[06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Trance
20.11.2009 - 28.12.2009

Powrót do 5

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez Matvel 27 gru 2009, 15:39

U lala, ale początek. A dalej równie dobrze, kurcze ale po secie Romus'a to ta muzyka to miód dla mych uszu :D To się nazywa właśnie trance. Dalej to już się nie rozpisuję, ciary na Eternity mówią wszystko. Pobiłeś właśnie set Tbk2000 i chyba zostaniesz niepobity. Jakby tak nagrać do tego jakąś drugą cześć to proszę i info. Dwoma słowami - mistrzowska robota.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez Kasper 28 gru 2009, 17:38

Hehe... Wziąłeś mnie pod włos, po naszych lekki sporach na "gustowne" tematy w zeszłym miesiącu tym razem trafiłeś w sedno i to dwukrotnie. Ponadto zagrałeś 2 Arminowe klasyki, a więc śmiało mogę Cie ogłosić "mistrzem podwójnego uderzenia" tego forum.

Na poważnie, L'Esperanza to klasyk klasyków, ale to tracki track Armina, który nigdy mi jajków nie urywał. Podobnie jak jego kolejny track w tym secie czyli Eternity zmontowany przy współpracy z Tiesto. Jednak oba tracki perfekt wkomponowały sie w klimat seta i nie idzie się dopier... a że mixing podobnie jak u 3500 i Transiego przechodzi jak zwykle bez zgrzytów to grzechem byłoby powiedzieć jakiekolwiek złe słowo.

100% energii i lotów pod dachem domu. Wisieńką na tym wspaniałym klasycznym torice, jest nic innego jak Atomic Outbrake, sam już dawno zapomniałem o tym utworze a tu proszę jaki refresh z grubej rury. Najgorszy track seta to te całe In Essence, które pamiętam z którejś tam kompilacji The DJ od ATB, który nigdy mną nie wywijał, lecz i tak jest o tone lepszy niż to co obecnie produkuje pocieszny brytyjczyk.

Nigdy nie mów nigdy Wasyl. Jesteś jak ten Outbrake, Atomic w tym miesiącu i punty napewno zgarniesz! Dzięki za 40 minut wspaniałych klasyków.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez phantom 28 gru 2009, 18:35

Kasper napisał(a):L'Esperanza to klasyk klasyków, ale

ale ta od Svena Vätha ;).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez Kasper 28 gru 2009, 18:54

phantom napisał(a):
Kasper napisał(a):L'Esperanza to klasyk klasyków, ale

ale ta od Svena Vätha ;).


Ja pozostanę przy tej, którą zaprezentował Wasyllo...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez dj3500 28 gru 2009, 19:46

Zobaczmy czy zaciekawisz mnie tym klasycznym trancem, którego na ogół nie lubię. Set kiedyś już słyszałem ale zdążyłem zapomnieć wszystko oprócz tego że był taki którego każdy utwór zaczynał się na A :mrgreen:

1 - bleh, lubię Twoje intra a tu nie ma :> ogólnie nie narobiłem w gacie przy tym utworze
1->2 dobrze
2 - dobry track!
2->3 ok
3 - za tym remiksem nie przepadam ale dwa pozostałe są bardzo dobre :D
3->4 na ten numer nie da się dobrze wejść, sam to przerabiałem. mimo wszystko minus
4 - bardzo dobry numer. właściwie to tutaj średnio pasuje ale z drugiej strony tyle takich typowo klasycznych transów pod rząd to byłby przesyt więc pewnie i dobrze
4->5 jakoś mi przeleciało więc chyba ok
5 - taki średni na jeża
5->6 ok
6 - dobry numer, zabrał mnie gdzieś
6->7 tak sobie
7 - o już ostatni? szybko przeleciało. ten to w sumie przeciętniak

Cóż mogę napisać? Tak jak na ogół zaskakujesz ciekawym i niebanalnym doborem tak tym razem było nieco nudnawo. Może to być za mało żeby dostać punkty. Pracuj :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez wasyl 28 gru 2009, 21:35

Kasper napisał(a):śmiało mogę Cie ogłosić "mistrzem podwójnego uderzenia" tego forum.


:D dość dobrze się ubawiłem tym określeniem :D A tak zupełnie serio, to wielkie dzięki za tak pozytywną recke. Oczywiście nigdy nie mówię nigdy, bo jednak gdzieś tam zostawiłem sporą część siebie przy klasycznej muzyce trance... Jednak ten set nagrywałem ponad rok temu, a wtedy jeszcze ciut inaczej patrzyłem na muzykę ;). Poza tym również wielkie dzięki wszystkim innym oceniającym i tym, którzy jeszcze nie ocenili (sector, solo) ;), ja zabieram się do głosowania.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez sector 28 gru 2009, 22:14

umpa umpa, jedziemy :- ))

1 nie znam, smieszny poczatek, ale wydaje sie spoko! uwielbiam takie vocale w kawalkach, takze duzy +!
1>2 gitara! chociaz na pierwszy rzut ucha numer nie wpasowuje sie w 1 track, ale bardzo fajnie wchodzi z vocalem!
2 poprzedni kawalek byl lepszy, wieje nuda!
2>3 ok
3 znowu nuda, pierwszy nadal najlepszy, szkoda, ze dalej nie leci wlasnie styl 1 tracka
3>4 ok, chociaz po przejsciu duza roznica basselinow imo
4 znowu numer nie dla mnie :(
4>5 ok
5 tutaj juz troche lepiej i cos sie dzieje :)
5>6 tez spoko, moze daruje sobie komenarze :-)
6 tez juz slysze, ze kolejny dobry numer
7 przecietniak jak to napisal Kuba

Szczerze mowiac jak chlopaki pisali klasyki to myslalem, ze bedzie tutaj cos dla mnie a oprocz w sumie 1 tracka to nie znalazlem dla siebie za wiele. Prezentujesz zupelnie odmienny styl, niz ja i nasze gusta ni h. nie dogadaja sie.
Technicznie ok! Klimatycnzie odnioslem wrazenie, ze chwilami set jest niespojny, ale moge sie mylic. To tyle, wybacz :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: [06.12.09] Wasyl - Battle Mix December 2009

Postprzez Solo van Small 28 gru 2009, 23:21

hmm...przesluchiwalem Twojego seta chyba najwiecej razy ze wszystkich, ale nie wiem co mam napisac, nijak on do mnie nie przemawia, jest technika, przejscia sa eleganckie, klimat ladny, jedyne czego mi tu brakuje to chyba odpowienie nastawienie mojej osoby do przesluchiwanego materialu...
lubie klasyki i kazdy na tym forum chyba to wie bo dosc czesto nagrywalem sety ktore byly przesiakniete wrecz walkami z lat mojej mlodosci a trzeba powiedziec ze mlodosc to ja mam daleko za soba, ale mniejsza z tym, chodzi mi o to ze po przesluchaniu nie czulem zupelnie nic, zupelna obojetnosc, moze to dlatego ze oczekiwalem od Ciebie czegos mroczniejszego, czegos progresywnego, czegos innego niz nam zaserwowales...
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Poprzednia strona

Powrót do 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron