26.02.2010 Peterhol9 aka yoma - BM edycja 08 (Luty/Marzec 10')

Short long path | Progressive
25.02.2010 - 21.03.2010

Powrót do 8

Re: 26.02.2010 Peterhol9 aka yoma - BM edycja 08 (Luty/Marzec 10')

Postprzez dj3500 22 mar 2010, 22:50

Seta przesłuchałem wielokrotnie, ale do tej pory wyłącznie na mieście więc nie mogłem wcześniej ocenić brzmienia i techniki zgodnie z hardkorowymi standardami mojego domowego sprzętu odsłuchowego. Dlatego recka dopiero teraz :mrgreen:

1 - dałbyś coś przed tym, bo wchodzi tak suchym bitem ;) pozycja jak dla mnie absolutnie wstrząsająca, ormatie wziął wszystko co najlepsze z numeru schulza i przy remiksie przeszedł sam siebie. breakdown roztapia, itp. itd. duży plus za ten numer. zdobywasz pierwszy punkt do głosowania.
1->2 bez fajerwerków, pewnie dało się coś ładniej wyczarować bo przejście było łatwe, niemniej jednak bdb
2 - też bardzo lubię, ten tune odkryłem kiedyś w secie Bobana. w ogóle bardzo podoba mi się ten powrót do czasów kiedy ormatie nie grał jakiegoś smutnego deep techno :) zdobywasz drugi punkt w głosowaniu.
2->3 bez lipy
3 - jeden z dwóch tracków od deadmausa które mi podchodzą (drugi to Jaded, chyba z tej samej EPki). trzyma dobrze klimat, trochę go zmula, szału nie ma ale też nie ma i dramatu. zdobywasz pół punkta.
3->4 bdb
4 - stary Schulz, zawsze miło słyszeć takie mocne progtransy :) ten numer akurat zdążyłem jakoś zapomnieć, więc dzięki za przypomnienie mi go. pasuje bardzo ładnie, widać że ktoś myślał nad tym setem przed zagraniem. punkt.
4->5 sporo się w tym przejściu musiało wydarzyć, ale przeszło bez bólu. ok
5 - kolejny stary dobry progtrance o którym zapomniałem i który odświeżasz. jak na razie trafiasz w mój gust doskonale. jednocześnie set rozwija się tak jak sam bym to zrobił. punkt.
5->6 benyą się ciężko wchodzi, dlatego nie będę się czepiał, zresztą jest nieźle, tylko w basie jakiś syf się robi w pewnym momencie.
6 - jeden z najlepszych numerów od Benyi, ostatnio też nim kończyłem seta więc widać że wszystko idzie po mojej myśli :) punkt.

Ogólnie moja refleksja jest taka, że całość brzmi jak okołotrzyletni set od Bobana (modulo to, że on nigdy nie zagrałby bez intra ;)). Ponieważ dostałeś 5.5 punkta więc za coś trzeba Ci jeszcze obciąć połówkę. No to niech będzie za relatywny brak zaskoczenia - rzeczywiście, wszystkie numery były mi znane przed odsłuchem (ale nie miało to takiej postaci jak u Reza, który obciął samymi superklasykami). Więc niczego nowego tu nie odkryłem, ale za to przypomniałeś mi wiele świetnego materiału i za to plus. Krótko mówiąc, u mnie wygrywasz i życzę sobie więcej takich setów w przyszłości! Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 26.02.2010 Peterhol9 aka yoma - BM edycja 08 (Luty/Marzec 10')

Postprzez peterhol9 27 mar 2013, 18:38

I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Poprzednia strona

Powrót do 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron