[5.1.2010] The Evading - Battle Mix (Top 10 of 2009)

techno
02.01.2010 - 26.01.2010

Powrót do 6

[5.1.2010] The Evading - Battle Mix (Top 10 of 2009)

Postprzez Matvel 05 sty 2010, 23:35

1. FUSE - Substance Abuse (Barem Remix)
2. Ben Klock - Subzero
3. Adam Beyer - Remainings III (Dustin Zahn Remix)
4. Pan-Pot - Face To Face
5. Len Faki - BX 3
6. Len Faki - Death By House
7. Umek - You Might Hear Nothing
8. Smear - Transect
9. The Advent & Industrialyzer - T1
10. Reaky - You Dirty Little Slut


57:51
80mb
http://www29.zippyshare.com/v/2961866/file.html
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [5.1.2010] The Evading - Battle Mix (Top 10 of 2009)

Postprzez TBk2000 11 sty 2010, 12:38

W tej edycji widze zdecydowana przewage muzyki Trance, ale gdyby nie byla to specjalna edycja, to bylbym druga osoba z techno materialem ;], ten set jednak zostawie sobie na nastepny miesiac. Co ciekawe, dwa numery nawet pokrywaja sie z Twoja tracklista ;-p, ktore, nie powiem, ale te dobre, zdecydowanie :D.
Co do Twojego seta, na cos takiego wlasnie liczylem. Dobrze wywazone techenko, ani na zbytniej zamule, ani za szybkie, choc jesli mam wybierac to wole to szybkie i bezkompromisowe. Twoj set dla mnie zaczyna sie w 12 minucie, gdy wchodzi trzeci utwor na tlustym bicie. Dwa pierwsze numery nie podeszly mi za bardzo, ale kolejne suna jak stary parowoz :D, ociezale i masywnie. BX 3 jest nie-do-wy-je-ba-nia. Death By House jakos nie obilo mi sie o uszy wczesniej, ale w porownaniu z poprzednim wypada srednio. Siodemeczka, przyspieszamy.. Umek sporo w ubieglym roku wydal materialu, ten numer jest jednym z bardziej udanych. Nie ma jakiegos mocnego pierdzielniecia, ale dobrze buduje grunt pod kolejne petardy w Twoim secie. Ostatnie trzy numery zdaja sie wlasnie nimi byc, i o ile Transect to jeszcze lekkie wstrzasy, to T1 to prawdziwe epicentrum kataklizmu. Reaky w prawdzie mi sie nieco przejadl, ale w podsumowaniu seta jego Dziwka wypadla calkiem niezle :D.

W poprzedniej edycji bylem na nie, tym razem zdecydowane jes jes jessss...
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: [5.1.2010] The Evading - Battle Mix (Top 10 of 2009)

Postprzez Solo van Small 23 sty 2010, 15:33

Let's Go Techno :)

1- ciekawy utworek na rozpoczecie, niby nic a porusza :)
2- wkrecilo mnie dopiero na koniec
3- tu juz jest o wiele lepiej, od poczatku czuje sie ta moc :)
4- ciag dalszy swietnych brzmien :)
5- jest ok :)co ja gadam, bomba jest i tyle :)zamykam oczy i czuje sie jakbym byl na mayday :)
6- a to jest prawdziwy klejnocik, czesto go gralem w swoich setach jakies 2 lata temu, wielki plus :)
7- jest Umek jest impreza :)
8- hmm...energia z poprzednich utworow zaczela mi gdzies umykac...zbyt chaotyczne jak dla mnie
9- i wracamy na pelne obroty :) tak trzymac :)
10- swietna koncowka :), pare chwil temu mialem jeszcze obawy czy utrzymasz poziom ale teraz juz nic Ci nie grozi, jest po prostu perfekcyjnie

swietny zestaw utworow na niezla balange, jest energia, jest moc, jest technika, jest wszystko to czego mi bylo potrzeba by ten set mogl sie spodobac, swietne podsumowanie roku
co prawda mam do przesluchania chyba jeszcze 2 sety ale na chwile obecna jestes moim faworytem wiec trzymam kciuki mocno i mam nadzieje ze do jutra to sie nie zmieni
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: [5.1.2010] The Evading - Battle Mix (Top 10 of 2009)

Postprzez demens 24 sty 2010, 12:57

Dobrze, że nie załączyłem po raz pierwszy tego seta jadąc autem, bo bym chyba złamał parę przepisów :mrgreen: Co do przejść, na pewno nie mogę się konstruktywnie wypowiedzieć bo nigdy nawet nie próbowałem zgrać czegoś z tego gatunku, jednakże na moje ucho było bardzo dobrze, nic się nie "gryzło", wszystko bardzo naturalnie i za to duży szacunek.
Muszę przyznać (choć się trochę wzbraniałem przed tym), że na dobrym nagłośnieniu taka muzyka rusza mnie chyba bardziej niż trance. Ciągle coś się dzieje, wytwarza się specyficzny klimat, to jest na maxa wkręcające.
Utwory, które wybrałeś są w większości znakomite. Nie znałem kompletnie żadnego więc tym bardziej z zaciekawieniem przystąpiłem do słuchania. Pierwszy numer na grubym basie, bardzo klimatyczny. Dwójka ten klimat wspaniale kontynuuje. "Remainings III" to już totalna masakra, kawałek bez żadnych uprzedzeń gnający niemiłosiernie do przodu. Czwarta pozycja idealna na mały odpoczynek po tym mocarnym początku. No ale czym prędzej trzeba zbierać siły bo wchodzi Len Faki. Na tych jego dwóch kawałkach to bym na evencie chyba buty spalił :) Obydwa kompletne masakratory, chyba najlepsze utwory seta na równi, no może poza jeszcze jednym, ale o tym za chwilę ;p
I tym sposobem weszliśmy w imo trochę słabszą część seta. Kawałek Umeka może nie najgorszy, ale trochę więcej się po nim spodziewałem. "Transect" bardzo mroczne, ale też niczym szczególnym mnie nie zachwyciło. Dziewiąty numer już dużo lepszy, ale ta "melodyjka" trochę za bardzo przeszywająca, jak dla mnie oczywiście :)
Ostatni utwór i widzę, że producentem jest Reaky więc myślę sobie set już mnie niczym nie zaskoczy, bo gość ten jako producent był mi zawsze co najmniej obojętny. A tu proszę :D Kapitalne techowe pier*olnięcie. Numer pędzi jak oszalały. Zostałem nim lekko zdruzgotany szczerze mówiąc. Naprawdę bardzo zaskoczyłeś mnie tą końcówką :)

Jak widać powyżej set odebrałem na grubym plusie. Były może słabsze momenty, ale i tak generalnie utwory dobrałeś świetnie, tak jak napisał TBk2000 ani za wolno, ani na zbyt dużej "bani", w sam raz. Takie techno mi się "widzi". Dzięki ;)
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: [5.1.2010] The Evading - Battle Mix (Top 10 of 2009)

Postprzez Kasper 24 sty 2010, 20:08

Tym razem jestem srodze zawiedziony, po ostrych wyczynach w ostatnich edycjach tym razem mijamy się w znacznej odległości. Chyba nigdy nie zrozumie takie grania. Były z 2 numery, który wywołaly ruch nóżką, ale i tak to za mało po nawet nie chciało mi się sprawdzać, co to było. Znacznie bardziej wolałbym posłuchać Twoje TOP 10 popu niż taką trzaskaninę. Przejścia perfect, ale jestem na tyle laikiem takiego grania, że ciężko mi było rozróżnić kolejne produkcje. Nie dostałbyś ode mnie pinktów, ale chyba będę Ci musiał je dać tak czy siak. Jak Cie znam to odkujesz się następnym miesiącu, bo wiesz jak jest "liczy się pierdolnięcie"!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [5.1.2010] The Evading - Battle Mix (Top 10 of 2009)

Postprzez wasyl 24 sty 2010, 23:35

Przepraszam Cię Matvel, że nie wypowiem się tak rozlegle, jak w przypadku innych setów, ale jest to podyktowane raz zmęczeniem, bo już nie wcześnie ;), dwa gatunkiem, jaki tutaj nam zaserwowałeś ;). Jeśli chodzi o Twoje techno, niestety w ogóle do mnie nie trafiło, chociaż ten gatunek w wykonaniu np. takiego Dave'a Clarka, Dave'a The Drummera jak najbardziej do mnie trafia ;). Lubię także Pana Kowalskiego i czegoś takiego właśnie oczekiwałem w Twoim secie, no ale niestety... Nie tym razem :(. Może chociaż inni docenią Twój Special Mix ;).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron