Kasper - Battle Mix (Edycja V)

20.11.2009 - 28.12.2009

Powrót do 5

Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez Kasper 13 gru 2009, 14:53

Kończy się czas poświęcony na zgłoszenia to i zgłaszam się. Co w programie? 7 razy wokal... Tak, tak, ale po kolei... Nowe tracki od Santiago Nino, Matta Darey'a i Guy J! Przyjdzie nam podziwiać "perfekcyjnie niebo" a i patrzeć jak wstaje słońce.. Będę wyrazy uznania dla naszego starego forum i o tym "jak bardzo mi go brakuje". Wszystko to może doprowadzić do tego, że mogę zostać "zgnieciony" waszymi opiniami ale jak powiedziała kiedyś znana tam i ówdzie była jurorka programu "You Can Dance"... Peace.

Tracklist (Inside):

01. Bent - As You Fall (Guy J Remix) [G&E Analogue]
02. Tasadi - Luna (Santiago Nino Tech Dub) [Lost Language]
03. Mistigris - Crush (Tsjak Vocal Edit) [Boom Tsjak]
04. Espen Gulbrandsen vs. DJ Julian Vincent feat. Maria Nayler - Perfect Sky (Max Graham Remix) [S107]
05. Matt Darey pres. Urban Astronauts - See The Sun (Aurosonic Remix) [Nocturnal Global]
06. R-Tem feat. Nata TJ - Miss You So [Baroque]
07. Example - Watch The Sun Come Up (Moam Mix) [Global Underground]


LINK:

http://www.megaupload.com/?d=MAMEK7AE
http://www.sendspace.pl/file/f40f386af2eea96903d363c

Detale: czas 38:42min, 192kbps, 53,17MB... Enjoy!
Ostatnio edytowano 28 gru 2009, 17:18 przez Kasper, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez Solo van Small 13 gru 2009, 18:03

ten link nie za bardzo chce dzialac
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez Kasper 13 gru 2009, 19:17

Solo van Small napisał(a):ten link nie za bardzo chce dzialac


działa lecz jeśli pokazuje, że jest chwilowo niedostępny to odświeżaj. Link na zippyshare będzie później nieco.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez peterhol9 14 gru 2009, 15:58

O fuck!! Co to za perełka pobrzmiewa na początku seta..!! Cudowny wałek..dawno czegoś tak pięknego nie słyszałem!!!!! Czyżby to był ten sam Bent, który zremiksował w genialny sposób Till I come od ATB? Dalej mamy kolejne przejście, szybkie, może za szybkie, w coś co od pierwszych nut nie podoba mi się ... Dobrze że jednak się numer skończył. Teraz mamy do czynienia z przejściem..na początek równo, potem za długo, a na samym końcu za szybko track ustępujący się wycisza. Nadchodzi kolejny tjun w postaci połamanych wokali, które mi się podobają. Przejście po nim jest nawet dobre, za to numer taki w ..hm...oj może byc :P W następny przejściu jakbym wychwycił offbeat ale możliwe że się przesłyszałem. Ogólnie jednak mogło byc. Niemniej zmęczyły mnie te wokale jak na ten moment. Brakuje gwałtownego zrywu.. Wszystko leci jednostajnie i niestety wokal sprawia, że monotonnie. Przejście ostatnie średnio.. cho rozumiem, że numery pozwalały na to, na co pozwalały :)Ostatni kawałek zwinniejszy, ale jakoś kłóci się z pozostałą resztą..

Sum up.. Niestety wcześniejsze sety klimatycznie podobały mi się bardziej. Tutaj nadmiar wokali razi. A szkoda.. Szkoda bo 1 numer jest przegenialny. Reszta natomiast poleciała w zupełnie inną stronę niż 1.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez Solo van Small 14 gru 2009, 22:04

calkiem niezly poczatek, jestem bardzo milo zaskoczony, przejscie takie sobie i niestety drugi track nie trzyma klimatu z jedynki a szkoda :(
2- niespecjalnie mi sie podoba, moze mialbym inne odczucie gdyby to byl poczatek a tak :( tutaj tez przejscie jakies takie surowe, jakbym jechal sobie autostrada 200km/h i nagle od niechcenia wjechal do rowu
3- moze lepiej by ten kawalek pasowal zaraz po jedynce, nie podchodzi mi :( ale przejscie za to juz jest na poziomie
4- tylko szkoda ze nastepny utwor jest nieco bardziej energiczny bo wedlug mnie to on bardziej by sie nadawal po dwojeczce do zagrania a tu znowu :( o samym utworze nie wiem co myslec, bardziej podobala mi sie wersja zagrana przez Ciebie w poprzedniej edycji, ale mam dla Ciebie dobra wiadomosc, chyba zaczynasz sie rozkrecac bo przejscie znowu jest calkiem calkiem niczego sobie
5- i cos slysze ze nawet dzwieki sie wpasowuja w klimat poprzednika :) ladny kawalek, podoba mi sie :) i znowu raczej ladne przejscie
6- niezle Ci idzie, to tez mi sie podoba, ladnie wkreca, zaczynamy bujanie :D przejscie dobre w 70%
7- ot taki sobie pozytywny utworek na zakonczenie, bardzo optymistyczny :D no to skaczemy dalej :D

wychodze z zalozenia ze dobry wokal nie zniszczy utworu wiec nie zakladam z gory ze jesli jest duzo wokali to set bedzie do bani, chyba ze wokale sa do bani to wtedy moga zniszczyc najpiekniejsze dzwiekowe perelki, na szczescie w Twoim secie nic raczej nie zostalo zniszczonego [moze poturbowales 2, 3 przejscia i na poczatku zaraz po 1 kawalku uciekl Ci klimat], od 1 do 4 jest raz lepiej raz gorzej i tak w kratke a od polowy juz do samego konca udalo Ci sie odnalezc wlasciwa droge i do niczego raczej sie juz nie mozna przyczepic
druga polowa jest naprawde dobra, bardzo mi sie podoba i zycze Ci abys tym klimatem i ta technika oczarowal nas w kolejnej edycji
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez RomuS 15 gru 2009, 17:12

Ostatni nie koniecznie musi być, że zły. wręcz przeciwnie oglądająć TL miałem uśmiech na twarzy. Będzie lekko i zwiewnie...
Zaczynamy mili państwo.

1. Bziuuuuu.... Guy J to dobry ziom do remixów, świetny kawałek z tego wykręcił... jak na początek to poprzeczka dość wysoko postawiona.
2. Niby się człowiek zgubił a tu jednak nr.2 ;] o masz. Tasadi i jakoś wkryntka ;p może ja już poprosze następny track.
3. Ciekawe przejście... doprawdy... wybacz utwór ładny, aż poszukałem sobie tekstu. jednak muzycznie mi już odpadł po jego 40sek.
4. No i mamy coś co każdy powinien znać, jeszcze jak przy tym grzebał mr. Max Graham to już obowiązkowo. ślicznie oj ślicznie.
5. Astronauci rządzą... utwór tego setu... powalający na kolana... posłuchać a nie gadać bez sensu ;p
6. pokręcony vocal, pokręcony track, i już mi się podoba, nieźle sklejony, jakąś mocniejszą wersję bym chciał ;]
7. Na koniec widzę że bardzo dobry label a utwór świetnie pasujący na goodbye ;)

Fajnie czegoś innego posłuchać. Nie mniej jednak konkurencję Kasper miałem destrukcyjną. Nie mniej jednak secik zostawię gdybym tak chciał posłuchać sobie dla relaksu czegoś lekkiego ;)
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez TBk2000 17 gru 2009, 2:25

Balem sie Twego seta, Kasper, to musze od razu napisac, bo wiedzialem, ze tutaj bede musial ocenic Twoja prace a nie jechac po jakims artyscie ;-) ;D. Nie wiem co za bardzo napisac, bo moje obawy, choc nie calkowicie, to czesciowo sie potwierdzily. Do setu wybrales same wokale, co choc bardzo lubisz, to nie do konca, przynajmniej mi, pasuje. Przydalaby sie miedzy nimi jakas przerwa w postaci czysto instrumentalnego kawalka. Osobiscie bardzo lubie wokale, ale niestety rzadko w muzyce taneczno/klubowej. Wiekszosc z tych pan strasznie zawodzi i falszuje, co slychac w kilku powyzszych numerach.
Pierwszy utwor jest rewelacyjny, od strony spiewanej jak rowniez melodyjnej. Guy J, ktorego cenie, jak zwykle wykonal znakomita robote. Spokojnie plynacy wokal i delikatna melodia wprowadzaja w relaksacyjny klimat. Pierwsze przejscie, super! fajny przeskok w mocniejszy beat, lecz.. i tutaj <dzwiek szarpniecia vinylem> potworny ten wokal, szczegolnie ten straszliwy moment kiedy pani spiewa "lunaaaa", "lunaaaa" :S, totalnie dyskwalifikuje u mnie ten numer. Kolejny utwor jest jeszcze gorszy, znowu przez wokal. Ten komputerowo brzmiacy glos brzmi fatalnie i jesli mam byc szczery to w ten sposob modelowanym wokalom w muzyce mowie stanowcze "nie". Nastepny utwor juz brzmi zdecydowanie lepiej, chociaz poza w miare przyjaznym glosem pani Nayler, kawalek jest nudny. Nastepny kawal.. See The Sun, no brzmi calkiem przyjemnie i slucha mi sie go niemniej dobrze jak jedyneczki. Po dajacej rade szosteczce znowu nastala nuda z Miss You So a Watch The Sun Come Up mnie po prostu dobil.
Tak wiec, najlepiej nie bylo, ale i najgorzej tez nie. Poznalem dwa fajne numery, czego sie nie spodziewalem ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez artur 22 gru 2009, 2:35

Set bardzo przyjemny, chociaż zgadzam się z moim poprzednim rozmówcą, troszku tu za dużo śpiewania.

Najlepsze kawałki: numer 1 (cudowny delikatny wokal, jak i cały klimat - łał) i 3 (bardzo oryginalny)! Za te dwa sztosy - dzięki :)

Tasadi - za pierwszym razem, średnio mi weszło, za drugim dużo lepiej.
Grahama zawsze lubiłem, jednak ten tjun, jak i remix bardzo średnie.
Propozycja piąta - przyjemny spokojny plumkacz, jednak nie miażdży.
przejście z piątki na szóstkę - coś sie pod koniec rozjeżdża chyba.
Miss You So - średnie, na plaże by można to spakować
Ostatni hmmm ciekawy, bo taki inny, wesoły. tyle :)

Technicznie jest dobrze :) Kawałki bardzo przyjemne, ale oprócz dwóch pozycji, o których pisałem na początku to reszta nie wyrywa z trampek :D Na plus - klimat -gdyż jako jeden z niewielu bm'ów jest w miarę pozytywny, wprawia w dobry nastrój, a nie nastawia melancholijnie bądź agresywnie :)

Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę!
Artur
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez kiki 27 gru 2009, 17:01

cooo sie wszyscy tak pierwszym numerem grzeja? :D dla mnie nudny. za to drugi numer jest bardzo ladny :) bardzo! nastepny taki sredni,ale niezly. no i reszta sie tak samo ciagnie, sa lepsze i gorsze (nudne) utwory. wszedzie ten slodki,sweet dziewczecy vocal - nie mowie ze zle, bron boze, ale zeby wszystkie takie byly to juz imo troche za duzo ;) aczkolwiek calosc prezentuje sie ok, preferuje taki styl trance'u niz np. uk trance :) bo do uk trance sie nie pobawie na imprezie,a do Twojego mixu Kasper mozna sie nawet zrelaxowac gdy leci sobie w tle.. technicznie to gdzie nie gdzie bym troche inaczej to rozegrala, ale nie ma galopu wiec nie ma sie co produkowac na temat przejsc. jest tyle zawodnikow, ze nie wiem czy na punkty starczy.. najfajniejszy kawalek dla mnie to numer 2 zdecydowanie \o/ i 5 tez zasluguje na plusa ode mnie ;)

pozdrawiam cieplo :)
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez Matvel 27 gru 2009, 21:28

No z tym wokalem na początku ładnie pojechałeś. Ogólnie Guy zarówno J jak i Gerber to moi ulubieńcy ostatnich dni. Drugi utwór juz zdecydowanie słabszy od pierwszego, choć zły nie jest. O, a trójkę gdzieś słyszałem. Całkiem przyjemnie pani sobie śpiewa i tak przechodzimy do kolejnego utworu w secie czyli remixu Grahama. Taki sobie niestety, obecny Graham to już nie ten od Does She Know. Za to następny utwór to majstersztyk jednym słowem. Aż dziw że to znalazło się w asotowym top20. Choć w sumie wokali taki trochę popowy, ale bardzo przyjemnie się go słucha, o wiele lepiej niż panią Galagher np czy tam resztę tej żenady. Dalej mamy no tak utwór z wokalem zaskoczenia nie ma :D Przejście trochę z problemami, a i sam utwór wybitny nie jest. W ostatnim także nic specjalnego nie usłyszałem. Reasumując: jak przeczytałem opis, że będzie 7 wokali to pomyślałem ,że ciężko będzie to przetrwać, ale źle nie było. Całe szczęście nie było Tuvan :D
Kurcze, kolejny bardzo dobry set. Naprawde nie mam pojecia jak wybiore ta 5.

I gdzie ten drugi link ;]
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez dj3500 27 gru 2009, 21:31

No właśnie, poproszę linka jakiegoś innego.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez sector 28 gru 2009, 11:56

1 calkiem przyjemny vocal i dosyc fajny numer, fajnie plumkajacy i plynacy
1>2 spoko!
2 tutaj vocal juz mi sie mniej podoba. Sama oprawa muyczna tez jak dla mnie nie lepsza. Narazie numer 1 najlepszy! Swoja droga za szybka roznica w BPM jak dla mnie. Numer pierwszy swietnie nadawal sie na poczatek a tutaj juz wbiles juz o wiele szybszy track. Czy ta laska wyje chwilami? lol
2>3 spoko
3 czy mi sie wydaje czy znowu kolejny kawalek zwolnil? vocal mi sie znowu nie podoba obecnie, moze rozwinie sie w trakcie. Ogolnie ten plumkajacy sampel mi sie nie podobal z poczatku. Przypomina mi minimal i styl seta kiki.
3>4 fajnie wszedl beat. A teraz nie fajnie uciales srodki numeru wychodzacego. Ogolnie myslalem, ze bedzie zajebiscie a jest 50-50.
4 Dalej sie ciagnie przytulumiony dzwiek poprzedniego numeru. Mogles juz to uciac. Nume sam w sobie zapowiada sie na fajny. Mimo tego, ze vocal przerobiony to nawet mi sie podoba. Moze nie robi mega szalu, ale brzmi najlepiej chyba z dotychczasowych. Chociaz zaznaczam, ze 1 tez byl spoko!
4>5 ok!
5 madonna? wtf? prawie taki sam glos \o/ mimo tego, chwilami vocal smiesnzie zostaje przetransformowany. Jest ok, ale miejscami jest kapa. Oceniam numer na ok! :)
5>6 w miare ok, chociaz szalu nie robi. Nie wiem czy mi sie wydawalo tylko czy byl maly rozjazd.
6 ta ra ra ra. z tym mi sie kojazy ten vocal. Srednio mi sie podoba. Zobaczymy co bedzie dalej. Numer przejechal bez zadneych ochow i achow.
6->7 poprawnie
7 Nie podoba mi sie. Moze bym troche zmienil zdanie jakbym posluchal, ale na chwile obecna nie podoba mi sie.

Reasumujac. Jako osoba, ktora lubi vocale, to raczej tutaj malo znalazlo sie numerow, ktore mi sie podobaja. Widac, ze mamy zupelnie odmieny gust muzyczny jesli chodzi o vocale i ogolnie o wiekszosc trance. Myslalem, ze bede jednym z kilku, ktorym set sie spodoba, jednak stalo sie zupelnie inaczej. Punkty nie wiem czy beda, gdyz jest to dopiero drugi set jaki sluchalem w tej edycji.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez wasyl 28 gru 2009, 21:02

Ok Kaspa, przyszedł czas i na Ciebie ;), a raczej na Twojego seta, którego właśnie przesłuchuję kolejny raz i mniej więcej mogę coś o nim powiedzieć ;).

Set zaczyna się w bardzo przyjemny sposób z naprawdę klimatycznym wokalem, a to bardzo lubię, więc trochę się rozpłynąłem... ;). Fajnie jakby teraz wszedł Clearing Memories od Lumana ;P, a przynajmniej ja bym sobie tak to dalej wyobrażał :). Niestety ale tak się nie dzieje... Przejście jest zrobione w złym momencie i moim zdaniem dodatkowo w nieodpowiednią frazę, ale to co zabolało mnie najmocniej, to że utwór wszedł za głośno burząc ten nastrój, który tak pięknie stworzył mi pierwszy utwór... Why?? Tell me why... Strasznie ubolewam, że tak szybko set zmienił się zupełnie nie do poznania. Drugi utwór jest z innej bajki, więc jedyne o czym możemy powiedzieć to o progresie, który zapanował :P, niestety o drugim numerze nie mogę się ciepło wypowiedzieć:(. Track się kończy i wchodzi trójka... Zaraz, zaraz, wchodzi czy nie wchodzi? :D yyy, dopiero teraz? i czemu właśnie teraz, kiedy nie fraza była nieodpowiednia? :P no dobra, skoro musiał tak wejść... Ale znowu jesteśmy w innej bajce? :P To już będzie trzecia z kolei, albo nie, jednak bit mnie zwiódł - zupełnie inny zresztą - niż jego poprzednik. Wokal na szczęście nawiązuje jakoś do poprzednika, za to jest kiepski strasznie z komputerowym nalotem, czyt. filtrem (znienawidziłem go za czasów Cher i Sonique :P). Chce jak najszybciej zapomnieć o tych dwóch utworach. Znaleźliśmy się na czwórce iii przejście wreszcie dość udane, nie tracące na dynamice seta, a to imo bardzo istotna sprawa (bachor eliminował to u siebie dość długi okres ;P) u Ciebie wcześniej nie zauważyłem takiej dolegliwości, acz na pewno daje się zauważyć jeszcze nie do końca określony styl przejść i każde z nich jest inne, żeby nie powiedzieć dziwne ;). To było ok. W tym utworze zdecydowanie coś się dzieje i puls odzyskuje swoje tempo, a skóra znowu oddycha :D. Grahama nie słyszałem już lata... Fajnie, że mi go przypomniałeś ;), pomimo iż jest to tylko, a może i aż jego rmx. Na piątkę przechodzisz rewelacyjnie, od razu słychać, że te tracki znakomicie do siebie pasują...Nie można było tak wcześniej? :) Ten utwór kojarzy mi się z utworami jakie prezentuje ost. Madonna :), no przysięgam, zauważam b. duże podobeństwo... To nie jej utwór? :D Bardzo pozytywny w każdym bądź razie. Kolejne przejście jest również niczego sobie, za to sam utwór już nie. Zdecydowanie nie pasuje tutaj zupełnie... Aaaaa jak głośno!!! zmieniłeś właśnie odsłuch w tym miejscu? :P Brzmi jakbyś założył do tego przejścia słuchawki o dynamice niższej o 5db :P. Poza tym kolejny zupełnie inny utwór, wszytko w Twoim secie zmienia się niczym w kalejdoskopie... Set stworzony został z 5 podgatunków :D Ale jedno przyznać Ci trzeba, że zagrałeś bardzo nieszablonowo i same wyszukane utwory. Tracklista wygląda więc bardzo tajemniczo na pierwszy rzut oka, a to przyciąga ;). Reasumując moją, wcale nie krótką wypowiedź, śmiem stwierdzić, że był to najdziwniejszy set tej edycji ;). Technicznie było raz b. dobrze, a raz niestety kiepsko (na początku). Muzycznie niestety utwory dobrane nie do siebie :P, klimat nie został stworzony na więcej niż jeden utwór, więc... Nie został stworzony w secie ;). Tyle byłoby ode mnie. GL man!
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez dj3500 28 gru 2009, 21:12

1 - dobry numer z dobrym wokalem, zresztą Guy J chały nie odstawia
1->2 dość niezgrabnie
2 - bez wokalu byłby przyzwoity utwór. a nazwanie tego wokalnego remiksu "Dub" traktować należy jako poważne nieporozumienie :]
2->3 przejście trochę w stylu Bachora, nie postawiłeś sobie poprzeczki za wysoko. ale zrobione jest dobrze
3 - paskudztwo pod każdym względem
3->4 dobre wejście! dalej przejście trochę eklektyczne ale komu by to przeszkadzało. git
4 - a ten nawet przyzwoity
4->5 bdb
5 - to jest aurosonic?! bez żartów. podobny do poprzedniego, bez wokalu raczej byłby lepszy ;)
5->6 ok
6 - coś denerwującego na wysokich częstotliwościach. o i sidechaining :/ kompletnie nie przemawia do mnie ten utwór.
6->7 takie sobie. chyba te kawałki nie pasują do siebie. poza tym siódemka wchodzi bardzo głośno
7 - jak już mówiłem o wiele za głośno. trochę mi się w tym utworze podoba, a trochę mnie od niego odrzuca. tak pół na pół

Technika dobra, w sumie granie takich rzeczy nie jest trudne ale zawsze coś. Dobór, cóż, no, niespecjalnie ciekawe to było. Raczej trzymałbym się znanej od lat zasady że nie powinno być w secie dwóch utworów wokalnych pod rząd ;) Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja V)

Postprzez Transi 28 gru 2009, 22:52

Utwór otwierający seta jest tak mistrzowski, ze głowa mała. Az by się chciało, zeby całość była w takich klimatach. No ale jedziemy dalej. „Luna”. Wcześniej nie znałem tej produkcji. Santiago zrobił się coś grzeczny! Po jego starych killerach pokroju „Mirage” robi bardzo leniwy remol. Niezly, ale tak jak zauwazył dj3500 bez wokalu byłby lepszy. Przejście na numer 3 wyszło Ci dosyć słabo. Utwór do wybitnych również nie należy. Powiem więcej – jest wybitnie słaby! Kolejna propozycja, „Perfect Sky”, również nie jest najwyzszych lotów. Graham miał o wiele lepsze remixy! „See The Sun”. To jest ekstra! Spodobało mi się od pierwszego przesłuchania! Powrót Darey'a w wielkim stylu? Oby! Bardzo ładna produkcja! „Miss You So” średnio mi się podoba. Vocal jest lipny :/ Ostatni utwór w secie jest fajny, nawet bardzo! Mega pozytywny, bardzo wakacyjny, bardzo optymistyczny!

Na 6 utworów spodobało mi się 4. Technika troszkę kuleje w niektórych momentach. Ale na wieczór set jest niezły.
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice


Powrót do 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron