RomuS pres. Aldaron - Go it deeper (BM 10)

stay tuned, stay deep!
20.05.2010 - 04.07.2010

Powrót do 10

RomuS pres. Aldaron - Go it deeper (BM 10)

Postprzez RomuS 25 maja 2010, 16:10

Witam wszem i wobec piękne panie i szanownych panów... Miłośników dobrze kręcących jak i spokojnych głębokich rytmów.
Oto również i ja przedstawię małe co nie co dla spragnionych uszu waszych. Materiał było cholernie ciężko zdobyć, sytuacja w której został stworzony... niebawem :D

Obrazek




Let's play!

TL:
1. 6th Borough Project - Miss World (Soultourist Remix) [Delusions Of Grandeur]
2. Petersky - Never Happened (Original Mix) [Steal My Oil]
3. Robert Babicz - Chordy [ Systematic Recordings] (12")
4. Alain Ho feat. Marlene - Je Pense A Toi (Kruse & Nuernberg Remix) [Composite Records]
5. Strict Border - Metropolis (Original Mix) [Monique Speciale]
6. Cobblestone Jazz - Sun Child [Wagon Repair] (12")
7. Luno - Soma (house mix) [Fractured Beats ]
8. Catz n Dogz - Something Will Come Out [Pets Recordings]
9. matteo milleri and the selph - remembrance (marcin czubala remix) [OFF Recordings]
10. Motorcitysoul - Deliver Me (Kruse & Nuernberg Remix) [Simple Records] (12")
11. Florian Kruse and Nils Nurnberg - Drenched (original mix) [Kolour Recordings] (12")
12. Florian Kruse and Nils Nurnberg - Lovers N Fighters (Original Mix) [Noir Music]
13. Karol XVII & MB Valence - Clap Your Hands (Original Mix) [Loco Records]
14. Marcin Czubala - Revive La Noche [8Bit] (12")


Sprzęt:
- 2 X Pioneer MK3 1000
- 2x Technics MK5
- PIONEER MIXER DJM-800

126-128BPM / 128kbps / 58:40 /54mb / smooth deep house

Links:

http://soundcloud.com/romus/romus-pres- ... -it-deeper

Stay tuned... stay deep...!
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: RomuS pres. Aldaron - Go it deeper (BM 10)

Postprzez peterhol9 26 maja 2010, 14:43

choroba..znowu zawodowe brzmienia :) Co prawda nie gustuję w takich rytmach, ale Twój set mi się spodobał, bo całościowo daje naprawdę radę:) nawet ten numer, co zaczyna się od 20 minuty, mimo iż trochę nudnawy, idealnie wkomponował się w klimat i stracił swoją monotonię. Co jeszcze jeżeli chodzi o numery, to akurat następny track( z 26 minuty) jest kapitalny! Co do przejść to nic złego nie wychwyciłem, co dodatkowo jest na plus w przypadku Twego grania ze sprzętu. aha..minusem jest 45 minuta, gdy track wchodzi za głośno. Tyle moich 'zaczepek' :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: RomuS pres. Aldaron - Go it deeper (BM 10)

Postprzez Matvel 21 cze 2010, 21:22

Wszystkie sety słucham pisząc magisterkę, więc jakieś dogłębne recenzje to nie będą. Ogólnie set jak dla mnie trochę za spokojny, za monotonny w początkowej fazie. Rozkręca się tak na dobre w sumie jakoś w 40 minucie dopiero. Moje wrażenia też mogą być w pełni nieobiektywne bo jak jestem na czymś skupiony to potrzebuję raczej muzyki z powerem. Z utworów na uwagę zasługują na pewno Clap Your Hands oraz Chordy Babicza, ale w secie jakoś tak zaginął. Rozczarowujące są utwór oraz remix Czubali, jak dla mnie Marcin poszedł za bardzo w deepy. Co do techniki u Ciebie jak zawsze bez zarzutów. W ramach podsumowania mogę napisać, że jesteś moim faworytem i nie zawiodłem się. Może oczekiwania miałem za wysokie? Jeżeli żaden z pozostałych setów mnie nie zaskoczy to znajdziesz się u mnie na czele klasyfikacji.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: RomuS pres. Aldaron - Go it deeper (BM 10)

Postprzez Kasper 30 cze 2010, 20:03

RomuS u mnie ciśniesz po równi pochyłej. Znowu jak dla mnie nic ciekawego. Masa kawałków do wyboru, ale nic nie przykuło mojej uwagi. Technika znakomita, ale to już pokazałeś nieraz, tak więc pod tym względem mix może się jak najbardziej podobać. Poza tym więcej uwag nie mam bo dla mnie niestety nic interesującego nie ma. Raczej zmarnowałem 1h na słuchanie dźwięków z zupełniej innej muzycznie ligi. Czekam aż powrócisz do tego co prezentowałeś we wczesnych BM mixach. Czekam.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL


Powrót do 10

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron