Finał!

3 z 13 | 22.12 -> 28.12
Głosowanie na najlepszy numer 2009 roku.

Powrót do Tune Of The Year 2009

Wybierz 3 kandydatów na utwór roku 2009:

Ankieta wygasła 29 gru 2009, 1:33

Airwave feat. Ludovic Meyer - Batignolles Blues (Ferry Tayle & Stephan R Neverending Story Remix)
9
8%
Bakke & Joni - Envision
16
14%
Dakota - Johnny The Fox (Barnes & Heatcliff Remix)
8
7%
Estiva - I Feel Fine (Piano Dub)
3
3%
Gaia - Tuvan
10
8%
Gareth Emery - Metropolis
6
5%
John Askew - Vandalism
13
11%
Kimito Lopez - There's No Such Thing As Mermaids
2
2%
Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)
11
9%
Sean Tyas - Rulebook (Bryan Kearney's Out The Window Remix)
11
9%
Temple One - Sahara Nights
7
6%
Union Jack - Papillon
11
9%
Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix)
11
9%
 
Liczba głosów : 118

Re: Finał!

Postprzez hanan 24 sty 2010, 14:18

rok 2010 zaczal sie spoczkens bo wygral moj zeszloroczny ulubieniec ;>

z propozycji udalo mi sie jeszcze wylowic Ilya Soloviev & Pushout - Leaving Planet, ktory mial w moich glosach szanse na walke o zloto z Envision, ale niestety nie przebil sie do dalszych etapow
bardzo podobalo mi sie rowniez Mike Foyle - Bittersweet Nightshade (Markus Schulz Return To Coldharbour Remix), ale rowniez poleglo przed decydujacym starciem
generalnie imho ciekawsze w tym roku byly raczej spokojne walki, nawet energetyczne uplifty nie robily szalu (a juz zdecydowanie za wysoko jest wg mnie przecietny Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix)), a zabraklo mi takich petard jak Greg Downey - King Dong / Grade A (swoja droga wlasnie przejzalem propzycje do TOTY 2008 i jestem w poteznym szoku, ze nikt tego wtedy nie zglosil). Na temat progressivu sie nie wypowiadam, bo nie ogarniam za bardzo tematu.

na koniec dwie ciekawostki z sylwka we wladku:
- byli tam ludzie z naprawde wielka wiedza na temat muzyki i ja :D Ja jako jedyny interesowalem sie glosowaniem na TOTY i gdy w koncu okazalo sie, ze wygralo envision i go puscilem to okazalo sie, ze ani Koncial, ani Nexus (i chyba rowniez Stelmach) w ogole nie kojarza tego kawalka :]
- dzwonilem z zyczeniami do sectora i nawet po pijaku nie chcial zrobic przecieku i zaprzeczyl na moje pytanie czy envision wygralo :D
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Finał!

Postprzez bAchoR 27 sty 2010, 6:47

wg mnie przecietny Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix)),


To nie wiem co Ty w tym roku słyszałeś :O
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Finał!

Postprzez TrancEye 27 sty 2010, 11:03

hanan napisał(a): za wysoko jest wg mnie przecietny Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix)),

:moose:

"Zle sie dzieje w panstwie dunskim" jak to mawiala moja polonistka :shotdance:
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Finał!

Postprzez Tulipan aka Nexus 01 lut 2010, 21:05

hanan napisał(a):na koniec dwie ciekawostki z sylwka we wladku:
- byli tam ludzie z naprawde wielka wiedza na temat muzyki i ja :D Ja jako jedyny interesowalem sie glosowaniem na TOTY i gdy w koncu okazalo sie, ze wygralo envision i go puscilem to okazalo sie, ze ani Koncial, ani Nexus (i chyba rowniez Stelmach) w ogole nie kojarza tego kawalka :]


jakby tu powiedzieć... po prostu mielismy wtedy wazniejsze rzeczy do roboty niz interesowanie sie nic nie znaczacym glosowaniem w którym znalazlo sie kilka bardzo przecietnych utworków na czele z chyba najslabszym z tej calej dzisiatki czyli bakke & joni :) nic dziwnego ze nikt go nie kojarzyl i ze nikt sie tym nie przejmowal :)

zreszta ja w glosowaniu finalowym udzialu nie bralem wiec bylo mi to obojetne kto wygra :)

P.S. slucham na sile od godziny tego envision i mi sie to wogole nie podoba, mdłe bez polotu i bez jakiegokolwiek pomyslu...
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Finał!

Postprzez bAchoR 02 lut 2010, 11:45

P.S. slucham na sile od godziny tego envision i mi sie to wogole nie podoba, mdłe bez polotu i bez jakiegokolwiek pomyslu...


Oby Ci dźwig spadł na głowę za te słowa ;)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Finał!

Postprzez Tulipan aka Nexus 02 lut 2010, 21:23

bAchoR napisał(a):
P.S. slucham na sile od godziny tego envision i mi sie to wogole nie podoba, mdłe bez polotu i bez jakiegokolwiek pomyslu...


Oby Ci dźwig spadł na głowę za te słowa ;)



hehe mozliwe... ale co ja poradze ze mi sie to za cholere nie podoba na pocieszenie powiem ze vandalism tez mi sie nie podoba :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Finał!

Postprzez Stelmach 05 lut 2010, 18:40

Pozwolę zacytować sobie wywiad z Klubfiller na temat mojego ulubionego numeru 2009 :-)

What do you think has been the best track of the year?

I would have to say Gammer - Chainsaw Bass (Matt Lee remix) it has been in nearly every set of mine all year, it never fails. --> http://www.harddanceawards.com/myyear/klubfiller
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Tune Of The Year 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości