[8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

trance, uk trance, techno
26.01.2010 - 24.02.2010

Powrót do 7

[8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez Matvel 08 lut 2010, 14:09

Ostatnio Kasper zarzucił mi że moje podsumowanie roku było bez pierdolnięcia (co uważam za nieprawdę, ale mniejsza z tym xD). Dlatego też wróciłem do klimatów od których zacząłem w BM. Wahałem się cały czas czy na pewno dać ten seto bo są już dwa w podobnych klimatach, ale cóż niech wygra lepszy.

Gary Maguire - True Colours
Indecent Noise - Aerospark (Gary Maguire Remix)
RPO vs Michael Jackson - Just For Beat (The Eye Mashup)
Bootek - Warriors Dance
Reaky - Carpevita
MASH - Beat Of My Heart (Thermo Remix)
Greg Downey - Global Code (Scot Project Remix)
The Prodigy - Omen (Reaky's Bootleg Mix)
Madonna - What It Feels Like For A Girl (Above & Beyond Remix) (Heatbeat Rework)
Reaky - Vempire Strikes Back (Bryan Kearney's Anxiety Remix)
Cartel - Moments



40:45 czyli coś koło 60mb

http://www30.zippyshare.com/v/67885026/file.html
Ostatnio edytowano 08 lut 2010, 15:27 przez Matvel, łącznie edytowano 1 raz
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez sector 08 lut 2010, 14:25

Widze ze dobre gowno! Mialo byc house, ale co tam! Liczy sie tylko pierdolniecie :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez Matvel 08 lut 2010, 15:30

House będzie innym razem, jak już mówią że u mnie nie ma pierdolnięcia to musiałem pokazać że ktoś tu się grubo pomylił :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez sector 08 lut 2010, 16:13

Skoro mowa o pierdolnieciu to widzialem, ze Kasper w poprzednim BM napisal, ze troche dobrego techno wrzucil, a ja sie pytam gdzie? :|
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez Matvel 08 lut 2010, 17:50

No było Stranger To Stability.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez peterhol9 15 lut 2010, 11:15

Jedziemy Matvelu :)

1. Kawałek znajomy z seta Sectora :) Już nie pamiętam jaki miałem stosunek do niego, ale może byc jak na ten moment :)
1--2--> może byc:)
2-->zaczyna się ostro, ale potem łagodnieje i znowu ostro grzeje. Ogólnie to mam mieszane uczucia co do niego.
2--3-->
3-- nie znoszę Majkela dlatego wałkowi temu mówię 'nie' :P
3--4-- przegapiłem :) a to dobrze
4-- ujdzie :)
4--5--bdb
5--no nie bardzo
5--6--- git malina
6--- i reszta ..niestety nie dla mnie. Fajnie że wrzuciłeś Madonne. Niestety to jedyna perełka w tym secie. Nie moje klimaty i podobnie jak w edycji gdzie grałeś Psychadeliki, tak też w tej, punktów nie będzie. Czekam jednak z niecierpliwością na klimaty jakie zapodawałeś w edycjach wcześniejszych :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez sector 15 lut 2010, 11:49

peterhol9 napisał(a):Niestety to jedyna perełka w tym secie

Kochany, ich jest tutaj znacznie wiecej :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez enthuser 16 lut 2010, 3:03

sector napisał(a):
peterhol9 napisał(a):Niestety to jedyna perełka w tym secie

Kochany, ich jest tutaj znacznie wiecej :)


Podtrzymuje te święte słowa :) powiem raczej co nimi nie jest:

RPO vs Michael Jackson - Just For Beat (The Eye Mashup)
ponieważ nie przepadałem za tym panem, przepadał nie będe, nie lubie gdy po czyjejś śmierci takie rzeczy wyrastają jak grzyby po deszczu. Sorki taki mam stosunek do tego wałka

kolej na :

Madonna - What It Feels Like For A Girl (Above & Beyond Remix) (Heatbeat Rework)
Do Wersji A&B to nigdy sie nie będzie umywało, poza tym troche głupio reworkować remix w dodatku chłopaki chyba wpadli na pomysł że przecież ludzkie piardy też mogą robić za bass.

Reszta wałków to pompujące zagięcie czasoprzestrzeni :D Dużo Reakyego który jako producent powinien dostać nagrode za bycie zajebistym :D w dodatku Maguire który też widze króluje u chłopaków. Aerospark w jego remixie to geniusz. Technicznie bez zarzutów i bez zamuły, klimatem set trzyma sie kupy i pędzi niszcząc wszystkie ściany na swojej drodze. napewno pomyśle o nim przy głosowaniu.
Raczej nikt nie zarzuci że nie ma pierdolnięcia, tachykardia gwarantowana.
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez RomuS 18 lut 2010, 20:09

Kolejny Uk set na tapecie... hmm selectora nie było więc pewnie jeszcze kilka się znajdzie w tym doborowym towarzystwie ;]
Ok tl bardzo obiecująca nie pozostaje mi nic jak teraz posłuchać a później coś pawim piórem skrobnąć...
...
...
...
Set mający znamiono najlepszego jakiego do tej pory słuchałem. Oj w pizdu się dzieje i na taką banię to bym z przyjemnością do uk się wybrał. Matvel by Cię jasna ciasna cholera :P Kilka perełek wynalazło się w secie np. nr 3 zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, może nie tyle dlatego że dla Michaela (jako muzyka) mam wielki szacunek, ale dla świetnie skonstruowanej przeróbki <brawo>. Na tym nie koniec bo nr5 gniecie mnie o Panie jak śnieg dach karmnika za moim oknem ;] vocal malinka na śmietanie. później żeś trochę poszalał z dźwiękami, ok i Omen, tak geniusz <spoko> ale i tak dobił mnie ostatni kawałek... legenda i łza w oku. Dlaczego tego na placku nie wydali ehh... ;( set technicznie świetny, pardon na czym grany>? ogólnie nota wysoka, zakładka kosmos ;) Tymczasem RomuS
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez Matvel 18 lut 2010, 20:22

RomuS napisał(a):nr5 gniecie mnie o Panie jak śnieg dach karmnika za moim oknem ;]


Hahahaha :D Rozłożyłeś mnie tym.

RomuS napisał(a):pardon na czym grany>?


Mój zdechły reloop z traktorem.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez sector 20 lut 2010, 12:05

- zaczyna sie tak samo, jak u mnie, Coincidence? numer moze nie jest jakis mega super hiper, ale dobrze cisnie i na parkiecie napewno zrobi spustoszenie. Jak dla mnie ten numer nie jest az na tyle dobry, zeby go puscic na dluzej w secie, dlatego ja bym zrobil przejscie na aerospark troche szybciej, ale jest ok! :) // przejscie wydaje mi sie, ze jakies stlumione i troche za duzo nalozyl sie srodek, ogolnie mieszne uczucie mam co do niego :S
- aerospark w remixie garrego to klasa sama w sobie, nie musze sie wypowiadac na ten temat bo numer jest naprawde fcipe! // tutaj przejscie juz lepsze, ok!
- pierwsze slysze ten mashup :-o pierwszez dzwieki nawet spoko! Szczerze mowiac mam tez mieszane uczucia co do tego mashupa. W sumie podoba mi sie przez ten vocal MJ, ale ten 'pedzacy techno bejslajn' troche mnie razi :) Nie mniej jednak ok!
- warriors of dance - mistrz mistrz! :D zajebisty numer! Chyba tylko ja bym wylaczyl wczesniej ten bejslajn z mashupa, ale nie razi nic.
- wchodzi jeden z moich ulubionych numerow obecnie! tutaj tez mi sie zdaje, ze troche za szybko wyciales track po skonczonym vocalu, ale nie slychac tego tak bardzo. Na sluchawkach jednak widac roznice :) Reaky cisnie po calosci!
- przejscie nie jest zle, ale mega f pyte tez nie jest. Wydaje mi sie, ze takie przejscia powinno sie robic na raz, przekrecajac basselajny odpowiednio na + i -. Tak jak czasami robi to Reaky w setach. TO nie trance i tutaj czasami za duzo naklada sie dzwiekow przy checi rownomiernego zjechania.
- numer sam w sobie zajebisty, do tego nie mam zastrzezen :D
- przejscie na downeya mnie zdziwilo. Po pierwsze, ze tak szybko a po drugie, ze tak udane! :D
- global code w remixie scotta mi sie podoba, co z reszta pisalem w temacie wiec nie ma sie co powtarzac!
- przejscie na reakyego ok, chociaz wydaje mi sie, ze by sie przydalo szybciej. Sam Reaky jest wyjebany z kapci :D Uwielbiam ten remix!
- przejscie znowu taki sobie. Moze to wina Twojego mixera, ciezko mi powiedziec, bo dzwiek chwilami jest straszna kiszka :S Ten remix mi sie tak srednio podoba. Nei jest zly, ale rewelacji nie ma. Ja bym tez, A&B nie zagral po reakym :D Chyba set by zyskal na klimacie, jakbys wyrzucil ten tjun z TL.
- przejscie dobre a reaky i kearney w kolaboracji, hm... bomba :)
- ze wcisnales cartel do seta jeszcze :) Swietny numer, chociaz tez sie pokusze o stwierdzenie, ze chyba srednio pasuje do kearneya, ale moze sie myle. Moze odnosze takie wrazenie, przez szybkie zmiany kawalkow.


Reasumujac, na imprezie napewno bys zabil tym setem a wielu ludzi by zabralo :D Jest pare niedociagniec, ale ogolnie jest ok i klimat jest zachowany, chociaz A&B (Madonne) bym wyrzucil na 100% z seta.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez Solo van Small 22 lut 2010, 11:18

Poniewaz nie chce mi sie za bardzo pisac postanowilem po przesluchaniu Twojego seta skupic sie tylko na tym co mi sie w nim nie podoba:
Gary Maguire - True Colours - na samym poczatku zrobiles sobie poteznego minusa, nigdy ten kawalek nie nalezal do tych ktore moglbym witac z usmiechem na twarzy, zawsze gdy go slysze pojawia sie u mnie niechec do wszystkiego,
RPO vs Michael Jackson - Just For Beat (The Eye Mashup) - na ten tune patrze z dwoch stron, z jednej jest on bardzo dobry i mna pozytywnie kreci i podoba mi sie ale z drugiej nie wiem z jakiego powodu chce mi sie go jak najszybciej przewinac, wylaczyc, skasowac, to uczucie jednak mija mi z czasem i pod koniec utworu jestem juz nastawiony do niego calkiem pozytywnie, czym to jest spowodowane nie mam pojecia
Greg Downey - Global Code (Scot Project Remix) - wedlug mnie najgorszy remiks do tego kawalka, wiem ze moje zdanie nie zgadza sie z wiekszoscia uczestnikow forum ale nic na to nie poradze, nie podoba mi sie i tyle choc prawde powiedziawszy nie wiem jakbym zareagowal gdybym go uslyszal na parkiecie, moze zaczalbym przy nim szalec bo calkiem zly to on nie jest a wiadomo jak dzialaja takie dzwieki odpowiednio wzmocnione
Omen - tu masz kolejny minus, ten kawalek bardzo mi sie podoba i nie tylko mi, jest to chyba najbardziej ograny a co za tym idzie najbardziej popularny utwor tej edycji BM-a wiec powiedz mi czemu go tak szybko zakonczyles?? i czemu wlasnie po nim zagrales Madonne ?? why Leo , why??
choc lubie Madonne w tym wykonaniu to jednak uwazam ze ona mi tu zupelnie nie pasuje
Cartel - Moments - nie pasuje mi to na koniec, zdecydowanie lepiej byloby gdybys zostawil na finiszu Vempiry Reaky-go

mimo ze nie jestem z paru rzeczy w Twoim secie zadowolny to jednak odbieram go bardzo pozytywnie i moge powiedziec ze na tym etapie przesluchan zostales moim faworytem :)
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez Matvel 22 lut 2010, 11:27

Jakbym miał oceniać ten set to jeżeli chodzi o kolejność utworów pewnie bym się sam pojechał, ale jako że był on nagrywany całkowicie spontanicznie to tak wyszło.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez dj3500 22 lut 2010, 18:58

Set zaczyna się suchym bitem, minus za to, no i od razu łupanina, ale nawet może być ;) Pierwsze przejście jakieś niedobre, i nic dziwnego, bo wszedł nim kawałek nr 2 czyli spora niestrawność. Równie drażniący trzeci numer, czwarty, piąty... Hm, już ponad połowa seta minęła, a moje uszy nadal: "nie ma takiego bicia!" W 26. minucie wchodzi nieco bardziej słuchalny Omen i dalej Above&Beyond. W sumie do końca już jest przyjemniej, ale ciągle nie dla mnie taki trance. Z drugiej strony, technika cały czas b. dobra, może poza dwoma przejściami. Ale u mnie punktów nie będzie. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez wasyl 23 lut 2010, 9:33

Cóż drogi Matvelu, chyba niestety muszę zgodzić się z Pterholem, bo próbowałem wiele razy przekonać się do takiego trensu i nadal bezskutecznie ;). Set jest ostry jak średniowieczna brzytwa :D, piłuje uszy, jest cholernie skoczny i naładowany dynamiką, jednak słuchając moich setów, wiesz, że dla mnie to klimat w secie zawsze będzie na pierwszym miejscu ;), a w takiej muzyce ciężko jest się go niestety doszukać... Plus za technikę oraz oczywiście za Madonne - bardzo lubię ten numer :). Niestety to wciąż muzyka nie dla mnie... I'm sorry ;) ćhoć wiem, że w swojej muzycznej lidze bardzo dajesz radę ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez Transi 23 lut 2010, 20:17

Wiadomo – to nie jest moja muzyczna bajka. W zasadzie spodobały mi się tylko utwory Reaky’ego + produkcje od MASH oraz Cartel. Reszta dla mnie mdła i bez polotu. UK do mnie nie trafia. Fatalny jest utwór z vocalem Jacksona, rework do Madonny również średnio mi się widzi. Technicznie raz lepiej raz gorzej – zapewne taką muzykę mixuje się ciężko z uwagi na szybkie zmiany numerów. Co nie zmienia faktu, ze było z tym róznie. W sumie to nie wiem co więcej mam napisać. Sety Enthusera czy sektora brzmiały jakoś ciekawiej. Tyle ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez TBk2000 24 lut 2010, 2:20

No to jedziemy z powrotem z UK'ami. Pora juz pozna, troche przysypiam, moze mnie troche Twoj set obudzi i bede mogl dokonczyc komentarze :D.
Pierwszy kawalek.. za przecietnymi UK'ami wiadomo, nie przepadam. Ale ten bardzo mi sie pozytywnie kojarzy. Nie wem czy ktos powyzej wspomnial cos o nim, bo jeszcze nie czytalem wpisow innych, ale mnie kawalek przypomina stary numer Marco V - Automanual :D. Nie jest to moze zrzyna, ale podobienstwo nie moze zostac niezauwazone. Kawalek w kazdym razie daje rade, dobry poczatek. Tworczosci Alex'a nie sledze, ale sluchajac teraz co tu zagrales dochodze do wniosku, ze jak na Polaka to niezly z niego Wyspiarz :D. Kawalek moze nie zwala z nog, ale jak na dzisiejsze standardy to nie odstaje od reszty. No prosze, Majkel w grobie sie przewraca, a z jego muzyki robi sie dzis techno :D. Motyw oczywiscie bardzo znany, co ciekawe ostatnio na YT slyszalem rowniez inny maszap z tym kawalkiem, tylko w klimacie House. Co by nie mowili przeciwnicy tego rodzaju bezczeszczenia muzyki Krola, to obie wersje, ta z YT jak rowniez z Twojego setu, podobaja mi sie. Nie jestem calkowitym przeciwnikiem takiego muzycznego tuningu, dopoki nie przekracza sie pewnej granicy. Krotko mowiac, poki nie probuje sie robic siana na takich akcjach, a wszelkiego rodzaju przerobki sa jedynie elementem czyjegos setu celem oryginalnego sposobu na rozgrzanie publiki, to mnie to nie razi. W ogole fajne przejscie na Prodidzow i Warriors Dance, to ci sie udalo no ;]. Kolejna przerobka, co moge napisac, dobrze cisnie. Reaky znow w natarciu, tego organo-koscielnego brzmienia chyba nikt nie podrobi :D. Dalej ciagniesz w Tech'owym klimacie, w koncu doczekalem sie u kogos remix'u Scot'a do Global Code. Wielki PLUS masz ode mnie za What It Feels Like For A Girl. Wiesz, ze byl to pierwszy kawalek jaki sciagnalem z internetu w formacie mp3 ? :D jeszcze na modemie 56k, ale co sie jaralem. To juz 10 lat, ale ubostwiam ten numer. Wprawdzie rework Heatbeat'a wypada blado, ale kawalek ma i tak swoj urok. O znowu Reaky i jego mszalne granie :D, a set zamknales fenomenalnym Moments \o/.

Zdecydowanie najlepszy set w tym klimacie jesli chodzi o ta edycje BM. No, nie spodziewalem sie szczerze mowiac.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: [8.02.2010] Matvel - Battle Mix Luty 2010

Postprzez Kasper 24 lut 2010, 20:45

Powrócił do grania z jebnięciem. I oto chodziło, momentami zbyt hałaśliwie i montotonnie, ale racji, że mowa o graniu z UK to nie należało się spodziewać niczego innego. Fajny ten rework Madonny, chodził mi po głowie przez kilka dni. Tego Jacksona to jednak mogłeś sobie darować choć mashup calkiem interesujący. Technicznie to Ty jesteś zbój i odnajdujesz się w każdym prezentowanym gatunku. Ogólnie bez uwag bo jak tak spoglądam to TBK chyba wyczerpał temat. Podobało mi się i może nawet na jakieś punkty się załapiesz.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL


Powrót do 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron