[9.03.2010] Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010

takie sobie progi - chyba, ja tu tylko gram ;)
25.02.2010 - 21.03.2010

Powrót do 8

[9.03.2010] Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010

Postprzez Solo van Small 09 mar 2010, 23:37

Witam
bez zbednego gadania co by czasu za duzo nie tracic przedstawiam marcowego BM-a, poniewaz pomyslu jakiegos specjalnego nie mialem postanowilem wykorzystac material [nie pierwszej swiezosci] ktory gromadze od pewnego czasu do kolejnego seta z serii "Everything", zadowolony specjalnie nie jestem ale watpie bym w tym miesiacu nagral cos lepszego wiec zapraszam do przesluchiwania i oceniania,


1.Northern Lite - Cocaine [Original]
2.Northern Lite - Cocaine [Timo Maas Remix]
3.Jay Lumen - Body Language
4.Ugoluna - World Solo Take One
5.Nick Muir - Fu Man Chew [Egostereo Remix]
6.Derek Howell - Funky Bear [Niko Fantin Remix]
7.Moguai - Imperial


czas: 36:26
waga: 50 mb
jakosc: 192 kbps
tempo: jesli dobrze pamietam to chyba 135 BPM


Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010.mp3

http://rapidshare.com/files/361243668/S ... 0.mp3.html

pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: [9.03.2010] Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010

Postprzez Rapture 13 mar 2010, 12:44

Set w podobnych klimatach co u Romusa, jednak niestety Twoje dzielo jakos nie za bardzo mi podeszlo. Przede wszystkim set wydal mi sie monotonny, poza calkiem przyjemnym "Funky Bear". Technicznie naleza sie pochwaly, bo praktycznie wszystko spasowane jest perfect... ale niestety chyba utwory, ktore chciales zaprezentowac przejawiaja wobec siebie zbyt duze podobinstwa, przez co jak juz mowilem, poza kilkoma momentami po prostu sie nudzilem. No nic, kwestia gustu, moze innym podejdzie. A ode mnie niestety no bonus :(
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: [9.03.2010] Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010

Postprzez TBk2000 15 mar 2010, 23:58

Widze, ze tym razem dales spokoj z UK-T, nagrywajac cos co moze byc blizsze temu co obecnie preferuje. Patrze i juz wiem, ze nie sa to kawalki, ktore przewijaja sie u mnie na codzien w plajerze, ale te wybrane przez Ciebie aliasy wywoluja u mnie wiecej usmiechu, niz gdy widze kolejny raz Active czy innego JOC'a ;-).
Dobra, odpalamy to gowno.. Northern Lite - Cocaine, o tym wlasnie mowie :D, konkretne granie, od razu slychac, ze kawalek nie jest z tych, ktore powstaja za wcisnieciem magicznego przycisku z napisem "gerenate new track", z czym obecnie kojarzy mi sie UK Trance. Pocisniecie remix'u Maas'a po oryginale bylo bardzo dobrym pomyslem. Kawalek jest naprawde konkret i wzbudza we mnie taka silna potrzebe machania gornymi konczynami wlaczajac w to rowniez glowe :D. Remix Maas'a, z ktorego az saczy sie styl Prydz'a nakreca mnie jeszcze bardziej. Jesli reszta cisnie w podobnym stylu jak pisze Rapture, a wspomne, ze slucham i komentuje na bierzaco, to juz jestem tym, ktoremu sie ten set spodoba najbardziej. Jay Lumen ze swoim "Jezykiem Ciala" swietnie wpisuje sie w "tematyke" Twojego seta, chyba juz nie bedzie czasu na zwalnianie. Set mimo iz jak napisales progresywny, to masywnie cisnie do przodu na tlustych bitach :D. Nick Muir - Fu Man Chew, tego nie znalem, ale ma swoj hipnotyzujacy klimat, ktory na ten moment w Twoim secie pasuje jak ulal. Jesli czegos mi potrzeba po tym wkrecajacym poczatku, to wlasnie takiego kosmicznego nastroju jaki panuje podaczas breaku w tym utworze. Zamykam oczy i w pamieci otwarzajac lecaca melodie daje sie poniesc Twej muzyce :D - o ile to jest ten kawalek, bo set przesluchalem kilka razy i nie moge doliczyc sie numerow :D. Ogolnie to tylko kawalek Moguai mi nie podszedl, a tak reszta jak najbardziej cacy. Kolejny dobry set, skad ja tyle w tym miesiacu wezme dla Was punktow ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: [9.03.2010] Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010

Postprzez peterhol9 17 mar 2010, 10:12

Set Twój przedstawia się niczym płynaca sinusoida :) Są góry - kawałki które mi się podobają, a po nich numery co do których mam mieszane uczucia. Świetne sa bowiem kawałki nr 3 i 5. Pomiędzy nimi tjuny już gorzej., Co ważne zachowałeś tymi drganiami całość seta, które dopełnia dobra technika. Cóż mogę jeszcze stwierdzić... Może to, że takich progów rzeczywiście nikt nie gra poza Tobą :) Jak mdobrze się zastanowię, to może punkcik jaki wpadnie :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [9.03.2010] Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010

Postprzez Rez 21 mar 2010, 16:23

w 99% zgadzam się z Rapture z tym ,ze mnie najbardziej przypadły do gustu 2 pierwsze kawałki. Jest bardzo dobrze technicznie jednak klimatycznie zupełnie nie moje gusta, ale może się podobać. Pozdro...
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: [9.03.2010] Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010

Postprzez Juma 21 mar 2010, 18:02

Przesluchujac Twoj set cisnie sie na usta slowo DWOJKA!. Nie chodzi tutaj o ocene a o numer 2 ktory jest znakomity. Oprocz 2 i 3 reszta jakos bez szalu, aczkolwiek nie sa to zle tracki, po prostu pode mnie nie podeszly. Klimat utrzymany przez cala dlugosc seta. Technicznie bez zastrzezen, wiec mam nadzieje ze zaatakujesz ze zdwojona sila w przyszlym miesiacu takimi bombami jak 2wojeczka ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: [9.03.2010] Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010

Postprzez Kasper 21 mar 2010, 19:26

Poszedłeś po bandzie w tym miesiącu drastycznie odskakując klimatem od tego co było AD Luty. Tracki nawet nawet, ale ostatnio odszedłem od słuchania takich rzeczy z uwagi, że trance wraca na wysokie pozycje. Technika jak u Ciebie byłbym *ujem gdybym powiedział, że coś jest nie tak. Tak jak wspomniał Juma, 2ójka fajnie śmiga. Bardzo mi się podobał ten numer, choć szczerze mówiąc ciężko powiedzieć coś więcej z uwagi, że pierwszy raz słyszałem ten numer. Było fajnie dobrze nastrojowo. Dobry czas spędziłem przy odsłuchu Twojego mixu.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [9.03.2010] Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010

Postprzez Matvel 21 mar 2010, 21:19

Porzuciłeś uk trance widzę i mam przeczucie że to dobra decyzja :D

1. Słyszałem tylko remix tego utworu ale dzięki Tobie się przekonałem że oryginał jest równie dobry.
2. Tak jakoś po przesłuchaniu stwierdzam że chyba oryginał jest jednak równie dobry jak nie lepszy :D
3. Bardzo dobry utwór od niesłuchanie zdolnego producenta.
4. Nie urzekło mnie, ale na szczęście nie przeszkadza.
5. Lepiej niż poprzednik, fajny bujający utwór.
6. Ten natomiast jakoś mi nie pasuje do poprzedniego i chyba najsłabszy w całym zestawieniu.
7. Tutaj również bez szaleństwa.

Uogólniając, zdecydowanie bardziej podszedł mi początek seta. Takie progi to ja mogę spokojnie słuchać, czy będą punkty nie wiem bo to dopiero drugi set jaki słucham.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [9.03.2010] Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010

Postprzez RomuS 21 mar 2010, 21:35

A witam pana witam...

O proszę jakie orginalne rozpoczęcie :) ciekaw jestem dalszej części, jeszcze maczał palce tutaj stary dobry wujek Timo. Kolejny track dobre dalej pędzi, co jest ciekawe spodziewałem się jakichś lekkich dźwięków, a tu szał. JEst dobrze. Pokręcony ten set a takie właśnie lubię nie schematyczne łubu dubu, a coś ciekawego. Szkoda że po 20min takie trochę zejście z wysokiego progu. Trudno, nie jest źle i tak ;) Hah i na koniec szalony Moguai :D dobre panie dobre!
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: [9.03.2010] Solo van Small - Everything Battle Mix Marzec 2010

Postprzez dj3500 22 mar 2010, 18:55

Set w zasadzie mi się podobał. Trudno w nim znaleźć jakieś szczególnie mocne lub słabe momenty - wszystko płynie w równym tempie i spójnym klimacie. Szkoda tylko, że nie moim - ale skoro mimo to potrafiłeś mnie zainteresować, to bardzo dobrze :) Technika nie do zdarcia. Szkoda że mamy tak mocną edycję, bo mógłbym obiecać punkty, a tak to jeszcze zobaczymy ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron