Wasyl - Battle Mix September 2010

Intelligent D'n'B
31.08.2010 - 28.09.2010

Powrót do 11

Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez wasyl 08 wrz 2010, 21:02

Nadchodzę i ja, by zamieścić swoje - jakże wypocone - 39 minut atmosferycznych drumowych brzmień :). Sporo osób z tego forum doskonale zna mnie z tego faktu, że często lubię stawiać poprzeczkę dość wysoko w szczególności samemu sobie :D, co też uczyniłem w tym secie. Przejścia były horrendalnie ciężkie, co powodowały same utwory ze strony ich złożoności... Jednak pomimo to, zdecydowałem się na zamieszczenie tych, jakże wspaniałych i głębokich produkcji w jednym pliku ;) Nie ukrywam, że tym razem w aspekcie technicznym mam sobie dość sporo do zarzucenia, z czego raczej do tej pory nie słynąłem ;), jednak d'n'b jest chyba najcięższym gatunkiem do miksowania, a przynajmniej atmospheric i to jeszcze z RIP'em w trackliście ;). Ostrzegam również przed nieco brudnym brzmieniem w niektórych minutach, jednak kilka z nagrań była dość ciężka do zdobycia i jedynie w poprawnej jakości. No to cóż, z moich zażaleń to byłoby na tyle ;), poza tym polecam :P. PS. Miał to być też urodzinowy prezent dla Kubo, jednak w związku z problemami technicznymi, wstawka opóźniła się o jeden dzień :(

TL:

01. High Contrast - Tread Softy
02. B Complex - Beautiful Lies
03. Ultima C – Behind the Sorrow
04. Seba – Blaze & Fade Out
05. Danoo feat. Jett – Twilight
06. Alicia Keys - UnThinkable (Lenzman Drum & Bass Bootleg)
07. Ultima C - Gimme Mre Sunlight
08. Seba – Painted Sky
09. Kirsty Hawkshaw – Face to Face (Seba Remix)

Czas: 39 min.

Waga: 54mb

Download -> http://download.enhanced-perception.com ... 202010.mp3

Życzę miłych lotów :)
Ostatnio edytowano 09 wrz 2010, 10:32 przez wasyl, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez Matvel 08 wrz 2010, 21:37

O chyba z góry mogę ogłosić swojego zwycięzcę :D Ostatni to rip?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez wasyl 08 wrz 2010, 22:04

dobrze, że chociaż Ty jeden ;P a ripem jest UnThinkable
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez Matvel 08 wrz 2010, 22:11

Kurde, a ja nigdzie nie mogłem znaleźć tego remixu Seby.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez Vibez 09 wrz 2010, 0:03

Ja już też ściągam. Twoje ostatnie dramowe wybryki pamiętam do dzisiaj. Jutro coś skrobne :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez Kubo 09 wrz 2010, 9:14

Jako ze jestem fanem atmosferycznych dramow nie moglem ominac Twojego secika :P Na pierwszy rzut oka widze ze obsadziles praktycznie same wisienki na swoim "torcie' :mrgreen:

Tylko tych 3 numerow nie kojarze a reszta jest z najwyzszej polki ;)
03. Ultima C – Behind the Sorrow
05. Danoo feat. Jett – Twilight
07. Ultima C - Gimme Mre Sunlight

Jesli ktos chce sprawdzic cos nowego to tutaj znajdzie wszystko co najlepsze z tego gatunku :)

No to odpalam Bartku :mrgreen: UnThinkable chyba sam Ci dalem i Painted Sky :P
______________________________________________________________
Blaze and fade out !! kocham ten numer :king:
Twilight juz kojarze 8-)
Unthinkable :blowkiss: ten glos Aliszi :roll:
Painted Sky :mrgreen: latam :) Seba to umie nakrecic dzwieki. moj ulubiony producent DNB
Face to face <3 zna ktos lepszy remix w takim klimacie ? bo ja chyba nie ;)

Szkoda ze tak poskracales numery :evil: Swietny set mimo niedociagniec przy niektorych przejsciach.
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez wasyl 09 wrz 2010, 9:47

:) Cieszę się Kubo, że mogłeś po raz kolejny polatać sobie przy tych atmosphericach, tym razem z widniejącym Wasylem w tagu ;). Niestety skracanie tych utworów było przymusowe z racji ich niestandardowej budowy, a także długości trwania (większość ~5 min.) toteż miksowanie tego materiału przypominało mi nieco walkę z dotychczas najtrudniejszym, rave'owym setem :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez peterhol9 09 wrz 2010, 16:57

Lecim Mr Wasyl:

Pierwszy kawałek - drum'n'bejs jak drum en bejs.. Za bardzo mnie nie zaskoczył niczym. Czuję lekki niedosyt bo zabrakło mi intra (w ogóle odmienia się "intro"?) super hiper extra. Ni nic ..Przechodząc do drugiego kawałka zastosowałeś niezły wymyk w postaci przejścia składającego się z killa 1 numeru i wejścia nr 2. Podobało mi się. Tym samym jesteśmy w dwójce. Jaki to utwór? Ano świetny...widać, że set się rozkręca. Szkoda, że właśnie to od numeru 2 nie zaczął się set. Utwór jest przekapitalny!!!!! Aż zacząłem w rytm zaznaczać tekst posta i przesuwać myszką, :D Przejście może być i...i nr 3 now :) Niestety o wiele gorszy niż 2. Ogólnie to niestety nie zachwycił mnie, ale ...Ale kolejny wałek zapowiada się znakomicie. I taki jest w całości! Nie wiem. Może to przez wokal, a może ogólnie fajny jest :D Już wiem...Seba!!! To wszystko wyjaśnia :) i dobrym przejściem wchodzimy w kolejny track, który się smakowicie zapowiada. Znowu wokal? :) Fantastyczny utwór! i Ta melodia!1 Jestem pod wielkim wrażeniem. Pora na potwora :) Oczywiście potwór ma postać niebrzydką, bo to w końcu Aliszja :) TYm razem jednak utwór mi się nie podoba. Jakoś zwalnia kapitalny klimat powstały dzięki wcześniejszym numerom. Dobrze, że Ultima C przywraca owy klimat i znowu set może wjechać na właściwe tory. Ogólnie to trzeci, oprócz nr 2 i nr 5, track secika! Kończymy zaś Sebami, które wypadają znakomicie :)

Ogólnie więc: Nie będę za dużo gadał. Na ten moment powielę zdanie Matvela, iż mamy zwycięzcę. Czekamy jednak na inne sety, by się to wyjaśniło w zupełności :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez Solo van Small 12 wrz 2010, 13:58

to teraz moja kolej :)

1 - i od razu usmiech na twarzy, moj ulubiony wykonawca sceny drumowej
2 - od pierwszych dzwiekow mi sie spodobalo, jak tak dalej pojdzie to chyba juz wiem kto otrzyma ode mnie max :)
3 - i kolejny fajny wpadajacy w ucho kawalek, ja juz nie wiem co pisac :)
4 - do tej pory to chyba najslabsza pozycja seta ale nie mowie ze jest zla i ze mi sie nie podoba
5 - kolejny spokojniejszy kawalek ale podoba mi sie bardziej od poprzednika
6 - tak sobie, nie wpada w ucho za bardzo, bardziej mi sie podobaly utwory z pierwszej polowy seta, przejscie tez mi nie podeszlo :(
7 - przeszlo bez zwracania uwagi
8 - nawet, nawet
9 - niestety jestem na nie

pierwsza polowa seta bardziej mi sie podobala, bylem wrecz nia zachwycony, druga polowa nie byla zla ale nie przekonala mnie na tyle bym mogl powiedziec ze dalej jestes moim kandydatem na pierwsze miejsce

tak wogole to sorry ze sie za bardzo nie rozpisuje ale brak mi dzis weny tworczej, mam raczej pracowity weekend, zostal mi zaledwie tydzien zanim na jakis czas znikne z zycia publicznego a rzeczy ktore chcialbym zrobic zanim do tego dojdzie jest wiecej niz moge zrobic

pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez PaulCane 12 wrz 2010, 18:40

biere ja się za (jak zgaduje) najciekawszy set z tej edycji BM'a :D

1. High Contrast na początek ;] jest dobrze :D
2. Przejście bez zarzutu. Utwór przyjemny, chociaż trochę denerwują mnie te jęki :D
3. tutaj pojawił się mój starszy który nieco ściszył sprzęt audio... ale jakoś to przeboleje :D dobre przejście i utwór też mi się podoba ;]
4. kolejne dobre przejście i utwór też ;]
5. jw
6. przejście dobre, ale vocal Alicji mi się nie podoba :P
7. przejście dobre i utwór lepszy niż poprzedni, ale breakdown jakoś mi nie pasuje nie wiem czemu i vocal też ubogi :P
8. znowu przejście bez zarzutu no i utwór od Seby ;]
9. to przejście też przyzwoite, ale za wcześnie nieco vocal się pojawił ;] znowu Seba ;]

Ogólnie: Technicznie porządny set. Utwory mi się w większości bardzo podobają. Klimat też mi się spodobał ;]
na jakieś 95% ode mnie będziesz miał punkty :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez demens 20 wrz 2010, 19:40

Jak dla mnie cienizna... żartuję ;D Dokładnie pamiętam, jak seta w podobnym klimacie wrzucił w którejś z poprzednich edycji Vibez, i bardzo pochlebnie wypowiedziałem się o jego mixie. Nie wiedziałem wtedy jeszcze, że set wkręci mi się na tyle, że będę go katował jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy. Z Twoim setem zapewne będzie podobnie, choć jest on chyba nieco "żwawszy" od tego który zapodał Vibez.
Początek z Hogh Contrast niezły, ale to jeszcze nie to. Drugi numer świetny, żywy, wpada w ucho. Coraz lepiej. Trójka nieco tajemnicza, a jak wchodzi ten dźwięk na 13:03 przechodzi mnie niemały dreszczyk :D Świetny kawałek. Dość szybko zaczyna wchodzić kolejny numer, i już wiem że to będzie coś grubego. Wokal tego gościa i cała oprawa wytwarzają specyficzny klimat. Bardzo mi się ten kawałek podoba. Danoo feat. Jett – Twilight również przyjemne, z charakterystycznym dźwiękiem. Kolejne dwa numery również ponaprzeciętne, z lekką przewagą Ultima C, ze względu na bardzo wkręcający wokal. "Painted Sky" nieco słabsze od poprzedników. No ale na koniec gruby akcent, jest to chyba jedyny numer który znałem wcześniej, znakomity remix w klimacie atmospheric.

Jak widać, od drugiego numeru podobało mi się praktycznie wszystko, łącznie z techniką mixowania. Zapewne niektóre numery jeszcze bardziej mnie zniszczą przy kolejnych odsłuchach, które niewątpliwie nastąpią. Punkty będą na pewno, ale w jakiej ilości to się jeszcze okaże :) Pozdro.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez Rapture 21 wrz 2010, 16:02

Ok, lecimy jak zreszta obiecywalem konkursowiczom. recki beda krotkie jako ze moj dostep do neta jest ograniczony. Mam nadzieje,ze uda mi sie zaopatrzyc w pozostale sety

Zgodze sie z opinia pozostalych - pierwszy numer wrazenia nie robi, natomiast drugi juz naprawde przyjemnie wkreca, te jeki o dziwo wpadaja w ucho :D Zreszta i wlasnie wokalne numery najbardziej mi sie spodobaly! Swietny bootleg do utworu Alicii Keys, mega klimatyczne "Twilight" czy remix dla Kirsty. Reszta numerow trzyma poziom choc tez jakos mega super sie nie wyroznia.

ogolnie set bardzo fajny, dzis jeszcze do niego wroce. Punkty zdecydowanie beda, szczegolnie za swietna technike no i to ze klimatycznie set trzyma klase.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez Matvel 24 wrz 2010, 12:57

Trzeba się brać do roboty, czas ucieka a setów do oceny trochę jest. Zaczynam więc od zdecydowanego faworyta.

1. Dobry drumowy utwór i chyba tyle o nim mogę tylko powiedzieć. No może jeszcze że HC mają lepsze :D
2. O tak piękne kłamstwa! Ogólnie trochę mi zbrzydł ten utwór, bo swego czasu go pokatowałem.
3. Coś czego nie znałem i bardzo tego żałuję. Geniusz!
4. Myślałem, że ten utwór nie przypasuje do poprzedniego, ale zgrabnie Ci to wyszło. Nie jestem zwolennikiem męskich wokali, ale tutaj K. Linder powoduje że się rozpływam.
5. Znalazło się i coś co nie wydaje się genialne, taki przeciętniak.
6. Warto było to ripować!
7. Ok
8. Gorzej niż Blaze & Fade Out ale ok.
9. Matko ile ja czasu na to polowałem. Zgadzam się w 100% z tym co napisał Kubo.

Pierwsze przejście wydało mi się dziwne i 5-6, ale tam wiadomo czemu. Nie chcę odbierać innym szans, ale raczej u mnie będziesz zwycięzcą. Jakbyś zagrał samo Face To Face to byś na pewno był na podium :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez Kasper 26 wrz 2010, 12:50

Za nic nie czaje takiej muzyki. Mówiłem to już nie raz i to powtórze, może nie jestem zbyt "intelligent" na takie granie? Słaba jest ta muza i tyle dla mnie. Fajny ten drumowy remix Alicii, słyszalem go już w innym temacie. Ktoś go tam podrzucił. Technika jak zwykle monter, więc jak zwykle dojebać się o coś było by chamstwem. Jednak stuff, a stuff też odgrywa ważną rolę za nic mi nie należy. Zagraj wreszcie coś 4x4 to wtedy może coś pokombinujemy z punktami teraz null... aka 0. Jestem na nie.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez Juma 28 wrz 2010, 17:59

Pozostales mi na koniec Wasylu wiec wsluchuje sie uwaznie w Twoj mix. O technike jestem spokojny wiec juz teraz napisze ze jest super i nie ma sie do czego przyczepic. D'n'B to zupelnie nie moja bajka muzyczna ale postaram sie wylapac cos ciekawego. Fajne pojekiwania i set goni dalej. Niezly myk z przejsciem na 2. Spodziewalem sie jakis nietuzinkowych przejsc i sa. Raz, dwa, trzy i juz leci numer 3. Bardzo udane przejscie. Ten utwor mi siadl - laduje w kajecie ;]. Dalej fajny remol do Alicji Klucz. Face to Face rownie godne.

Powiem szczerze ze nie przesluchalem ten set tupiac noga dosc energicznie. Nie jest to moja bajka muzyczna ale przygladne sie scenie d'n'b i sam sprobuje zmixowac cos w tym stylu by jeszcze bardziej docenic poziom Twojej techniki mixowania i sprawdzic sam siebie.

dzieki za ten miesiac, odmeldowuje sie i ide rozdac punkty
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez RomuS 28 wrz 2010, 19:28

Ołjeaa men ;] Sam ostatnio eksperymentowałem z DnB ;] i powiem, że po genialnej imprezie (co ciekawe dość łatwo się to gra) miałem zlasowany mózg :P Techniczny mistrz mi się znalazł :D Set w odbiorze tylko po wcześniejszym spoglądnięciu na TL która jest wyśmienita zwłaszcza pani Keys to dla mnie kwintesencja kobiecego głosu w muzyce ;) Wysoko rzekłbym oceniam ten set poza tym zwłaszcza dla tego że przygotowuję sie do kolejnej imprezki pod klimaty dnb to Twój set był jak dobra motywacja. Dzięki!
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez dj3500 28 wrz 2010, 23:06

I oto doszedłem wreszcie do Twojego seta, zostawiwszy sobie go na koniec jako najsmakowitszy (prawdopodobnie, bo może zjebałeś :mrgreen:) kąsek tej edycji. Czekałem na niego z niecierpliwością od kiedy zaprezentowałeś mi w pociągu w drodze na Moshica przedsmak materiału, jaki będzie brany pod uwagę. Doceniam trud złożenia takiego miksu, bo wszak atmosferycznych d'n'b w ogóle nie ma wiele, a co dopiero tak dobrych i jeszcze w miarę do siebie pasujących. No i musiałeś ich znaleźć aż 10, bo krótkie ;) Nagranie było na pewno szczególnie trudne technicznie i samo nieodwalenie lipy byłoby dużym osiągnięciem. A tymczasem nie tylko nie odwaliłeś lipy, ale wręcz poziom techniczny jest bardzo wysoki nawet jak na Ciebie :) (no może poza 2-3 momentami, ale jak to napisał Kasper czepianie się byłoby tu nie na miejscu).

Już pierwszy numer zróżnicowanymi (trochę kosmiczne, trochę odgłosy natury, trochę wokalu) dźwiękami wprowadza w ciekawy nastrój. Dalej set płynie tak dalej powodując tupanie nogi z szybką kadencją i jednocześnie rozmarzenie ;) Grubas goni grubas. Moim faworytem jest chyba numer drugi z dobrym wokalem, a najgorszy numer siódmy. Ale trudno się zdecydować, bo zaprezentowałeś mnóstwo wysokiej klasy materiału. Flow spójny, nie mogę się niczego czepiać.

Tak jak się spodziewałem, u mnie (i w ogóle) wygrywasz bezapelacyjnie. Gratulacje :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez Sagi 03 paź 2010, 16:50

Ok jako ze tez sciagnalem sobie i posluchalem nie raz to cos na szybko napisze:

Kolejny bardzo dobry set (zaraz po secie Douglasa) z najlepszymi dla mnie odmianami dnb :) ladnie to sobie plynie sa lepsze i gorsze kawalki ale jako calosc jest optymalnie (no moze czasami za duzo vocali :P) no i technicznie nie ma zastrzeżeń. Z kawalkow wyroznilbym na pewno nr 8 (ten kawalek mnie zabija ale jak to zwykle u Seby poziom nieosiagalny prawie dla nikogo w liquidach..) ten kawalek ma taki feeling jakbym sluchal jakiegos glebokiego progresa tylko ze tu mamy mocnego polamanca :D nr 9 z reszta rownie dobrze to potrzymuje no i bardzo fajny jest nr 3 :) taki pozytywnie nastrajajacy i delikatny zarazem...nie podoba mi sie za to partia kawalkow od 5 do 7 (to co pisalem o vocalach) moze gdyby byly w wersjach dub nie mialbym takiego wrazenia bo ogolnie do seta pasuja :) najgorzej chyba jest z pozycja nr 7 bo brzmi jak jakis podkrecony vocalny hałs zrobiony na dnb :D to tyle z moich uwag set tak czy siak bardzo zgrabny :) a ze takich dnb malo idzie uslyszec to tym bardziej szacun :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Wasyl - Battle Mix September 2010

Postprzez wasyl 04 paź 2010, 8:20

wow Sagi, dzięki za niewymuszoną recke :) bardzo fajnie, że secik Ci podszedł :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do 11

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron