11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

25.02.2010 - 21.03.2010

Powrót do 8

11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez Juma 11 mar 2010, 12:38

Witam i o zdrowie pytam ;].

Na sam poczatek zacytuje slowa klasyka ktory idealnie opisuje ten set:

"Tak sobie pokreśliłem i tak mi wyszło"
Pawel Janas

styl: progressive trance
mixed on: ableton 7
czas: 36:46
rozmiar: 50,4mb

[Pokaż] Spoiler:
01.Pqm - The Flying Song
02.Boom Jinx and Andrew bayed - To The Six
03.Andy tau - Message
04.Guy J - Lamur ( Henry Sainz Remix )
05.Cirez D - Glow


mirror: Download

Njoy.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez Rapture 13 mar 2010, 13:24

No wiec tak... Zdecydowanie na plus jest poczatek! No ale wiadomo, PQM to klasa sama w sobie. Na plus rowniez nastepny kawalek, niestety trzeci, pomimo dobrego przejscia zalatuje mi melodyjnie jakims Ekwadorem, czynie wiem czym - w kazdym razie nie przypadl mi do gustu. Na szczescie sytuacje ratuje remix Saiza do "Lamur" a wszystko konczy sie dobrym masakratorem w postaci "Glow".

Ogolnie bardzo mi sie podobalo technicznie, dobor utworow tez niezly, choc "Meggage" nie pasowal totalnie do tego miksu. Nad punktami pomyslimy :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: 11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez TBk2000 14 mar 2010, 22:59

Progressive Trance, jak ja dawno czegos w tym temacie nie slyszalem, ale patrze na T/L, Guy J, Cirez D, kurde gdzie ten trance :D. Pierwszych trzech nie znam zatem lecimy..

Pierwszy numer chyba jakiejs starszej daty, bo zalatuje klasycznym brzmieniem, a poniewaz nie kojarze, choc czytam, ze producent klasowy, to byc moze robie sobie teraz tzw. siare :D. Nieistotne, kawalek pierwsza klasa i chcialoby sie aby sety byl utrzymany w podobnym klimacie do samego konca, ale wiem juz, ze tak sie nie stalo. Pozostaje nadzieja, ze bedzie rownie dobrze :>. Gwaltowne przejscie, ale to przeciez nie ciagnace sie progi, zeby przejscie trwalo minute, wiec mimo iz szybki przeskok to imo udany. Gorzej juz z kawalkiem, bo Boom Jinx to nie moja bajka a te 'Andzunowe' plumkacze powoduja u mnie lekkie obrzydzenie. Faktycznie, trzeci numer brzmi jakby prosto ze slynnego ekwadoru ;-). Guy J jeszcze mnie nie zawiodl jesli chodzi o jego wlasne produkcje, tylko ten remix jakos srednio mi podszedl. Ostatecznie sytuacje ratuje niezawodny Cirez D i jego mroczne Glow.
Podsumowujac, najbardziej spodobal mi sie poczatek i koniec, tylko ta niechciana wyrwa w srodku powoduje, ze nie moge oceniac setu jako calosci a tym samym przyznac mu punktow i zapewnic miejsce na BM'owym, pieciostopniowym podium.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: 11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez dj3500 15 mar 2010, 23:32

Czas na drugi set progressive trance w którym zagrano jedynie 5 utworów. Tutaj jednak dla odmiany znam tylko jeden więc liczę na ciekawe wrażenia odsłuchowe ;)

1 - no fajny nawet bardzo, tylko trwa jakoś przerażająco długo - ja bym wyszedł sporo wcześniej z niego
1->2 ok
2 - fajny szczęśliwy utwór, podnosi na duchu :) trochę zbyt anjunadeepowy ale niech mu będzie.
2->3 bdb
3 - przyjemny plumkaczyk, z Ekwadorem to panowie pojechaliście
3->4 w sumie nie słuchałem ale musiało być ok bo mnie nie wyrwało
4 - hm. wprawdzie bardzo dobry w momentach kulminacyjnych, ale nie lubię jak coś się dzieje przez minutę-dwie a utwór trwa 10 min (gdzie reszta to pykanie i stukanie). original mix lepszy
4->5 a dziwne jakieś, no ale ok
5 - zmuuuulacz :(:(

No więc na początku było dobrze a potem im dalej w las tym więcej drzew. Ogólnie słuchało się przyjemnie i technika dobra ale nie przemówiła do mnie ta muzyczna opowieść. Plus za pierwszy kawałek. Punktów raczej nie będzie choć zobaczymy. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez peterhol9 17 mar 2010, 10:15

Twój set jest na tej samej linii co Kaspera i po cześci Reza. Niestety przeleciał i szkoda mi tego. Największym plusem jego są jednak 2 rzeczy - technika i track nr 1. znałem co prawda wersję Szulca, która w jego dub mixie prezentowała sie wyśmienicie, ale oryginał jest równiez niczego sobie. Reszta niestety już gorzej. wydaje mi się, że progg nie leży Ci trochę, ale to tylko moje odczucia. Wolałbym w następnej edycji uslyszeć coś szybszego, coś do potupania, coś z Eternal Trance :P Punktow nie bedzie niestety, ale liczę, że to będzie taka mała motywacja Mr. Juma :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez Solo van Small 20 mar 2010, 16:02

zobaczmy co tez nam przygotowal kolega, mam nadzieje ze nie bede musial byc ostry bo mi sie juz nie chce, chcialbym wysluchac teraz seta ktory mi sie spodoba wiec zaczynamy...
1- poczatek mily dla ucha i zaczyna ladnie wkrecac, mozna sobie orzy takich dzwiekach ladnie polatac :) o skakaniu nie wspominajac :)
2- troche spokojniejszy kawalek ale jeszcze mi to nie przeszkadza, wlasnie zaczelo :/
3- zanotowales dzieki temu utworowi duza poprawe w moich oczach, fajnie kreci, kresl tak juz do samego konca a zasluzysz na jakas dobra punktacje ;)
4- no i klapa znowu, nie jest zle ale tez i nie tego sie spodziewalem, no dobra, zrobimy tak, jesli ostatni utwor zmiecie mnie z nog to bankowo dostaniesz ode mnie punkty :D
5- no i bedziesz mial swoje punkty, finalik niczego sobie
ogolnie Twoj set to byly gory, doliny, raz gorzej raz lepiej, technicznie bez zarzutow, moje uszy nic nie wykryly, gorzej juz troche bylo z doborem utworow, nie wszystko mi podeszlo ale na szczescie koncowke zagrales swietna wiec bede wyrozumialy :)
pukty w drodze :D kurier dostarczy je jutro :D
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: 11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez Juma 21 mar 2010, 0:04

dzieki za recki chlopaki,
wiem ze ten battle moze nie jest idealny ale "Tak sobie pokreśliłem i tak mi wyszło" ;]

Peter moge Ci obiecac poprawe w nastepmym miesiacu, a do posluchania ET tez zapraszam ;p

Dzieki
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez Rez 21 mar 2010, 16:54

słuchało się tego bardzo przyjemnie, ciekawy dobór kawałków, mnie najbardziej podeszły 3 ostatnie(numerek 3 to chyba jest Hidden Message???) Z tym Ekwadorem to tez niezły pojazd...:P Technika ok, wszystko gra i buczy, jest dobrze i punkciki beda.
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: 11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez Rapture 21 mar 2010, 16:59

Rez napisał(a): Z tym Ekwadorem to tez niezły pojazd...

To nie mial byc pojazd a luzne skojarzenie, spowodowane przez te chordy na poczatku ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: 11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez Kasper 21 mar 2010, 19:27

Powrót wujka Juma wypada nader obiecująco, paczka z Henry Saiz'em i Lamur + To The Six i Glow nie może nie wypalić. Konkretne granie. A technika jak u Jumy, high 5. Set wysokich lotów a po Glow aż prosi się dołożyć do pieca niestety w tym momencie set się urywa z racji na regulamin zabawy. Liczę, że za miesiąc ten się pojawisz a nie jest to jednorazowy wyskok. Takich zawodników jak Ty potrzeba bo to podnosi poziom. Naprawdę kawał dobrego grania i gruby flow.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez Matvel 21 mar 2010, 21:32

Witam również, po odpoczynku od bm.

1. Świetne utwór na intro, przyjemny wokal. Bardzo dobry początek, nic tu więcej chyba dodawać nie trzeba.
2. Tutaj jest dużo gorzej, niesamowicie niepodoba mi się ten utwór i jestem zmuszony go przyśpieszyć.
3. Ale wymyśliliście z tym ekwadorem :D Bardzo dobry utwór, set na szczęście wraca na dobre tory.
4. Guy J i Henry w jednym utworze to wiadomo że wyjdzie z tego coś dobrego i tak też jest.
5. Glow _O_ i nic więcej dodawać nie trzeba!

Żeby nie ta dwójka to bym Ci zagwarantował już pierwsze miejsce, a tak to nie wiem. Ogólnie mało utworów, a tego nie lubię i jakby był jeden do dupy na osiem, to by nie było źle, ale jak jest jeden na pięć to gorzej już to wygląda. Pomyślimy jeszcze.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 11.03.2010 Juma - Battle Mix - Marzec 2010

Postprzez RomuS 21 mar 2010, 21:39

Dzień dobry, czy tu biją? :>

1. Bardzo przyjemny pierwszy utór, vocal nie męczący uszów, więc miło te 7min przeleciało.
2. ół! to je dobre panie, a nawet bym napisał że klasycznie dobre ;]
3. Trójeczka atakuje, no hmm... nie pasi mi ogólnie to tutaj, coś drugi BM przesłuchałem i dwa tracki ok a później w pizdu...
4. No i K*** taki mega utwór po czymś takim wcześniej? No by Cię stara baba parasolką :D
Ogólnie to mój najulubieńszy utwór z zeszłego roku, jest pod każdym względem genialny a na open air mega extra wyjebany ;) (Szkoda że tak zapierdala u Ciebie)
5. Cirez hmm... mieszane uczucia, niby szał na parkietach po nim jest, ale mnie to nie buja, sorry, ale deczunio zawiodłem się po Tym wszystkim, mam nadzieję, że next time

będzie lepszy... Oby, bo stare czasy zobowiązują, a sety mam nadal na hdd ;) Tymczasem
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic


Powrót do 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości