sector - Battle Mix (January 2010)

no, ale osiemnastka!
26.01.2010 - 24.02.2010

Powrót do 7

sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez sector 26 sty 2010, 16:50

Jako, ze juz BM przygotowany byl od dawna i lezal sobie na dysku, tym razem ja bede szybszy niz Peterhol i to ja wstawie jako pierwszy swojego battle mixa. Szczerze mowiac jestem zadowolny z niego, na ten czas kiedy go nagrywalem. Teraz zapodalbym co innego, ale skoro juz wszystko jest przygotowane to niech i tak bedzie.

Set z cyklu na impreze! :D

Obrazek

:arrow: Tracklist:
01. Intro [CDr]
02. Gary Maguire - True Colors (Original Mix) [DiSCOVER DARK]
03. Neal Scarborough & Gary Maguire - As You Are (Original Mix) [FRACTiON RECORDS]
04. Ram - Goodspeed (Fabio Steins Uprise Remix) [DETOX RECORDS]
05. John O'Callaghan - Broken (Original Mix) [ARMADA]
06. Sly One vs. Jurrane - Citizen (Original Mix) [DiSCOVER]
07. John Askew - Bad Apple (Sly One vs. Jurrane Remix) [DiSCOVER]
08. The Prodigy - Charly (Joint Operations Centre Rework) [CDr]
09. Ben Nicky - Catapult (Fabio Steins Uprise Remix) [ABSTRACT RECORDS]
10. Nick Sentience - Electrify (Tech Mix) [RESET RECORDS]
11. Bryan Kearney & Liam Melly - The Other Half (Thr3shold Remix) [FRACTiON RECORDS]
12. Yellow - The Race (Reaky Bootleg Mix) [CDr]
13. Outro [CDr]


:arrow: Info: Soft: Ableton + HD25 | BPM: 140 | T: 41:26 min | W: 59,6 MB
:arrow: Download: http://download.enhanced-perception.com/sector - battle mix (january 2010).mp3
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez peterhol9 27 sty 2010, 13:35

13 wałów?? Oh my God!! Musze usłyszec co z tego wyszło :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez sector 27 sty 2010, 15:47

to moze ja odpowiem spiewajaco! 'nic cieeee-kaaaaaaa-weeeeeeee-go!' :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez TBk2000 11 lut 2010, 22:45

Sporo w tej edycji zgloszen, az mialem wlasciwie zrezygnowac z zabawy bo wiem, ze z czasem u mnie teraz cieniutko jest i jeszcze przez jakis czas bedzie, ale sprobuje.. najwyzej mnie zdyskwalifikujecie ;].

A co na temat seta :D. Buehehe.. ale outro :D po Tobie mozna bylo sie tego spodziewac :D. Ale od poczatku. Iloscia numerow przebiles domyslam sie, ze wszystkich dwukrotnie :D. Czy ta ilosci poszla w parze z jakoscia ? ;> tu juz niekoniecznie, chociaz raz sie podobalo a raz nie. Wiekszosc aliasow w Twojej trakliscie jeszcze kiedys spowodowalaby u mnie silny zwieraczoscisk, niestety obecnie ich obecnosc gdziekolwiek nie robi na mnie zadnego wrazenia, nie dlatego, ze przestalem prawie calkowicie interesowac sie ta muzyka, ale dlatego, ze numery robia bardzo przecietne.
Intro bardzo fajne, jak ja lubie takie przemowy :D. Pierwszy numer, niezly start. Kawalek przywoluje wspomnienia zwiazane z dawnymi Trance Energy. Nagranie traci mi klasycznym brzmieniem hardtrance'owych produkcji z dawnych lat. Kolejne dwa numery przelecialy w sumie bez echa, czworeczka mnie zdraznila troche, nie liczac intra to bedzie Broken od John'a. Mimo braku partii wokalnych to i tak numer nie przekonal mnie do siebie. Nie wiem czy sie juz nie pogubilem w trakliscie, ale wydaje mi sie, ze Citizen to jest ten numer, ktory teraz slucham i ktory niezle cisnie. Podoba sie. Ten rework J.O.C.'a do Charly tez niezly. Nigdy bym nie poznal numeru bez tracklisty. Bryan Kearney & Liam Melly - The Other Half rowniez jedna z ciekawszych pozycji, chociaz jak na remol torpeciarza Thr3shold'a do walka Bryan Kearney to spodziewalem sie czegos mocniejszego. Ostatni kawalek bardzo pozytywny z tym zabawnym motywem :D mysle, ze doskonale pasuje sytuacyjnie do outra :D jak rowniez nadaje sie na zakonczenie seta.

Tak wiec, jak wspomnialem na poczatku, pewne momenty sie podobaly, inne mniej, albo wcale, ale dzieki sporej ilosci utworow mialem z czego u Ciebie przebierac i dlatego kilka z nich przeszlo przez moje twarde zasady selekcji ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez enthuser 12 lut 2010, 15:19

Obadane, Set wg mnie bardzo dobry, pompujący i melodyjny. Pierwszy numer wręcz uwielbiany przeze mnie robi dobrą zapowiedź tego co będzie dalej. Nie da sie ukryć ale bije od niego wyspiarskim trensowym stylem, imprezowo, mixy krótkie, częste i bez zamuły ... za to leci duży plusik ode mnie. Muzycznie też kosi choć znajdzie sie kilka pływaków jak Goodspeed w rmxie Fabio. Nie wiem czemu ale dla mnie ten numer nie dorasta do pięt Catapultowi w rmxie Fabio, który też pojawił sie w secie i nieźle podkręcił ;) Numer seta to 07, zdecydowanie najlepszy. Electrify też dobrze pędzi a ostatni świetnie pasuje do outro. Brakuje mu tylko właśnie jakiegoś krzywego vj'ingu gdzie lecą te soczyste pachy :D Plusem jest stosunek ilości numerów do czasu, jakoś nie kręci mnie słuchanie setów w których leci bieda trensowa złożona z 10 kawałków jakoś pomixowanych w godzine.
"Dziękuje Dobranoc" :D
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez peterhol9 14 lut 2010, 9:47

Next is ..sector: Przyznam się, że nie patrzę a TL podczas słuchania i nie wiem co gra w danej chwili :)

1. Intro dobre !
2. szybki shit i ...nienajgorszy
przejście też niczego sobie
3. długi ten breakdown. Ogólnie to wałek taki jak ine i muszę stwierdzic, że jestem na NIe!
przejście..niczego sobie :)
4. Melodia prosta jak krzywy drut. Nie podoba mi się niestety
przejście.. no za gwałtownie wszedłeś, za głośno, ale później jakby znika wpadka, ucho się przyzwyczaja i jest ..niczego sobie :)
5. Numer będzie, tylko gościu gada to "go" czy "glow" jakby bekał :)
przejście.. przednie
6. Ethnic? Jestem na Yes!
przejście szybkie i dobre
7. Fajnie gada.. Znowu mi się podoba i to jak cholera --zaraz to Micali? ;] Podobne to Medway- Trauma w mixie Micalego. Najlepszy numer jak do tej pory

Mam problem, bo nie wiem czy to co dzieje się od 18.30 to wejście owego czy jeszcze 7. Ogólnie to dobrze się dzieje tutaj :) Jednak przerwę moje skrupulatne obliczenia w tym miejscu.

c.d. seta
wałek jakby Oxygene od Jarra- nie podoba mi się nic a nic. Po nim UK z górnej półki, jakby Patterson. Szkoda, że za górną półką nie przepadam, dlatego mi się nie podoba :P Podoba się za to przejście po tym kawałku. Trochę już w tym miejscu setem się zmęczyłem. Wałek z 34 minuty bardzo podchodzi, ale to chyba wszystko. To co jest w 37 wywołało we mnie uśmiech na twarzy jeszcze, cho bardzo nie lubię takich eksperymentów :D Experyment w postaci outro ---Genialny!!!!!!!!!!!!!!

Sum up----> niestety całośc jako taka do mnie nie przemawia. Set całościowo jest pozbawiony klimatu. Tracki 50/50. Nr 7 zasługuje na szczególną uwagę, reszta gorzej. Nie mogę za to przyczepic się do techniki, bo ta jest.. niczego sobie :P Czekam na następną edycję w Twoim wydaniu :) stay tuned, kip it goink i do usłyszenia Ziom :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez Matvel 21 lut 2010, 21:19

To teraz że się tak wyrażę mój bezpośredni rywal z podobnym materiałem. Początek ładnie zrobiony, Reaky wchodzi dośc gwałtownie, ale stawiam że taki był zamysł. Potem jest trochę słabiej bo As You Are mnie nie rusza no i nie pasuje do poprzedniego utwóru za bardzo. Ram bardziej ale utwór też taki do zapchania seta bez szału. Broken wchodzi mega niespodziewanie i całe szczęście że nie w remixie Bryan'a bo to jedna z niewielu rzeczy jakich od niego nie lubię, choć na początku wydawał się dobry. Lecimy dalej z dwoma utworami od Sly One i Jurrane, pierwszy jest zdecydowanie lepszy dla mnie, bo Bad Apple lubię tylko w oryginale. A i przejście na Citizen mi się średnio podobało bo pierdolnięcia nie było. Charly to ekstraklasa, nic tylko pogratulować John'owi świetnie wykonanej roboty. Dlaje mamy ponownie remix Fabio i ponownie mam ten sam zarzut, mało wyróżniający się utwór, przeleciał i już. Dalej jest trochę lepiej, ale bardzo dobrze robi się dopiero na końcu. Ogólnie to jak na taki set było kilka zamulaczy, ale poza tym jest jazda, jest dobrze.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez Solo van Small 22 lut 2010, 15:33

tak jak w przypadku setu Matvela postaram sie skupic na tym co mi sie w Twoim secie nie podoba
Gary Maguire - True Colors - to mi sie nie podoba, obaj zaczeliscie grac od tego samego kawalka i to jeszcze od takiego ktory nijak mi nie podchodzi :( dziala mi on na nerwy jak zaden inny kawalek w tym secie
kolejnym i zarazem ostatnim minusem jest to ze pomimo tego iz stylowo Twoj set jest podobny do seta Matvela to jednak jego set jest naladowany ogromna iloscia energii ktorej w Twoim secie brakuje bym chcial go przesluchac po raz kolejny, jest w nim duzo energetycznych kawalkow ale nie odczuwam sluchajac go tego co czulem przy poprzednim secie, tutaj jakby wszystko sie rozbijalo o sciane a do moich uszu trafialo zaledwie wspomnienie tego czym ten set moglby byc...czegos mu brakuje...
to moze na koncu napisze cos pozytywnego...Yellow - The Race (Reaky Bootleg Mix) - to jest bardzo pozytywne, jak nic przykuwa uwage i sprawia ze ma sie nadzieje na to iz ten kawalek szybko nie dobiegnie konca, pasuje na final i w tym secie to bylo Twoje najtrafniejsze posuniecie...no...to i moze jeszcze samo Outro ktore jak nic sprawilo ze zachcialo mi sie smiac :)
no, ale osiemnastka :D
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez dj3500 23 lut 2010, 18:47

1 - twoja stara jest wydana na CDR ^^ fajne
1->2 haha śmiesznie wchodzi łupanina :mrgreen:
2 - może być
2->3 strasznie wcześnie wchodzisz, ale to dobrze, nieco za mało eq -> robi się ściana dźwięku; od 3:39 bas gdzieś zwiał, efekt jest niekorzystny i nie brzmi to pr0
3 - w porządku
3->4 w 6:58 trójka zaczyna się wyciszać, ogólnie przejście brzmi źle
4 - nieciekawy
4->5 ok
5 - w sumie za krótko grało żeby ocenić ale mnie nie zachwyciło
5->6 może być
6 - fajny break, potem wokal też może być. taki raczej śmiszny
6->7 w porządku, chociaż może trochę za bardzo się nakładają te wokale
...dalej przestałem słuchać tak dokładnie. Przejście w 23 minucie takie sobie. Z kolei w 28 minucie wchodzi dobry, żywy numer, następny po nim też niezły (i przejście między nimi również). Z kolei przejście w 36-37 minucie bardzo kiepskie. Ostatni numer może być. Outro zajebiste, chociaż nie widzę żadnego powodu dla niewklejenia go te 26 sekund wcześniej, więc minus za przekroczenie czasu :]
Set niby podobny do Matvela ale jak dla mnie dużo lepszy. Mixing za to jak dla mnie trochę za słaby jak na uk trance i to jeszcze na abletonie. Ale postarałeś się o intro i outro ;) Z punktami to nie wiem ale myślę że nie będzie. Nie trać jednak nadziei :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez sector 23 lut 2010, 18:57

Nigdy nie bylem mistrzem kreseczek :oops:
thx za recke
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez Transi 23 lut 2010, 20:16

W przeciwieństwie do setu Matvela Twój program artystyczny wydał mi się dosyć interesujący :D Nie wiem czym to idzie, ze jedne UK brzmią lepiej od drugich (a tak na prawdę wszystko brzmi tak samo hahaha :P). Tutaj jest to jakoś lepiej poukładane. Oczywiście sporo utworów zupełnie mi się nie podoba. Maguire jest dla mnie przereklamowany. Szczerze mówiąc najbardziej spodobały mi się (oprócz intro i outro, za które mega plus :D) utwory mniej więcej od pozycji nr 8 w secie. A zwieńczenie seta w postaci remixy Reaky’ego do „The Race” wypadło najfajniej :) Technicznie ok – nie przysłuchiwałem się jakoś socjalnie przejściom. Czasem coś tam zgrzytało, ale i tak tragedii nie było ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez wasyl 23 lut 2010, 22:09

No, ale osiemnastka! :D Mistrzowska okładka :P. Wrzucę Was (Ciebie, Solo i Matvela) w cholerę do kotła i wymieszam razem, coby móc posłuchać jednego UK'owego seta :). Bardzo fajnie intro, a outro... :lol: mistrz :D tego to się nie spodziewałem, ale zaskoczyłeś ultra pozytywnie :). Set sobie leciał, leciał i leciał nie wzbudzając we mnie żadnych emocji, do czego już się oboje przyzwyczailiśmy :P aż tu nagle jakoś w 30 minucie wszedł naprawdę dobry numer!. Technicznie faktycznie było bardzo różnie i hardware lepiej Ci służy, więc graj Panie ładnie z decków :) Zasługujesz na symboliczny punkt za poczucie humoru, którym podzieliłeś się na końcu seta :). Natomiast zostało mi jeszcze kilka odsłuchów do wykonania, także nic obiecać nie mogę ;).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez sector 23 lut 2010, 22:31

No nastepny secik juz bedzie ze sprzetu, ale co zagram to nie mam pojecia :D thx Wasyl!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez Kasper 24 lut 2010, 20:45

Intro i Outro klawsowe nie ma co haha... Co do trrrrrack selection to wiadomo o co kaman. Całość, że tak powiem to dość zapierdziela ale jakbyś docisł jeszcze z 2-3BPM to myślę, że by Ci gaźnika nie rozwaliło. Miło w uszy zakuło mnie Broken, które jest smerfastyczne nie ma co. Oprócz tego wpadł mi w ucho oczywiście rework JoC'a do Prodigy i mistrz Askew'u król Ekwadoru z tym kwaśny6m jabłkiem. Technicznie jak już mówiłem przy ocenie innych dość tendencyjnie, ale to taki gatunek, że wirtuozerii nie wymaga. Podobało mnie się bo było jebnięcie i to na pełnej kur. Szalenie szanuje to, że trzymasz jeden gatunek i tak jak mówilem dzięki Tobie mam review tego co jest grane w UK, więc i tradycyjnie punkty ode mnie będą. Stay tune i liczę, na kolejną dawkę za miesiąc.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: sector - Battle Mix (January 2010)

Postprzez RomuS 24 lut 2010, 21:34

Miało być grubo a będzie licho... cóż... bo tak...
Coby nie lać wody zacznę nie od in/out ale od muzycznej strony... więc spodziewać się czegoś innego po tymże osobniku? nie no to by było passe. Sector to sprawdzona marka uk transu i z przyjemnością każdego seta przesłucham, jako że przedpremierowo go już przemłóciłem to będzie już trochę po emocjach. Set zapierdala... tak, niemiłosiernie więc jak ktoś ma lekkie przeziębienie to serwowane przez naszego koksa nuty tak go wypocą że przy poranku będzie zdrowy. Set jakościowo godny, lubię i słucham, ale jak to ma zasuwać to trochę szkoda tych kilku przestojów, głównie za sprawą tego jak te utwory są stworzone. Gary pełen pocisk, tak samo jak John i niezniszczalny Bryan ;] Technicznie blee... N/C poczekam na następny, który zobligowałeś się zagrać na sprzęcie ;) Tymczasem RomuS
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic


Powrót do 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron