04 | 04 | 2010 | RomuS - listen to your heart BM09!

stay tune... stay deep...
02.04.2010 - 02.05.2010

Powrót do 9

04 | 04 | 2010 | RomuS - listen to your heart BM09!

Postprzez RomuS 04 kwi 2010, 19:44

Kłaniam się nisko Wam moi drodzy... Coś w ramach przedsmaku następnego promo i poszukiwań w muzycznych zakamarkach... coś co bliskie mej duszy... pamiętajcie jednak... liczy się Wasz odbiór i Wasze spostrzeżenia a nie końcowa klasyfikacja czy ktoś wygra czy przegra to nie ma najmniejszego znaczenia. Wszyscy kochamy muzykę i staramy się wkładać w nią wiele z
własnego ja i to powinno być najważniejsze... na koniec raczcie wybaczyć bo znów mastering nawalił i w słuchawkach może być czasem cicho... Let's Go!

Obrazek

TL:

[Pokaż] Spoiler:
1. Matthew Dekay Vs. Proluctors - Bad [DK Records 12" AD2005]
2. Medway & Dansor - Bueno (Original Mix) [Whose Haus]
3. Eelke Kleijn - The Way That You Are (original mix) [Outside the Box Music]
4. Oliver Lang - Dying To Live (Original Mix) [Leaders of the New School]
5. Bart van wissen - a better way [LowRiders 12" AD2004]
6. Panoptic - Surface (Ormatie Remix) [Baroque Records]
7. The Timewriter - Heartstring [Plastic City 12" AD2007]


Sprzęt:
- 2 X Technics Sl Dz1200
- Technics MK5
- PIONEER MIXER DJM-600

130BPM / 128kbps / 40:31 /38mb / Progressive and Deep

Links:

http://www.mixcloud.com/RomuS/romus-lis ... u-heart-bm

http://rapidshare.com/files/371993627/R ... _.mp3.html


Osobiście Tune of the set to nr7... nieprzeciętny vinyl...

Stay tune... stay deep...!
Ostatnio edytowano 05 kwi 2010, 7:16 przez RomuS, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 04 | 04 | 2010 | RomuS - listen to your heart BM09!

Postprzez sector 04 kwi 2010, 21:51

RomuS napisał(a):1. Matthew Dekay Vs. Proluctors - Bad [DK Records 12" AD2005]


o to to! :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 04 | 04 | 2010 | RomuS - listen to your heart BM09!

Postprzez peterhol9 04 kwi 2010, 23:21

Pierwszy kawałek - pierwsza klasa. Świetny stuff od Dekaya. Pamiętam ja zajebiscie słuchało się go podczas setu Matthewa we Wrocławiu 4 lata temu, gdy było on (a nie Armin) główną postacią. Kolejny track idealnie wpasowany. Coś mi się początek przejścia nie podobał, ale później było git. Numer od Eelke - śliczny. Zawsze uwielbiałem numery tego pana i tak też jest tym razem. Kolejny numer również cacy. Trzeba także zauważyć, że wszystkie przejścia (poza początkiem 1->2) są z górnej półki. Chciałbym tak mixować i to na sprzecie! Biję pokłony :) Nr 5 trochę przystopowuje genialny klimat seta, a szkoda. Przejście na Ormatie jakoś nie za ardzo, ale wiem, że to specyfika wałka. Ogólnie numery od Ormatie są technicznie trudne do zmiksowania. Ogólnie nie wypadło jednak źle:) samo Surfce to wałek za którym przepadam i sam dałem go ostatnio dlatego należy się plus za niego, choć do wcześniejszych wałków mało pasuje:) Pasuje za to bardzo ostatni wałek, który jest świetny.

Ogólnie..wpasowałeś się tym setem w moje gusta i ze wszystkich 3 przesłuchanych setów obecnie wygrywasz :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 04 | 04 | 2010 | RomuS - listen to your heart BM09!

Postprzez drevni 06 kwi 2010, 13:17

Twój BM ma fajny, lekki i ciepły klimat. Miło się go słuchało :)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: 04 | 04 | 2010 | RomuS - listen to your heart BM09!

Postprzez enthuser 29 kwi 2010, 16:36

Poszedł RomuS na pierwszy łogień :D

Secik dobry, zwłaszcza podoba mi sie rozpoczęcie. Ładne, troche ciężkie, bezprecedensowe :D
Potem też ładnie buja ale do końca jest troche monotonny.
Mixy płynne, bez kloców, bez trzasków, bez jakiś dzwiękowych dysharmonii to na plus, zwłaszcza jak widze nazwy sprzętu w opisie a szczególnie gramca techa.
Secik zaliczony do dobrych ale więcej nie powiem, jak narazie nie mam porównania z resztą ;)
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: 04 | 04 | 2010 | RomuS - listen to your heart BM09!

Postprzez Kasper 02 maja 2010, 21:16

za Bad, to punkty już masz. Dalej już nie jest tak różowo, choć klimat jest a i technika to Ty masz na grubą notę z resztą mówię Ci to od początku od kiedy bierzesz udział. Podobał mi się też Eelke Kleijn, koleś ma leb do dobrych numerów nie ma co. Brakuje mi dynamiki jednak set mógł być zagrany pare BPM wyżej, nie zaszkodziłoby.

Wielka szkoda, że jakość 128bpm, nie szło więcej wyrenederować? Czekam na kolejny miesiąc i kolejną jubileuszową edycje gdzie mam nadzieje pociągniesz z grubej rury..
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 04 | 04 | 2010 | RomuS - listen to your heart BM09!

Postprzez Matvel 02 maja 2010, 22:21

W tej edycji musicie mi wybaczyć ale recenzje będą jeszcze bardziej zwięzłe niż normalnie u mnie. A nie znowu prosić o przedłużanie przez co nie będę się mocno zagłębiać w sety. Przechodząc już do Twojego seta, bardziej podobała mi się pierwsza część zwłaszcza numer 3. Końcówka spokojniejsza również z fajnym klimatem, ale już za deepowa jak dla mnie szczególnie że początek był żwawszy. Zakładam, że set raczej będzie wysoko.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 04 | 04 | 2010 | RomuS - listen to your heart BM09!

Postprzez elk 03 maja 2010, 11:57

Mimo, że nie bujam się w deep, to czasami warto się zagłębić i posłuchać ;)
Bardzo ciekawy klimat, pierwszy utwór może trochę za ciężki, technicznie jak najbardziej.
Można się odprężyć. Masz u mnie punkty.
Avatar użytkownika
elk
 
Wiek: 31
Skąd: Kielce


Powrót do 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron