11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

stay tune stay deep
25.02.2010 - 21.03.2010

Powrót do 8

11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

Postprzez RomuS 11 mar 2010, 17:16

:depression:

RomuS pres. Aldaron - Destination

1. Robert Babicz - Astor (Gui Boratto Remix & Kintar little mashup) [Systematic]
2. Henry Saiz - Madre Noche (Original Mix) [Renaissance]
3. Eelke Kleijn - Pretpakket (Original Mix) [Baroque Records]
4. Way Out West - Future Perfect (Henry Saiz Remix) [Hope Recordings]
5. Robert Babicz - Sin (Gui Boratto Remix) [Systematic]
6. Dakota - Mr. Cappuccino (Paul Keeley Remix) [Coldharbour Recordings Red]


Sprzęt:
- 2 X Technics Sl Dz1200
- Technics MK5
- PIONEER MIXER DJM-600

130-128BPM / 128kbps / 39:14 /38mb / Tech House-Progressive

Links:

- http://depositfiles.com/files/byvt6tdnh

- http://uploading.com/files/9698cdm5/Rom ... %2529.mp3/


Tym razem nie będzie mowy początkowej... sami sobie odpowiedzcie...
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

Postprzez Rapture 13 mar 2010, 12:39

Malo deepowo, bardziej tech-house'owo, jednak mimo wszystko mi podeszlo :) Duzy plus za Astora na starcie i Keeley'a na koncu. Technika tez calkiem ok, jednak troche gorzej z jakoscia juz, no ale i tak bonus za to, ze grales ze sprzetu :) Czy punkty jakies beda to nie wiem, niemniej jak juz mowilem, podobalo mi sie na tyle, ze z kilka razy na pewno sobie jeszcze zapuszcze Twoje dzielo :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: 11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

Postprzez TBk2000 14 mar 2010, 22:37

Czas zglebic troche Twoich klimatow, ktorymi w BM w tym miesiacu jestes jak rodzynek :D, bo przewazaja progi, ktore zdominowaly ta edycje BM ;-). Nie powiem, zeby byly to moje klimaty, ale czasami dobrym tech-house nie pogardze. Z butow przy tej muzyce nie wyskocze, ale takie rytmy sprawiaja, ze potrafie sie przy tym dobrze pobujac i na pewno bede to bujanie milo wspominal ;]. Z Twojego setu wynioslem rewelacyjnego Eelke Kleijn - Pretpakket, myslalem, ze takich dobrych numerow juz nie robia w tym gatunku :D. Wspomnieniami wrocilem az do 2003 r. i setow z takich festynow jak Mysteryland. Nie wiem dlaczego, ale akurat ta impreza mi sie przypomniala jak uslyszalem ten walek i w ogole jak slucham Twojego setu, to wspomnienia wracaja. Znakiem tego, wykonales kawalk dobrej roboty, bo poruszyles nie tylko cialo ale i umysl :D. Set utrzymany w klimacie wspomnianego utworu, czuc w nim troche lata, a przynajmniej mnie ta muzyka rozgrzala ;-). W koncowce zaszly w nim male zmiany, ale nie zmienilo to mego stosunku do Twojego seta jako calosci, ktory oceniam na.. poruszajacy :D. Nie wiem jak bedzie z punktami bo mam juz dwoch faworytow, ale mysle, ze tym razem znajdzie sie dla Ciebie miejsce w moim top fajf. Elo o/.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: 11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

Postprzez peterhol9 17 mar 2010, 10:18

kolejny świetny set!! Podtrzymałeś dobrą passę z zeszłego miesiąca i zaatakowałeś naprawde niezłym stuffem w świetnym mixingu. Słuchając aż nie chce się wierzyć, że jakość to 128, wydaje się że więcej. a może t po prostu set, który tak dobrze zrobiony odwraca uwagę od jakości :) Ogólnie to bardzo dobrze. minusem jaki zdołałem wyłapać jest przedostatni numer, jakoś psujący całą koncepcję. Może wrzucenie go gdzieś na początek dałoby lepszy efekt. Wiem, że Twoje mixy wrzucasz nie dla punktów, a raczej dla oceny i przesłuchania, jednak możesz być pewny, że taka robota zasługuje na gratyfikację :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

Postprzez Solo van Small 20 mar 2010, 1:07

1- jak na poczatek to moze byc
2- kawalek niczego sobie, zdecydowanie lepszy niz poprzednik, szkoda ze wlasnie od niego nie zaczales seta
3- idziesz jak burza, kazdy nastepny utwor lepszy od poprzednika, mam nadzieje ze to sie nie zmieni
4- klimat w dalszym ciagu zachowany, jest ok
5- kolejny fajny tjun :) sorry za tak krotkie wypowiedzi do poszczegolnych numerow ale jestem juz o pare godzin na nogach za dlugo i trudno mi jest sklecic cos bardziej konstruktywnego
6- koncowka taka jak caly set, utrzymany w jednym spojnym i bardzo dobrym klimacie

nic dodac, nic ujac, punkty beda bankowo
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: 11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

Postprzez Juma 21 mar 2010, 0:17

Rewelacyjna TL Mr. Aldaron, Dobry Mixing ( 5 nie pasuje w tym miejscu seta - szkoda bo to dobry numer ktory sam tez grywam ). Za Eelke Kleijn i Way Out West zdecydowany plus. Set inny niz wszystkie przeze mnie do tej pory przesluchane. Za ta odmiennosc ( pozytywna oczywiscie ) mysle ze spokojnie moge zapewnic o punktach. Mixuj tak dalej a stane sie wkrotce fajnem Twoich setow.

Regards ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

Postprzez Rez 21 mar 2010, 16:51

Secik utrzymany w takich trochę Zabielowych klimatach. Słucha się tego bardzo przyjemnie, jest kilka świetnych kawałków z 1 i 5 na czele. Brak zastrzeżeń do techniki. Podobało mi się, punkciki będą.
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: 11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

Postprzez Kasper 21 mar 2010, 19:27

Z uwagi na znaczącą progresję jakości mixów masz u mnie wysokie miejsce, jednak jest jedno, ale o którym dowiesz się w temacie z setem Rez'a. Punkty muszą być bo technike to Ty masz chłopak świetną a i Twój track selection to gruba ryba. "Madre Noche" to majstersztyk i mistrzostwo świata. Henry Saiz wie jak się robi dobre numery. Jestem bardzo miło zaskoczony tym co prezentujesz. Fajny klimat i dość dynamiczne granie jak na numery które wybrałeś. Taki świeży powiem, ciężko określić. Zasadniczo TBk już wszystko napisał a ja się pod tym podpisuję, bo naprawdę wyrosłeś na jednego z moich największych faworytów. Godne granie.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

Postprzez dj3500 21 mar 2010, 20:04

Przede wszystkim masz baty za 32 kHz (czego mój foobar jakoś zbyt łatwo nie łapał, trzeba było resamplować) i ogólnie słabą jakość. Na minus też nudny i ogólnie słaby track przedostatni. I jeszcze jakieś jedno przejście mi nie leżało. A na plus cała reszta :) - bo o dziwo udało Ci się wkręcić mnie takimi klimatami, co uważam za bardzo trudną sztukę ;) bardzo dobre zwłaszcza pozycje 2-4. Nie był to house mulący i ubogi w dźwięki, a taki zawsze dominuje w tech/deep-house'owych setach w naszym BM. Obiecuję punkty :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

Postprzez Matvel 21 mar 2010, 21:31

Edycję wcześniej bardzo podobał mi się Twój set, ale poziom był mocno wysoki i trochę żałuję że dałem Ci tylko dwa punkty. Teraz jak zobaczyłem tracklistę to szalenie się ucieszyłem że kontynuujesz tamto granie.

1. Ciekawił mnie jak wypadnie tutaj ta Kintarowa wstawka. No i wyszło na to że wypadła bardzo dobrze. Sam utwór świetny we wszystkich remixach, najbardziej mi leży Glimpse, ale pozostałe w niczym nie odstają.
2. Ale urwał! Nie słyszałem tego utworu i widze, że to był ogromny błąd. Mistrzowski utwór!
3. Tutaj mi się mniej podobało, niczym nie zachwycił mnie ten utwór.
4. O ile dwójki Henry'ego nie znałem, to tutaj wcześniej już było mi dane przekonać się że genialny z niego producent. Remix jak najbardziej na plus.
5. Gui ma lepsze remixy :D No musze się do czegoś poprzyczepiać, żeby nie było za pięknie.
6. Ok, tylko raczej bym go wsadził gdzieś w środek, bo to taki zapychacz seta.

Punkty będą na bank i pewnie całkiem sporo.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 11/03/2010 | RomuS - Battle Mix Edycja 8

Postprzez RomuS 21 mar 2010, 21:51

Czy to wszyscy?? HALO?!! tak, na prawo cisza, na lewo cisza, ok...

ekhm... taki mały eksperyment zrobiłem (za zgodą władz ma się rozumieć). A mianowicie, jako że żaby moje ropuchowate ani doprosić się Was nie da do przesłuchiwania materiału w dziale promo sety, cóż, podstępnie przyciąłem do regulaminowego czasu i wrzuciłem. Co się ciekawego okazuje, że to chyba będę tak właśnie robić by znać opinię osób które z muzycznego pkt widzenia (słyszenia) są dla mnie kimś, których zdanie bardzo sobie biorę za wskazówkę. Myślę, że nie ma zgrzytów, jak coś całość seta można sobie przesłuchać i ocenić bo akurat Dakota to taki środek wtedy był ;) Ok ok... punktami to nie szastajcie, lepsi jak zwykle są ode mnie zwykłego rzemieślnika, dzięki za ciekawą kolejną edycję i do zaś ;) Tymczasem... Dziękuję dobranoc.... Nie ma takiego grania :D No :twisted:
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic


Powrót do 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron