03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Brown clouds | Progressive house
02.04.2010 - 02.05.2010

Powrót do 9

03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez peterhol9 03 kwi 2010, 20:24

Obrazek

Witam wszystkich!

Zastanawiałem się przed spaniem co dać w tej edycji. Z racji tego, że mam dużo wcześniej nagranych setów moje wątpliwości krążyły wokół stylów "deep" progressive house, progressive trance znanego ze starych setów Schulza, normalnego progressive houseu, transu czy też klasycznego transu z lat 2000-2002. Wybór padł jednak na najbardziej emocjonalny stuff jaki miałem w zanadrzu. Chciałbym ten set dedykować marudzie Transiemu, który kiedyś chciał żebym wykminił coś z wałkami jednego z moich ulubionych progresywnych producentów. Tak też się stało i w sumie 3 pozycje zostały zawarte. A Transi tego nie oceni, bo z tego co wiem, nie bierze udziału w tej edycji :D :D :D

:arrow: Tracklist
1. 4Mal - Red dust (V-sag rmx)
2. Delerium - Silence (Fade sanctuary rmx)
3. V-sag - Vers libre [Free track]
4. Drive feat. Lucy Arundel - Stay (Dj Tarkan & V-sag rmx)
5. Murat Uncu - Blue prayer
6. Ballroom - Remember me


:arrow: Info:
Styl: Progressive house
Czas: 41:16 (skróciłem ile się dało)
Waga: 75,4 mega
Jakość : 256 (ale wiadomo jak to ze mną jest :D )

:arrow: Linki:

http://www46.zippyshare.com/v/95542008/file.html
Ostatnio edytowano 21 lut 2014, 12:01 przez peterhol9, łącznie edytowano 4 razy
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez drevni 06 kwi 2010, 15:00

Bardzo przyjemny BM :) Całość zasługuje na pochwałę; nie było ani jednego takiego momentu, który by mi się nie podobał ;)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: 03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez elk 19 kwi 2010, 18:41

Bardzo dobry set. Wszystko oprócz Delerium słyszę po raz pierwszy i prawie wszystkie nutki mi się podobają mimo, że są takie spokojne i wolne ;]
Jedyny minus - grasz strasznie długo grasz każdą z nut - 6 kawałków w 40 minut ftw ;D
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
elk
 
Wiek: 31
Skąd: Kielce

Re: 03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez wasyl 19 kwi 2010, 19:00

Hey Pet, wprawdzie miałem wystartować w tej edycji BM'a, jednak wstrzymam się jeszcze, by pojawiło się nieco więcej setów i zaczekam również na czas, który pozwoli mi w końcu zaprzestać zaniedbywania swoich djskich obowiązków ;). To tak słowem wstępu, a co do Twojego seta - znakomity :). Oczywiście 4. Drive feat. Lucy Arundel - Stay (Dj Tarkan & V-sag rmx) oraz
5. Murat Uncu - Blue prayer niszczą pozostałe pozycje, co wcale mnie nie dziwi, bo kiedy jeszcze przeszło 2 lata temu grałem Stay aż cały się bujałem przed mixerem ;P. Ale, ale! Panie kolego, masz Pan straszny przester na całym secie i to już któryś raz z rzędu nękają Cię typowo techniczne problemy :/. Domyślam się, że chciałeś być bardzo narzucający w swoim przekazie (głośnym!:P) i stąd taka, a nie inna liczba db, lecz jest naprawdę mocno słyszalny przester i aż dziwię się, że nikt o tym nie wspomniał... Bardzo uprzykrzał mi on delektowanie się moimi ulubionymi pozycjami wrr.. Muzycznie jednak spisałeś się znakomicie :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez peterhol9 21 kwi 2010, 10:11

dzięki z jednej strony i sory z drugiej :D Niestety odsłuch jest jaki jest, a przy instalacji wpisywaniu sekwencji w lame komputer mi cały padł (zły znak? :D) więc zostałem przy media coderze. Ze mnie profesjonalny dj nigdy nie będzie, jednak zarzucę w dość amatorski sposób secikami, które może i jakościowo gorsze, ale sentymentalnie wyrażają mnie :) Tak też jest w tym wypadku, bozarówno silence, jak stay, vers libre czy remember me zawierają sobie przekaz łączący słowa i muzykę ze mną :D

Z góry dziękuję jeszcze raz i zachęcam do przesłuchania moich kolejnych BM, które są o ile nie klimatycznie takie same, to moim skromnym zdaniem lepsze :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez RomuS 02 maja 2010, 12:56

DObry...

1. Niezwykły początek... bardzo mi się spodobało od pierwszej sekundy, więc radzę tego nie
zaprzepaścić ;] Rocznik 2007, fantastyczny utwór, pełna głębia i nie ma niepotrzebnych
dźwięków... ahh...
2. przejście bardzo płynne, a kolejny bardzo spokojny kawałek co śmieszne ja tu nic nei
znam :D (jak ten remix). Ale ok Silence lubię, choć trochę kawałek zwalnia początkowe
tempo seta, ok ale cholera drugi kawałek ledwo się rozpoczął a tu już 12 min o.O
3. O By Cię! co za przejście, co za utwór! aż ciarpi po plecach, fantastico!
4. mmm... miłe przejście, jak Stary dobry wujek Schulz... gitara plus ten dziewczęcy
vocal? POEZJA!!
5. Następna wyśmienita kombinacja.Utwór jakbym słyszał starego moshica i jego mrocznych
setów, bardzo klimatyczny jak zresztą cały set. Niewątpliwie jestem pod wrażeniem.
6. chyba takie wymuszone przejście, zbyt szybko mi znikła 5.I ten ballrom nie przekonuje
mnie, niby sobie spokojnie buja, ale jakiś taki bez wyrazu. Hmm..

Ogólnie set z momentami bardzo dobrymi jak i trochę gorszymi. Jak zwykle mixing na wysokim
poziomie co stało się już regułą. Co by tutaj dużo nie pisać dzięki za parę dobrych
kawałków. Do następnego o/
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez Kasper 02 maja 2010, 21:21

RomuS napisał już wszystko. Są wzloty i upadki. Set bardzo sinusoidalny, ale może się podobać. Ja osobiście takiej progresji dość często słucham, ale jakoś w tym miesiącu te sety w tych klimatach moijego serca niezawojowały zbyt mocno. Czegoś mi brakuje, świeżości czy coś? Nie wiem, technika przyzwoicie jak zawsze. Cholera mam z Tobą problem bo jeden miesiąc walisz w górne rejony tabeli a innym razem znów nie zaskakujesz niczym. Jednak jako stały bywalec zawsze lubie posłuchać Twojego grania. Może jakieś pointsy zaliczysz!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez Matvel 02 maja 2010, 22:23

Tutaj bez szczegółów. Remix Silence to mnie mocno zaskoczył, myślałem że nie usłyszę już wersji która mnie zdziwi, a tu proszę. Jeszcze Stay całkiem pokręcony, oczywiście na plus. Blue prayer za to ma bardzo fajny wokal. Mixing na duży plus, słuchało się bardzo przyjemnie.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez enthuser 03 maja 2010, 1:03

Set wporządku ale RomuS jakoś lepiej mnie porwał, Silence mi nie podkręciło ale tą wersje zalicze do tych lepszych ze wszystkich jakie tego już słyszałem. Słucha sie go przyjemnie (idzie zapomnieć że wogóle leci :D), płynny w mixowaniu.

czy też klasycznego transu z lat 2000-2002


szkoda że tego nie wybrałeś, bo z chęcią bym posłuchał :)
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: 03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez peterhol9 04 maja 2010, 11:36

dzięki boys za recki :) Odnośnie jeszcze Twego posta Kasper, to musze powiedzieć, że obecnie mam duże parcie na klimaty jakie zaprezentowałem w tym secie oraz klimaty pokrewne. Ale posiadam w swojej szufladzie też inne, różne sety, więc postaram się zaspokoic Wasze pragnienia w następnej edycji :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez phantom 04 maja 2010, 13:06

peterhol9 napisał(a):5. Murat Uncu - Blue prayer

O, znam, znam! ID contest pod twoim patronatem!

Utwór absolutnie kosmiczny. Gdyby ktoś nie mógł znaleźć (nie ma go chyba na Discogs), to niech szuka jako Murat Uncuoglu. Remix 'Silence' to już klasyka.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: 03.04.10 Peterhol9 - BM Kwiecień 2010

Postprzez peterhol9 26 sie 2012, 3:40

jakby ktoś chciał to tutaj jest reupload wyżej wymienionego secika :)

http://www42.zippyshare.com/v/49899250/file.html
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron