[26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

techno
26.01.2010 - 24.02.2010

Powrót do 7

[26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez TBk2000 26 sty 2010, 19:44

W tym miesiacu ciemna strona mojej duszy :D. Set mial byc w zeszlym miesiacu, ale z przyczyn wiadomych przelozylem go na nastepna edycje. Ten set rozni sie od poprzednich tym, ze do nagrania uzylem tym razem Traktora, a nie Abletonu, wiec technicznie na pewno nie jest zachwycajaco. To tez pierwszy moj set w takim klimacie, mozna wiec powiedziec, ze to podwojny debiut :D.
Poczatek jest wolny i mroczny, ale z kazdym trakiem tempo bedzie przybierac, wiec bez obaw, nie bedzie zamuly. Chociaz pewnie sam ten gatunek dla niektorych osob jest juz nudny ;-). Mam nadzieje jednak, ze set znajdzie kilku odbiorcow, ew. prosze o niezbyt mocna krytyke ;-p.

Info:
Artist: TBk2000
Title: Battle Mix 07
Genre: Techno
Quality: 192 kbit/s | 44100Hz Joint Stereo
Total Time: 38:51 min.
Total Size: 53.3 MB

Tracklist:
01. Steve Parker - Crawling (John Overfiend is Crawling Backwards Remix) [Hej Records Q]
02. Chris Hope and Andre Walter - Orgasm (Original Mix) [Techno League Records]
03. Rick Pier O'Neil - Protect Yourself (Aaron Underwood Remix) [RPO Records]
04. D-Unity - Tension (Original Mix) [Rok-It Recordings]
05. Len Faki - BX 3 [Berghain 03 / Ostgut Ton]
06. Marco Bailey and Tom Hades - Iron Nerves (Original Mix) [Remain Records]
07. The Advent and Industrialyzer - T1 (Original Mix) [CodeWorks]

Download.01: TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010 (rapidshsare.com)
Download.02: TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010 (4shared.com)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: [26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez enthuser 27 sty 2010, 15:09

po tl widze że miodzio ... zabieram sie do słuchania ocena końcowa po fakcie dokonanym :D
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: [26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez enthuser 12 lut 2010, 14:41

dobra to teraz ja oceniam :)

Set klimatycznie jest dla mnie mega! Chłopie przy takich trackach to właśnie na EC w klasztorze ludzie gineli od pierdolnięcia. Jest faktycznie jak pisałeś, dynamika rośnie wraz z czasem by skończyć sie na T1. D-Unity też zabija. Minusując, by nie było za pięknie, napisze że w sumie mixy mogły by być szybsze, po dłuższym czasie słuchania tych numerów wdaje sie lekka monotonia. W sumie nie ma co krytykować wiecej, taka muzyka najlepiej działa w połączeniu z jakimś live actem. Jako piszesz iż debiut moim zdaniem udany. Ciemna strona jest ale co najważniejsze set nie jest smętny, ma energie. Nie pisz "ew. prosze o niezbyt mocna krytyke ;-p.", więcej optymizmu następnym razem ;). Muzyka jaką zaprezentowałeś jest niszowa ale na forum muzyki elektronicznej napewno znajdzie swoich odbiorców. Secik dobry
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: [26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez wasyl 17 lut 2010, 21:34

Tekno, Tekno, Tekno! ;)

Ok muzyczny bracie, na samym wstępie pragnę zaznaczyć, że możesz poczuć się wyróżniony, gdyż pisząc tą reckę jem [UWAGA!] karpia :D. Przechadzając się zaś do samej zawartości muzycznej, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że bardzo chciałeś mi się tym razem nie spodobać grając w takim gatunku :P. A Tak całkiem poważnie... Set jest daleki od znanego, chyba nam Wszystkim powiedzenia "od techno można z nudów zdechnąć" :) - jest całkiem przyzwoicie. Oczywiście oszczędzę nam nieco śmiechu i sobie czasu opisując jak to w każdym z utworów fajnie napier.. :D i może spróbuję okiełznać set całościowo. Zazwyczaj Twoje produkcje wprawiały mnie w stan euforii, lecz tym razem - jak się zapewne domyślasz - jest nieco inaczej, zważając na gatunkowo nie moje klimaty. Przyznaję, że mnie momentami troszkę zmęczyłeś ;), ale również pojawiały się momenty (bodaj 3 track), które wprawiały moją głowę w ruch wahadłowy :), ale to w końcu RPO, którego sam zamieściłem w swoim secie :P. Reasumując, naprawdę lubię czasem pobawić się przy techno, ale zazwyczaj granym z winyli, gdzie często scratchuje się ten gatunek muzyczny, bo sądzę, że jest to niszowy gatunek muzyki elektronicznej, gdzie po prostu to pasuje i dodaje uroku tej muzyce... Lubię też zabawę efektami, faderami podczas grania takiego materiału, bo aż się prosi... ;) Tutaj niestety mi tego zabrakło, acz wiem, że nie dysponujesz sprzętem, by móc mi to zapewnić ;). Jednak zdecydowany + za utrzymanie seta w uwielbianym przeze mnie, mrocznym klimacie :). Tym razem drogi Panie, chyba będziesz musiał obejść się smakiem ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: [26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez sector 18 lut 2010, 15:05

wasyl napisał(a):Set jest daleki od znanego, chyba nam Wszystkim powiedzenia "od techno można z nudów zdechnąć"

Czy ja wiem, po 12 minutach moge wlasnie to powiedziec. :) Takie 'techno' na chwile obecna mi sie nie podoba wcale. Mam nadzieje, ze zaraz sie rozkreci, bo tykania i cykania mnie nie jaraja :)

18:00 - klikanie mnie rozwala :D Nuda, flaki z olejem. Siedzimy... nic sie nie dzieje... pijemy i wiercimy sobie dziure w brzuchu, zeby to sie juz skonczylo :D

25:00 - skonczylo sie klikanie, jest juz o wiele lepiej :D

30:00 - zaczyna sie juz cos dziac, lepiej pozno niz wcale :wtfdance:

32:51 - zany tjun z setow Kearneya. Fajne ma te kosmiczne sample :D , ale nadal mi sie srednio podoba.

Podsumowujac, nie jest to moja bajka. Nie sluchalem, nie slucham i raczej nigdy sluchac nie bede takich klimatow. Nie podoba mi sie za bardzo. Szczerze mowiac nigdy nie spodziewalem sie, ze z kawalkow z mocnym pierdolnieciem techno zamieni sie w takie cus. Jednak jak widac, wszystko sie zmienia.

Co moge powiedziec. Na poczatku nuda, pozniej troche lepiej, na koncu najlepiej i szkoda bo sie skonczylo. Moze by mi sie spodobalo gdyby set trwal z 120min. Wtedy bardziej prawdopodobne, ze gdybys cisnal w takim tempie jak na poczatku to ostatnie 30min by mi sie spodobalo :D A tak wyszlo jak wyszlo.

Jedyne czego nie moge Ci odmowic to techniki oraz klimaty. Jedno i drugie stalo na bardzo wysokim poziomie.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: [26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez Matvel 20 lut 2010, 10:37

No dobra to zaczynam i jak ocenianie, żeby znowu nie trzeba było przedłużać przeze mnie edycji. Zacząłem od Ciebie bo kupa to znanych utwórów, dwa sam grałem w podsumowaniu roku. Ogólnie to zgadzam się z tym co napisał Enthuser, klimat i utwory na duży plus. Ale trochę mało się dzieje i w sumie zarzut będzie taki jaki sam dostałem kilka edycji wcześniej, czyli w takich klimatach trzeba cisnąć więcej utworów. Jeszcze D-Unity mi tutaj średnio przypasował, a BX3 po nim wypada tak jakoś blado. Ogólnie jest przyjemnie, choć liczyłem na więcej :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez Solo van Small 21 lut 2010, 13:06

set oceniam jak najbardziej na plus
na poczatku bylo troche mrocznie, pozniej chyba raczej tez, za bardzo sie nie wsluchiwalem, bo pewnie bym napisal ze jest zbyt monotonnie no ale w koncu to techno , wiec monotonnosc dziala tu raczej na plus w pewnym sensie
set byl spojny, trzymal klimat od poczatku do konca, druga polowa jakby bardziej energiczna
mialem wrazenie jakby przy ostatnim przejsciu utwor wszedl troche za szybko, doslownie o sekunde czy moze powinieniem to napisac nieco inaczej, nie wiem jak to sie okresla, nie wszedl w odpowiednia fraze? jezyk techniczny nigdy nie byl moija mocna strona
ale mimo to minusa za to nie dostaniesz bo szybko to uczucie minelo
punkty beda na pewno, nie masz sie co obawiac :)
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: [26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez peterhol9 22 lut 2010, 13:05

no i ostatni set, przesluchany troszkę w biegu, ale licże że owy bieg nie wpłyną źle na moją opinię :D Niestety wolę Ciebie w klimatach progresywnych. Materiałowo niestety Twój set do mnie nie przemowił i szkoda. Technicznie nie było źle aczkolwiek pierwsze przejście z tego co pamietam raziło troszkę po uszach tak samo jak cos w połowie seta (może to bylo coś w okolicach wyżej wspomnianej 25 minuty).. tak czy siak nie podobało mi się i liczę, że się zrekompensujesz mi w następnej edycji grając cos bardziej melodyjnie i progowo :)

edit.. najlepszy wałek to ten z 29 minuty :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez Transi 23 lut 2010, 20:16

Naśladując klasyka: „Tomku, Tomku – co się stało?” :( Zaskoczyłeś mnie repertuarem zaprezentowanym w tej edycji. Niestety nie było to zaskoczenie in plus. Oczywiście pojawiły się utwory, które w miarę mi się podobały – np. produkcja od RPO (przejście na początku 18 minuty było tak zajebiste, ze musiałem przewijać 3 razy w celu ponownego odsłuchania – siła tkwi w prostocie!) oraz „Iron Nerves” Bailey’a i Hadesa. Tak, to tyle :D Technika bardzo sympatyczna – no chyba ze ta monotonna sieka odwróciła moją uwagę. Aha, ostatni utwór ryje banię. Czegoś podobnego to już dawno nie słyszałem :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: [26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez dj3500 24 lut 2010, 14:50

Co do techniki: w przejsciu 2->3 przed zmianą nakładają się przeszkadzajki, sama zmiana jednak nieco zbyt gwałtowna (ale ładna). Zejście w 32 minucie jakieś brzydkie. Reszta w porządku. Co do doboru, tytuł kawałka nr 6 doskonale opisuje potrzebne przygotowanie do odsłuchu tego seta. Jednak nie było źle, jak można było się spodziewać po gatunku - nóżka nawet chodziła ;) Najlepsze utwory to RPO i ostatni. Chętnie bym usłyszał takie coś na imprezie. Punktów ode mnie jednak być nie może.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: [26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez Kasper 24 lut 2010, 20:42

Techno zawał panie kolego... Niestety nie moje klimaty dawaj jeszcze raz transowe breaki. Nie ma tutaj materiału, któyby mnie w jakimś stopniu zainteresował, wgniótł w fotel czy ziemię whatever. Wielkrotnie pisałem, że takie klikanie to zupełnie nie moje klimaty. Technika zapewne i dobra, ale ciężko mi wyłowić poszczególne numery. Jestem na NIE, ale jak CIe znam, skujesz nam tak mordy następnym razem, że szczena rozpadnie się o ziemie. No points.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [26.01.2010] TBk2000 - Battle Mix 07 - Styczeń 2010

Postprzez RomuS 24 lut 2010, 21:50

Let's go Techno... o tak ciemna strona jest zawsze przyjemniejsza (moja jest :P) set gęsty, pokręcony i bardzo mi się spodobał. Może dlatego że tyle lat słuchało się takich ciężkich brzmień i ma się do tego sentyment. Początek taki trochę minimalowy z dozą powściągliwości w przyszłość, ale z min na min jest coraz mocniej, a od Lakiego to już popelina jak ta lala, końcówka przy Marco i Adwentowych rymach to poezja dla uszu. Set ląduje w dziale mocne jebnięcie z podpisem używać w chwilach rozterki. Co do przedmówców breaki to Twoja domena więc czekam z niecierpliwością na nie w przyszłym miesiącu choć i ten grubo panie zakończyłeś ;) TYmczasem RomuS
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic


Powrót do 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości