Kasper - Battle Mix (Edycja'09)

02.04.2010 - 02.05.2010

Powrót do 9

Kasper - Battle Mix (Edycja'09)

Postprzez Kasper 25 kwi 2010, 20:45

Mix nagrany dość dawno temu. Czekał aż znajdę czas aby go wrzucić. W zasadzie wyciąłem 41 minut od początku seta. Co było dalej może zaprezentuję w następnym miesiącu, albo wrzucę cały set do odpowiedniego działu. W tym miesiącu jeszcze raz brylantowy track Luigi Lusiniego ("Who We Are"), a dalej kilka moich obecnych, większych (Black Flowers, Pandora) i mniejszych (I See You, Dark Heart Waiting) faworytów.

Życzę pozytywnego odbioru. Set w jakości 192kbps, ~41;00min, ~57MB

Tracklist:

01. Luigi Lusini - Who We Are [The Clubbers]
02. Matt Darey pres. Urban Astronauts feat. Kristy Thirsk - Black Flowers (Josh Gabriel Remix) [Nocturnal Global] [BM Essential Tune]
03. Reverse - Absolute Reality (Arty Remix) [Vandit]
04. James Horner feat. Leona Lewis - I See You (Theme From Avatar) (Cosmic Gate Remix) [Universal]
05. First State - Cape Point (Blake Jarrell Remix) [Magik Muzik]
06. Ali Wilson - Pandora [In Charge]
07. Markus Schulz feat. Khaz - Dark Heart Waiting (Club Mix) [Coldharbour]

LINK
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'09)

Postprzez Vibez 25 kwi 2010, 22:45

Kasper napisał(a):[BM Essential Tune]


Ty może załóż sobie audycje radiową Kaspa? ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'09)

Postprzez Kasper 26 kwi 2010, 7:29

Vibez napisał(a):
Kasper napisał(a):[BM Essential Tune]


Ty może załóż sobie audycje radiową Kaspa? ;)


Słuchaj, nie marudź, postanowiłem, że będę co miesiąc wskazywał na mój ulubiony track w mixie, a co mi tam, nie wolno :P?
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'09)

Postprzez peterhol9 26 kwi 2010, 9:58

Z tą audycją to świetny pomysł :D ja się zgłaszam na drugiego hostującego, bo w szufladzie leży 10 setów i nie mam co z nimi zrobić :D A tak na serio..to zaraŁO ściągam, bo tracklista mnie niepokoi :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'09)

Postprzez peterhol9 27 kwi 2010, 11:21

ok, w paru słowach.. :) Pierwszy kawałek nie za bardzo.. Niestety gitarka (nie pamietam z jakiego numeru wzięta) nie pasuje do całej reszty. Juz lepiej jest w przypadku numeru 2. natomiast to co dzieje się w 3, a szczególnosci 5 przechodzi wszelkie pojęcie. Majstersztyki!! Ali Wilson równiez ujdzie, jednak furrory, jak wyżej wspomniane nie robi. Co do reszty wałków, to moim skromnym zdaniem, zaliczyć je można do średniaków. Zawodzi na całej linni Schulz, ktory poszedl w popy i nawet club mix nie ratuje sytuacji (tak jak było chociazby w przypadku Never be the same). Co do przejść to jakichś większych wpadek nie słyszalem. jedno przejście tylko raziło.. bodajże z 15 minuty (3->4?), gdzie to zostało zbyt późno zaczęte, a wystąpiło wrażenie jakoby pierwszy tjun sie kończyl i dopiero po długiej przerwie wszedł następny. Mimo to, set byl udany, miał swój klimat, choć RomuSa i elka niestety nie pobił :)

Co do reszty seta, to może zapuścisz w następnej edycji cały? Już proponowałem, żeby 10 zrobić dłyuższą, czyli jednogodzinną. Może administracja do mojej prośby sie przychyli :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'09)

Postprzez soczek 29 kwi 2010, 21:00

Masywne tracki, w sumie hity ostatnich tygodni, ASOT'owe brzmienia, Luigi Lusini wykonał dobrą robotę (nowa produkcja też wporzo), Darey to wprawdzie See The Sun Part 2, ale daje radę, nawet wg. mnie lepsze od STS, Reverse - lubię styl Artego, natomiast tego remixu motywu z Avatara nie trawię, Cosmici zepsuli imho. Ali Wilson oprócz vocalu to czysta energia, Schulz zrobił utwór do radia, ale nie jest tragicznie. Dobra robota!
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'09)

Postprzez RomuS 02 maja 2010, 12:54

Ave ;]

Tutaj też po całości, set Ci powiem dobry, grałem sobie w karty i naprawdę umilał mi czas,
co się jakoś ostatnio przy transowych rytmach nie zdarzało. Ogólnie pierwszy utwór całkiem
przyjemny zwłaszcza połączenie piano + gitara... dla mnie takie motywy są jak wisienki na
górze lodów ;]później dobry Matt, świetnie się tego słucha. a Ali i Marcus na końcu dają
trochę takiego radiowego polotu. Set do polecenia nie ma co. do Następnego o/
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'09)

Postprzez Matvel 02 maja 2010, 22:22

peterhol9 napisał(a):Już proponowałem, żeby 10 zrobić dłyuższą, czyli jednogodzinną. Może administracja do mojej prośby sie przychyli :)


Hmm, a mi się wydawało że to był mój pomysł :D


1. Dobrze dobrany utwór na początek seta.
2. Wokal nawet ujdzie, ogólnie nie jest źle.
3. Spóźnione przejście, utwór do tej pory najlepszy. Ale widzę co będzie następne...
4. Dno i kilometry mułu, matko co ludzie widzą w czymś takim to ja nie wiem. Ja rozumiem że o Avatarze było głośno, no ale bez przesady. Jeszcze ten trywialny schemat Kosmitów, szok że ktoś to słucha. Jestem wręcz zbulwersowany :/
5. Patrząc na poprzedni utwór jest lepiej, ale dalej to nie jest muzyka którą słuchałbym z przyjemnością.
6. W ogóle mi się nie podoba. Wilson dla mnie to producent hard trance, nie wiem co mu się stało, że zaczął wydawać taki papki. Choć Shakedown jeszcze straszny nie był.
7. Jak się dowiedziałem, że autorem tego utworu jest Markus to miałem taką minę :O Badziewie do radia dla nastolatek.

Niestety przegląd hitów obecnych czasów potwierdza tylko moje zdanie o zgonie trance'u. Początek był niezły, ale potem już nie. Tyle jest pięknej muzyki na świecie, że po prostu szkoda czasu na takie granie. Raczej będzie bez punktów.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'09)

Postprzez elk 03 maja 2010, 12:51

Mix bardzo dobry technicznie, ASOTowo jeśli chodzi o tracklistę - może to dobrze, może i nie, aczkolwiek Pandora i Black Flowers < 0.
Arty on fire i to mi się podoba, Leona Lewis - w porządku, Who We Are - słyszę to chyba pierwszy raz i mnie nie porwało.
Masz punkty
Avatar użytkownika
elk
 
Wiek: 31
Skąd: Kielce

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'09)

Postprzez enthuser 03 maja 2010, 21:04

Dobra to teraz i ja ocenie ;]

w sumie nie powiem zasługujesz na pochwałe, seta od poprzedniego twojego bm wysłuchałem z o wiele większą przyjemnością. Jest napewno bardziej ułożony i wogóle jakoś taki milszy i przystępniejszy sie wydaje. Żeby nie było też za miło, to do numeru 4 poprosze jakieś sample robione na rurce pcv i tablete przed wejściem do klubu :D sory ale takie rzeczy to z deka porażka ... numer ostatni też mnie rozbawił, aż zacząłem latać przed kompem ze skrzydłami rozwalonymi na boki jak skrzydła. Sądze iż chłopakom na siłce też by sie spodobał, świetnie pasował by do kolejnych wyciskanych setek na klate ;)
ogólnie bm nie jest zły, pierwszy numer bardzo fajny, drugi w sumie też i wogóle ładnie ułożony
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina


Powrót do 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości