25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

House/Electro House/Nu-Progressive House
25.02.2010 - 21.03.2010

Powrót do 8

25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez Rapture 26 lut 2010, 15:02

Obrazek
Jest to moj pierwszy BM w ktorym zdecydowalem sie "wystapic". A wiec najpierw chcialbym podziekowac mojej mamie.. :D Dobra mniejsza juz z ta inwokacja :D Jako, ze zauwazylem dominacje glownie BM'ow trensowych, techowych oraz progresywnych postanowilem nagrac cos w odmiennym stylu, w stylu pasujacym do odchodzacej (miejmy nadzieje) zimy i nadchodzacej wiosny ;)

Czego sie spodziewac, krotko mowiac? Na pewno tego, ze technicznie nie jest do konca rewelacyjnie, koniki moga sie zdarzyc, raz tez chyba pojawia sie lekkie nietrafienie we fraze :) do tego radosne house'y jakos srednio sa postrzegane, do tego w secie pojawia kilka stricte electro numerow, ktore raczej nie kazdemu podejda... Dlugo by tak wymieniac.

Pomimo tego mam nadzieje, ze BM w choc malym stopniu uprzyjemni wam dzien. A wiec let's go!

Czas: 37:38
Waga: 56 MB
Bitrate: 192 kbps

Tracklista:
1. Passenger 10 - Mikado (Dj Tatana Intro Dub)
2. Late Night Alumni - You Can Be the One (Sultan & Ned Shepard remix)
3. XS Night - More Love
4. Jody Wisternoff - Starstrings (Helmut Kraft 1983 remix)
5. Aston Shuffle - For Everyone (Stupid Fresh mix)
6. Passenger 10 - Needles and Pins
7. The Groove Foundation and DJ Chus - That Feeling (Dj Chus 2010 Revisited mix)
8. Classixx - Cold Act Ill (Wolfgang Gartner remix)
9. Sub Focus feat. Culture Shock - Move Higher


Linki:
http://www.megaupload.com/?d=OMARZAXB

http://letitbit.net/download/3736.d3f57 ... _.mp3.html

Ahh, i zapomnialem o najwazniejszym - set nagrywany na VirtualDj 6 + kontroler w postaci klawiatury :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: 25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez peterhol9 26 lut 2010, 17:58

Trudno mi opisywać Twój set głównie ze względu na to, że nie za bardzo siedzę w zaprezentowanych przez Ciebie klimatach. Cóż mogę stwierdzić po całościowym przesłuchaniu Twojego secisza.. A to mogę stwierdzić, że masz bardzo dobrą technikę i się chwali to bardzo. Zachowałeś godny klimat, choć osobiście od tracka nr 3 set zaczął mi się podobać bardziej. Wejście z 1 było średnie, za to nr 2 bardzo dobry. Z resztą czemu się dziwić skoro maczali w nim palce Sultan & Shepard :). Fajny był równeiż kawałk 5 albo 6:)

Nie wiem jak to będzie z resztą setów ale na małego plusa w chwili obecnej możesz liczyć:)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez dj3500 28 lut 2010, 2:01

Technicznie:
1->2 kulminacyjny moment jest krzywy jak wykres funkcji Weierstrassa, poza tym ładnie
2->3 dziwne techniki stosujesz w tych swoich przejściach... słychać w tym dużą wprawę, ale mnie osobiście nie podoba się taki mixing, za dużo się jednak gryzie no i te wyciszenia schodzących kawałków...
3->4 tutaj to samo
4->5 nagłe i brzydkie
5->6 ok
6->7 jakaś mała brzydota się pojawiła, ale ok
7->8 ok
8->9 bdb

Co do doboru, klimatu itd., to początek był najbardziej strawny (pierwszy numer nawet fajny), dalej coraz gorzej - potem pojawiły się typowo house'owe wokale typu "this feeling" których naprawdę nienawidzę. Elementy elektro nawet nie przeszkadzały mi tak bardzo, poza którymś kawałkiem. Generalnie to punktów raczej nie będzie ale trochę mi się głowa pogibała. Szkoda że nie zaprezentowałeś tych ambitniejszych klimatów z puli Twoich muzycznych zainteresowań ;) Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez TBk2000 14 mar 2010, 23:16

Widze, ze temat Ci zbili na sam dol, wiec czas go troche podbic ;-). Tracklista malo mi mowi, kojarze jedynie nazwiska, bo po muzyke wychodzaca spod palcow tych wykonawcow nie siegam wlasciwie wcale. Zreszta jak sam napisales set jest w klimatach House i jego pochodnych i to jeszcze tych, za ktorymi nie przepadam. Nie bede wiec sciemnial, ze kawalki, ktore zagrales mi sie spodobaly, bo pomimo ich dosc sporej ilosci jak na prawie 40-stominutowy set, to nie podszedl mi ani jeden. Set z pewnoscia swoj klimat posiada, taki ktory zaraz kojarzy sie z plazami i imprezami plenerowymi, lezeniem na piasku i popijaniem zimnego piwa w upalny dzien ;-).. tylko, ze to nie impreza dla mnie. No nic, wazne, ze zagrales to co lubisz, a nie tak, zeby sie podobalo innym :-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: 25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez Solo van Small 21 mar 2010, 14:42

Rapture napisał(a):mam nadzieje, ze BM w choc malym stopniu uprzyjemni wam dzien. A wiec let's go!


ja mam nadzieje ze Twoj set dolaczy do grona moich faworytow bo inaczej bede mial zgryz z przyznawaniem punktow wiec Let's Go !
1- przyjemny poczatek, pamietam to...Passenger 10... mam nadzieje ze mnie nie zawiedziesz i po tak dobrym poczatku uraczysz mnie rownie dobrymi dzwiekami
2- ciekawe przejscie zastosowales, nawet mi sie spodobalo, utwor tez jest niczego sobie
3- czegos takiego sie nie spodziewalem, ale za oryginalnosc masz plusa :)
4- zaliczasz spadek :/ zupelnie nie moje dzwieki
5- spadek byl tylko chwilowy, nie nastawialem sie raczej dzis na takie brzmienia ale nawet dobrze sie czuje sluchajac, dzialaja na mnie nawet pozytywnie wiec jest ok :)
6- brzmi znajomo, bardzo klasycznie wrecz albo tylko podobnie i sie podoba:)
7- zaczyna mi sie powoli wlaczac tupanie noga, swietny numerek, oby tylko tak dalej :)
8- przemknelo bez wiekszej uwagi
9- zapowiadalo sie fajnie, oldscholowo, i na zapowiedzi sie skonczylo, chociaz sa momenty kiedy ten numer nawet mi sie podoba to jednak w podsumowaniu calosci wychodzi to raczej blado a szkoda bo mialem nadzieje ze po w wiekszosci udanym secie zakonczysz go w sposob ktory przypadnie mi do gustu
punkty byc powinny choc nie wiem jeszcze ile ich bedzie...
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: 25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez Rapture 21 mar 2010, 15:43

dj3500 napisał(a):dziwne techniki stosujesz w tych swoich przejściach... słychać w tym dużą wprawę, ale mnie osobiście nie podoba się taki mixing, za dużo się jednak gryzie no i te wyciszenia schodzących kawałków...

Technika jest taka bardziej "klubowa", zreszta nie wyobrazam sobie jakiegos mega-kombinatorstwa przy numerach, ktore w swoim zalozeniu maja bawic i rozruszac publike. Gra tez wiec powinna byc dynamiczna i zaskakujaca, dobrze sie tu sprawdza powiedzenie "liczy sie pier*olniecie" ;) No a z tym wyciszaniem numerow to niestety w jednym przypadku bylo tzw. mniejsze zlo (albo wycisze albo bedzie sie gryzl przez 1,5 minuty z poprzednim)

Fajnie tez, ze niektorzy odpowiednio odebrali moj set - tzn. zamiescilem go tutaj wlasnie po to aby okazac czesci ludzi klimaty w jakich miedzy innymi sie lubuje i ktore sa mniej innym znane. Zdaje sobie swiadomosc, ze nie wszystkim takie rzeczy podchodza. Owszem, moglem zagrac progi a tak jest troche bardziej roznorako w obecnej edycji BM :)

Dzieki za komentarze i czekam na nastepnych ananasow :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: 25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez Rez 21 mar 2010, 16:39

Wielki plus za takie 'inne' klimaty, mnie się całość bardzo podobała, a szczególnie ostatni kawałek. Ja mam zamiar przyszykować coś podobnego na przyszła edycje, tylko z odrobiną więcej hmm disco :D Technicznie jest średnio, ale nie przeszkadza to w odsłuchu, punkty na pewno będą !!!
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: 25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez Rapture 21 mar 2010, 16:44

Rez napisał(a):Ja mam zamiar przyszykować coś podobnego na przyszła edycje, tylko z odrobiną więcej hmm disco
v
Kuzwa, no wlasnie ja tez sie zastanawialem czy by jakichs nudisco/funk numerow nie posklejac :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: 25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez Juma 21 mar 2010, 18:36

Set mial za zadanie uprzyjemnic dzien i w taki wlasnie sposob trafiles. Przesluchujac go nozka chodzi i o to chodzi, nie ma tu plywajacych melodii i breakow nad ktorymi czlowiek sie rozczula. Set pieknie hula przez cala dlugosc i fajnie sie go slucha. Technicznie nie jest najgorzej, zgrzyty miedzy utworami choc sa to nie sa to bledy na tyle razace by w znacznym stopniu uprzykrzac odbior seta. Plus za odmiennosc.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez Kasper 21 mar 2010, 19:26

Lekko strawny set co było dobrym rozpoczęciem początków oceniania konkursowych mixów. Tyćko za dużo tracków. Lepiej mniej a sprawniej. Technika ok, ale ogólnie szału nie ma, podsyłałeś mi niegdyś znacznie lepsze sety. Co do track selection to u mnie leżysz niestety. Nie mam zielonego pojęcia jak z transów zjechałeś w takie fluffy hałsy, ale nie wnikam. Jak dla mnie to jest towar piknikowy a pikników nie lubie. Jednak jak to mam w zwyczaju aspekt tracków spycham na dalszy plan, chyba, że czyiś set wręcz tego wymaga. Tutaj jest na tyle znośnie, że śmiało kupuje Twój set, ale na takie 3+. Zawitaj w następnym miesiącu aby szło zweryfikować Twoje faktyczne umiejętności.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez RomuS 21 mar 2010, 21:35

Powitać, a powitać :)

Cóż set różnie można odebrać, są momenty niezłe ale i są przesadzone. Ogólnie nie wiedziałem jak to sobie poukładać, ale jakoś tak to na spokojnie wziąłem jak sobie aspirynę na gorączkę łyknąłem i poszło ;] Set przyjemny jak to przy hałsikach bywa, a to bywa różnie, co do następnego razu to bardzo by mi pasowały do posłuchania jakieś skoczne funky rytmy :) a jak, wyłamać się i jazda. Co od obecnego to bez szaleństwa, ale momentami można się było poczuć jak w małym klubie. Żywo i ciekawie... Pozdrawiam
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 25.02.2010 | Red Sun Rising - Funky Weather Battle mix March 2010

Postprzez Matvel 21 mar 2010, 21:35

Witam serdecznie :)

1. Całkiem dobry utwór na intro.
2. Denerwuje mnie ten wokal, jestem na nie.
3. Oj też mnie nie rusza i wokal znowu taki sobie.
4. Zdecydowanie najlepszy utwór do tej pory, w bardzo fajnym klimacie.
5. Robi się trochę sieczka, bo utwory mało pasują do siebie. Ten mnie nie urzekł.
6. Tutaj znowu zwalniasz i dobrze na tym wychodzisz bo utwór całkiem sympatyczny.
7. Do tej pory najlepszy wokal, choć i tak do dobrego mu trochę brakuje. Utwór taki dobry na środek seta, nawet ujdzie.
8. Kiedyś widziałem jak ludzie na jakimś forum jechali po gartnerze jak po burej suce, po tym kawałku trochę się im nie dziwie :D
9. A na koniec dramowo, mieszanka iście solidna.

Trochę zabrałko mi spójności w tym secie, być może zależało Ci na tym żeby było tak różnorodnie jednak dla mnie jako całość nie wygląda to rewelacyjnie. Jak na virtual dj technika jest super.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok


Powrót do 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron