enthuser - techwixa - bm 09

pomau techno, tech-house, vixa
02.04.2010 - 02.05.2010

Powrót do 9

enthuser - techwixa - bm 09

Postprzez enthuser 29 kwi 2010, 15:23

Witam i zapraszam do przesłuchania mojego secisza ;)
Powstał on w sposób bardzo typowy, ponieważ kiedy trzeba sie uczyć to zawsze znajdą sie lepsze zajęcia, chociażby oranie pola traktorem. Tak oto powstał sobie secik tym razem w sofcie. Mimo to zapraszam do przesłuchania i mam nadzieje że miło spędzicie z nim czas.
szczała :arrow:


http://soundcloud.com/enthuser/enthuser-tech-wixa

Tracklist:

1. Chriz P - Shiver
2. DC Project - Una Cerveza (Original mix)
3. Daniel Portman - Virtual Suicide (Original mix)
4. M6 - Deep Inside (Vocal-Tech mix )
5. Michal Poliak - Moravian Eagle
6. Elektroheadz - Numbers (Original mix)
7. Dirty Funker - Flat Beat (Original More mix)
8. Dj Zinc - Killa Sound (Heavyfeet remix)
9. Swen Weber and Jewelz - Memory (Uppermost rmx)
10. Wehbba - Lenga Lenga
11. Tiga and Zyntherius - Sunglasses at night (Popof rmx 2)
12. Yan Oxygen - Airbus (Original mix)
13. Trancesetters - The Search (Christian Smiths tronic treatment rmx)
14. Michal Poliak - Danube



genri: Techno, Tech-house, Tech-baroque-maximal-industrial-vixa-techno
tajm: 38:05
softłer: traktor schratch pro
hardłer: A4Tech X5-50D
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: enthuser - techwixa - bm 09

Postprzez Hongo 29 kwi 2010, 18:29

no jo ;D

Good JOB! Tak nietypowego mixu u Enthusera mozecie nie spotkac, nie dosc ze z traktora to jeszcze taki "wolny" ;)
Tetrahydrokannabinol
Avatar użytkownika
Hongo
 
Skąd: Toruń

Re: enthuser - techwixa - bm 09

Postprzez peterhol9 29 kwi 2010, 23:50

trudno było słuchać tego seta, a to ze względu na klimat i styl jaki zaprezentowałeś. Nie za bardzo gustuję w takich wałkach i stąd ma krótka recka. Na pochwałę bynajmniej zasługuje technika, która jest tutaj wyborna. Nie mniej jednak w zestawieniu inni byli mi bliżsi stylowo, więc punkcików nie będzie :( nie zrażaj się jednak i w następnej edycji zapodaj coś lżejszego :) tyle ode mnie.. Si Ja!:)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: enthuser - techwixa - bm 09

Postprzez RomuS 02 maja 2010, 12:53

Dobri den panocku ;]

Ale jazda się szykuje... jak zwykle dużo tego upchane, zobaczymy jak to będzie z klimatem,
budowaniem, rozwinięciem i ogólną estetyką słuchania.... jadymy!! :D

No więc tak... początek jak mi jebło po słuchawkach to głowa mała, dobre panie, trochę
przejście pomiędzy 2/3 ścięte, no ale cóż, tak to jest z mega mixami, dobra dalej już 4
rwie po piętach ;] i jest jazda niesamowita, a później.... taka dobra rąbanka jak to w
klubie niedaleko mnie, także tam to bym Ci granie załatwił. Bez sarkazmów nie nie, po
prostu są ludzie którym takie sety sprawiają dużo radości bo się dzieje co 1:30 coś nowego
i sam Wam się przyznam, że czasami takie megamixy są ciekawe, ale na bibę to wg mnie
nie bardzo bo jeśli masz grać 4-6h i kawałków grubo ponad 100ładujesz i technicznie przy
takim natłoku się wyrobić to raz, a dwa zbudować jakikolwiek klimat to równie ciężko jak
po kilku głębszych dotknąć palcem wskazującym nosa mając zamknięte oczy ;) Ale set
oczywiście ląduje na HDD w dziale techno jazda z dopiskiem "Ent? (zapierdalaj a nie pytasz
się kto gra)" PS. najlepszy moment to 33min bajka :)
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: enthuser - techwixa - bm 09

Postprzez Kasper 02 maja 2010, 13:39

Set przeładowany do granic możliwośći. Absolutnie zmarnowałeś 40 minut mojego życia. Nie da się tego słuchać niestety wspomiałem to już kilka razy przy okazji innych łomotek tego typu. Widoczny przerost formy nad treścią, także muzycznie ten set leży. Technika całkiem, całkiem, ale zgryz dalej pozostał, bo tu poprostu nie ma co się podobać. Kolejne -1 do skilla dla Ciebie.

Apeluję, oszczędź nas z takim materiałem następny raz. Liczyłem, że jak się wcisłeś już po czasie to chociaż będzie warto, ale nieeeeeeeeeee...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: enthuser - techwixa - bm 09

Postprzez Matvel 02 maja 2010, 22:24

Oooo takiego grania mi brakowało w BM od poprzedniej edycji :D Poprzedni Twój set bardziej mi się podobał szczerze powiem, choć i temu dużo zarzucić nie mogę. Ciężko nazwać go trochę za bardzo na jedno kopyto bo fajnie wrzuciłeś np remix Popofa czy Flat Beat w dziwnej wersji. Co do techniki wiadomo wsio, elegancko. 5 punktów ode mnie.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: enthuser - techwixa - bm 09

Postprzez elk 03 maja 2010, 12:00

Spojrzałem na tracklistę i znam tylko M6 - czas poszerzyć horyzonty (:
Technicznie bez zgrzytów. Oprócz drugiej nutki nie mam zastrzeżeń i byłem względnie zadowolony słuchając całości.
Avatar użytkownika
elk
 
Wiek: 31
Skąd: Kielce

Re: enthuser - techwixa - bm 09

Postprzez enthuser 03 maja 2010, 21:24

@ RomuS
na imprezie wychodzi tego mniej (niewiele ale zawsze xD) cieba też z ludzmi trzymać kontakt a tutaj co mi pozostaje? nic ino walić po konsoli (tu akurat mychą niestety), bo jak ? Mam zacieszać sie do sciany przede mną :D ? Plakat powiesze i będe fruwać. Ale nie zgodze sie z faktem że techniczne granie nie przyciąga ;) zazwyczaj jak jest dobra wkrena i dj zapodaje coś ponad standard to jest łogień

@ Kasper
Panie, daj sobie spokój z marnowaniem czasu z życia, bo zrób przegląd tego co sam prezentujesz i zrozum że gdyby nie twój bm to wiele ludzi zapewne te asotowe przyśpiewki biesiadne omineła szerokim łukiem.
Co do muzyczności to chyba normalne że komuś podoba sie "to" a nie co innego, a jeżeli już dyskutujemy o gustach to w avatar wklej sobie Piotera Kupiche ;) bo chyba robi "trance" na takim samym poziomie jak i twój bohater.
Nie płacz też że jestem po czasie bo miałeś na to czas kiedy zaproponowałem swój udział w tej edycji i uwierz że gdybyś wyraził sprzeciw odpuścił bym, a teraz zachowaj to dla siebie ;)
Co do skilla, to prosze bardzo :) zapraszam za konsole na małe b2b i zobaczysz co to oznacza, bo uwierz że wyprowadze Cie na smyczy i bede kazał robić sztuczki ;)
Pozdrawiam
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina


Powrót do 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron