztec" w remiksie Aly and Fila.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Finał!

Postprzez Kubo 22 gru 2009, 10:15

Nie jest tak zle, myslalem ze bedzie gorzej ;) TO glosujmy na dobree tracki
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Finał!

Postprzez CJ Priorytet 22 gru 2009, 11:01

omg sam trance 0_o dwóch faworytów mam zastanawiam się nad 3-ecim :)
edit.
k poszło 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Finał!

Postprzez sector 22 gru 2009, 11:21

Tym razem glosowanie zajelo mi 30sek :- D Od samego poczatku wiedzialem na co glosowac!

Rado napisał(a):Dobrze, ze przeszedl Rulebook i Vandalism, bardzo mi szkoda Transmission no ale nic sie nie poradzi, tak wiec Ukejowcy, wiadomo co robic 8-)


Nie jest tak zle Radku. Moze i nie ma 3-4 numerow UK w glosowaniu, ale cieszmy sie z tego co mamy. W koncu Rulebook oraz Vandalism goscil na naszej a juz napewno na mojej playliscie bardzo dlugo w tym roku. Dlatego ciesze sie ze akurat z tych numerow, ktore byly w poprzedniej grupie faktycznie dla mnie przeszly te lepsze!

Transi napisał(a):Ale lipton. No i gdzie CI progresywni zawodnicy, którzy tak dominowali w poprzedniej rundzie? Coś tu śmierdzi :P Żartuję oczywiście. Widzę tu dla siebie tylko 1 utwór, na który chciałbym zagłosować.


Cale szczescie, ze nie zdominowaliscie calego glosowania bo wtedy to by byla totalna klapa a tak widac, ze kazdy ma cos dla siebie!

TBk2000 napisał(a):Wyniki troche zaskakuja, m.in. przejsciem Papillon'a (choc sam glosowalem na niego w obu wczesniejszych etapach). Nie sadzilem jednak, ze przecisnie sie do finalu. To jedno z pozytywnych zaskoczen.

Zgadzam sie Tomku w 100% sami z Phantomem wczoraj sie zdziwilismy, ze Papilon przeszedl dalej. Oczywiscie jest to pozytywne zaskoczenie :)

Vidia napisał(a):aczkolwiek żałuję "Faces" (Ben Gold Remix)

Przyznam, ze faktycznie tez myslalem, ze ten numer znajdzie sie w finalowej "10".

Cieszy natomiast fakt, ze nie ma ani Ferrego z jego made of love ani Dash Berlin. Mozna powiedziec, ze ogolnie finalowa "10" wyglada bardzo dobrze.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez Vidia 22 gru 2009, 11:45

się dziwię, że nie zdyskwalifikowaliście 'Made of love';) Nie głosowałam na to tylko dlatego, że ujrzało światło dzienne w roku 2008. Muszę przyznać, że we wcześniejszym etapie o tym zapomnialam i zagłosowałam, moja pomyłka.
PS. Uwielbiam tych dwoje [dwóch?], którzy zagłosowali na Tomcraft - Let it bleed :blowkiss:
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Finał!

Postprzez sector 22 gru 2009, 12:04

szczerze mowiac nei wiem co wy widzicie w tym Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix)? Przesluchalem to prare razy i nie ma w tym nic co by mi sie moglo spodobac. Typowa, przecietna produkcja.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez dj3500 22 gru 2009, 12:10

Tak jak dla mnie Rulebook i Vandalism to produkcje beznadziejnie słabe... szkoda, że z progów przeszedł właściwie jeden utwór. Za to obsada melodyjnego trance'u jest przyzwoita.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Finał!

Postprzez paauli_83 22 gru 2009, 12:28

Yyyyy :o jeden numer znalazłam na który oddaje swój głos, no na upartego dwa - szkoda ze jak to nazywacie 'zamulacze' nie przeszły eh jak to mówicie - Brutalne sito rzeczywistosci :lol:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Finał!

Postprzez CJ Priorytet 22 gru 2009, 12:50

Jesli chodzi o trance to Bakke & Joni zasluguje na wieksza uwage, reszta jak dla mnie na jedno kopyto, slyszalem o wiele lepsze produkcje nawet w tym roku :P imo

Z progressivem porazka tak wiec nic dodac nic ujac ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Finał!

Postprzez paauli_83 22 gru 2009, 13:45

A ja mam pytanie, napisaliście ze potrzebne było min. 11 głosów, zatem czemu w tej ankiecie nie ma tych kawałków:
- Douglas Howarth - Would You Make Toasts With Me (Original Mix)
- Michael & Levan feat. Stiven Rivic - Connection (Aeron Aether Remix) ??????? :o
które to defakto miały tyle samo głosów co chociażby zamieszczone tu w tej ankiecie Dakota czy Kamito Lopez! :twisted:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Finał!

Postprzez dj3500 22 gru 2009, 13:52

To znaczy tylko tyle, że bez 11 głosów się nie przechodziło. W niektórych grupach trzeba było dużo więcej. Po prostu z każdej przechodziły dwa najlepsze kawałki (więcej jeśli był remis).

A że zamiast Connection głosowanie wybrało Gaię to rzeczywiście skandal :>
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Finał!

Postprzez Vidia 22 gru 2009, 13:55

zagłosowałam. to było straszne - 4 traki według mnie na podobnym poziomie i z któregoś trzeba było zrezygnować; chyba z 15 minut wahania;p nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale niech tam. btw nie ma 'Thump' w finale, co dla mnie jest sporym zaskoczniem. Ale to trochę i dobrze.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Finał!

Postprzez Transi 22 gru 2009, 13:57

Skandal to mało powiedziane :( Dziwnie to wygląda :/ Nagle osoby, które głosowały na progresywnych zawodników przeszły na trance? Troszkę lipton. Było 8 produkcji,a przeszła tylko jedna :@
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Finał!

Postprzez paauli_83 22 gru 2009, 13:58

dj3500 napisał(a):A że zamiast Connection głosowanie wybrało Gaię to rzeczywiście skandal :>

raczej armagedon :D no cóz szkoda :(
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Finał!

Postprzez Matvel 22 gru 2009, 14:25

Dzięki Bogu, jak bym potem wytrwał w słuchaniu wyników :D Ogólnie nie jest źle, miernot poza Tuvan nie ma. W sumie ciężko było wybrać 3 z 4 utworów, ale jakoś poszło.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Finał!

Postprzez Humulus 22 gru 2009, 14:42

Matvel napisał(a):miernot poza Tuvan nie ma.

No niestety są ale i tak mniej niż się spodziewałem. Martwi mnie znikomy udział progów :cry: .
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Następna strona

Powrót do Tune Of The Year 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron