Solar Fields - Origin #01

Ambient | 2010 | Ultimae Records

Powrót do Ambient / Downbeat

Solar Fields - Origin #01

Postprzez Transi 08 gru 2010, 10:01

Obrazek

Label: Ultimae Records
Numer katalogowy: INRE044
Format: 2 parts Digifile CD format.
Data wydania: 08.12.2010
Gatunek: Ambient

Sample: TUTAJ

Lista utworów:
01. Silent Walking
02. Unite
03. Bigger Stream
04. Almost There
05. Next Waiting
06. Embraced
07. Going In
08. Automatic Sun
09. Reborn
10. OTC

Sprawdzając pocztę w oczy uderzył mnie newsletter od Ultimae Records. Zdziwienie i ekscytacja informacją, że w dniu dzisiejszym w sprzedaży pojawił się nowy album Solar Fields sięgnęły zenitu :D Swego czasu było coś mówione, że Magnus Birgersson jeszcze w tym roku wyda kolejny album, ale w sieci nie można było znaleźć jakichkolwiek informacji odnośnie tego wydarzenia (a przynajmniej dla mnie jest to spore wydarzenie, gdyż twórczość Szweda uważam za coś absolutnie genialnego i każda nowa produkcja wzbudza moje zainteresowanie). "Origin # 01" jest pierwszym rozdziałem z serii czterech albumów, które mają za zadanie przedstawić twórczość Solar Fields w nowym świetle. Artysta sięgnął wgłąb swojego archiwum i odkrył niewydane dotąd małe skarby. Utwory zawarte na "Origin # 01" powstały na przestrzeni ostatnich 10 lat (a przynajmniej tak pisze na oficjalnej stronie wydawnictwa). Ja osobiście nie mogę się doczekać chwili, gdy będzie mi dane sprawdzić zawartość nowego albumu.

P.S. Ne bardzo rozumiem wpis "2 parts Digifile CD format" - o co może chodzić? Jak to zostało wydane? Płyta w formacie audio CD czy też może CD z plikami mp3? :D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Solar Fields - Origin #01

Postprzez TBk2000 08 gru 2010, 11:55

Takie premierowe i niezapowiedziane wczesniej zadnym dokladnym terminem niespodzianki bardzo lubie, szczegolnie jesli chodzi o Ultimae, gdyz akurat w przypadku tego labelu dlugie oczekiwanie na nadchodzace albumy potrafi naprawde zmeczyc :D. Tak jak w przypadku Aes Dana, ktorego nowy album mial ukazac sie jeszcze w tym miesiacu, ale ostatecznie pojawi sie najprawdopodobniej na poczatku przyszlego roku. Ale wracajac do Origin #01, to sample jak zwykle za krotkie, ale i bardzo obiecujace.. nie moge sie doczekac ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Solar Fields - Origin #01

Postprzez phantom 08 gru 2010, 19:16

Digifile to raczej w kierunku digipaku, czyli chodzi o dwuczęściowe opakowanie tekturowe. Zresztą Google to potwierdza.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.


Powrót do Ambient / Downbeat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości