Top 10 roku?

02.01.2010 - 26.01.2010

Powrót do 6

Top 10 roku?

Postprzez Kasper 28 gru 2009, 23:17

Jak wspomniałem w innym poście proponuję aby w nastęnym epizodzie naszej BM'owej zabawy rozbrzmiały dźwięki przy kawałkach TOP 10 każdego z nas. Nie ważne co z czym będzie pomieszane, ma być to co kopało nas po przysłowiowych jajkach w mijającym roku.

Wielu osobom nie podoba się nasze zestawienie TOTY, tak więc jest szansa aby w tym miejscu jeszcze raz przedstawili to co było najlepsze naszym zdaniem w 2009 roku. Bardzo proszę by administracja poparła ten pomysł. Wiadomo 10 tracków per set to więcej odsłuchu, więcej wszystkiego, ale jednorazowa frajda nie powtarzalna... Do każdego seta przydałaby się jakaś opisówka. Co i jak, dlaczego akurat dany numer. Chodzi o scharakteryzowanie każdego tracka z osobna. Tracki nie musza być w kolejności od 10 do 01.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez sector 28 gru 2009, 23:18

Podoba mi sie zeby zrobic nasze podsumowanie bierzacego roku :) Moze nie dodatkowo, ale zamiast.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Matvel 28 gru 2009, 23:20

Hmmm pomysł wyjątkowo ciekawy. Choć sobie nie wyobrażam jak miałbym zagrać taki misz masz :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez sector 28 gru 2009, 23:22

No i tu zaczynaja sie faktycznie schody w zgraniu roznych gatunkow muzycznych :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Transi 28 gru 2009, 23:33

Jednak czasem dobrze być monotematycznym ;) Dobry pomysł, Kasper! :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez peterhol9 28 gru 2009, 23:51

teoretycznie dobry pomysł, ale dla mnie osobiście jest on praktycznie zły, bo.. 1) mam już seta przygotowanego, 2 ) zestawienie moich topów pozbawi set klimatu :/
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Top 10 roku?

Postprzez dj3500 29 gru 2009, 0:44

Nom, pomysł fajny. Ja osobiście widziałbym to tak, że gralibyśmy sety godzinne, złożone z kawałków które naszym zdaniem były najlepsze w 2009 roku (niekoniecznie wszystkich najlepszych ze wszystkich gatunków, bo jak ktoś słucha wielu gatunków to może być problem, i w ogóle może być problem ze złożeniem tych najlepszych w set - ale żeby najlepsze oraz set w dużej części się pokrywały).

Dodatkowo, aby zapobiec nadmiernemu obciążeniu uczestników, które już np. w tej edycji było bardzo duże (w końcu każdy miał ponad 7h muzyki do przesłuchania), proponowałbym limit na liczbę uczestników. Wystartowałoby pierwszych 9-10 zgłoszonych setów. W ten sposób można byłoby zgłaszać się bez obaw że potem trzeba będzie spędzić dobę na słuchaniu i dodatkowo przyspieszylibyśmy pierwszy etap.

No i nie bardzo widzę tego jakoś obok BMów, to byłaby po prostu taka specjalna edycja.

Co Wy na to?
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Top 10 roku?

Postprzez Matvel 29 gru 2009, 1:01

Ograniczenie uczestników? Jak ktoś nie będzie miał czasu posłuchać innych niech nie bierze udziału.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Top 10 roku?

Postprzez TBk2000 29 gru 2009, 1:41

Hmm.. mi tez byloby troche ciezko poskladac cos z progow, techno i trance'u w jednym secie, ale jesli pomysl sie przyjmie to pewnie sprobuje wystartowac z czyms, ograniczajac wybor oczywiscie do ktoregos z gatunkow.
Poza tym to tylko +20 min. do kazdego setu, a zabawa dzieki temu bedzie na pewno bardziej ciekawsza ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Top 10 roku?

Postprzez wasyl 29 gru 2009, 9:46

Kasper, pomysł mi się bardzo spodobał, jak i również alternatywa Kuby, co to tego, by określić się w jednym gatunku. Inaczej praktycznie żaden set nie miałby klimatu, bo skakałoby się po gatunkach tak bardzo różniących się od siebie... Jestem zdecydowanie za tym pomysłem, tym bardziej, że wolę długometrażówki ;), można o wiele lepiej zbudować klimat, a nawet stworzyć setem jakąś historię...
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Top 10 roku?

Postprzez peterhol9 29 gru 2009, 9:48

specjalna edycja może być :) tylko jednej rzeczy nie zrozumiałem. Twoim zamysłem Kuba jest zrobienie BM o czasie 1godziny tylko na tę edycję czy w ogóle?
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Top 10 roku?

Postprzez sector 29 gru 2009, 11:24

imo na te edycje! tylko zeby nie bylo zadnego niemadrego ograniczenia do 10 kawalkow!!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Top 10 roku?

Postprzez wasyl 29 gru 2009, 14:02

Sector, myślisz że Kuba wymyśliłby takie ograniczenie, kiedy może zagrać wszystkie, jego zdaniem najlepsze utwory tego roku i ma na to aż 60min.? Zapmnij, nagra megamix, żeby zmieścić ich jak najwięcej :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Top 10 roku?

Postprzez sector 29 gru 2009, 14:15

Wlasnie tego sie boje :- D chociaz z drugiej strony moze nie bedzie czasu i nie uswiadczymy 100 trakow w megamixie ;- ))
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Top 10 roku?

Postprzez phantom 29 gru 2009, 14:48

Matvel napisał(a):Hmmm pomysł wyjątkowo ciekawy. Choć sobie nie wyobrażam jak miałbym zagrać taki misz masz

Na ten moment musisz zamienić się w Laurenta Garniera :)
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Top 10 roku?

Postprzez Kasper 29 gru 2009, 15:40

Nie, nie megamixy żadne, normalne top 10 i w ogóle miałem na myśli edycje specjalną a nie edycje dodatkową jak niektórzy zaczęli mnie już poprawiać.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Top 10 roku?

Postprzez Vibez 29 gru 2009, 16:00

Dla mnie pomysł super, chętnie coś przygotuje :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Top 10 roku?

Postprzez sector 29 gru 2009, 16:11

Ale co dalej miescimy te top10 kawalkow w 42minutach czy rozkrecamy do 60min? no i tylko top10 czy np. top 10-15 o ile ktos wcisnie w godzine : d
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Top 10 roku?

Postprzez Transi 29 gru 2009, 16:23

TOP10 wystarczy w zupełności. Tak czy siak będzie zmieścić 10 produkcji w 60 minut :P Przynajmniej mi hehe :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Top 10 roku?

Postprzez Kasper 29 gru 2009, 16:29

sector napisał(a):Ale co dalej miescimy te top10 kawalkow w 42minutach czy rozkrecamy do 60min? no i tylko top10 czy np. top 10-15 o ile ktos wcisnie w godzine : d


10 tracków zagranych normalnie, czyli to wychodzi jak TBk napisał około 1h...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Następna strona

Powrót do 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron