Finał!

3 z 13 | 22.12 -> 28.12
Głosowanie na najlepszy numer 2009 roku.

Powrót do Tune Of The Year 2009

Wybierz 3 kandydatów na utwór roku 2009:

Ankieta wygasła 29 gru 2009, 1:33

Airwave feat. Ludovic Meyer - Batignolles Blues (Ferry Tayle & Stephan R Neverending Story Remix)
9
8%
Bakke & Joni - Envision
16
14%
Dakota - Johnny The Fox (Barnes & Heatcliff Remix)
8
7%
Estiva - I Feel Fine (Piano Dub)
3
3%
Gaia - Tuvan
10
8%
Gareth Emery - Metropolis
6
5%
John Askew - Vandalism
13
11%
Kimito Lopez - There's No Such Thing As Mermaids
2
2%
Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)
11
9%
Sean Tyas - Rulebook (Bryan Kearney's Out The Window Remix)
11
9%
Temple One - Sahara Nights
7
6%
Union Jack - Papillon
11
9%
Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix)
11
9%
 
Liczba głosów : 118

Re: Finał!

Postprzez sector 28 gru 2009, 0:43

sunriser napisał(a):Dlaczego w rankingu nawet nie natknę się np. na takie nazwiska jak Guy J, Cattaneo, Howells, Boratto, Zabiela, Radio Slave którzy w tym mijającym roku trochę ciekawych rzeczy wypuścili na światło dzienne

Tam gdzie Twop 5 propozycji do glosowania ;) Swoja droga kazdy numer mogl przejsc, ale ze przeszedl trance glownie to nikogo nie powinno dziwic. Akurat 90% przenioslo sie tutaj z FMT wiec z forum transowego, dlatego tez tak znaczna ilosc uzytkownikow przeglosowala trensy. Moze jesli forum wytrzyma jeszcze pare lat to glosowanie bedzie wygladalo zupelnie inaczej.
btw. to nie jest glosowanie typu Tune of The Year ze wszystkich gatnkow muzycznych, tylko TUNE OF THE YEAR forum evibes.pl.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez TBk2000 28 gru 2009, 1:17

Ale przeciez na FMT bylo mnostwo osob sluchajacych rowniez innych gatunkow, nie tylko Trance. Chociaz samo forum od poczatku rozwijalo sie glownie dzieki temu nurtowi. Z czasem jednak ludziom zaczal sie zmieniac gust i pojawily sie na FMT rowniez inne gatunki. Przeciez nawet Sisiek zasluchiwal sie w Above and Beyond etc. :D. Ja tez jeszcze rok/dwa lata temu czerpalem z tego gatunku wiele przyjemnosci i to sie niestety zmienilo. Sadze, ze z kazdym rokiem bedzie to postepowalo u nas, ludzie beda zahaczac o inne gatunki, tym bardziej, ze Trance leci coraz bardziej w dol (choc wielu uwaza, ze juz zdechl), i nic nie wskazuje na to aby ta tendencja miala sie odwrocic. Mozna to zaobserowac chociazby juz teraz, patrzac wlasnie na nasze ToTW, gdzie od poczatku na rowni z Trance niezle radzil sobie Progressive :-). Pewnie na FME dlugo jeszcze bedzie mozna tylko pomarzyc o Techno czy ogolnie o undergound'dzie, ale mowimy tutaj o calym forum, grupie wielu ludzi o wielu gustach, a nie jednej jednostce, a wiec ten postep/ewoluowanie tych gustow trwa tutaj o wiele dluzej niz kiedy chodzi o pojedynczy przypadek :-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Finał!

Postprzez Technik303 28 gru 2009, 17:37

No generalnie śmiech, że na forum FME jest lista prawie TOTY Trance ;) no cóż ;) ja sam żałuje, że późno ogarnąłem temat i nie wysłałem swoich propozycji nie-trance :P Swoja droga to na drugi raz, lepiej dać grupy stricte gatunkowe i podgatunkowe jeśli można się tak wyrazić :P Ja z początku chyba do 3-4 grupy dotarłem w głosowaniu ;) później już nie wróciłem z uwagi innych rzeczy niż tylko ślęczenie na frorum 24 i ogarnianie w grupach ileś tam dziwnych traków.

Wiem, że te grupy były dobra zachętą. Ale jakoś mało osób się zaangażowało w ogóle w głosowanie... ;) Ja z braku laku zagłosowałem na to co zostało. Bo jakoś żaden trak nie zrobił na mnie wielkiej pompy i owacji na stojąco :P Co nie powiem, że to chała ;P Nie chce mi się w to zagłębiać :P

Co się stało, że Jorisa Voorna nie ma i ATB ? ;)

Mi brakuje na bank Roberta Babicza - Astora i choćby Moderata - A new error !! :D znalazło by się jeszcze parę numerów :P

Mam na dzieje, że za rok będzie lepiej na TOTY 2010 :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Finał!

Postprzez sector 28 gru 2009, 19:32

Wedlug mnie nie ma sensu robic TOTY gatunkowych, zwlaszcza, ze i tak wiekszosc ludzi tutaj slucha w wiekszosci tranceu. Niby pomysl ok, ale tak naprawde malo osob by bralo udzial w innych gatunkach. Pozatym zrobic co? Techno, Progressive, Hard House, House, Breakbeat, Psy-Trance ... to nie ma sensu. Moze za jakis czas, ale jeszcze nie teraz.

btw. ostatnio wszyscy tylko narzekaja a jak trzeba bylo podawac typy to gdzie byliscie? :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez Humulus 28 gru 2009, 19:36

sector napisał(a):btw. ostatnio wszyscy tylko narzekaja a jak trzeba bylo podawac typy to gdzie byliscie? :)

Obrazek
:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Finał!

Postprzez sector 28 gru 2009, 19:58

Obrazek
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez Vidia 28 gru 2009, 20:01

dobre :mrgreen: Aż się w tym momencie ciesze, że ja podałam :D strach się bać!
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Finał!

Postprzez Boguś 28 gru 2009, 21:04

Sam nie podalem swoich typow z braku czasu ale nie narzekam.. kazdy teraz madry a jak byl czas na wlasne typowanie to niektorych nie bylo a teraz typowo polskie narzekanie.. i tak co roku az do porzygu..
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Finał!

Postprzez sector 28 gru 2009, 21:49

Rispekt Bogus :highfive:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez dj3500 29 gru 2009, 0:05

No i koniec głosowania. Teraz czas żebym zmiksował ten bajzel, a wyniki poznamy podczas audycji. Tymczasem należy uzbroić się w cierpliwość ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Finał!

Postprzez dj3500 01 sty 2010, 18:47

FME TOTY 2009:
Bakke & Joni - Envision


Odmykam temat.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Finał!

Postprzez Kasper 01 sty 2010, 18:52

01. (13.) Bakke & Joni - Envision [Enhanced]
02. (12.) John Askew - Vandalism [Discover]
03. (11.) Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix) [Enhanced]
03. (10.) Sean Tyas - Rulebook (Bryan Kearney's Out The Window Remix) [Discover Dark]
03. (09.) Union Jack - Papillon [Platipus]
03. (08.) Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix) [Mistiquemusic]
07. (07.) Gaia - Tuvan [Armind]
08. (06.) Airwave feat. Ludovic Meyer - Batignolles Blues (Ferry Tayle & Stephan R Neverending Story Remix) [Bonzai]
09. (05.) Dakota - Johnny The Fox (Barnes & Heatcliff Remix) [Coldharbour Red]
10. (04.) Temple One - Sahara Nights [Enhanced]
11. (03.) Gareth Emery - Metropolis [Garuda]
12. (02.) Estiva - I Feel Fine (Piano Dub) [Enhanced]
13. (01.) Kimito Lopez - There's No Such Thing As Mermaids (Douglas Howarth Intro Edit) [Black Hole]

Gratulujemy!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Finał!

Postprzez sector 02 sty 2010, 13:59

O ile nie zalezalo mi tak bardzo na Rulebooku, gdzie numer jest jedynie petla 4x4 z ograna w kazdym traku perkusja to cieszy mnie Vandalism na 2 miejscu! Brawo!

Wszystkie numery na ktore glosowalem sa w Top 3!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Finał!

Postprzez phantom 02 sty 2010, 14:14

Technik303 napisał(a):Mi brakuje na bank Roberta Babicza - Astora i choćby Moderata - A new error !!

"A New Error" typowałem, ale nie przeszło pierwszego etapu, a "Astor" Babicza wyszło w połowie listopada - widocznie za późno, aby zwrócić na siebie uwagę uczestników.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Finał!

Postprzez Matvel 02 sty 2010, 15:02

sector napisał(a):Wszystkie numery na ktore glosowalem sa w Top 3!

:highfive: u mnie tak samo
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Finał!

Postprzez peterhol9 02 sty 2010, 15:21

a u mnie nie :P ale dobrze, że wygrało Envision.. Należało się mu !!
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Finał!

Postprzez Vidia 02 sty 2010, 18:31

mogłabym napisać to samo co przedmówca(:
Co do Moderata, oczywiście głosowałam na 'A new error' oraz zgłosiłam 'Rusty nails', ale numery te nie przeszły dalej): Zdecydowanie Moderatowi należało się choć jedno wyższe miejsce. Najwidoczniej na tym forum nie ma zbyt wielu zwolenników takiej muzyki
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Finał!

Postprzez bAchoR 02 sty 2010, 18:39

Envision !!!!
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Finał!

Postprzez phantom 02 sty 2010, 22:36

Vidia napisał(a):Co do Moderata, oczywiście głosowałam na 'A new error' oraz zgłosiłam 'Rusty nails', ale numery te nie przeszły dalej): Zdecydowanie Moderatowi należało się choć jedno wyższe miejsce. Najwidoczniej na tym forum nie ma zbyt wielu zwolenników takiej muzyki

No to wymieniliśmy się grzecznościami, bo sam też głosowałem na "Rusty Nails". W tym wypadku jednak łatwiej mi zrozumieć, że kawałek odpadł już w pierwszym etapie. W przeciwieństwie do "A New Error" nie ma tego modern trancowego polotu i splendoru, które widziałem jako potencjalną szansę tego numeru na dobre miejsce w konkursie. Widać wciąż za duże rozproszenie gustów tych "nietransowych" i z wyjątkiem "progressive" trudno na razie coś przeforsować :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Finał!

Postprzez d3cK 03 sty 2010, 21:30

nie jest zle :) ogolnie to w top 13 znalazly sie dobre, warte uwagi walki.
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tune Of The Year 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość