Zero Cult - Dreams In Stereo

Ambient/Downtempo | Cosmicleaf Records | 2009

Powrót do Ambient / Downbeat

Zero Cult - Dreams In Stereo

Postprzez dj3500 26 gru 2009, 23:42

Obrazek

Label: Cosmicleaf Records
Nr: CLCD16
Format: CD, Album
Kraj: Grecja
Wydano: 12 Jun 2009
Styl: Downtempo, Ambient

Szczerze mówiąc po początkowym zainteresowaniu albumem liczyłem, że ktoś założy o nim temat, ale tak się nie stało, więc muszę przyjść z pomocą ;) Bardzo dobry downtempowy album. Leniwe melodie, brak elementów ryjących banię, pełny relaks. Większość kompozycji jest też niebanalnych i ciekawych artystycznie. Całość niewiele ustępuje mojemu tegorocznemu topowi, czyli Klimentowi i Koan. Polecam, bo właściwie powinno spodobać się każdemu :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Zero Cult - Dreams In Stereo

Postprzez wasyl 27 gru 2009, 10:30

Wprawdzie ja miałem ten temat założyć, ale ubiegłeś mnie we właściwym momencie i może nawet dobrze, bo nie bardzo potrafiłem się do tego zebrać ;). Cóż w takim razie mogę dodać? Zerknijcie do działu muzycznego podsumowania roku 2009 i wyjaśni się wszystko, co myślę o tym albumie ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Zero Cult - Dreams In Stereo

Postprzez TBk2000 12 sty 2010, 2:29

Trzeba podbic troche temat, bo za nisko spadl, tak samo jak za niskie jest nim tutaj zainteresowanie. Dopiero wczoraj w sumie plytka wpadla mi w "rece", ale do jej poszukiwan sklonil mnie ten temat. Przy okazji poznania tego artysty, signalem rowniez po wczesniejsze jego plyty, Ikebana z 2007 i Art of Harmony z 2006. Jeszcze nie sluchalem, bo wciaz wsluchuje sie poki co w Dreams in Stereo, ale przypuszczam, ze te poprzednie krazki dorownuja w 100% temu najnowszemu, ktory jest po prostu mistrzowski. Tutaj podzielam opinie Wasyla, z ktorym muzycznymi gustami jestesmy jak bracia :D. Zaluje jedynie, ze wczesniej nie mialem okazji poznac tworczosci tego producenta, ale w koncu od czego ma sie FME ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Zero Cult - Dreams In Stereo

Postprzez JoseDiablo 13 sty 2010, 21:21

Dopiero niedawno zdążyłem zapoznać się z zawartością tego albumu. Zero Cult to gwarancja pewnego poziomu. Przyznam, że żałuję, iż dopiero niedawno odsłuchałem albumu, bo prezentuje on poziom plasujący go w zeszłorocznej ścisłej czołówce. Z pewnością jeszcze nie raz wrócę do tego wydawnictwa. Przy okazji niezmiennie cieszy mnie wzrost zainteresowania brzmieniami z pogranicza downtempo/psybient :) Po przesłuchaniu zupełnie nie dziwi mnie podsumowanie roku Wasyla ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Zero Cult - Dreams In Stereo

Postprzez drevni 03 lut 2010, 14:06

Obrazek

TrackLists :
01 Zero Cult - Indigo Dream 08:07
02 Zero Cult - Electro Wind 07:49
03 Zero Cult - Cosmic Noise 06:54
04 Zero Cult - Seclusion 07:33
05 Zero Cult - Frozen 07:05
06 Side Liner - Once Upon A Time (Zero Cult Remix) 07:38
07 Zero Cult - Inside The Urban Ocean 06:47
08 Zero Cult - Edelweiss 06:34
09 Zero Cult - Walking on The Moon 07:27
10 Zero Cult - Till The Morning 07:36

Ponieważ nie umiem ładnie opisywać muzyki to napiszę tylko tyle, że album ten jest fantastyczny. Polecam każdemu. Niesamowicie kosmicznie dźwięki. Ja odfruwam kiedy tego słucham :)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: Zero Cult - Dreams In Stereo

Postprzez Vibez 03 lut 2010, 14:48

Jakaś grecka progresja? Ściągam !
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Zero Cult - Dreams In Stereo

Postprzez drevni 03 lut 2010, 15:20

ojoj nie zauważyłam, że dj3500 wcześniej założył temat :oops:
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska


Powrót do Ambient / Downbeat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron