Transi - Battle Mix 10

From darkness with love :>
20.05.2010 - 04.07.2010

Powrót do 10

Transi - Battle Mix 10

Postprzez Transi 21 maja 2010, 19:39

Elo! :D Widzę, że jubileuszowa edycja BM właśnie wystartowała. No to i ja tym razem coś podeślę :) Niedawno nagrałem seta, więc nie będę kombinował tylko po prostu go tutaj wrzucę :)

np: Transi - From Darkness With Love [60:07m/192kbps/44kHz] 82,4MB

Tracklista:
01. CJ Art - Levitation (Original Mix)
02. Echofusion - Liquid Planet (M&D Substance Remix)
03. Nicolas Coronel & Juan Pablo Graziano - The Beauty Of The Simple (Dark Soul Project Remix)
04. Stone Mason - Qa Maala (Original Mix)
05. Yunus Guvenen - Red Pilot (Original Mix)
06. Domased Electronica - Ganga (Deeper Moments & Robert K Remix)
07. Kintar - Raindrop (Original Mix)
08. DJ Wady - Mazka (Original Mix)
09. Alex Ocampo - Kadesh (Original Mix)

Szczerze mówiąc jestem z niego średnio zadowolony :P Miałem trochę problemów z głośnością w przejściach :S No ale trudno! Przesłuchać i tak musicie :D

LINK


Pierwszy! 8-)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Transi - Battle Mix 10

Postprzez peterhol9 26 maja 2010, 15:36

z racji tego, że kiepski mialem odsluch to moja recka będzie krótka. Set tak 70/30. Kurka.. no jakoś nie za bardzo takiego grania oczekiwalem, ale nie jest ostatecznie źle. Są momenty dobre i momenty mniej dobre. Do mniej dobrych na pewno pierwszy wałek. Trochę orientalny, ale nie na moje gusta. Na plus klimat i to co mniej więcej dzieje się od 23 minuty. Ostatni wałek stanowi przeciwwagę dla pierwszego i jest kapitalny! Co do techniki to nie będe się czepiał, bo za wiele nie mogłem wychwycić błędów. Nie wiem czy to z racji kiepskiego odsłuchu czy Twojej dobrej techniki. Raczej to drugie :D Ogólnie więc..mimo iż nie tego oczekiwałem to mogę powiedzieć, że mi się podobało :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Transi - Battle Mix 10

Postprzez Matvel 25 cze 2010, 17:07

Mniej więcej pierwsza połowa seta w ogóle mnie nie ruszyła i o niej nie będę się rozpisywać. Dopiero od utworu przed Kintarem coś się zaczyna dziać. Raindrop zdecydowanie najlepszy, choć i ostatnie dwa utwory nie były złe. Ogólnie to set z typu zupełnie nie moje zabawki więc ciężko mi cokolwiek napisać. I to by było chyba na tyle.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Transi - Battle Mix 10

Postprzez Kasper 30 cze 2010, 20:07

Matvel napisał(a):Raindrop zdecydowanie najlepszy


O tak, i pozwoilisz, że cytując Matvela zaczne. Muszę się zgodzić z tym co było powiedziane. Pierwsza część setu dość nudna, bez większych emocji, ale z biegiem czasu daje się odczuć wyraźną progresję klimatu, która apogeum osiąga właśnie wraz z kawałkiem Kintara. Technika jak zwykle rewelacja. Jedna z najlepszych jaką słyszałem odsłuchując sety użytkowników forum. Problemy z głośnością przynajmniej u mnie nie były zbyt odczuwalne, tak więc nie masz o co się martwić. Punkty napewno będą choćby za klimat bo czego jak czego, ale "flow" to nie da się Tobie odmówić.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Transi - Battle Mix 10

Postprzez RomuS 12 lip 2010, 19:46

Dobry dobry... tak tym razem widzę osobę zatopioną w darkach, ok przyjmę to bo szczerze ostatnio i kilka dla mnie kawałków wychaczyłem. Więc let's go!

Na takie klimaty trzeba być albo mentalnie przygotowanym albo po prostu to lubić... ja ani jedno ani drugie, ale bardzo podobał mi się kawałek nr. 2,świetnie płynie. Późniejsze ewolucje i podróży ciąg dalszy raczej ze mną udawał się do poduszki niż do muzycznej euforii. Kintar jak zwykle w swoim fantastycznym stylu i za to pochwała nogą potupałem ;) Ogólnie to seta zostawię choćby dla dni melancholijnych :) Dzięki, przepraszam za opóźnienie ;)
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic


Powrót do 10

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron