[06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Trance
20.11.2009 - 28.12.2009

Powrót do 5

[06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez wasyl 06 gru 2009, 19:55

Niegdyś nagrałem dla Blanki pewnego seta, który jakoś przeszedł bez echa... Może to i dobrze, bo w końcu był tworzony specjalnie dla niej :), aczkolwiek myślę, że może warto teraz podzielić się jego większą częścią z Wami, przy okazji nieco powiększając grono rywalizujących ;). Na co warto zwrócić uwagę, to fakt, że podczas układania TL, wpadłem na pomysł, żeby nagrać materiał wyłącznie z numerów oznaczonych pierwszą literą alfebetu :P, tym samym utrudniając sobie nieco tworzenie tl, poprzez automatycznie zawężenie możliwości ;). Niemniej jednak było to o tyle celowe, że robiąc sobie pod górkę z takimi elementami, mogłem nieco poćwiczyć skilla na zgrywaniu nie zawsze pasujących do siebie utworów, a przy okazji miało być też oryginalnie, bo na urodziny ;>. Tyle więc byłoby słowem wstępu, a teraz już zapraszam do zasysu.

TL:

01. Absolom – The Air (Prophecy rmx)
02. Airscape – L’esperanza (Armin van Buuren Rising Star rmx)
03. Alibi – Eternity ( The Thrillseekers rmx)
04. Activa feat. Aled Mann – In Essence (Matt Hardwick feat. Smith Pledger rmx)
05. Alpha Breed – Beyond The Moon (Freejack Progress rmx)
06. A-Force – Atomic Outbrake
07. Aly & Fila – Eye Of Horus (Ronski Speed rmx)


Jakość: 192kbps

Czas: 42:30

Zasys: http://download.enhanced-perception.com ... 009%29.mp3
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez peterhol9 06 gru 2009, 20:02

TL dobra..zabieram się za zasys, słuchanie i reckę :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez peterhol9 06 gru 2009, 20:46

po raz kolejny widzę "popełniony" upliftingowiec :) To dobrze, bo lubię uplifty, niekoniecznie te wychodzące pod nazwą UK uplift, ale ogólnie lubię. Pierwsze dźwięki (nieznanego mi z TL) numeru 01 zwiastują, że będzie staro ( i będzie patrząc na inne pozycje tracklistingu), szybko i być może klimatycznie. A to..ja miałem miec stary set w tej edycji BM!!!!!!!!!!!!! :shotdance: :scream: :wheelchair: :slamhead: :spank: :cooking: :minigun: :faq: :froggy: :D

01 - genialny wałek. Przejście dobre, ale na początku wydawało się, że jakby frazę omijało. Ale chyba..mój błąd :P
02 - klasa sama w sobie. Tyle. A co z przejściem? Ano dobre :)
03 - wolę oryginał, ale ta wersja również się dobrze trzyma :) Jedyne czego w niej nie lubię to te wokalne wstawki, jakie istnieją w wielu numerach wliczając chociażby Blank & Jones - Zero gravity. Przejście ..hmm.. nienajgorsze :)!!
04 - bardzo lubię ten numer..jeden z niewielu, gdzie w nazwie obecny jest Activa.. Przejście na 05..zgadnij jakie? :D
05 - kolejne cudo.. Przejście: mógłbym się przyczepic, ale wiem, że wałki sa jakie są a Tobie przechodzenie wyszło najlepiej z możliwych opcji, więc- jest bdb :P
06 - akurat za tym wałkiem nie przepadam. Wolę Crystal dawn. Niemniej dobrze jest :)
07 - na zakończenie w sam raz. Szybki, zwiewny, niczego sobie :)

Ogólnie ---> +
Minusy ---> może trochę w klimatem całego seta nie jest tak jakbym oczekiwał. Jednak nagromadzenie sław trensu w całości prezentuje się tak jak skład Brazylii złożony z Cristiano Ronaldo - sztuk 11. Ale to tylko takie moje czepianie się pod koniec dnia.

Punkty powinny być :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez wasyl 06 gru 2009, 21:37

Hah pet, k... czy Ty kiedykolwiek napiszesz recke w dniu następnym od wystawienia materiału? :D Daj mi poczekać no... :P Jeśli zaś chodzi o Absolom, to faktycznie prawie nikt nie zna, a to o tyle dziwne, że to projekt, w który mocno zaangażowany jest, był? Ian van Dahl. Poza tym utwór był niewdzięczny do mixowania ze względu na jego długość - niecałe 5 min., aczkolwiek było we frazę :>. Ale co to ja miałem... Dziękuję za kolejne pochlebne słowa ;) mam nadzieję, że Transparent też się spodobało ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez peterhol9 06 gru 2009, 21:57

wasyl napisał(a):Hah pet, k... czy Ty kiedykolwiek napiszesz recke w dniu następnym od wystawienia materiału? :D
odpowiedź brzmi: NIEEEEE!! :P Co do Transparentu to jutro przesłucham bo na żywo nie mogłem ;)

edit..właśnie się zassał..słucham teraz więc :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez TBk2000 06 gru 2009, 23:07

Hyh, bardzo oryginalny sposob na nagranie setu. Na pewno dzieki temu tracklista jest oryginalniejsza a poza tym prawdopodobienstwo, ze ktos kiedys nagra(l) cos podobnego, jest bliskie zeru :D. A w parze z oryginalnoscia idzie rowniez jak widze i slysze, najwyzsza muzyczna jakosc :>. Sam widok niektorych numerow wywoluje u mnie usmiech na twarzy, a samo ich slyszenie po dosc dlugim czasie, bo niektorych nie slyszalem cale lata, wywoluje jeszcze wiecej pozytywnych reakcji. Przy trojeczce ciarrrrrryy na calym ciele.. cos pieknego i niezapomnianego. Zamykam oczy a Trance'owa fala przyplywu zabiera mnie w dluuugi rejs :D. 04 - czy ktos dzis z zamknietymi oczami powiedzialby, ze to Activa ? sadze, ze nie. Doskonale Trance'owe brzmienie, lekkie, melodyjne, bez przytlaczajacego nadamiernie lupanska, choc tu spora zasluga lezy po stronie panow od remix'u, ktorzy znaja sie na swym fachu jak malo kto ;-). Kolejny utwor przelecial niezauwazenie, ale nastepny juz nadrabia zaleglosci i znowu wprowadza mnie w ten klasyczny nastroj, pod ktorego dzialaniem uwielbiam byc niczym nalogowy palacz zielonych spectfikow :D. Set zamyka utwor, ktory jest jednym z nielicznych kawalkow tych panow, za ktorym bardzo przepadam.

Konczac swoj krotki wywod, musze napisac, ze znowu z wielka przyjemnoscia posluchalem sobie klasycznych i dobrych trensow, ktorych dzis tak bardzo brakuje.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez bAchoR 08 gru 2009, 9:28

peterhol9 napisał(a):
Jednak nagromadzenie sław trensu w całości prezentuje się tak jak skład Brazylii złożony z Cristiano Ronaldo - sztuk 11.


:lol: Jak się człowiek w czymś nie orientuje to się nie wypowiada :D Christiano Ronaldo jest reprezentantem Portugalii.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez wasyl 08 gru 2009, 10:02

hehe, ja już nie chciałem peterholowi zwracać na to uwagi, bo pomyślałem "hmm, może miał na myśli najlepszy kraj i najlepszego zawodnika świata i po prostu połączył to w całość" ;)

PS. Tbk, dzięki za obszerną i dodatkowo pozytywną reckę ;)
Ostatnio edytowano 08 gru 2009, 15:10 przez wasyl, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez peterhol9 08 gru 2009, 10:05

ja p***ę, ale wstyd :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez sector 08 gru 2009, 12:37

wasyl napisał(a):hehe, ja już nie chciałem peterholowi zwracać na to uwagi, bo pomyślałem "hmm, może miał na myśli najlepszy kraj i najlepszego zawodnika świata i po prostu połączył to w całość" ;)


Z najlepszym zawodnikiem swiata, tez nie trafil, jesli juz mowimy o szczegolach :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez Kubo 08 gru 2009, 12:38

Piotrek chcial dobrze a wszyslo jak zawsze :D Cr07 to najlepszy placzek swiata ;)

BTW. kurde mielismy isc na piwo :>

No Wasylek chyba kiedys podsylales mi tego secisza :) Tl apetyczna wiec ssac ludziki :D
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez peterhol9 08 gru 2009, 12:50

mieli my :( Ale żeby było śmieszniej nie mogę się skitrac w LU z ludźmi mieszkającymi 2 ulice dalej :P chyba mnie wszystko przerosło, nawet ten Ronaldo :P

a teraz moje BTW. Kuba przesłuchaj mojego seta :D

i żeby nie było Offtopa.. Wasyl, czekam za miesiąc na seta, ale tym razem spod litery B(!) :D

..(lecę na zajęcia ) :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez kiki 13 gru 2009, 16:54

peterhol9 napisał(a):BTW. Kuba przesłuchaj mojego seta


mojego tez :mrgreen: \o/

chcialam pare slow napisac co do TL - tez mialam kiedys podobna faze, a mianowiscie wybieralam utwory, w ktorych tytulach bylo pewne slowo (nie wazne jakie :P ) i tak tez powstal ciekawy mix, ale to bylo dawno dawno temu... lubie takie kreatywne kombinacje ;)
TBk2000 napisał(a):prawdopodobienstwo, ze ktos kiedys nagra(l) cos podobnego, jest bliskie zeru
dokladnie, i o to wlasnie chodzi :P

no a co do Twoich wypocin wasylku, to..no ciezko ciezko,naprawde. nigdy upliftu za bardzo nie lubialam. chociaz 3 utwor jeszcze jest ok, mile wspomnienia sa, nie jest taki wkurzajacy jak ta cala reszta ;) dobre intencje, dobry pomysl, oryginalny dobor utworow, ale ten rodzaj muzyki jednak do mnie nie przemawia :( trzeba sie z tym liczyc, ze na forum muzyki ELEKTRONICZNEJ sa osoby, ktore preferuja jednak inny rodzaj muzyki niz Trance biorace udzial w BM :P mam nadzieje, ze mi wybaczysz :P hyhy
pozdrawiam ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez RomuS 14 gru 2009, 20:25

Po jakże ciekawym secie Cap de Formentor byłem pełen nadziei... jadymy ;)

1. Ciekawy początek... to tak tyle...
2. Nie wiem czy ogarnąć to jako całość ale słucham dalej... kiedyś to serio ale takie wyciskacze łez lubiłem... takie fajne do posłuchania... la la la od Armina i czekam na kolejny track. choć ten niewątpliwie swój potencjał ma i to dość całkiem spory.
3. hmm.. utwór śliczny... popływać można sobie i może skorzystam ;)
4. oj przejście na - tak po prostu mi sie nie podobało takie zgranie. trudno. Nadrobi to Activa i zrobi to w niezłym stylu ;)
5. zupełnie obcy track, pasi, trensi i wszystko jasne... next please...
6. przeszedł jakoś bez echa ;/
7. Na koniec widzę co dobre to dobre ale A&F w tym remiksie podeszły jak najbardziej ;)


Stare dobre transy... w dobrym wykonaniu... to się chwali, jednak od paru lat nie szukam już takich klimatów, choć czasem (jak teraz) miło się słucha.
Brawo za pomysł. GL
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez wasyl 21 gru 2009, 11:23

kiki, jasne, że Ci wybaczę ;) w końcu święta się zbliżają :D. Mimo to dzięki za wytrwałość... Ale nie miałaś wyjścia w sumie... :P.

RomuS, bardzo fajnie, że się spodobało, ale... Gdzie są k.. punkty? :DDDD
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez bAchoR 21 gru 2009, 11:36

Set zjebany w chuj, ja jebie :/ :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez RomuS 21 gru 2009, 15:13

Hehe Wasyl no jakby Ci to wyjaśnić... konkurentów miałeś zbyt wymagających a obecnie mój muzycznie zakrzywiony umysł podążył w stronę bardziej progresywną... Allach Ci to wynagrodzi a ja wyróżnię :P
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez wasyl 21 gru 2009, 15:43

Zbanować te rozwydrzone dziecko :P

RomuS, hehe jeszcze ktoś mnie oskarży o wyłudzanie :D. Dzięki za troskę :>
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez artur 21 gru 2009, 18:44

Witam

Seta przesłuchałem dwukrotnie w podróży. Stylistycznie set trzyma się "kupy", wszystkie kawałki oprócz pierwszego już gdzieś słyszałem, a lubię jak ktoś mnie stylowo zaskoczy. Technika jak najbardziej okej, chociaż nie wiem w czym to grałeś, bo zapomniałes dopisac.
Pomysł z graniem wszystkiego na "A" hmmm :D no na pewno oryginany. Solenizantce się prezent podobał ? BO to chyba najważniejszy/a persona w cały jurie.

Co do trafienia w moje gusta - były tylko dwa sztosy, które wywołują u mnie uśmiech na twarzy - Alibi no i ostatni Eye Of Horus w remixie ronskiego :) Tego to nawet mam w wersji analogowej.

Poziom rywali duży, nie wszystkiego jeszcze słuchałem, także nie wiem jak z punktami będzie.

Wesołych Świąt Panie Wasyl :)
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez Transi 22 gru 2009, 21:47

Nareszcie mam PC w domu, więc mogę zacząć przesłuchiwać Battle Mixy :) Twoje dzieło poszło na pierwszy ogień. Ogólnie bardzo elegancki secior - w sumie nie spodobał mi się tylko pierwszy numer. Reszta bez zarzutu. A ten Alpha Breed to taki mistrz, że głowa mała! :O Pierwszy raz go słyszę i jestem pod ogromnym wrażeniem! Aż się łezka w oku kręci słysząc takie transowe produkcje. Pięknie! "Eternity", "L'Esperanza", "Atomic Outbreak", "Eye Of Horus"...Same klasyczne hiciory! Jak widać dobór utworów fantastyczny. Technika? W sumie ok - może szału nie było, ale seta bardzo przyjemnie się słuchało :) Miałem tylko wrażenie, że niektóre utwory średnio do siebie pasowały ;) Dobra robota, panie Wasyl :) Nie wiem jak będzie z punktami, bo innych setów jeszcze nie słyszałem :P Pozdro! :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Następna strona

Powrót do 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron