[05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

progressive breaks
25.02.2010 - 21.03.2010

Powrót do 8

[05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez TBk2000 05 mar 2010, 15:16

Obrazek

Mialem w tym miesiacu zrobic sobie przerwe od BM, ale ostatecznie uznalem, ze musze zrehabilitowac sie za ostatnia wpadke z zeszlego miesiaca z niezbyt udanym setem. Odstawilem tym samym na razie Traktor i wrocilem do Abletona, w ktorym, uwaga! nauczlem sie w koncu warpowac utwory :lol: (a przynajmniej tak mi sie wydaje :D).

Kasper prosil o brejki, wiec oto i one :D. Tak naprawde to nie mialem zadnego pomyslu na Battle Mix'owy set, ale po zeszlomiesiecznym secie Wasyla, zapragnalem nagrac cos w klimacie utworu Moodswing, ktory mnie do tego zainspirowal. Te 36 minut, ktore dzisiaj tu wrzucam, to tylko krotka czesc tego co mysle, ze z czasem uda mi sie dokonczyc (jesli nie zawioda mnie moje warpowe zdolnosci :D). Ciezko bylo mi tu zachowac klimat, bo na ten sklada sie jeszcze wiele utworow, ktore wybralem, a ktore dopiero pojawia sie w dalszej czesci setu, ale mam nadzieje, ze i tak sie komus spodoba :>.


Info:
Title: Battle Mix 08
Artist: TBk2000
Genre: Progressive Breaks
Quality: 192kbit/s / 44100Hz Joint Stereo
Time: 36:00 min.
Size: 49.4 MB

Tracklist:
01. Elfsong - Illusions Falling Apart (Original Mix) [Silk Digital Records]
02. Siberian Son - Venus (Original Mix) [Pangea UK]
03. Snake Sedrick - Inbreak [Tilth Music]
04. Ivan Nikusev & Wav-E - The Rainbowmaker (Atrium Sun Remix) [Deepsessions Recordings]
05. Snake Sedrick - Outbreak [Tilth Music]
06. Snake Sedrick - Our Words [Tilth Music]

Download:
:arrow: DL.01: TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010 (4shared.com)
:arrow: DL.02: TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010 (zippyshare.com)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez peterhol9 05 mar 2010, 15:19

za utwór nr 2 masz u mnie plusa :) zasysam i niedługo recka :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez Rapture 05 mar 2010, 17:40

Zassalem i polezakowalem sobie przy Twoim secie w piatkowe popoludnie. Co by tu duzo mowic: bardzo fajne intro a potem bardzo dobry numer od Siberian Son, znany mi juz jakis czas. "Inbreak" niestety jakos srednio mi podchodzi, za to numer od Atrium Sun to klasa sama w sobie! Koniecznie bede musial sie w niego zaopatrzyc! :) "Outbreak" to juz melodyjnie typowy Sedrick, i chwala mu za to! Bardzo przyjemny numer, po ktorym na zakonczenie serwujesz nam bardzo przyjemnego plumkacza! Jak oni robia te plumkajace dzwieki?! Ahhh...

Wszystko fajnie, 5/6 utworow bardzo mi podeszlo, wiec punkciki powinny byc! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez peterhol9 05 mar 2010, 18:08

no to po krótce :) intro wstawiłeś charakterystyczne, nie ma co :D Ale mimo długiego trwania nawet mi się podobałoi. Następnie Venus, za które masz u mnie plusa (no nie wiem czy się ten plus zamieni w punkt, ale będziemy nad tym myśleć :D ). Track następny za to jest, jak to mówią, fpytę!! Break zabija w nim... Czekam na to co przyniesie dalsza część seta.. A przyniosła ona (poprzedzone przejściem w którym powinny szybciej midy się wyciszyć w Inbreak :P) kolejny świetny wał, który od 17:57 prezentuje się wyśmienicie. I ta melodia!!!!! Chyba track tego seta!! Kole4jny track już niestety gorzej, ale ciągłość seta i jego klimat zostały zachowane. W tym miejscu coś przejście mi się nie podobało. Ale ostatni track wszystko naprawia, bo jest piękny:)

Ogólnie.. Set jest z wyższej półki. Klimat pierwsza klasa. Podobnie z techniką wyłączając te 2 przejścia o których wyżej wspominałem :) Bardzo fajnie że zagrałeś ten mix od Atrium, Venus jak i our words, gdyż te numery stanowiły fundament Twego seta. Bardzo dobrze więc !! :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez TBk2000 07 mar 2010, 20:51

Dzieki Panowie za opinie :-). To ostatnie przejscie rzeczywiscie jest fatalne i nawet mi nie lezy. Pierwsze poprawilem i nieco wczesniej wyciszylem melodie na przejsciu, a drugie calkowicie przesunalem wyciszajac beat Our Words i teraz nie brzmi to tak dziwacznie gdy break naklada sie na ten 4x4. Mam nadzieje, ze bede mogl liczyc jeszcze na Wasz komentarz w dziale z setami gdy go dokoncze :> ;-p.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez Solo van Small 20 mar 2010, 15:19

Everybody In The Place... Let's Go ! :D
1- poczatek bardzo spokojny,melodyjny, mam nadzieje ze to sie jeszcze zmieni bo sie spiacy robie ;)
2- no i w koncu cos rzeczowego,duzy plus za te ladne dzwieki :) Venus - i wszystko jasne :)
3- ladnie krecisz tymi breakami tylko nie wiem co Ty z tego chcesz wykrecic :D przejscie z Venus bylo troche...cos mi tam nie pasowalo, nie wiem jak to ujac, Inbreak takie sobie
4- tu juz slysze poprawe, zakrecilo mna mocno i bardzo pozytywnie
5- nie przekonuje sie za bardzo to tego numeru, nie podchodzi mi, za duzo w nim mroku,
6- do ostatniego utworu tez sie niestety nie przekonalem, mowie niestety poniewaz ostatni utwor zawsze sie zapamietuje i dzieki niemu w pamieci utrwala sie obraz calego seta
poczatek byl fajny, naprawde mi sie podobal i sadzilem ze bedziesz sie trzymal tego klimatu ktory powstal dzieki "Venus" no ale widocznie sie pomylilem, szkoda...raczej bedzie bez punktow
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez Juma 20 mar 2010, 23:51

TBK - Twoj battle idzie na pierszy ogien w odsluchu i ocenie. Rewelacyjne klimatycznie imo intro. Moze faktycznie lekko usypiajace aczkolwiek nie uznaje tego za minus, chetnie wlacze set na pewno jeszcze nie raz gdy bede chcial sie zrelaxowac. Jak juz chlopaki zauwazyli Venus chyba najmocniejsza pozycja seta. Narazie jest bardzo dobrze. Inbreak mimo ze jest kawalkiem dobrym jakos nie za bardzo pasuje mi do pierwszych dwoch utworow. Moja uwage zwrocil takze ostatni utworm naprawde godny zapamietania.
O przejsciach nie bede marudzil skoro juz poprawiasz, w pelnej wersji set ma byc idealny ;] !

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez Rez 21 mar 2010, 15:20

Iss najsss:D Ostatnimi czasy takie granie bardzo podchodzi pod mój wysublimowany gust:P (taki żarcik w stylu tych z Familiady:P) Piękne klimatyczne intro, później dwa świetne kawałki, które na długo zapadną mi w pamięci czyli Venus i The Rainbowmaker.
Technika ani trochę nie przeszkadza w odsłuchu i nie niszczy naprawdę super klimatu jaki wytworzyłeś, jak dla mnie TOP 3 tej edycji:D
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez Kasper 21 mar 2010, 19:28

Progressive Break to ja nie kupuje, już nie raz Wasyl się o tym przekonał. Wolę coś w stylu, który pocisłeś zdaje się w swojej pierwszej edycji BM. Ciężko mi cokolwiek napisać bo nie czuje tych klimatów. Tak, więc w tym miesiącu znowu na NIE, choć skill tak jak zwykle bardzo dobry/ Zagraj coś podobnego jak w pierwszych edycjach a wrócisz do mojej 5.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez Matvel 21 mar 2010, 21:21

Progressive brejks raczej nie dla mnie, ale być może w końcu nastąpi przełamanie i życzliwszym uchem będę mógł spoglądać na te wasze zamulacze :D

1. Bardzo przyjemny utwór, świetnie nadaje się na początek seta.
2. Tutaj już nie bardzo, trochę nurzący.
3. Przejście takie sobie, utwór szczerze powiem również.
4. Hmm to samo co wyżej, dalej mnie nie rusza.
5. Za to tutaj, to mi się podoba. Bardzo lubię takie mroczne utwory i klimatem. Szkoda, że nie wpakowałeś więcej takich klimatów to bym był happy.
6. Aż fatalnym przejściem bym tego nie nazwał, a sam utwór trochę bez rewelki, szkoda że nie pociągnąłeś kliamtu poprzedniego.

Tym razem, chyba pierwszy raz w historii nie dam Ci punktów. Ogólnie poza 5 to nie zrobiłeś na mnie wrażenia, czekam na poprawę za miesiąc, daruj sobie przerwy :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez RomuS 21 mar 2010, 21:37

Allah wita ;]

1. mmm... bardzo lubię intra :) początek rewelacyjny, a jak to by grało w małym klubie to głowa mała ;] Ja Ciebie proszę... majstersztyk :)
2. I się zaczęło, nie wiem co myśleć, ale przecież ja tego nie słucham na co dzień a mi tu noga tupie? WTF :D Venus zaiste kosmicznie dobry track!
3. Istny wąż się nam pojawił... świetnie się tego słucha muszę Ci powiedzieć :)
4. Prosze proszę jakim to nam melo zapodaje brejkowy mistrz. Co ja mam pisać K***! rewelacja!
5. Nie nie ogarnę tego :D Co sie tu dzieje, szkoda że chory jestem bo bym se poskakał ;d
6. Jak moshic wczoraj, grubo gęsto i z pierdolnięciem!

Szefo... Ty wiesz, co ja Ci tu będę kity cisnął, jestem w tym gościem nie od parady i to wiedzą wszyscy a Ci co nie wiedzą to w dziub :D Aha muhamad chcieć więcej ;)
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez wasyl 22 mar 2010, 9:47

Można powiedzieć, że zagrałeś świetny Support przed Moshic'iem :D, a to dlatego, że seta przesłuchiwałem w drodze na omawianego Pana ;). Powiem tak - wcisnąłeś mi Pan kit, że nie czujesz się najlepiej mixując breaki :). Być może tak było na TDS'ie, ale zapewniam Cię, że na Abletonie już zdecydowanie tak nie jest :). Set jest znakomity w każdym calu... Oczywiście zdarzyło Ci się kilka potknięć, jak np. za cicho zagrane tak piękne Venus ;). Inbreak od Sedricka rozpierdala głowę, że się tak brzydko wyrażę, ale inaczej nie potrafię - wybacz ;P. Dalej jedziesz ultra mrocznie, nie spuszczając z tonu tych kapitalnych wybrzmień. Wszystkie tracki stoją na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie i jest to zdecydowanie najwyższa półka prog brekowa. Bardzo cieszę się, że zainspirowałeś się poniekąd moim setem, ale Twój podoba mi się jeszcze bardziej ;), więc jest super i do zobaczenia w kolejnej edycji, bo tam już się pojawię ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez dj3500 22 mar 2010, 18:00

1 - fajny, dobry chill, choć od Elfsonga preferuję progi
1->2 słuchałem w drodze więc już nie pomnę co tam było, ale zdaje się że nie brzmiało to najlepiej
2 - klasyk, w sumie mam go nawet trochę dość ale słuchałem z przyjemnością :)
2->3 ok
3 - mistrzowski track, jego też kiedyś grałem
3->4 fajnie, choć nieco bez energii
4 - słaby utwór jak na Atrium Sun, ale w tym miejscu seta sprawuje się dobrze
4->5 ok
5 - trochę zmula w tym miejscu, grałbym coś żywszego. no i gorszy od Inbreak ;) wciąż jednak mocna pozycja.
5->6 jakieś smutaśne to zejście, ale za to bardzo płynne
6 - dobry utwór od węża, a nigdy go nie słyszałem chyba. za to plus

Na minus duży problem z głośnością (początek jest aż jakieś 4 dB cichszy!) i mierna jak na Abletona technika. Jak również jednostajność w doborze tracków - połowa od tego samego producenta. Na plus za to ogólne brzmienie i klimat seta, które bardzo mi się podobały. Dobry set do spania, jakiś punkcik powinien dostać :D
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: [05.03.2010] TBk2000 - Battle Mix 08 - Marzec 2010

Postprzez TBk2000 23 mar 2010, 3:05

Dziekuje wszystkim za opinie, na pewno wezme je sobie bardzo do serca i sprobuje jeszcze to co powstalo nieco poprawic by ostatecznie brzmialo lepiej ;-). Jak widac sam program to nie wszystko i poza magia Abletona sa jeszcze potrzebne jakies umiejetnosci, ktorych jak slychac mi jeszcze brakuje. Z tego miejsca dzieki Wasylowi, ze jak zwykle na nie nie narzekal i upajal sie muzyka :D.
Nie wiem co z ta glosnoscia, chyba jestem jakis przygluchy, bo zadnych roznic nie wylapalem, aczkolwiek teraz zwroce na to wieksza uwage. Przydalby sie jakis poradnik co do techniki, bo szczerze mowiac nie mam pomyslu na przejscia i przy kazdym utworze stosuje jedna i ta sama, co niestety sie nie sprawdza za dobrze ;-p.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron