Peterhol9 - BM (edycja 10, 22.05.2010)

Alfred Schutz's Phenomenology of the social world
20.05.2010 - 04.07.2010

Powrót do 10

Peterhol9 - BM (edycja 10, 22.05.2010)

Postprzez peterhol9 25 maja 2010, 13:41

Obrazek

Witojcie :)

W tym miesiącu znowu..progressive house. Jakoś się lubuję w tych dzwiękach, więc stąd mój wybór. Set (jeszcze przed oddaniem pracy sprawdzonej przez promotora) dedykowany genialnemu autorowi - Alfredowi Schutzowi. Koniec biadolenia i zapraszam do słuchania :)

:arrow: TRACKLIST:

1. The Last Atlant - In Leaps and Bounds (Dynamic Illusion rmx)
2. Clubbervision - The lost dream
3. Solarity - Elements (Yvel & Tristan rmx)
4. Virus J. feat. Aiga - Nakties Daina (M&D Substance rmx)
5. Ivan Spell - No way back (Jay Lumen rmx)
6. dPen - Need you (Chris Drifter rmx)
7. Jay Lumen - Switch
8. Mannel - A Tunderek Hangja
9. Seyton - Vikingfjord
10. Terrain - Chained


Waga: 96,1 mega
Czas: 60:00
Jakość: 224
Styl: Progressive house

:arrow: LINK:

http://www46.zippyshare.com/v/9718534/file.html
Ostatnio edytowano 30 mar 2012, 14:00 przez peterhol9, łącznie edytowano 2 razy
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - BM (edycja 10, 22.05.2010)

Postprzez Matvel 25 cze 2010, 17:24

Znowu progi i znowu nie jestem zadowolony. Tutaj o dziwno niż w większości setów bardziej spodobał mi się początek. Drugi i trzeci utwór bardzo przyjemne, zwłaszcza drugi. Potem się mocno zamuliło. Mimo że lubię orientalne wokale, to ten z czwórki jest koszmarny. Lumeny też takie sobie, brakuje mi jakiegoś powiewu świeżości u Jay'a. Strasznie schematyczne są te jego produkcje od kilku dobrych miesięcy. Na plus jeszcze przedostatni utwór. W tym miesiącu Twoje dzieło nie wywarło na mnie większego wrażenia, powiem nawet że się trochę rozczarowałem bo ostatnio było miło.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Peterhol9 - BM (edycja 10, 22.05.2010)

Postprzez peterhol9 26 cze 2010, 15:33

Matvel napisał(a):W tym miesiącu Twoje dzieło nie wywarło na mnie większego wrażenia, powiem nawet że się trochę rozczarowałem bo ostatnio było miło.

więc czekaj Matvelu następnej edycji, na którą to wrzucę jakiegoś super seta (już przygotowanego) :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - BM (edycja 10, 22.05.2010)

Postprzez Kasper 30 cze 2010, 20:13

Nie podoba mi się , wolę to co prezentowałeś we wcześniejszych edycjach. Nic nie przykuło mojej uwagi. Z racji, że było dużo czasu na odsłuchanie setów. Do Twojego mixu podszedłem dwa razy, ale za tym drugim razem nijak nie umiałem skupić się i dosłuchać go do końca. Wiało nudą i tyle. Technika na poziomie, ale ogólnie szału nie ma i szczerze mówiąc słyszałem od Ciebie już znacznie lepsze sety. Może przyczyną jest to, że serwujesz odgrzewane kotlety? Może pora nagrać coś całkiem świeżego? Kto wie, może ta recenzja da Ci do myślenia. Dziś jestem na nie i ciągle czekam na sety jak te z pierwszych Twóich edycji.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Peterhol9 - BM (edycja 10, 22.05.2010)

Postprzez peterhol9 03 lip 2010, 15:32

to mi pojechałeś :D
Kasper napisał(a):Może przyczyną jest to, że serwujesz odgrzewane kotlety? Może pora nagrać coś całkiem świeżego?
co znaczą te "odgrzewane kotlety"? Chodzi o klimat seta, tj. progressive który już powtarza się któryś tam raz u mnie czy raczej chodzi o konkretne kawałki?
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - BM (edycja 10, 22.05.2010)

Postprzez RomuS 12 lip 2010, 19:32

Człowieku, zostań moim nadwornym muzykiem :D znów trafiasz w moje gusta muzyczne. Fantastyczny początek, niewiarygodne kawałki, jestem pod wrażeniem zwłaszcza nr.2. Klimatycznie w cholerę bujająco, że też zasobów takich nie mam jak ty chyba bym pozostał na wieki w tamtych czasach. Bardzo mi siępodobało, oczywiście set ląduje w dziale "zasłużeni dla muzycznych gustów wybrakowanego człowieka" z dopiskiem "f pyte'. Dziękuję, przepraszam za opóźnienie. Do następnego myślę...
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Peterhol9 - BM (edycja 10, 22.05.2010)

Postprzez peterhol9 30 mar 2012, 14:19

dziękx RomuS ;) o ile administracja wybaczy mi przeboje ostatnie to we wrześniu zapuszczę coś nowego..tj. Trance czysty i bez progresywnych wstawek :) pora troszkę odejść od progowych setów (których ostatnio sporo naprodukowałem) w jasną stronę trensowej mocy :) Jeszcze raz dzięki za pozytywne słowo (wszystkim za negatywne eż dzięki :) )i do next.

Edit..

Link zaktualizowany w 1 poście :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do 10

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron