RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

stay tuned, stay deep!
31.08.2010 - 28.09.2010

Powrót do 11

RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez RomuS 12 wrz 2010, 14:18

Oto i jo ;]

TL

1. Bibio Lovers Carvings (Catz n Dogz Re-Edit)
2. Moodymanc - Theif (Manchester's At Work Summer mix) [Kolour Recordings]
3. GROOVE COCKTAIL - Deep Touch (Karol XVII & MB Valence Loco Mix) [Seamless Rec.]
4. Karol XVII & MB Valence - Kuman Nute [Neurotraxx Deluxe]
5. Anja Schneider & Lee Van Dowski - Shinkansen (Original Mix) [Mobilee]
6. Evans & Waterfall — Royal Flush (Audiojack remix) [Clarisse Records]
7. Mihai Popoviciu & Timid boy - hum hum [Time Has Changed France]
8. In Deep We Trust – Sopot [Brown Eyed Boyz Records]
9. Petersky - Right Hand of White Beast (Original Mix) [PHATT042]


link:

http://www9.zippyshare.com/v/61482521/file.html

Czas: 37min
Waga: 35mb

jak ktoś chce całość przesłuchać zapraszam tutaj;
viewtopic.php?f=36&t=3025

Pozdro Przyjaciele o/
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez PaulCane 12 wrz 2010, 17:29

Biere się za Twojego seta ;] widzę Groove Coctail, a to oznacza, że klimat powinien być przynajmniej bardzo dobry :D

1. Utwór dobry, ale to nie nowość w przypadku Catz'n'Dogz ;]
2. Przejście bez zarzutu. Utwór przyjemny ;]
3. Znowu nie ma się do czego przyczepić w tym przejściu. Utwór znowu bardzo dobry.
4. Przejście bardzo dobre. Kolejny utwór który mi się podoba :D
5. chyba się powtarzam, ale znowu przejście bezbłędne ;] Track też bardzo przyjemny :D
6. jw
7. jw
8. jw
9. jw :D

Jak narazie zdecydowanie najlepszy set z tych co odsłuchiwałem :P możesz się spodziewać punktów ode mnie ;]
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez Solo van Small 18 wrz 2010, 11:06

pora na Ciebie kolego :)
1 - pierwsze dzwieki bardzo zachecajace, przyjemne dla ucha, ladnie bujaja, przejscie bez zarzutu
2 - za takimi utworami za bardzo nie przepadam :(
3 - jestem na nie :(
...i tak az do 19 minuty, te dzwieki mi sie spodobaly :)
dalej tez jest calkiem fajnie,
28 minuta - znowu mi sie nie podoba :( chwilke pozniej cos sie zaczyna dziac pozytywnego...bardzo pozytywnego :) mam nadzieje ze taki poziom sie utrzyma juz do samego konca...co do ostatniego utworu nie jestem pewny czy mi sie podoba czy nie, mam zgryz bo jest w nim cos co nie pozwala ustac w jednym miejscu, zalicze Ci to na plus ;)

technicznie set jest bardzo dobrze zagrany, jelsi chodzi o dobor utworow to juz niestety nie jest tak rozowo, mamy 50/50, ciezko bedzie wywalczyc jakies punkty ale na chwile obecna jeszcze niczego nie przesadzam

pozdro RomuS
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez peterhol9 19 wrz 2010, 17:15

Oj RomuŚ, RomuŚ... Niestety w tej edycji set nie podszedł mi :( Klimat, jakby to nazwać....jazzowy, a ja za jazzem nie przepadam. Jest również głęboko, super technicznie, ale na moje skołatane nerwy wałki jakoś nie działają. To tak pokrótce :) czekam na następną edycję i trochę szybsze (niczym numer z 29 minuty), mniej mroczne i housowo-tribalowe granie :) Czekam na małe eksperymenty z innymi stylami. Czekam na stuff znany mi i innym użytkownikom dobrze z wcześniejszych edycji :)

Ogólnie też przepraszam za krótki komentarz, ale..to przez wyżej wspomniane nerwy :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez Rapture 21 wrz 2010, 16:12

Powiem w skrocie - troche skaczacy klimatycznie i jakby gatunkowo a jednak bardzo dobry set! zalety? Przede wszystkim dynamiczny mixing, kilka mocarnych numerow jak radosnie halsujacy "Sopot" i kilka deep'owo - tech'owych niszczycieli. Punkty masz murowane za dobry skill chociazby no i niektore numery dobrze mnie rozbujaly podczas odsluchu :)

Ja rowniez przepraszam za krotki komentarz ale - jak juz wspominalem wczesniej w innej recenzji - problem z dostepem do neta.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez Matvel 24 wrz 2010, 14:50

Był dnb, był trance to teraz czas na coś jeszcze innego. Duże nadzieje wiążę z setem, mam nadzieję, że się nie rozczaruję :D

1. Super że Koty i Psy udostępnili ten utwór. Świetny początek!
2. Niesamowicie przyjemny utwór, super jazzowy klimat.
3. i 4. Zarówno jeden jak i drugi utwór średnio mi podpasowały. Przeleciały i tyle.
5. O takie granie to ja rozumiem.
6. Ok
7. Taki sobie utwór.
8. W sumie jak wyżej, może trochę lepiej buja, ale też czegoś mi tu brakuje.
9. I do końca nic się nie zmieniło.

W tej edycji chyba pierwszy raz od dawna średnio spodobał mi się Twój set. Zabrakło mi powera, momentami mnie trochę poruszało, ale zdecydowanie za mało. Liczyłem też, że na koniec będzie coś kozackiego (tak było u Wasyla i Peterhola :D) ale się niestety rozczarowałem. W następnej edycji liczę na coś bardziej klubowego.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez Juma 26 wrz 2010, 14:22

"- Czesc Romeczku ( .. Polanski )... slabo Cie slysze"

Wiesz ze jestem fanem Twojego stylu, dlaczego mi go tutaj zabraklo "-Dlaczego.... kurw*********a, dlaczego?".
Set spokojny, jazzy as hell. Wolalbym zeby pompowal.
Punktow raczej nie bedzie gdyz gdy sluchalem seta to on poprostu przelecial, ucho odrywalo sie od sluchania.
Przejscia sa dobre, przyzwoite i nie bede sobie strzepil jezyka na nie.

Popraw mi sie muzycznie za miesiac! o!
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez dj3500 27 wrz 2010, 0:28

Udało mi się wreszcie wydmuchać nos tak, że na oboje uszu słyszę tak samo, więc można kontynuować odsłuch setów :mrgreen: Na początku dostajesz duże minusy za częstotliwość 32000 Hz, musiałem reenkodować plik żeby go odtworzyć. Dalej plusy za technikę. Co do stylu seta i doboru utworów. Rozumiem, że taki house ma swoich odbiorców, ale na pewno nie jestem nim ja ;) Coś tam sobie leci, coś jazzuje, coś niby buja, jakieś głosy w tle, utwory przelatują bez wywierania jakiegokolwiek nacisku, w sumie wszystko jedno który teraz leci, i wszystko się zlepia w jedną ciągłą papkę. Podczas słuchania nie miałem pojęcia czy do końca jeszcze pół minuty czy pół godziny. Na 8 minut przed końcem wszedł numer nieco ratujący sytuację, ale i tak z kapci nie wyrywał. Niestety nie przepadam za takim klimatem i cokolwiek byś nie zagrał z deep house'u raczej nie zaskarbiłoby u mnie punktów. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez Sagi 27 wrz 2010, 9:10

i gdzie twoja otwartosc na inne brzmienia ;) ja powoli sie przekonuje do deep housow i nawet umie juz wyciagac z nich jakies git produkcje :D
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez wasyl 27 wrz 2010, 18:35

Cóż u Ciebie... Ano tak sobie plumkało... :) Sam gatunek zawiera w sobie tyle, że przecież nie pasuje, by napisać: Ale zajebisty set! :P po prostu sobie leci, nie przeszkadza i momentami nawet jazz się pojawia :) Technicznie bardzo schludnie i naprawdę nie nudno. Natomiast tego rodzaju muzyka nie potrafi wywrzeć na mnie jakiegoś niesamowitego wrażenia, brakuję mi emocji, głębi, chociaż słucha się Ciebie naprawdę przyjemnie. Zobaczymy jak to będzie z punktami :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez demens 27 wrz 2010, 18:45

Bardzo przyjemny, spokojny secik. Tak jak zauważyli poprzednicy, brakuje trochę mocy, czegoś co by się wyróżniło. Wszystkie utwory na podobnym, dobrym poziomie, a jednak brakuje tego czegoś co by sprawiło, ze set zapadnie w pamięć. Aczkolwiek jak już mówiłem, bardzo przyjemnie się słuchało, co z pewnością było także zasługą świetnej techniki. Utwory jakie najbardziej przypadły mi do gustu to nr 2 - tego mógłbym chyba słuchać godzinami, miła odmiana dla moich transowych uszu ;p Równie bardzo spodobał mi się "Sopot", znakomity wkręcający klimat, ma w sobie taki fajny powiew świeżości. To by chyba było na tyle, liczę że kolejnym razem uderzysz odrobinę mocniej.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez Kasper 28 wrz 2010, 19:15

Też mi się nie podobało tym razem, too deep szkoda, że nie ma więcej melodyjnego grania. Nie byłeś najgorszy w tej edycji bo Twoja technika nie pozwala Ci być najgorszym, ale kurde chciałbym coś bardziej z pierwszych edycji. Nic nie jestem w stanie tu zbyt wyróżnić, ale za miesiąc mam nadzieje, że więcej wyciśniesz. Pozdro.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: RomuS pres. Aldaron - Metronome (short promo)

Postprzez RomuS 28 wrz 2010, 19:53

Jak co miesiąc chciałbym podziękować za Wszystkie komentarze... te soczyste z których mogę coś wynieść bo zawierają konstruktywną krytykę (a o taką tutaj chodzi a nie o klepanie po plecach i pisanie że jest fajnie a na prawdę jest do dupy) jak i te które przeszły tutaj (i u mnie) bez echa... i których było sporo.... nie mniej jednak na przyszłą kolejkę dla Evibes mam niespodziankę... i to trochę moje stare lata przypominać będzie ;] Ciao!
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic


Powrót do 11

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron