Schiller feat. Colbie Caillat - You

downtempo, ambient | Island Records | 2008

Powrót do Ambient / Downbeat

Schiller feat. Colbie Caillat - You

Postprzez TBk2000 16 gru 2008, 4:11

Od jakiegos czasu jestem pod wplywem nowego singla Schillera, i nie moge sie jakos od niego uwolnic. Po jego ostatnim albumie wreszcie mozemy posluchac czegos w jezyku angielskim, ktory zawsze jakos bardziej mi odpowiadal w jego produkcjach. Jak wiadomo, jego tworczosc charakteryzuja przede wszystkim subtelne wokale, do ktorych dobierania Schiller ma cholernie niezly talent. Colbie Caillat, ktorej tym razem przypadl zaszczyt zaspiewania w jednym z utworow Schillera, pochodzi z Kaliforni, jest bardzo mlodziutka i poczatkujaca piosenkarka, ale ma juz za soba spore sukcesy. Jest talentem odkrytym w sieci, a dokladnie na serwisie MySpace, na ktorym umieszczala swoje autorskie pioseki, ktorych laczny odsluch przekroczyl ponoc 42 mln. razy.

Obrazek

Kazdy kto zna i lubi tworczosc Schillera wie czego sie mniej wiecej spodziewac, i z pewnoscia jesli jest fanem jego wczesniejszych produkcji, to bez watpienia "You" przypadnie mu do gustu :-)).

Bez dalszego zbednego gledzenia, zapraszam na YT w celu odsluchania i popatrzenia 8-)

=> http://pl.youtube.com/watch?v=02G2-HmoL ... re=related
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Schiller feat. Colbie Caillat - You

Postprzez Rapture 16 gru 2008, 13:52

Swietny utwor, dosc czesto go mecze. Szczegolnie specyficzna jest perkusja w tym utworze, kojarzy mi sie z jakas Nelly Furtado Czy Timbalandem :D Oczywiscie to tylko skojarzenie, bo kawalek jak to u Schillera na najwyzszym poziomie, Colbie zreszta tez daje rade zarowno glosem jak i uroda, mhmm 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Schiller feat. Colbie Caillat - You

Postprzez Kubo 16 gru 2008, 16:08

Numer lezal sciagniety na dysku i nawet go ani razu nie sluchalem. Jak zobaczylem temat odpalilem sobie... Numer nie zabija, ale ma w sobie cos co przyciaga. Schillerowski klimat i calkiem sympatyczny wokal :) produkcja na plus
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Schiller feat. Colbie Caillat - You

Postprzez yaper 16 mar 2009, 16:44

Kawałek bardzo smakowy, wokal tej dziewczyny zabija i buduje atmosferę lekkości a zarazem tajemniczości. Często wracam do tego nagrania, polecam!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Schiller feat. Colbie Caillat - You

Postprzez cinek 18 mar 2009, 21:02

Tak z ciekawości posłuchałem bo Schiller ma świetne pomysły i można powiedzieć, że jestem fanem tego gościa. Natomiast ten konkretny wałek w ogóle mi się nie podoba. Jak dla mnie jest wtórny jak większość trensowego nasienia. Barwa głosu jest OK, ale sam pomysł na realizację wokalu bije nudą. Pod żadnym względem nie ma tego czegoś, co miałoby mnie przyciągnąć, a co posiadają poprzednie schillerowe nagrania.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Schiller feat. Colbie Caillat - You

Postprzez Technik303 12 kwi 2009, 16:53

TBk2000 napisał(a):=> http://pl.youtube.com/watch?v=02G2-HmoL ... re=related

Film jest niedostępny w Twoim kraju ;) LOL
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Schiller feat. Colbie Caillat - You

Postprzez Nolaan 13 kwi 2009, 11:05

Technik303 napisał(a):Film jest niedostępny w Twoim kraju ;) LOL

True.
Co do kawałka - dobry, ale Schiller miał już na koncie lepsze numery. Ten jakoś mnie nie porwał, choć wokal i aparycja wokalistki... Mniam :P Liczę, że to nie jest ostatnia ich wspólna produkcja :D
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.


Powrót do Ambient / Downbeat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron