Grupa 2

2 z 6 | 14.12 -> 21.12

Powrót do Etap III

TOTY 2009 - Grupa 2 (2/6)

Ankieta wygasła 21 gru 2009, 23:59

Douglas Howarth - Would You Make Toasts With Me (Original Mix)
11
15%
Sean Tyas - Rulebook (Brian Kearney's Out The Window Remix)
15
21%
Joe Garrett - Afterglow (Temple One Mix)
10
14%
Moshic - Karar (Original Mix)
10
14%
Bakke & Joni - Envision (Original Mix)
18
25%
Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting (Original Mix)
7
10%
 
Liczba głosów : 71

Grupa 2

Postprzez sector 15 gru 2009, 0:31

Douglas Howarth - Would You Make Toasts With Me (Original Mix)


Sean Tyas - Rulebook (Brian Kearney's Out The Window Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=cx5q3AYCAnA

Joe Garrett - Afterglow (Temple One Mix)
http://www.youtube.com/watch?v=MIecZX07keg

Moshic - Karar (Original Mix)
http://www.youtube.com/watch?v=qVRx3-yLMME

Bakke & Joni - Envision (Original Mix)
http://www.youtube.com/watch?v=6K_5WpAClsU

Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting (Original Mix)
http://www.youtube.com/watch?v=uDHX7r2zsas
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Grupa 2

Postprzez sector 22 gru 2009, 0:02

No cus pieknego :D Kearney poszedl dalej a juz sie balem, ze nie bede mial na co glosowac :)))
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Grupa 2

Postprzez dj3500 22 gru 2009, 0:07

Jak patrzyłem na wyniki kilka dni temu to żaden UK trance nie przechodził a Rulebook to w ogóle miał słabo. Więc podziękuj ukowcom za mobilizację :mrgreen: A i tak TOTY będzie Envision ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Grupa 2

Postprzez sector 22 gru 2009, 0:14

Dzieki Bogu nie jest zle! Moje nawolywanie i apel do wszystkich UKejowcow zadzialao!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Grupa 2

Postprzez peterhol9 22 gru 2009, 0:33

Envision albo Tuvan :D lepszego wyboru nie ma :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Grupa 2

Postprzez sector 22 gru 2009, 0:39

Prosze Cie, jesli Armin wygra to bedzie kompletna klapa naszego forum :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Grupa 2

Postprzez peterhol9 22 gru 2009, 0:46

sector napisał(a):Prosze Cie, jesli Armin wygra to bedzie kompletna klapa naszego forum :- D
tu nie chodzi o Armina tylko o kawałek. bez znaczenia czy to Askew- Tuvan, Tiesto - Tuvan, czy ktokolwiek iny. Wał jest dobry i chwała mu za to..
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Grupa 2

Postprzez Matvel 22 gru 2009, 0:51

A co w nim jest takiego dobrego, bo ja nie dostrzegam nic wyróżniającego się z masy wydawnictw z tego roku.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Grupa 2

Postprzez sector 22 gru 2009, 0:57

Matvel napisał(a):A co w nim jest takiego dobrego, bo ja nie dostrzegam nic wyróżniającego się z masy wydawnictw z tego roku.

Gusta i gusciki, ale zgadzam sie z MAtvelem. Przesluchalem raz i podziekowalem. Nawet remix go nie urwatowal :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Grupa 2

Postprzez Matvel 22 gru 2009, 1:22

Nie oto chodzi, chciałbym się w końcu dowiedzieć co jest w nim tak wybitnego. Czym takim on się wyróżnia wśród innych?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Grupa 2

Postprzez yaper 22 gru 2009, 21:22

'Envision' diabelnie przeciętne. Dostanę depresji, jak ten tworek zdobędzie TOTY. Do genialnego 'Bali' brakuje mu i to duuużo. Nie wiem, co widzicie Wy w nim widzicie. 'Rulebook' przechodzi dalej, co mnie bardzo cieszy. Będzie zażarta walka w finale. Trochę dziwi mnie, że nie przeszedł drugi mój wybór z tej grupy, 'Afterglow', bo ma on przecież masę entuzjastów na forum i jest w istocie niczego sobie na tle tegorocznych upliftów - taki standardzik Enhanced.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Grupa 2

Postprzez peterhol9 23 gru 2009, 15:02

Matvel napisał(a):Nie oto chodzi, chciałbym się w końcu dowiedzieć co jest w nim tak wybitnego. Czym takim on się wyróżnia wśród innych?
nie wiem czy to dobre porównanie, ale co wyróżnia Pałac Łazienkowski od Katedry w Ulm czy Kolonii? Który z przedstawicieli tych dwóch stylów architektonicznych jest piękniejszy? Trudno ocenić... Tak samo z Tuvan.. Może właśnie sęk w tym, że ten utwór jest inny.. Inny nie tylko jeśli chodzi o Armina ale także o inne tjuny, którym trudno jest przyczepić etykietkę z konkretnym podrodzajem trensu. Ale co według mnie w Tuvan jest niezwykłego?.. A to, że stopniowo budowane jest w nim napięcie.. Spokojnie, potem głośniej, wchodzi hipnotyzujący mnie wokal, coraz szybciej, nagłe wyciszenie i wejście całej siatki motywów- padów, bitów, basów itp. To nie jest klasyczny uplift. Ten kawałek ma duszę i dlatego mówię mu TAK.

A może po prostu jest zrobiony "za pomocą" tych nut, które podobnie jak u Freda Bakera, wprowadzają mnie w stan euforii .. nie wiem :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Grupa 2

Postprzez Matvel 23 gru 2009, 16:08

peterhol9 napisał(a):nie wiem czy to dobre porównanie, ale co wyróżnia Pałac Łazienkowski od Katedry w Ulm czy Kolonii? Który z przedstawicieli tych dwóch stylów architektonicznych jest piękniejszy? Trudno ocenić...


Ja tam pytałem czym się Tuvan wyróżnia z multum wydawnictw trance'owych. Nie pytałem o to co tutaj się dzieję.

peterhol9 napisał(a):Ale co według mnie w Tuvan jest niezwykłego?.. A to, że stopniowo budowane jest w nim napięcie.. Spokojnie, potem głośniej, wchodzi hipnotyzujący mnie wokal, coraz szybciej, nagłe wyciszenie i wejście całej siatki motywów- padów, bitów, basów itp. To nie jest klasyczny uplift. Ten kawałek ma duszę i dlatego mówię mu TAK.


O coś takiego mi chodziło, problem w tym że takich podobnie zbudowanych utworów jest teraz całkiem sporo, przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Grupa 2

Postprzez peterhol9 23 gru 2009, 16:13

Matvel napisał(a):O coś takiego mi chodziło, problem w tym że takich podobnie zbudowanych utworów jest teraz całkiem sporo, przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie.
to zapodaj kilka ciekawych tytułów. Bardzo chętnie obadam ;)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Grupa 2

Postprzez Matvel 23 gru 2009, 17:47

Z wokalem chociażby Neptune Project - Aztec albo Super8 & Tab - Irufushi, bez Midway - What If czy większość utworów Bluemana. To tylko te co mi teraz przyszły od razu na myśl, jakbym się zagłębił to co trzeci jest na poziomie Tuvan.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Grupa 2

Postprzez peterhol9 23 gru 2009, 18:04

Matvel napisał(a):Z wokalem chociażby Neptune Project - Aztec albo Super8 & Tab - Irufushi, bez Midway - What If czy większość utworów Bluemana. To tylko te co mi teraz przyszły od razu na myśl, jakbym się zagłębił to co trzeci jest na poziomie Tuvan.
wiesz.. dla mnie wyżej wspomniane wałki to inny świat niż Tuvan. Aztec bije mi pospolitością upliftingową lat 2007-2009. Irufushi jest również schematyczny.. Bity, break, bity. What if przy tym wygrywa, ale jest z deka słodki. Zero tajemnicy w nim.

Ech...za dużo miejsca chyba poświęcamy na OT :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Etap III

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość