Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

25.02.2010 - 21.03.2010

Powrót do 8

Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

Postprzez Kasper 12 mar 2010, 21:03

Na starcie chciałem jeszcze raz wszystkich przeprosić za ten poślizg, dzięki wam mogę nieprzerwalnie uczestniczyć w naszej zabawie.
W tym miesiącu przygotowałem dość sporo dreamowego grania. Dowiemy się "kim jesteśmy", i że jesteśmy "bezpieczni" bez względu "gdziekolwiek się znajdujemy" i nie ważne czy jesteśmy na "Galapagos", czy też w kuchni gdzie "robimy tosty". Mam nadzieje, że w tym miesiącu nie zostane tak srogo pojechany jak to miało w zeszłym miesiącu. Starałem się utrzymać w miarę rozsądną progresję na życznie niektórych. Zapraszam do odsłuchu i tradycyjnie życzę wszystkim powodzenia.

Tracklist:

01. Douglas Howarth - Would You Make Toasts With Me? (Elfsong Remix) [Morphosis]
02. Velvetine - Safe (Wherever You Are) (Rank 1 Remix) [Anjunabeats]
03. Bart Claessen - Elf (2001 Returning Mix) [Anjunabeats]
04. Blake Jarrell - Galapagos (D.O.N.S. Remix) [Electronic Elements]
05. Luigi Lusini - Who We Are? [The Clubbers]
06. Brave - The Healer [Future Sound Of Egypt]

Link

192kbps | 50,1MB | 36:30min
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

Postprzez Rapture 14 mar 2010, 16:48

Calkiem przyjemny secik, zalatujacy troche takim lepszym ASOTem ;) A to z uwagi na dobor czesci utworow i mixing, ktory bardzo sie poprawil od kiedy sluchalem ostatnio cos Twojego. Na plus dwa pierwsze numery. Dlaczego pierwszy - wiadomo, klasa sama w sobie, bardzo milo zaskoczyli mnie natomiast Rank 1, ktorzy machneli bardzo sympatyczny remix. "Elf" rowniez ok ale bez wiekszego echa. Pozniej atakuje skoczne "Galapagos", ktore mysle fajnie daloby rade na jakiejs domówce :) Przedostatni numer zbyt "myszowy" do tego gitarka totalnie z d*py, nie pasujaca do całosci. Na koniec przyjemny "The Healer" ale bez szalu.

Calosciowo klimat jakis tam byl, nawet przyjemny :) Ogolnie milo mi sie tego sluchalo a nad punktami pomyslimy ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

Postprzez soczek 14 mar 2010, 22:24

Bardzo fajnie! Pierwszy numer dla mnie bez furory, natomiast projekt Myon & Shane 54 w remixie Rank 1 mnie rozwala, świetny tune. Potem dobrze znane Elf, Galapagos w remixie samego D.O.N.S.'a (notabene stricto house'owego DJ'a).

Who We Are? \o/ \o/ \o/ piękne, trochę w stylu Yuri Kane.

Velvetine, Blake Jarrell i Luigi Jusini zdecydowanie najlepszymi kawałkami setu. Dobra robota, nie ogarniam o co chodzi z głosowaniem, czy mogę głosować nie biorąc udziału, ale punkty byś na pewno ode mnie dostał ;)

Edit: Ostatni kawałek też przyjemny, gdzieś już słyszałem, chyba w ASOT. Na pewno lepsze brzmienie od tech-trancowej łupanki.
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

Postprzez TBk2000 16 mar 2010, 0:54

Doborem utworow oczywiscie przyatakowales z calkiem innej krainy niz tej z ktorej ja wybieram sobie muzyke do sluchania, ale to dobrze, bo po co mialbym sluchac czegos co sam magluje calymi dniami ;-), zanudzilbym sie. Pierwszy numer bardzo na plus, nie powiem, ze z oczywistych powodow, bo tego kawalka Douglas Howarth'a, o ktorym tak u nas glosno w singlach, jeszcze nigdy w zadnej wersji nie slyszalem ;-o. Po Twoim secie na pewno sie to zmieni, bo remix Elfsong'a dobrze gniecie, a jestem ciekaw jak oryginal i reszta remix'ow. Kolejny kawalek calkiem przyjemny i nawet mnie wokal nie drazni co jest obecnie rzadkoscia w muzyce klubowej. Co by duzo nie mowic, jestem rowniez zaskoczony robota Rank 1, bo po tych pierdzacych dziwactwach, ktore wypuszczali przez dlugi czas, naprawde stracilem do nich szacunek. Nie jest to co prawda klasyczne brzmienie, bo to juz przeszlosc, ale jak na obecne trendy, to utwor/remix wydaje sie byc calkiem w porzadku, i nawet nie przypomina to tej typowej Anjunowej zamuly ;-). Bart Claessen, hmm, nie znam goscia, ale jego Elf jest taki, ze nie chce juz go poznac. Lubie ten mruczacy basseline, ale melodia w takim stylu straszliwie mnie drazni. Moglbym zapomniec o tym numerze przy koncowej ocenie, ale kolejny utwor, od Blake Jarrell rowniez mnie nie przekonuje. Okropnie nuzacy kawalek, az chce sie go przewinac, albo chociaz cofnac set do poczatku. Who We Are?, fajny "sloneczny" plumkacz, ale tutaj Kasper powinienes zdecydowanie dorzucic do gara, tak bym ostatnimi pokladami sil zamiatal konczynami parkiet :D. Moze jestem jakis inny, a ludzie przy takiej muzyce wymiataja az sie kurzy, mnie jednak kawalek przyprawia o sennosc, podobnie zreszta jak ostatni utwor, The Healer.
Sumujac, poczatek byl obiecujacy i myslalem, ze z czasem set sie rozpedzi, jednak zamiast tego, zwalnial co akurat mi sie nie spodobalo, mimo iz nie znajduje sie na goracym parkiecie a siedze w wygodnym fotelu z wyciagnietymi nogami ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

Postprzez peterhol9 17 mar 2010, 10:10

to tak po krótce, bo recka nie będzie na bieżąco, tylko "używając pamięci". Więc.. set niestety nie zachwycił mnie, a szkoda. Klimat stworzony przez set był podobny, jaki zapodali Juma czy Rez. Wszystko do siebie pasowało, ale.. No właśnie, cały set przeleciał i nie było co dokładnie zapamiętać. Zal mi trochę mixu Elfsonga do Vibeza, gdyż ten zawiódł. O wiele lepiej prezentują się inne numerki. Co do techniki to tak średnio. Z tego co pamiętam to fatalnie wyszło pierwsze przejście, w którym off beat jest znaczący. reszta bez zarzutu (z tego co pamiętam oczywiście). Punktów nie będzie niestety, ale liczę, że zrehabilitujesz się w następnej edycji :) 3m się i do usłyszenia.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

Postprzez Solo van Small 18 mar 2010, 20:46

;0
Kasper napisał(a):Na starcie chciałem jeszcze raz wszystkich przeprosić za ten poślizg


aa tam gadasz, poslizg to mam ja, do terminu zostaly 3 dni a ja jeszcze zadnego seta nie przesluchalem, weekend za pasem i nie wiem jak ja sie wyrobie ale poniewaz od czegos trzeba zaczac postanowilem na poczatek przesluchac Twojego seta...
1- bardzo przyjemna w odsluchu ta jedyneczka, wlasnie tego oczekiwalem od Ciebie
2- podtrzymany klimat z poprzedniego kawaleczka zapewne zostanie odpowiednio nagrodzony :)
3- przejscie bylo w miare dobre, odsluchuje na nowym sprzecie wiec musze sie jeszcze do niego przyzwyczaic i wyczuc co i jak byc powinno ale wydaje mi sie ze bylo ok tyle tylko ze sam utwor juz na mnie takiego szalu nie zrobil jak dwa poprzednie, pierwsza czesc motywu bardzo podobna do Nightclubbing w remiksie wlasnie od tego pana albo tylko mi sie tak wydaje :)
4- nie podchodzi mi to to
5- oj cos czuje ze mi sie za chwile zrehabilitujesz :D pieknie
6- szkoda ze koncowka taka spokojna, wydaje mi sie ze "Who We Are" lepiej by sie nadawalo na final

ogolnie set odbieram raczej pozytywnie, na pewno bede sie zastanawial nad punktami ale co z tego zastanawiania wyjdzie przekonam sie dopiero jak przeslucham reszte setow
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

Postprzez Rez 21 mar 2010, 14:58

Zgadzam się z peterhol9, po przesłuchaniu żaden numer nie zapadł mi w pamięci, może oprócz nudnego Elf. Co do techniki nie ma żadnych większych problem, ale bez szalu. Tylko jakoś ostatni kawałek dziwnie u mnie brzmiał...:P
Ogólnie rzecz biorąc nie moje klimaty i nie podszedł mi Twój set, sorry!!
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

Postprzez Juma 21 mar 2010, 18:16

Kaspa - niewatpliwy + za support dla Optima. Choc tosty o wiele bardziej smakuja mi w oryginale badz w remixie retroida aczkolwiek Elfsonga remix tez przejdzie. Safe i Elf to dobre pozycje dalej juz niestety gorzej. Technicznie bez zastrzezen jako ze nie jestem purysta ( moze troszke przejscie wlasnie z Safe na Elfa bym poprawil ). Watpie czy podpasuje z punktami ale nie lam sie, zawsze jest nastepny miesiac. Ciekawi mnie jakbys sie sprawdzil w innej stylistyce niz ta ASOT-owa. Wniosek: zaskocz w next edycji
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

Postprzez Matvel 21 mar 2010, 21:19

Zaczynam od Ciebie bo byłem ciekawy właśnie czy wziąłeś sobie do serca nasze uwagi. W tej edycji chyba pobawie się w inny sposób oceniania i przechodzę od razu do rzeczy.

1. Tostom mówię jak najbardziej tak, ale tylko w oryginale! Ten remix nie jest jakiś zły czy coś, ale zabija piękno pracy autora :D
2. Spokojne przejście, a w utworze jedyne co mi się podoba to wokal Aruny. W sumie za dużo się nie spodziewałem bo obecna robota rank 1 mnie przeraża.
3. Bardzo przyjemny utwór. Całkiem dobrze zrobiony breakdown.
4. Bez historii.
5. Zastanawia mnie czemu czekałeś tyle czasu na przejście, można było je chyba zrobić wcześniej przez co nie byłoby tego wyciszenia. A utwór zdecydowanie lepiej niż poprzednik, choć gitara powoli zaczyna być wyeksploatowana i cieżko się słucha tak podobnych utworów.
6. Powiedziałbym również, że utwór bez historii, ale lepszy od czwartego.

Poprawa jest i to widać gołym uchem. Set tworzy spójną całość, klimat jest. Muzycznie dla mnie było tak sobie, przez co nie wiem jak będzie z punktami, bo mam jeszcze sporo setów do posłuchania.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

Postprzez RomuS 21 mar 2010, 21:38

Ahoj... jedziem póki ciepłe...

1. Rozpoczęcie piorunujące, nie mam co do tego wątpliowści bo Vibez daje radę jak mało kto. było miło coś się dzieje...
2. Niezwykle przyjemnie wchodziło... co to? Ooo..coś od anjuna a nie wiało że to od nich... Hmm z rank 1 rmx, interesujące. Vocal jak zwykle aaaa, aaaa, tell meeeeeeeee.... fajny plumkacz...
3. No proszę Bart coś takiego... pobujam się choć tyle...
4. Popływamy teraz na galapagos...
5. aha teraz się szukamy... hmm...
6. i na koniec coś od Future Sound Of Egypt no proszę a to taki ciekawy track, chyba jedyny który mnie pozytywnie zaskoczył.

Jak z poprzednikami, asotowe granie to Ci idzie panie jak ta lala, widać że robisz to co lubisz, jednak może trochę więcej drapieżności? :> hmm... do następnego
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'8)

Postprzez dj3500 22 mar 2010, 21:31

Tym razem... uwaga... Twój set mi się spodobał :o Może nie wyrwał mnie z krzesła, ale przyjemnie się go słuchało w drodze do Krakowa i potem drugi raz w domu. Taki do tła raczej. Dobre kawałki poza 4 i 6, utrzymany cały czas klimat (z czym ostatnio miałeś ogromne problemy), technika w porządku, no jednym słowem robisz postępy. Chyba po raz pierwszy w BM punktuję Twojego seta i liczę na dalszą tendencję zwyżkową :)
A i żebyś nie osiadł na laurach to trochę narzekań: technicznie: nie podobał mi się jeden moment w przejściu 2->3, poza tym przejście 4->5 jest baardzo słabe. Co do materiału: czwarty numer mi się nie spodobał, takie sobie pykanie bez specjalnego zamysłu. Szósty też raczej niefajny, strasznie banalny i nachalny, poza tym grasz go o wieeele za cicho (aż to słychać na przejściu).
Pracuj dalej ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron