elk - BM 10 (23-05-10)

TS.org Top Of May
20.05.2010 - 04.07.2010

Powrót do 10

elk - BM 10 (23-05-10)

Postprzez elk 23 maja 2010, 10:38

Przy okazji zgłoszę ten set tutaj, bo przy mixowaniu go wczoraj bawiłem się całkiem nieźle :)

Obrazek

Tracklista:
01. Nic Chagall - Morning Light (Original Extended Mix)
02. Jochen Miller - Humanoid (Original Mix)
03. Tiesto - Bright Morningstar (Andy Duguid Remix)
04. Super8 and Tab feat. Anton Sonin - Black Is The New Yellow (Original Mix)
05. Rex Mundi - Kalua Islands (Original Mix)
06. Ben Gold - Sapphire (Trance Mix)
07. Aly and Fila feat. Dennis Rivera - My Mind Is With You (W and W Remix)
08. Alex Morph feat. Ana Criado - Sunset Boulevard (Signum Remix)
09. Sophie Sugar vs Zara - Lost Together (Armin van Buuren Mashup)
10. Daniel Kandi vs Martinj Stegerhoek - Australia (Original Mix)
11. Arctic Moon - True Romance (Original Mix)
12. Simon Patterson - Panic Attack (Original Mix)


Traktor 3

Długość: 61:12
Jakość: 192kbps
Waga: 82 MB
Styl: trance

http://soundcloud.com/elk/ts-may-2010

http://www1.zippyshare.com/v/24686612/file.html
Avatar użytkownika
elk
 
Wiek: 31
Skąd: Kielce

Re: elk - BM 10 (23-05-10)

Postprzez peterhol9 25 maja 2010, 13:46

No niestety kolego..moja dzisiejsza recenzja będzie negatywna :( Twój set nie przykuł mojej uwagi, jak choćby ten prezentowany 2(?) edycje temu. Dobór wałków - nie za bardzo jak na moje gusta. Pierwszy numer to tragedia jeżeli chodzi o Chagala, którego wałki bardzo lubię. O dziwo najlepiej wypadły numery Jochena Millera (obok Indii i Chromatic ten wał daje radę) i od Aly & Fila (fakt, w mixie dabul dablju, ale jednak), od których muzyka do mnie nie przemawia. Reszta wałków jak wspomniałem, nie na moje gusta. Co do przejść to było słychać dużo offbeatów (np 27:30 min) i nagłych wejść, jednak wnioskuje, że grałeś ze sprzętu, a nie jak np ja ( :D ) z Abletona :D. Za sprzęt miałbyś u mnie plusika :) Ogólnie to czekam na następna edycję i coś głębokiego :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: elk - BM 10 (23-05-10)

Postprzez elk 25 maja 2010, 14:32

No nie gram z abletona, nie umiem tego obsłużyc. Mixuję na Traktorze :)
A wybór wałkow - no cóż. Nie mój, tylko uzytkowników TS.org
Sam wiem, że nie jest to najlepszy set, ale z każdym następnym idzie jakaś nauka. Może kiedyś wytrenuję się tak, że bez kompromisów zagram w jakimś dobrym klubie? ; d
Avatar użytkownika
elk
 
Wiek: 31
Skąd: Kielce

Re: elk - BM 10 (23-05-10)

Postprzez Matvel 25 cze 2010, 17:43

Tpo zacznę od dwóch uwag.

elk napisał(a):A wybór wałkow - no cóż. Nie mój, tylko uzytkowników TS.org


To trzeba było nagrać coś swojego a nie tłumaczyć się potem w taki sposób.

elk napisał(a):Sam wiem, że nie jest to najlepszy set, ale z każdym następnym idzie jakaś nauka.


Co do pierwszej części to należy się bura. Ja nigdy bym nie wystawił seta z którego nie jestem zadowolony w pełni. Z drugim zdaniem jak najbardziej się zgadzam. I nie traktuj moich opinii jak jakiś ataków, bo ostatnio tak to odebrałeś. Ja Ci piszę szczerze co jak wygląda z mojej perspektywy. A teraz do rzeczy:
Pierwszy utwór cienki jak sznurowadła i nie chce mi się więcej o nim pisać, bo mógłbym machnąć całą rozkminę o upadku Cosmic Gate i Chagall'a ale po co. Dwójka zupełnie bez wyrazu ale lepiej niż jedynka. Trójka coś starszego i od razu słychać różnicę. S8 i Tab jeszcze się nie poddali i walczą o porządne uplifty, ale wychodzi im to coraz gorzej niestety. Na Mundiego przejście takie sobie, a utwór bardzo dobry. Ja ogólnie lubie utwory Hagemann'a, tylko ta "wspaniała" nowość Opera Of Northern Ocean w ogóle mi nie leży. Przejście znowu leży za to utwór na plus. Duetowi W&W to ja na dzień dobry mówię do-wi-dze-nia. Ile można jechać to samo to ja nie wiem, oni się zaczęli na Mustangu i zarazem na nim skończyli, przykre. Przejście tak jak dwa poprzednie, Sunset Boulevard fajne choć wolę oryginał. Mashup marny więc jedziemy dalej. I wychodzi na to że przejdę już do samego końca. O technice nie piszę bo niestety nie poprawiło się za dużo. Utwory poza Pattersonem przeciętne. Podsumowując, spodziewałem się znowu trance'u niskiej kategorii, ale było lepiej niż w poprzedniej edycji. Mimo wszystko patrząc na te nowości jestem przerażony do czego zmieża ten gatunek. Technicznie masz dużo do poprawy więc pracuj, pracuj i jeszcze raz pracuj.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: elk - BM 10 (23-05-10)

Postprzez Kasper 30 cze 2010, 19:58

Set to taki przegląd transowych aktualności. Zaczyna się fajnym trackiem Chagalla i remixem Duguida do tracka Tiesto z Elements Of Life. Im dalej w las tym mniej ciekawie na czele z bezużytecznym mashupem Armina Lost z Together. Nie wiem co on chciał pokazać skoro oba numery niezbyt się pokrywają. Wydawało się, że już nic nie przykuje mojej uwagi ale zapunktowałeś z Australią i True Romance. Arctic Moon to najgorętsza ksywa na polskim rynku transowym obecnie. Bardzo godny numer i jeden z moich faworytów w tym roku. Dalej już bez błysku, ale na poziomie. Bardzo dobry mix. Technike też masz z górnej półki i fajnie, że gra ktoś w bliskich mi klimatach bo to ułatwia mi ocene. Całościowo nie jest ten mix czymś do czego chciałbym wracać, lecz kilka numerów naprawdę przykuwa uwagę. btw remix do Sunset Boulevard zbyteczny.

Punkty
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: elk - BM 10 (23-05-10)

Postprzez RomuS 12 lip 2010, 20:00

Witam i o zasadność pytam... zdecydowanie mógł to być Twój top a nie czyjś.... ale przejdźmy do meritum... Współczesny trance? ok przesłucham ;]

Set waha się pomiędzy ciekawymi kawałkami od Ciastka, Superów rexa i golda i alexa po przeciętne reszty ekipy. Popływałem sobie przy zwiewnych rytmach, choć rewelacją bym tego nie nazwał. Nie jestem już nawet po łebkach na bieżąco z muzyką trance więc trudno mi określić jak ten gatunek ewoluuje, ale chyba ma się dobrze ;] widzę po przesłuchaniach twojego seta na sc ;) Niestety z nietrafionym gustem, techniką na -4 set jest wypośrodkowany... Dzięki i przepraszam za opóźnienie ;)
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic


Powrót do 10

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron