3.04.2010 | The Evading - Usual Thing (Battle Mix Kwiecień 2010)

cieżko sprecyzować: house, minimal, techno
02.04.2010 - 02.05.2010

Powrót do 9

3.04.2010 | The Evading - Usual Thing (Battle Mix Kwiecień 2010)

Postprzez Matvel 02 kwi 2010, 23:48

Set już nagrałem kilka dni temu. W sumie miał wyglądać trochę inaczej zdecydowanie bardziej house'owo, ale jakoś w końcu wyszło tak trochę inaczej. Nie wiem czy to dobrze, sami ocenicie. Ciężko mi było zmieścić to co chciałem w 40 minutach (może z okazji 10 edycji jakaś dłuższa wersja bm?).

[Pokaż] Spoiler:
1. SIS - Voices Of Istanbul
2. 360 - Neon One + Ambivalent - R U Ok (Acapella)
3. Silicone Soul - 3am
4. Catz & Dogz Feat Pol_On - Me
5. Ben Klock feat. Elif Bicer - Goodly Sin (Robert Hood Remix)
6. Laurent Garnier - Crispy Bacon
7. Dan Curtin - Mr. Bean Do An E (DJ Madskillz Remix)
8. Rejected - Let's Go Juno (District One Aka Bart Skils & Anton Pieete Remix) + Plastikman - Spastik
+ Underground Sound of Lisbon - So Get Up Acapella


traktor pro + kontrolery (klawiatura+myszka i trzeszczący reloop effex :D)
40:53
57mb
deep house, tech house, minimal, techno

http://soundcloud.com/theevading/the-ev ... sual-thing
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 3.04.2010 | The Evading - Usual Thing (Battle Mix Kwiecień 2010)

Postprzez peterhol9 04 kwi 2010, 17:39

to tak pokrótce :D Pierwszy track zabija.. piękny numer z orientalnym zacięciem. za to należy się plus i to taki, że ho ho :) drugi track równie dobry! Idealnie wpasowałeś tutaj acapellę. Kolejny plus :) nr 3 idealnie wpasował się w moje gusta.. uwielbiam taki 'rozciągły' bassline. Nr 4 w ogóle za to mi się nie podoba i psuje klimat. Plusa nie będzie :P 5 też nie za bardzo, choć lepsza niż poprzedni utwór.Nr 6 znowu z kategorii 'kapitalnych'. Następny utwór trochę pokręcony, ale mi się podoba :) Ostatni numer również świetny..

Co do przejść to zawodowe. Nie wychwyciłem ani jednej wpadki. Więc ogólnie rzecz biorąc znowu podnosisz poprzeczkę. Jest git :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 3.04.2010 | The Evading - Usual Thing (Battle Mix Kwiecień 2010)

Postprzez drevni 06 kwi 2010, 14:10

Były momenty, które mi się podobały, były momenty, które mi się bardzo podobały :) i były momenty, które mnie denerwowały :(
Do nr 4 miód :) później - jak również zauważył peterhol - trochę się popsuło, no ale jak usłyszałam Garniera to aż mi się ciepło na sercu zrobiło :)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: 3.04.2010 | The Evading - Usual Thing (Battle Mix Kwiecień 2010)

Postprzez elk 19 kwi 2010, 17:50

Średnio znam się na minimalu i house więc nie za dużo mam do powiedzenia aczkolwiek 3 nutka przypadła mi do gustu ;)
Technicznie bardzo dobry set.
Fajnie, że na soundcloudzie ;>
Avatar użytkownika
elk
 
Wiek: 31
Skąd: Kielce

Re: 3.04.2010 | The Evading - Usual Thing (Battle Mix Kwiecień 2010)

Postprzez RomuS 02 maja 2010, 12:53

Witam Pana... ;] Gruba TL \o/

1. SIS i bez zbędnych słów, to człowiek dla mnie magiczny, ostatnio była w wawie z nim
biba a ja byłem chory oglądając zdj aż się popłakałem, gość jest strasznie sympatyczny
porównują go charakterem do libinga powtarzam charakterem ;p
Track rozpoczynający charakterystycznie połamany i mroczny... oj grubo!
2. Ha ha genialne! no serio nie wpadłbym na to że 360 do tego by pasowała :) zajebiście!
na imprezie to bym Ci gramofon całował :D haha i acapella!! jaaaaaaaa ;]
3. Panie co pan ze mną znów robi.. Stary grasz gdzieś? przyjdę popatrzeć, autograf
zdjęcia, coś na barze no bratnia duszo ma :D choć przejście pomiędzy 2/3 ucięte ale to
wynikało pewnie z kończącego się czasu.
4. Wali na kolana, swoją drogą czytałem gdzieś, że C&D niedługo mają zagrać u nas w tej
pipiduwie ;] malina utwór!
5. Alternatywny set i to mi się podoba, szukanie nowych nurtów i możliwości jest jak
najbardziej na +
6. HA! Laurent nigdy się nie starzeje i zawsze podąża za trendami. omfg!
7. Tak zaleciało coś prog electro, ale utwór nawet daje radę w połączeniu z całością
8. Co to jest to nie wiem, ale miażdży możliwością ;]

Po całości dałeś radę jak ta lala, bo nie można zamykać się przed nowościami a słuchać
trzeba ciągle i nawet poza swoje muzyczne horyzonty. Dziękuję za kolejną lekcję i do
usłyszenia w następnym miesiącu o/
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 3.04.2010 | The Evading - Usual Thing (Battle Mix Kwiecień 2010)

Postprzez Kasper 02 maja 2010, 21:23

Nie nie nie, znowu te klikacze z fabryki musztardy. Nie czaje tego, ta muzyka nie ma duszy. Choć słuchałem 2 razy doszukując się jakiś pozytywów to nie da rady bracie. technika dobra, choć może to zasługa, że jako, że nie słucham takiej muzyki ciężko mi wychwycić poszczególne brzmienia kolejnych utworów. Nie kupuje tego za nic. Tym razem bez punktów Matvel, ale liczę, że za miesiąc pociągniesz z jakiejś konkretnej vixy.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 3.04.2010 | The Evading - Usual Thing (Battle Mix Kwiecień 2010)

Postprzez enthuser 03 maja 2010, 22:23

No cóż zostawiłem sobie tego seta na koniec i widze panie że jakby telepatycznie też zamuliłeś :D
początek niestety taki se, ale to co sie dzieje od 17 minuty a potem od 27 powoduje machanie głową :)
Technicznie masz plusa za wykorzystanie acapelli, każda forma kreatywności jest mile widziana.
wszystko fajnie i pięknie ale wg mnie o wiele bardziej sie sprawdziłeś grając gęstą pompe :)
nie wiem czy będzie pierwsze, zastanawiam sie pomiędzy Tobą i Bachorem, wiadome jest jedno że numer dwa przegra nieznacznie z pierwszym.
Tyle, pozdro :)
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina


Powrót do 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron