12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

konie uciekly... :(
20.11.2009 - 28.12.2009

Powrót do 5

12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez kiki 12 gru 2009, 22:14

jeszcze ja!! jeszcze ja!! \ó/

Obrazek

Guten Abend meine Damen und Herren!

po ostatnim niewypale zmienilam troche koncepcje mixu, nie jest juz taki nudny :P no i technicznie tez troszeczke lepiej ;) ostatnia impreza w Browarze Mieszczanskim (po uslyszeniu naprawde dobrego seta dwoch mlodych panow ze sceny Trippy Sounds) mnie zainspirowala do nagrania wlasnie takiego a nie innego seta! :) zaczarowali mnie ta muzyka ... no ale co kto lubi, jak kto woli.. :geek:

a obrazek dlatego bo prawie wszyscy maja, to ja tez kcialam :(

pare info:

- tech house
- 127 bpm
- ciagnik - traktor
- 38 min
- 35 MB (czyli jakosc taka jaka jest,ale co zrobic... )

link: http://www.sendspace.com/file/fx8s8j


tl:
1. ID
2. ID
3. ID
4. Pitto - Feelin
5. ID
6. Anthea & Celler - Ceadmon Loop

pozdrawiam i milego sluchania i tupania noga ;) (na mnie to dziala :P )
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez artur 14 gru 2009, 1:44

Jako trzeci w mojej empetrójce załączył się set KIKI. Ileż tutaj jest ID ID ID ID . Nie wiedziałem, czy dobrą wersję mixu wgrałem do creativa, ale już po pierwszym przejsciu wiedziałem, że tak. Jest dobrze :)

Wesoły, ciepły i w sam raz do potupania mix. Czasem coś, się dzieje niewyraźnego z kickiem, ale od raz działasz i wyrównujesz to co ucieka. Fajny ten pierwszy voca, jakby z jakiegos francuskiego filmu.

Moim faworytem jest oczywiści kawałek Pitto (o ile dobrze policzyłem) -

ten w którym Pani nas informuje "you're sweetie" - tak to brzmi przynajmniej - 19 min. you're sweetie , don't need a reason ? :D najlepsze, usmiecham sie, jak to słysze.

Kolejny kawałek wchodzi w tempo, a noga dalej stuka przodostopiem o podłogę. Lubie takie pocięte vocale, stękania . SO of you, asssssssssssssssssss. aaaa :)
Ceadmon loop, ładnie wchodzi, też pociete głosy jakiejś pani - music - jak najbardziej kawałek na tak. W każdym razie jakbys miała mi cos prezentowac pod choinke to wybrałbym "youre sweetie"

Całośc bardzo dobra, nie słuchałem jeszcze wszystkich seciszy, ale punkty ze śląska jakieś otrzymasz na pewno!

Aha - okładka też czaderska, tylko na koty jestem niestety uczulony :roll:
Do zoba !
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez TBk2000 14 gru 2009, 4:27

Przesluchalem raz, drugi, trzeci.. i co moge napisac :>. Pewnie dziwnie to zabrzmi, ale sluchac Twojego setu, przypomina mi sie Sensation 2006, na ktory de facto mialem okazje Cie poznac :oops: :D. Z poczatkiem seta mam przed oczami zagrzewajacego wiare dobrymi house'owymi techami, Marco V :D, ktory co by duzo nie mowic, zagral wtedy w podobnym klimacie :>. Rzadko siegam po tego rodzaju House, ale muzyka ta dziala na mnie hipnotyzujaco, i tu mnie juz masz ;-p. Pierwsze przejscie srednio Ci poszlo, ale klimatem oraz muzycznie nadrabiasz wiec Ci wybaczam ;-). Generalnie jesli chodzi wlasnie o klimat, to ladnie jest utrzymany od samego poczatku do ostatniej sekundy, a kawalki ktore dobralas odpowiednio do siebie pasuja tworzac spojna w tech-house'owym rytmie dawke muzycznej adrenaliny. Ale, zeby nie bylo za dobrze ;-p, to jest jedna irytujaca mnie wada Twego setu, a mianowicie nr. 04, ktory strasznie drazni mnie tym retro wokalem.

W ogolnej ocenie set jest bardzo przyjemny, a jesli o mnie chodzi to bujalem sie przy nim niczym ten baunsujacy kot po trawie :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez peterhol9 14 gru 2009, 15:36

lecim..

1 wałek - Taki o. Na początek dobry i tylko to go ratuje :P Przejście z kolei nie dla mnie ..słyszałem offbeat i zbytnie nachodzenie kicków na siebie
2 wałek - dobrze nakręca secika :) podoba mnie się :P
3 wałek - o ile się nie pomyliłem to wchodzi pod koniec 11 minuty.. Przejście go poprzedzające - 1 klasa. Numer podoba mi się i jest git malina i w ogóle :P
4 wałek- masakrycznie dobry!! Przejście też niczego sobie!!
5 wałek - przejście fajne, wałek też pasujący do całości :)
6 wałek - przejscie przed nim również klasowe :) a wałek idealny jak na zakończenie

Ogólnie.. może nie będę pisał nic poza tym, że w mojej osobistej klasyfikacji jest bardzo wysoko :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez RomuS 14 gru 2009, 20:27

Przyznam się... chociaż... a co mi tam ;p nie ma obciachu. Ostatni set kiki to mój nr.1 ostatniego miesiąca w playerze ;] tak, zdecydowanie. Cóż pewne osoby już wiedzą, że gusta się zmieniają i mój set był raczej ostatnim takim transowym... będzie niespodzianka... Jak również tutaj liczyłem na nią... i Co? Ha ha... ajdi ajdi ;] tak to lubię, tzn. patrzę w TL i wiem że nic nie wiem. Ale spokojnie... słucham...

1. OMFG!! 3sek a ja się obracam za siebie czy ktoś mnie nie woła... uff... to se klimat zrobiłem jak z rec ;p ok. ale wałek jakoś mnie dziwnie przenika... czyżby... napiszę za kilkanaście sek...
...
GENIALNY!!
...
mhm rośnie napięcie... ROŚnie.... ROŚNIE... i... aaaaaaaaa!! oraz ostre jebnięcie basem... oj godnie....
2. jejciu... szkoda że nie poradziłaś sobie z rozjazdem chociaż czy byłby aż tak wyczuwalny może na początku. ta ta bam bam ta ta bam bam ihaaaa ;] No to czas na szaleństwo sufitowe!!
3. o ja pierdziu... może jakąś audycję założysz? bd najwierniejszym słuchaczem... next track już słyszałem... o dziwo ;p ale jest kosmiczny! tum dum dum tum dum dum... ooooołjea!
4. znów się deczko rozjechało... trudno... ale nic tam jak wchodzi coś mniamuśnego... to pewne!! tak feelin na maxa potrafi wkręcić i nie wypuścić.
5 Ooo w zaskakującym czasie taki myk. nie wiem czy dobrze, mi pasowało. jeszcze ciary po poprzednich wałkach a tu następny konkretny>?? WOLNO TAK?? he he ja proszę o więcej!! next id wgniatający ;)
6 no proszę ostatnie przejście i jak ładnie kiki się z nami płynnie żegna... hih bujania ciąg dalszy... I TO JAKIEGO!! Anthea & Celler O.o i mamo gdzie ja jestem.... nieeee już się kończy... dlaczego :( będzie mi teraz smutno...

Ok ok ogarnąć się a nie siać żale ;p gorzkie :d Więc tak mości panowie i dzielne dzierlatki... Namber łan of tys wojenny miks edyszjon :D Nie mam co do tego żadnych wątpliwości... choćby skały **** a kopciuszkowi pantofel nie pasował nie ma innej opcji.
Co ciekawe drugi set i zdecydowanie wyląduje na przeznaczonym dla niego miejscu w playerze w folderze "godny house" ahhh... Dziękuję Kiki za tą niewątpliwą ucztę...
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez Solo van Small 15 gru 2009, 19:43

1- taki sobie ten utworek, zapomne o nim pewnie zaraz po napisaniu tego postu, na przejsciu chyba pojawily sie koniki
2-ten tez mi specjalnie nie podchodzi, przejscie mozna zaliczyc do udanych, koniki gdzies uciekly :)
3- jak na razie jest dobrze ale jeszcze mnie nie rusza, przejscie mogloby byc lepsze ale za to...
4- zaczyna mnie wkrecac :D i to jeszcze jak :D
5- nawet fajny kawalek :D bardzo ladne przejscie :D
6- a to jest w bardzo moich klimatach, koncowka bardzo mi sie podoba

podsumowujac: im dalej tym lepiej, szkoda tylko ze tak nie bylo od poczatku, w tym miesiacu jest naprawde duzo dobrych setow i trudno bedzie zdobyc punkty
ciesze sie jednak ze robisz postepy :)
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez wasyl 21 gru 2009, 11:34

No kiki... Patrząc na dotychczasową punktację, to pędzisz jak burza :). Zobaczmy zatem, czy w pełni zasłużenie ;D. Jakby Blanka oceniała Twojego seta, dostałabyś 5pkt. za samą okładkę :). Opis mówi, że konie uciekły, a ja na pierwszym przejściu słyszę, że biegną do mnie jakieś klacze :D. Później natomiast jest już naprawdę dobrze pod tym względem, więc faktycznie poprawa jest! :). Jak jest więc muzycznie? Ano jak się zapewne domyślasz, nie jest to moja bajka, chociaż nie powiem, secik dobrze buja :). Wesoły jest ten traczek w 19 minucie, natomiast ostatni jest zajebisty :), naprawdę sprawia, że bujam się jak p.. rezus, a to dobrze świadczy o kawałku :D. Jednak... To mimo wszystko za mało na punktacje ode mnie. Czym jednak martwić się zbytnio nie musisz zważywszy na dotychczasowy zasób punktowy :).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez kiki 24 gru 2009, 11:56

TBk2000 napisał(a):sluchac Twojego setu, przypomina mi sie Sensation 2006


wez mnie nie obrazaj :P

RomuS napisał(a):Ostatni set kiki to mój nr.1 ostatniego miesiąca w playerze ;] tak, zdecydowanie. Cóż pewne osoby już wiedzą, że gusta się zmieniają i mój set był raczej ostatnim takim transowym...

nie zawstydzaj mnie ;) no a ja jestem ciekaw na nastepny dobor utworow, skoro to Twoj ostatni tręs :mrgreen: idziesz dobra droga :twisted:

RomuS napisał(a):oraz ostre jebnięcie basem... oj godnie....


tez to uwielbiam, dlatego uwazam ze pierwszy numer pasuje na intro ;)
wasyl napisał(a):akby Blanka oceniała Twojego seta, dostałabyś 5pkt. za samą okładkę

blanka wie co dobre, ucaluj ja ode mnie ;)



dziekuje za komentarze, jestem zaskoczona,ze niektorym osobom sie bardzo podoba :) coz,ale ta muzyka ma to do siebie,ze bardzo wkreca i powoduje, ze czlowiek ma ochote na konkretna impreze w owych rytmach :)
sie mnie uczepiliscie pierwszego przejscia - slusznie,ale i tak uwazam, ze nie ma tragedii ;) bywaly gorsze :D
dziekuje,pozdrawiam i odpoczywajcie w swieta! \o/
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez Technik303 25 gru 2009, 15:33

2 traki znane ? ;) to polewka z traklista ;) undegroundowa kiki ;)
set przesłucham jak ściągnę ;)
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez sector 25 gru 2009, 18:45

a moze poprostu nie moze podac ich nazw? :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez TBk2000 25 gru 2009, 19:26

Technik303 gra w secie 2/6 ID, TurboDymoKiki zawstydzila Technika i zagrala ich 4/6 :D ;).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez dj3500 26 gru 2009, 18:50

Ja przypominam że regulamin nakazuje podać wszystkie utwory które możemy. A nie możemy tylko wtedy gdy np. mamy coś od producenta który chciał żeby grać to jako ID itd.

Set kiki wylosował się jako pierwszy, no to lecimy:
1 - fajnie buja, dobry track
1->2 galimatias tam się zrobił i minirozjazd
2 - dalej buja, robi się nudno
2->3 gładko
3 - przeleciał
3->4 przeleciało
4 - trochę męczący. przeleciał
4->5 a fajnie
5 - piąty taki sam track, meh
5->6 słabo, kiepskie wyciszenie
6 - może być.

Technika w miarę poprawna, dobór zupełnie nie dla mnie - niektóre kawałki męczące a ogół raczej nudny. Ode mnie punktów nie będzie. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez Matvel 27 gru 2009, 21:55

Jedyną kobietę w konkursie zostawiłem sobie na deser :D
Od razu na dzień dobry minus za za dużą ilość ID w trackliście. Pierwszy utwór taki typowy tech house, ale sam w sobie niczym się nie wyróżnia. Przejście z niezłym koniem. Drugi utwór już lepszy od poprzednika bardzo sympatyczny wokal, podobnie rzecz ma się z przejściem. Trzeci utwór znowu podobny, to są utwory jednego artysty? Dalej mamy coś wiadomego i dodatkowo dość znanego. Bardziej przepadam za remixem Voorna, choć oryginał też jest świetny. Kolejne ID znowu w podobnym stylu, jakieś takie nie wybitne. Ostatni utwór mi się w ogóle nie podobał. Fajne set w dobrym klimacie, było trochę problemów z techniką zwłaszcza przy pierwszym przejściu, ale nie przeszkodziło to mocno w słuchaniu. Ogólnie chyba set z tamtego miesiąca bardziej mi się podobał.
I następnym razem bardzo proszę o inny serwer bo się trochę pomęczyć musiałem.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez sector 28 gru 2009, 11:20

Zaczynamy.
Slucham Twojego seta juz 3ci raz i tym razem cos napisze.
Na wstepie zaznaczam, ze muzyka nie jest moja i raczej nie trafia w moj gust muzyczy co raczej nie powinno byc jakos specjalnie dziwne dla nikogo :)
1. bez szalu, smieszny vocal i jakies takie polamane sample w tle. 50-50.
1>2 malutki rozjazd jak pisal cj3500
2. bardzo podobny kawalek do tego poprzedniego jak dla mnie tyle, ze bez vocalu. Spiewaja 'deka w tancu, deka w tancu, deka w tancu' :D
2>3 dobre przejscie!
3. fajnie wszedl vocal. Ten dziwny vocal brzmi nawet spoko i mozna powiedziec, ze nawet mi sie podoba na tyle na ile moze mi sie podobac :) mimo tego, ze ten sam beat meczy troche to jednak z tym vocalem daje rade juz tego sluchac i brzmi to ok!
3>4 jest ok, chociaz denerwuja mnie juz troche w tych kawalkach efekty. Nie wiem czy uzywasz filtra jakiegos w przejsciach czy one sa tak skonstruowane, ze chwilami strasznie podnosza sie wysokie tony.
4. denerwuje mnie tutaj ten swidrujacy dzwiek. Strasznie wali po uszach szczerze mowiac. Vocal jeszcze ujdzie, ale ten dzwiek mnie denerwuje i meczy maxymalnie.

Dobra juz sie pogubilem w kawalkach, ktory jest ktory i wyglada na to, ze jakies przejscie zauwazylem, ktorego nie bylo, albo cos jeszcze innego :lol: Teraz wchodzi ten feelin. Kawalek ok, ale faktycznie za szybko troche podjechalas volume na poczatku, ale pozniej juz ok! W sumie przejscie takie 50-50, ale pewnie dlatego, ze kawalki sa raczej malo podobne. Mimo, ze ten feelin jest tez w miare ubogi w dzwieki to i tak jest ich wiecej niz przy poprzednim ID. Numer po Feelin to kompletne nieporozumienie dla mnie. Nie pasuje za bardzo to raz, dwa wydaje sie wolniejszy a po 3 to juz wogole nie moja bajka. Rozwala mnie ten vocal 'asu' tik tik tik tik 'asu' :D Sorry, ale ten numer zapadl mi najbardziej w pamiec! Asu, tik tik tik ta ri ru :D Kolejny numer przelecial u mnie bez echa.

Reasumujac. Set podobal mi sie srednio. Moze jakby lecial w tle to spoko, jednak to nie moje dzwieki i nie moja para kaloszy. Za duzo tykania klikania i troche za malo dzwieku jak dla mnie, czego przykladem jest 'tik tik tik asu, tik tik tik ta ri ra ru tik tik tik'. Twoj set z poprzedniego miesiaca byl znacznie lepszy mimo brakow technicznych. Jeszzce a propo techniki to bylo spoko. Jesli patrzec na poprzedni Twoj set to zrobilas duzy postep :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez Kasper 28 gru 2009, 18:29

Króla przesterów mamy jest i królowa. Tu nie będę się rozpisywał bo jest kompletnie "out of the track". Nie kupuje takiej muzyki nie w ząb. Liczyłem, że polecisz w rytmach, które serwowałaś przed miesiącem, a tu skucha. Jawnie nie nawidzę Tech-house'u. Przejścia jako dla laika w tych rytmach brzmią raczej poprawnie, może z wyjątkiem ostatniego, które jakoś wybitnie ukuło mnie w uszy. Przed ostatni track z tym funky vocalem, taki całkiem śmiechowy, lecz i tak nie jest to to czego chciałbym słuchać.

Dałaś mi poinia za to dzięki, ale ja Cie niestety nie mogę z uwagi na to, że muszę być fair wobec reszty a w tym miesiącu niestety (dla Ciebie) wypadli niebo lepiej. Za miesiąc im napewno pokażesz jeśli wrócisz do grania z listopada a sam osobiście na to licze.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 12.12.2009 / kiki - BM December 'o9

Postprzez Transi 28 gru 2009, 22:19

Pierwszy numer to okrutnie dobra „bujaka” - nawet moje tłuste dupsko nie pozwoliło mi usiedzieć :D W przejściu słychać koniki. Propozycja numer 2 już tak dobra nie jest. Kolejne przejście zdecydowanie lepsze od poprzednika i całkiem fajnie wyszło. Czuć dobry flow i coraz większą energię – oby tak dalej! Ajajaj krejzi madafaka! I te „plemienne” vocale :D Dobre! :D Ale dzikuuuus! Znowu patataje, ale co tam! Kolejny tjun to znowu poryta produkcja, która wywołuje ogromny uśmiech na twarzy! Rewelacja! :D Następne przejście najsłabsze z dotychczasowych – delikatny chaos zapanował u kik0zora ;) No i produkcja bardzo nudna :( Zwieńczenie całości bardzo pozytywne, fajnie funkujące. Podoba mi się. Zapewne wiele osób powie, ze większość utworów była monotonna. Na szczęście oni nie znają się na jazzie :D

Kiki, rewelka! Niekiedy technika kulała, ale dobór utworów był znakomity! Punkty będą na pewno!
Btw. Podałabyś tracklistę – masa perełek :D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice


Powrót do 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron