12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

progressive trance (chyba)
25.02.2010 - 21.03.2010

Powrót do 8

12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez Rez 13 mar 2010, 0:13

W wolnej chwili przesłuchiwałem sobie trochę starszych kawałków i postanowiłem stworzyć sobie krotki secik i tak powstał battle mix :) Zlepiane w dość szybkim czasie także cudów proszę się nie spodziewać ale wydaje mi się, ze milo się tego słucha i wspomina 'stare' dobre czasy;) Pozdro...

01. Audioholics - External Key (Original Mix)
02. Ava Mea - In The End (Hydroid and Santiago Nino Mix)
03. Probspot - Foreplay (Original Mix)
04. Probspot - Tv Dinner
05. Endre - Kallocain (Robert Nickson Remix)


http://www22.zippyshare.com/v/85894327/file.html

http://rapidshare.com/files/362494513/R ... 8.mp3.html

czas : 37:17
przyrzad : Ableton 7
BPM : 130 - 135
rozmiar: 66,8 MB

PS. Zdaje sobie sprawę, że 3 i 4 mogą brzmieć 'podobnie' :P
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez Rapture 14 mar 2010, 16:52

Po przesluchaniu moge od razu stwierdzic, ze punkty na pewno beda a to glownie z uwagi na dobor utworow, ktory swietnie wpasowuje sie w moje gusta. Nie bede sie wiec rozdrabnial co do numerow, bo az 4 (1-4) darze mega sentymentem ;) Co do techniki to mialem wrazenie, ze momentami troszke zbyt dynamiczne byly przejscia ale jest to juz w sumie taki kosmetyczny szczegol. Tak czy siak ode mnie zdecydowanie plus! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez dj3500 14 mar 2010, 16:59

O, widzę seta w klimacie "stary Schulz" :> To niby dobrze, ale trzeba się postarać aby nie zagrać samych mocno zgranych kawałków, aby set miał w sobie pewną świeżość i innowacyjność... tutaj tego zabrakło. Słuchało się, owszem, bardzo przyjemnie, w końcu zagrałeś same bardzo mocne pozycje, ale przy doborze się nie napracowałeś. Dodatkowo jakimś cudem zmieściłeś tylko 5 kawałków, przez co w secie brakuje pewnej agresywności i różnorodności.

Przejścia:
1->2 dobre
2->3 nie za dobre
3->4 ok
4->5 nie za dobre

No więc słuchało się fajnie ale zupełnie zabrakło elementu zaskoczenia czy zaciekawienia - takiego seta nagrać mógłby zupełnie każdy. Punktów raczej brak. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez Rez 14 mar 2010, 18:01

Dzięki za opinie 'chlopacy', tylko 5 kawałków ze względu na Foreplay, który trwa 10 minut. Wrzucany byl bez przesłuchania ponieważ się spieszyłem do kina a set nagrany dla własnych potrzeb i zamieszczony tutaj co by frekwencja była większa:)

Raputre - jak dla mnie numer 5 to jest najlepszy kawałek :D

Pozdro!!!
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez peterhol9 17 mar 2010, 10:22

<podzielam zdanie Kuby aka 3500. >Brakowało tutaj jakiegokolwiek zaskoczenia. Może to dlatego, że jestem w trakcie przesłuchiwania starych setów Schulza. Pewnie tak. Set skladający się z numerów strasznie znanych jest nader wierną kopią tego, co Markus klecił za starych dobrych czasów. Co do techniki, to prezentujesz podobny styl jak ja, czyli czekanie do ostatnich bitów numera i wejście z początku drugiego tracka :) To nie wada, niemniej wiem z własnego doswiadczenia, że trudniejsze, wcześniejsze wejścia sa ciekawsze :) Plusem jest jeżeli chodzi o track ostatni numer. Trochę spychany przez mix Nicksona, prezentuje to co w trensie bylo najlepsze i czego obecnie nie ma , czyli klimat, styl, emocje. Punktów raczej nie będzie. czekam jednak na następną edycję i lepszy stuff :) kip it goink men :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez TBk2000 19 mar 2010, 0:24

Koniec terminu sie zbliza, a do konca zostal mi tylko Twoj secik. Mialem isc jak zwykle noca pograc w Metro 2033, ale przelamalem sie i przesluchalem Twoj set, ma sie ta silna wole :D.
Co tu duzo mowic, seta nagrales dla wlasnych celow, wiec zbytnio jak sie domyslam nie napinales sie przy jego tworzeniu, zeby w forumowym gronie zablysnac :D. Dla mnie jednak technika nie jest az tak wazna, kiedy tracklista swieci samymi grubymi numerami. W koncu np. dawne sety PvD tez technicznie nie naleza do majstersztykow, a uwazane sa do dzis za najlepsze Trance'owe secisze tamtych lat :>. O technice zreszta nie mi sie wypowiadac, bo sam niczym szczegolnym sie nie popisalem ;]. Mowiac pokrotce, secik mi sie bardzo spodobal, chociaz malo w nim numerow aby wystarczylo na stworzenia jakiegos glebszego klimatu :D. Za same kawalki moglbym Ci przyznac jakies punkty, ale z tym to musze sie jeszcze przespac, bo w tym m-cu spodobalo mi sie sporo setow i moze byc problem z ich rozdysponowaniem. Tak czy inaczej, milo, ze kolejna osoba wziela udzial w zabawie i mam nadzieje, ze jeszcze Cie tu uslyszymy :>.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez Solo van Small 20 mar 2010, 14:12

1- juz pierwsze sekundy mi sie spodobaly, brzmi to bardzo znajomo... i juz wiem dlaczego he he :) nie raz mialem stycznosc z tym utworem i chyba kiedys sam go nawet gralem, bardzo ladny poczatek i plus ode mnie :) pojawia sie wokalik i juz na pewno wiem ze kiedys go gralem, 5 albo 6 lat temu...
2- rownie piekny numer jak poprzednik, nie spodziewalem sie po pierwszym secie dzisiaj tylu pozytywnych emocji, kolejny plusik :)
3- tu juz jest nieco spokojniej ale mi to nie przeszkadza bo sam kawalek nie jest zly, anwet ladnie sie wpasowuje w wytworzony przez Ciebie klimat, nadal jest ok :)
4- i kolejny dobry numer, cos mi sie wydaje ze zostaniesz moim faworytem na ta edycje :)
5- i co ja moge jeszcze napisac, genialna koncowka jak i caly set zreszta, technika bez zarzutu
punkty beda na pewno
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez Juma 21 mar 2010, 0:11

Panie Rez ;] jedziemy i z Pana setem,
Set spodobal mi sie - nie mniej, nie wiecej. Utwory jak najbardziej klasowe choc brak w TL-ce jakiegos punktu kulminacyjnego ( choc pozycja nr 4 fenomenalna ), wiec czuje lekki niedosyt i mam nadzieje ze w nastepnej edycji polozysz moje uszy jaka bomba.
Przejscia dobre badz bardzo dobre.

Keep going good job Buddy xd
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez Kasper 21 mar 2010, 19:29

do RomuSa: Nie możesz niestety wygrać bo w tym secie jest External Key <3 In The End <3 Foreplay <3 TV Dinner <3 Klasyk goni klasyk. Nie może być wiec innej oceny niż 5. Technika mnie nie powaliła, ale mając takie tracki na pace zwalasz z nóg. Masakra, jawna masakra. Ja już nic więcej nie powiem, posłucham jeszcze raz... "in the end"...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez Matvel 21 mar 2010, 21:22

Witam serdecznie nowego uczestnika bm i przechodzę od razu do rzeczy.

1. Ha, ten utwór od razu kojarzy mi sie z wokalem Andain. Chyba nawet nie słyszałem bo samego i teraz tak dziwnie brzmi.
2. _O_ matko jaki to jest piękny utwór. Jakiś poeata mógłby pisać o nim piękne wiersze, poezja dla mych uszu.
3. Trochę zwolniłeś co mi się nie spodobało, choć sam utwór przyjemny.
4. Utwór bardzo podobny do poprzedniego i chyba nic więcej tutaj dodać nie mogę.
5. Dziwne przejście, utwór lepszy od Probspot'ów, ale też nie rzucił mnie na kolana.

Za samą 2 nie mogę Ci niestety dać punktów. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale jeszcze za czasów revolusic pamiętam chyba Twój set z Tigerstyle, potem What the Fuck, ja go do dziś na ipodzie noszę :D Następnym razem czekam na coś takiego.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez RomuS 21 mar 2010, 21:39

Witam... więc do dzieła...

1. Hmm... dobre na początek, stare ale jare jak najbardziej ;) katowałem to kiedyś na imprezach niemiłosiernie bo dla mnie to wewnętrzna kosa! 3:30 - magia!
2. Miło oj miło staroci posłuchać, zwłaszcza takiego duetu w remiksie. Niezłe, jedziem dalej.
3. Klasyka znów, normalnie można sobie pomarzyć trochę :)
4. haha to dobre, przejście prawie niedosłyszalne ;) kolejna lokomotywa transowa!
5. I na koniec rozjebundy Endre w rmx Nicksona, rewelka.

Co mogę napisać, o technice niewiele, nie przepadam za klejeniem słupów, chyba że live jako pomoc przy graniu, no ale to inna inkszość. Co do tl świetnie się słuchało, ale nie prowało mnie niestety na balkon ani razu. Miło było do next mam nadzięję ;)
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez Rez 22 mar 2010, 20:48

Matvel napisał(a): Nie wiem czy dobrze pamiętam ale jeszcze za czasów revolusic pamiętam chyba Twój set z Tigerstyle, potem What the Fuck, ja go do dziś na ipodzie noszę :D Następnym razem czekam na coś takiego.


tak, to był mój battle mix:) bardzo milo z Twojej strony, tez lubię sobie go czasami posłuchać. Dla mnie najlepszym battle mixem jaki kiedykolwiek słyszałem jest Andrzej Klimczuk - Battle Mix 2006-08-05, genialne.
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: 12.03.2010|Rez - Battle Mix 08

Postprzez dj3500 22 mar 2010, 21:21

Rez napisał(a):Dla mnie najlepszym battle mixem jaki kiedykolwiek słyszałem jest Andrzej Klimczuk - Battle Mix 2006-08-05, genialne.

Ale za to jaki kutas był z tego kolesia :mrgreen: Nie chciał nikomu setów oceniać i jeszcze się rzucał.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron