Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Progressive
26.01.2010 - 24.02.2010

Powrót do 7

Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Postprzez Transi 10 lut 2010, 23:09

Elo! Krucjaty w imieniu progressive ciąg dalszy :P Set nagrany na szybko. Niestety nie wiem jak brzmi na słuchawkach, bo tym razem do dyspozycji miałem wyłącznie głośniki od mojej wieży :P

Czas trwania: 37:31
Waga pliku: 51,4 MB
Jakość: 192kbps

Tracklista:
[Pokaż] Spoiler:
01. Loquai - Lose One's Way (Original Mix)
02. Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Angel Dream (Original Mix)
03. Cassino & Laben - Leaving Panic Behind (Darioef Remix)
04. Kostas Skretas - Tears On The Leaf (Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix)
05. ID - ID
06. Basil'O'Glue - There She Is (Original Mix)


Linki: http://www.rapidspread.com/file.jsp?id=upo1teheal
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Postprzez peterhol9 17 lut 2010, 10:13

i to jest własnie to, czego od Ciebie Transi oczekiwałem :D Piękny set.. Może nie będę się rozpisywał w kawałkach jak to robiłem wcześniej, ale muszę stwierdzic, że całośc stoi na wysokim poziomie podobnie jak i poszczególne kawałki. Chociaż dwa pierwsze numery są dobre, to to co dzieje się od tracku nr 3 jest fantastyczne!! 3 i 4 to najlepsze numery w secie. Co do techniki to również nie ma się w zasadzie czego czepic, bo przejścia są wyśmienite. Tylko jest jedno co do nich "ale". Chodzi o to, że gdy przewijam na pasku winampa na moment samego przejścia to da się wyczuć, że jest nieco ciszej niż podczas trwania utworu. Może to tylko takie moje odczucie, bo słuchając ciągle tego "wyciszenia" nie da się usłyszeć, nie wiem :) Tak czy siak trochę moja klasyfikacja jeżeli chodzi o miejsca w punktacji się pogmatwała. Zaprezentowałeś bdb set, który powinien byc doceniony jeżeli chodzi o points. Jednak od tej pory nic nie obiecuję, bo za dużo już naobiecywałem :):)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Postprzez sector 18 lut 2010, 18:01

Nie bede sie specjalnie rozwodzil nad rozwalaniem seta na czesci pierwsze bo po pierwsze wiem z Twoich poprzednich setow, ze nie ma to najmniejszego sensu bo kawalki razem stanowia spojna calosc a po drugie z prostego powodu - nie chce mi sie :D

Twojego seta sluchalem podczas pisania pracy na komputerze. Szczerze mowiac chcialem najpierw posluchac Enthusera, ale nie dalem rady sie przy tym skupic. Tutaj natomiast bylem pewny, ze muzyka lecaca w tle nie bedzie mi przeszkadzac a nawet powiem wiecej, umili mi prace :)

Pierwszy kawalek swietny. Progresywny plumkacz, taki jak lubie. W prawdzie lubie tez kawalki z mocniejszym basselinem, jednak ten rowniez jest swietny! Uwielbiam te sample! Track numer 2 jakby troche zamulil i zmienil klimat, jednak jedzimy dalej.

09:07 - smieszny motyw z tym zwolnieniem :)

11:00 - wycia laski drazni :/

24:00 - nawet spoko kawalek, chociaz wg. mnie nie dorownuje swoja jakoscia pierwszemu :)

29:00 - fajna gitarka nawet. Czuje sie jakbym slyszal szum morza. Taki lekki wakacyjny numer. Jednak wydaje mi sie, ze set zwalnia i przechodzi w melancholijne melodie... zamiast pociagnac klimat pierwszego numeru.

33:55 - jakis fajny numer :> Progresywne plumkanie hehe

Ogolnie, w pamieci zapadl mi 1 track. Byl swietny, dokladnie tak jak lubie (no prawie :) ) reszta natomiast wydaje mi sie, ze zamiast sie rozkrecac schodzila lotem koszacym w dol i bylo juz coraz bardziej melancholijnie i nudno pod koniec. Szkoda bo spodziewalem sie fajnego grania. Nie mowie, ze bylo zle! Wrecz przeciwnie, do pisania pracy set nadawal sie idealnie :) Umilil mi faktycznie czas i nie sprawial problemow podczas pisania.

Punktow raczej standardowo nie bedzie, ale przeciez nie to jest najwazniejsze :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Postprzez RomuS 18 lut 2010, 19:10

Witam w siódmej edycji w której z mojego rozwodzenia się nad każdym setem klapa, może to trauma zimowa, ale zresztą ch** to kogo obchodzi. Zaczynam o Transiego dlatego że progi i tl taka melancholijna. Niech się dzieje co ma dziać...
...
...
...
No tak po przesłuchaniu mogę stwierdzić, że technicznie było na dość wysokim poziomie, co bardzo mi się podobało to to iż klimatycznie set utrzymany w całości, bez zbędnych wyskoków po jakieś bardziej elektroniczne dźwięki. Jakbym słuchał pure.fm i to się chwali. Co do tl połowy nie mam na hdd i braki uzupełnię ;) Osobiście najlepszym utworem tego setu był nr.4.
Obiecanek nie stosuję. Co ma być to będzie. Tymczasem RomuS
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Postprzez wasyl 21 lut 2010, 11:10

Pozostało już naprawdę niewiele czasu, więc musiał przyjść czas i na Ciebie :). Oczywiście zagrałeś jak zwykle - znakomicie. Technicznie bajka, muzycznie kapitalny, odprężający set, któremu nigdzie się nie śpieszy i dobrze :). Słuchałem go na mieście i kiedy weszła 3, powiedziałem hmm to musi być Darioef, którego styl bardzo lubię i faktycznie umoczył w utworze swoje krogulce ;P. Myślę, że dalsze pisanie jest zbędne... Wykreowałeś barwnego seta, który jest swojego rodzaju opowieścią i bardzo chętnie posłuchałbym w końcu od Ciebie coś pełnometrażowego w dziale Produkcji :). Nikomu wcześniej nie obiecałem, że załapie się na jakieś punkty, ale myślę, że z czystym sumieniem Tobie mogę to obiecać już teraz :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Postprzez enthuser 21 lut 2010, 14:36

Przesłuchane
Set bardzo podobny do 3500 co nie znaczy że gorszy. Technika mixowania oparta na tej samej zasadzie i dałem sobie luzu z rozbijaniem go na kawałki bo nie chciałem sie spinać i niszczyć sobie przyjemności ze słuchania :) . Początek dobry przez środek w pewnym momencie bałem sie że będzie to spadać i zacznie mulić ale na szczęście sie pomyliłem. Set wg mnie jest bardziej lotny niż co niektóry trance. Wszystko bezbłędnie połączone w jedną całość i stanowi zwartą konstrukcje. Numer na zakończenie mi sie chyba najbardziej spodobał, nie wiem czemu.
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Postprzez Matvel 21 lut 2010, 22:52

No tutaj długo nie będzie. Pierwszy utwór przeleciał tak nawet nie wiem kiedy, w drugim strasznie mnie irytował ten dzwięk w tle. Dalej mamy wokal który więcej przeszkadza niż pomaga. Potem aż do ostatniego utworu jest za monotonnie jak da mnie. Ostanti utwór chyba najlepszy z całej stawki. Powtarzać się kolejny raz nie będę, że te Wasze progowe sety to nie na moje uszy. Dziękuję, dobranoc.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Postprzez Solo van Small 23 lut 2010, 20:32

poprawnie nagrany set, od poczatku do samego konca wciaga, urzeka swoimi dzwiekami, nie znalazlem niczego co podrazniloby moje uszy, technicznie jest ok, klimat jak najbardziej jest, i to jeszcze jaki, nie sadzilem ze mi sie spodoba, moze jestm zmeczony i potrzebowalem teraz wlasnie takich dzwiekow
chcialem opisac kazdy utwor z osobna jak to mam czasami w zwyczaju ale czas mi na to specjalnie nie pozwala, wiec jako ze moja recenzja moze sie wydawac Tobie nieco krotka i mozesz sie czuc tym nieco zawiedziony to na pocieszenie powiem Ci ze w tej edycji Twoj set nalezy do moich faworytow i ode mnie jakies punkty na pewno dostaniesz
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Postprzez TBk2000 23 lut 2010, 23:08

Tak jak przypuszczalem wczesniej nie patrzac na zawartosc tracklisty, bylo melodyjnie i sennie, tak jak lubie wieczorami, dlatego set zostawilem sobie wlasnie na te pore. Prawie 40 minut melodyjnych progow uplynelo mi praktycznie niezauwazenie, a moj sfrustrowany umysl poczul sie zrelaksowany, hehe.. Ostatnio mialem mala przerwe od takich klimatow, zreszta w ogole od muzyki ostatnio odpoczywam, wiec chociaz juz nie czuje tak bardzo tego klimatu z Mistique jak pare miesiecy temu, to dzis milo bylo powrocic na chwile do tych dzwiekow. W tym m-cu postawiles raczej na sprawdzone numery, przez co moze troche zabraklo Twemu setowi swiezosci, chociaz jest jakas nowosc w postaci ID i ostatni numer od Basil'O'Glue, ktorego nie slyszalem, ale nie sa to produkcje, ktore by wywolaly u mnie jakis wzrost euforii i zachwytu nad nimi, ot sa to dwa kawalki calkiem niezle wpisujace sie w stylistyke wiadomego labelu jak rowniez nastroju w jakim poprowadziles swoj Battle Mix'owy set. Ogolnie rzecz biorac jak zwykle niezle ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Postprzez dj3500 24 lut 2010, 20:31

Z Twoim setem wiążę szczególnie duże nadzieje. Sprawdźmy :>
No więc generalnie wygląda to (jak zawsze) nieźle. Technika bardzo dobra, trudno czegoś się czepiać. Pod względem kompozycji wszystko też pasuje, aczkolwiek im dalej w las tym więcej drzew, tzn. najlepsze numery były na samym początku. Szczególnie ID - ID było raczej nudnawe (i dobrze, bo inaczej musiałbym poznać tytuł ;)). Pierwszy ładnie wprowadza w klimat, potem rewelacyjna dwójka (chociaż jeśli dobrze pamiętam, to któryś jej remiks jest lepszy) i trójka z typowymi Darioefowskimi dzwoneczkami robią duże nadzieje. Następnie ograne już Tears On The Leaf i dalej już nieco gorzej do końca. Ale myślę że będzie sporo punktów, bo to w końcu jednak moja ulubiona odmiana progressive. Bywaj ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Unsolved Mystery - Battle Mix (February 2010)

Postprzez Kasper 24 lut 2010, 20:51

Punkty już miałem rozdane a tu nagle zauważyłem, ze przegapiłem Twój set. No i rozjebałeś mnie punktacje w pył. Angel Dust <3 szkoda, że nie w remolu Kintara, jest też mój ulubiniec Basil O'Glue. Numer Loqui'a także gruby. Ciekawie mnie to ID, ale jak będzie dane to naprwno zdradzisz. Technicznie nie odbiegasz ani trochę od Wasyl czy 3500. Jest flow, taki jak lubie. Ciekaw jestem jakby ten set się rozwinął. Myślę, że równie dobrze dałoby go radę zgrać z setem Wasyla, bo klimatycznie niemalże identycznie. Podobało mi się!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL


Powrót do 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron