Finał!

3 z 13 | 22.12 -> 28.12
Głosowanie na najlepszy numer 2009 roku.

Powrót do Tune Of The Year 2009

Wybierz 3 kandydatów na utwór roku 2009:

Ankieta wygasła 29 gru 2009, 1:33

Airwave feat. Ludovic Meyer - Batignolles Blues (Ferry Tayle & Stephan R Neverending Story Remix)
9
8%
Bakke & Joni - Envision
16
14%
Dakota - Johnny The Fox (Barnes & Heatcliff Remix)
8
7%
Estiva - I Feel Fine (Piano Dub)
3
3%
Gaia - Tuvan
10
8%
Gareth Emery - Metropolis
6
5%
John Askew - Vandalism
13
11%
Kimito Lopez - There's No Such Thing As Mermaids
2
2%
Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)
11
9%
Sean Tyas - Rulebook (Bryan Kearney's Out The Window Remix)
11
9%
Temple One - Sahara Nights
7
6%
Union Jack - Papillon
11
9%
Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix)
11
9%
 
Liczba głosów : 118

Re: Finał!

Postprzez sector 25 gru 2009, 21:33

Bez sensu to by bylo gdyby ta sytuacja sie nie wydazyla i gdyby wszyscy traktowali to jako zabawe i wybor najlepszej produkcji w swoim mniemaniu a nie jak wybor na prezydenta, gdzie przeciez musi wygrac Tuvam bo przeciez Tyas z syfem nie moze wygrac :lol:

Soczek przyznaj, ze to jest conajmniej smieszne :lol:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez TBk2000 25 gru 2009, 21:41

Dobra, teraz troszeczke powazniej :D. ToTW na tym forum jest WYLACZNIE dla ludzi, ktorzy czynnie uczestnicza w jego zyciu. Wybieramy tutaj najlepszy utwor wg. uzytkownikow FME, i tylko uzytkownikow FME. To tak dla jasnosci, gdyby jakis niezbyt ogarniety 15-letni fan z forum Armin'a wlazl tutaj z butami, nie zaznajamiajac sie z panujacymi tutaj zasadami :-). Pomijam juz nawet fakt namawiania kogos do rejestrowania sie, przez osoby trzecie, co jest delikatnie mowiac totalna zenada.

Btw. To jest tylko zabawa, wiec troche dystansu i luzu :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Finał!

Postprzez Stelmach 25 gru 2009, 21:44

Cicho, cicho....Kaspa zbiera pospolite ruszenie....żenujący jest ten chłopak i jego Gaia :D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Finał!

Postprzez soczek 25 gru 2009, 21:54

sector napisał(a):Soczek przyznaj, ze to jest conajmniej smieszne :lol:

Wolę być bezstronny, potem obrazicie się Wy bądź Kaspa ;)
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: Finał!

Postprzez Boguś 25 gru 2009, 22:03

nie no Gaspar aka Kaspa nie wierze :D chyba w tym roku wysoką choinke postawili tam u ciebie na ranczo, bo musiales z wielkim hukiem z niej zleciec by taka trzode uskuteczniac :D Wystaw jeszcze Armina z kawalkiem Tuvan w plebiscycie Tele Tygodnia Tele Kamery :D wtedy bedziesz namawial by kupowac Tele Tydzien i glosowac na niego albo wysylas sesemesy :D O co ty walczysz? Myslisz ze to cos zmieni i Armin sie ogarnie? Nie sądze.. traktujesz to glosowanie jak jakas krucjate walke z niewiernymi, ktorych trzeba wyrznac bo chca zaglosowac na cos innego.. usiadz spokojnie pod choinka, pobujaj aniolka wiszacego na niej, pokoloruj bombke ;) i podaruj sobie troche luksusu wrzucajac na luz :) Wesolych :]
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Finał!

Postprzez Kasper 25 gru 2009, 22:13

Miało być śmiechowo i jest o to chodziło jak już mówiłem sectorowi ;) bo on o wszystkim wiedzial, że się coś szykuje. Cała akcja była przemyślana, aby zrobić nieco zamieszania. Wielu użytkowników ocenia mnie przez pryzmat avatara i tym razem było nie inaczej.

Ogromny zastój na forum i olewawcze podejście do tego co robią chłopaki dj3500, sectorro i reszta ekipy, posunęły mnie do ruchu grubo poniżej wszelkich zasad. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wiem, że zblamowałem się do potęgi.

Twierdzicie, że ja nie mam poczucia humoru, dystansu do siebie? To proszę, gdybym nie miał to nie narażałbym się na to co mnie teraz czeka a i może nigdy nie będzie wybaczone.

Tyle w temacie...
Ostatnio edytowano 25 gru 2009, 22:34 przez Kasper, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Finał!

Postprzez phantom 25 gru 2009, 22:26

Sisiek napisał(a):Ogólnie w tym zestawieniu widać "małomiasteczkowość" tego forum i takie lokalne upodobania grup forumowiczów.

No tak, ale właściwie trudno było spodziewać się czegoś innego. Jakaś 'reprezentatywność' odnośnie tegorocznych tendencji i hype'u skończyła się w zasadzie na samym typowaniu, kiedy odpali np. Voorn i Redshape. A po tych nawoływaniach, kto powinien na co głosować i wyśmiewaniu się z wyborów innych cała zabawa robi się żenująca.

Dziwi mnie, że niektórzy cisną po "Rulebook", bo z tych transów, które są w ostatniej fazie głosowania, obok "Papillon" jest zdecydowanie najbliższe pierwotnemu rozumieniu pojęcia. Oczywiście to automatycznie nie czyni z niego dobrego numeru, ale szydzenie z "Rulebook" zahacza o wyśmiewanie właśnie starego hard czy acid trance'u. I piszę to jako jeden z tych, którzy nie zgadzają się z odgórnym traktowaniem UK trance'u jako jedynego słusznego nurtu w gatunku i następcę classic trance'u.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Finał!

Postprzez Stelmach 25 gru 2009, 22:48

phantom napisał(a):Oczywiście to automatycznie nie czyni z niego dobrego numeru, ale szydzenie z "Rulebook" zahacza o wyśmiewanie właśnie starego hard czy acid trance'u. I

Odnośnie tych dwóch ostatnich gatunków to słucha go z forum może z 3-4 osoby pomimo że jest jednym z głównych nurtów na Wyspach, o wiele lepiej rozwiniętym od strony stylu i produkcji niż tradycyjnie zwany UK trance. Reszta nie ma nawet wiedzy żeby próbować robić sobie jaja np. z Joe Doe czy Stu Allan'a. Jestem więc spokojny o reputację hard'owych gatunków ;-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Finał!

Postprzez paauli_83 25 gru 2009, 23:43

Normalnie kabarety :lol:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Finał!

Postprzez sector 25 gru 2009, 23:45

Kasper napisał(a):Miało być śmiechowo i jest o to chodziło jak już mówiłem sectorowi ;) bo on o wszystkim wiedzial, że się coś szykuje.


Wcale nie wiedzialem, ze cos sie szykuje jesli o to Ci chodzi. Poprostu napisalem, ze jesli nie masz na mysli tego co pisales wczesniej to i chciales tylko zaostrzyc atmosfere to spoko i bede czytal Twoje (OBECNE!) posty z przymrozeniem oka. Piszac to co pisalem, wcale nie mialem na pojecia, ze takie cyrki z tego wynikna.

Napisales tez, ze nie chcesz przesadzic a sam widzisz co z tego wyszlo.

Tutaj napisalem wszystko. viewtopic.php?f=49&t=2149&start=40#p27472
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez peterhol9 26 gru 2009, 12:01

ale jaja. Ja mówiłem Tobie Kasper, żeby nie robić z tym Tuvan nagonki. Albo lepiej.. Niech teraz sector, napisze na jakimś forum posta o to aby jego użytkownicy chwycili byka za rogi, zarejestrowali się i poparli Tyasa. Tak samo TBk z Zubkovem, Bachor z Hollandem itd. Przecież to byłoby śmieszne.. Gość z forum AvB dobrze prawi, bo czemu to ma służyć jak nie powiększeniu ego Armina.. I jeszcze raz to co pisałem Ci na gg: Jeżeli nie zostanie Tuvan drogą normalnego głosowania wybrany, to po prostu jest niegodny. Nic na siłę.. Bo jakbym też ja chciał na siłę wytypować track, to śmiało mógłbym pochodzić tu i tam i namówić z 30 osób (czyli tyle ile się na tym forum udziela) na rejestrację i zagłosowanie na Stop falling Kalwiego i Remiego.. A czy jest w tym sens? Nie.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Finał!

Postprzez Stelmach 26 gru 2009, 12:17

sector napisał(a):Wcale nie wiedzialem, ze cos sie szykuje jesli o to Ci chodzi.


Heh...wczoraj Kaspa kłamał mnie jak z nut na GG, że niby cały ten teatrzyk uzgodnił z kierownictwem forum i zapierał się nogami, rękami i czym tylko mógł, "że Sector o wszystkim wiedział wcześniej" :D Jak widać kłamstwo ma zawsze krótkie nogi i daleko chłopaczyna nie zajechał :D Ale dobrze było, przynajmniej miałem się z czego śmiać, a dzis i jutro opijemy wszystko razem w Poznaniu :twisted:

Gaia - Tuvan....dzięki Kaspie i Armisiowi zapamiętam sobie tą popelinę na długo! xDxDxD
Ostatnio edytowano 26 gru 2009, 12:17 przez Stelmach, łącznie edytowano 1 raz
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Finał!

Postprzez dj3500 26 gru 2009, 12:17

Stelmach napisał(a):
sector napisał(a):Wcale nie wiedzialem, ze cos sie szykuje jesli o to Ci chodzi.

Heh...wczoraj Kaspa kłamał mnie na GG, że niby cały ten teatrzyk uzgodnił z kierownictwem forum i zapierał się nogami i rękami, "że Sector o wszystkim wiedział wcześniej" :D Jak widać kłamstwo ma krótkie nogi :D

Noo, mnie też tak mówił. Nikt o niczym nie wiedział, a imo Kasper liczył że to przejdzie i teraz obraca kota ogonem (i wywija nim na wszystkie strony jak to kiedyś PiSowcy mawiali).
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Finał!

Postprzez Kasper 26 gru 2009, 12:35

Sector wiedział, że będzie ogień został uprzedzony. Nie wiedział jedynie jak się ten ogień podłoży, aby go w to niewplątywać. Skoro wiedziałem jak sie to skończy to po co miałem go ciągnąć za sobą? Przecież nowo rejestrujące nicki łatwo idzie sprawdzić. Wzięcie trzech pierwszych nicków, wbicie do google i oczekiwanie co pokaże a musiało pokazać forum AvB jest oczywiste. Musiał się ktoś połapać. Gdybym rzeczywiście chciał taki podjazd zrobić na poważnie zrobiłbym to inaczej bo to też nie trudna sprawa.

Poza tym pokazałem, jak w szybki sposób wypromować forum. Wystarczyło byśmy narobili wszyscy więcej szumu w okół wszystkich tracków rozreklamowali plebiscyt po siecie i napewno wpadłoby wiele nowych osób a nie wykluczone, że sporo z nich by zostało.

Jednak pan Stelmach doskonale wie i "zna" mnie, tak więc ma najświętsze prawo od wyzywania mnie od kłamców, psychopatów itp. Mówi to ta sama osoba, która wraz ze swoim klubem wzajemnej adoracji nabijała się z Gnomusa gdy na Wielkanoc grał swój set w słynnym klubie pod Poznaniem. Jednak Stelmach to człowiek o szerokim spektrum muzycznym i dziś to, że jego mistrz Askew gra set w owym słynnym klubie już mu nie przeszkadza. Ciekawe jak powieje za kilka miesięcy?

Zamiast przyjąć wszystko z poczuciem humoru, nagle wszyscy wzieli to sobie za punkt honoru gdzie wcześniej praktycznie każdy miał na to wyjebane, ale to przecież ja nie mam w sobie pokory, poczucia humoru i dystansu do siebie. Jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania na w/w temat to zapraszam na PW chętnie podyskutuję.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Finał!

Postprzez Tulipan aka Nexus 26 gru 2009, 16:42

lepsza popelina niz te moje wałki sprzed dwoch lat :P

aha no i nie glosuje na nic... tyas to najbardziej przereklamowany dj, nic nei pokazal wielkiego ma słabe sety na sunrise zagral bardzo przecietnie i ogolnie to nigdy za nim nie szalałem... jedynie ten jego Lift daje rade a Rulebook... coz fajnie brzmi w setach Kearneya ale to nie jest rasowy naganiacz i szału we mnie nie robi, tak samo vandalism - choc sluchalem pare razy tego wałka i w setach lecial wiele razy to ja za chiny ludowe nie umiem go rozpoznac w secie... niczym sie dla mnie nie wyroznia, bawcie sie dalej :) reszta tracków do mnie wogole nie trafia
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Finał!

Postprzez Sisiek 26 gru 2009, 17:40

phantom napisał(a):No tak, ale właściwie trudno było spodziewać się czegoś innego. Jakaś 'reprezentatywność' odnośnie tegorocznych tendencji i hype'u skończyła się w zasadzie na samym typowaniu, kiedy odpali np. Voorn i Redshape. A po tych nawoływaniach, kto powinien na co głosować i wyśmiewaniu się z wyborów innych cała zabawa robi się żenująca.


Spodziewać się nie było czego od samego początku, to racja. Ogólnie to głosowanie nie odzwierciedla tego co dzieje się na świecie i na scenie muzycznej trance, house, electro, techno. Zgłaszanie typów odbyło się na zasadzie huraaa. Co było widać gdy poszczególne osoby zaczęły zgłaszać kawałki ze swoich ulubionych gatunków.Ja dałem minimale, Stelmi dojebał hard dancem i tak dalej. Ponieważ najbardziej rozpowszechnionym trendem na forum jest trance trzeba było zrobić głosowanie w tym kierunku. Wtedy osoby o ambitniejszych gustach które też na pewno od trancu nie odcięły się do końca zgłosiłyby poważne propozycje. A tak jak już wcześniej pisałem mamy gówno mydło i powidło. A do tego wielki spór między dwoma tak przeciętnymi wałkami że głowa mała. Mimo wszystko już ten Tuvan jest o wiele lepszy bo przynajmniej jako tako nawiązuje do fajnej trancowej tendencji z lat poprzednich. Reszta kawałków jak mówiłem wyżej na zasadzie zebrało się 5 kumpli zagłosowali i tak oto kawałek znajduje się w finale mimo że wieje od niego mega chujnią od pierwszego bitu. Życzę wam powodzenia w głosowaniu ja też zagłosuje i publicznie mogę podać swoje typy: Sahara Nights, Tuvan i Metropolis a mimo to na każdym kawałku swojej playlisty znajduje 10 lepszych trancowych produkcji niż te w/w. Następnym razem proponuje jak w asocie zrobić TOP 250 bo faktycznie będąc na 250 miejscu jest się na topie :D Tą cyniczną uwagą kończę swój wywód. Jak ktoś chce podyskutować proszę bardzo :)

PS. Wiem, że to tylko zabawa ;)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Finał!

Postprzez sunriser 26 gru 2009, 18:25

Sisiek napisał(a):Ogólnie to głosowanie nie odzwierciedla tego co dzieje się na świecie i na scenie muzycznej trance, house, electro, techno. Zgłaszanie typów odbyło się na zasadzie huraaa.

święta prawda
przy takim zestawieniu to ten ranking powinien się chyba nazywać "Trance Tune Of The Year" a nie "
Tune Of The Year", nie wspominając już o przeciętności tych tracków, a to zestawienie wyraźnie odzwierciedla wasze w większości tylko trancowe zamiłowania pomijające inne gatunki (podobnie jak w Battle Mixie) z których naprawdę można by było coś ciekawego wybrać w tym mijającym roku.
Dlaczego w rankingu nawet nie natknę się np. na takie nazwiska jak Guy J, Cattaneo, Howells, Boratto, Zabiela, Radio Slave którzy w tym mijającym roku trochę ciekawych rzeczy wypuścili na światło dzienne
Avatar użytkownika
sunriser
 
Wiek: 33
Skąd: mam wiedzieć ?

Re: Finał!

Postprzez dj3500 26 gru 2009, 18:35

Bo to TOTY użytkowników FME, których zamiłowania są w większości transowe. Niespecjalnie rozumiem narzekania pod tym adresem. Poza tym to zabawa, a wszyscy gotowi się pozabijać.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Finał!

Postprzez Sisiek 26 gru 2009, 19:18

No właśnie i dlatego wspomniałem o tym żeby całe głosowanie zrobić pod szyldem Trance TOTY :) Ale ja się nie wpierdalam to tylko zabawa :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Finał!

Postprzez p3ps1 26 gru 2009, 19:35

Sisiek napisał(a): A tak jak już wcześniej pisałem mamy gówno mydło i powidło. A do tego wielki spór między dwoma tak przeciętnymi wałkami że głowa mała.


Krzysiu choć mamy gusta bardzo odmienne.. te słowa mówią wszystko.. :highfive:

Sisiek napisał(a):Mimo wszystko już ten Tuvan jest o wiele lepszy bo przynajmniej jako tako nawiązuje do fajnej trancowej tendencji z lat poprzednich.Reszta kawałków jak mówiłem wyżej na zasadzie zebrało się 5 kumpli zagłosowali i tak oto kawałek znajduje się w finale mimo że wieje od niego mega chujnią od pierwszego bitu.


znowu trafiłeś w sedno .. nie wiem czy potrzebnie zabrałem w tym temacie słowo.. .. szopka wyszła na święta..
a wszyscy mówią tu o zabawie...
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 41
Skąd: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tune Of The Year 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron