Lights Out Asia - In The Days of Jupiter

downtempo / edm / shoegaze | n5MD | 2010

Powrót do Ambient / Downbeat

Lights Out Asia - In The Days of Jupiter

Postprzez TBk2000 10 sty 2011, 21:03

Obrazek

W odpowiedzi na topic Pauliny zakladam temat o krazku innej grupy nacechowanej podobnym klimatem muzycznej tworczosci do tego w jakim tworzy Hammock. Jest to czwarta plyta w dorobku Lights Out Asia na przestrzeni siedmiu lat od czasu powstania grupy, z czego trzy pojawily sie w ciagu ostatnich czterech lat. Chlopaki widac nabieraja tempa co objawia sie nie tylko w ilosci ale jakosci wydawanych plyt. Czy In The Days of Jupiter jest ich najlepsza plyta? Ciezko mi to ocenic, bo kazda z nich slucha mi sie rewelacyjnie i do kazdej powracam z taka sama czestotliwoscia. Na kazdej z nich mam jakies swoje ulubione utwory, wiec ostatecznie mozna uznac, ze wszystkie sa na rownie wysokim poziomie.
Trudno mi tutaj w jakis sposob scharakteryzowac te plytke, szczegolnie, ze na forum chyba jeszcze sie taka muzyka nie przewijala, wiec najlepiej po prostu samemu przesluchac i ocenic z czym mamy do czynienia. Na pewno zadnej bani ani sera tutaj nie bedzie ;], ale jesli ktos lubi sobie posluchac czegos spokojnego w domowym zaciszu a przy tym nie przepada np. za zwyklym Ambient-em zwanym inaczej 'jednym dlugim breakdownem', to In The Days of Jupiter z domieszka rocka, leniwego bitu i nieco wokalu, byc moze go zainteresuje.


Info:
Artist: Lights Out Asia
Title: In The Days of Jupiter
Genre: Downtempo / EDM / Shoegaze
Label: n5MD
Cat. Nr.: MD177
Data: 2010

Tracklist:
01. Lights Out Asia - All These Worlds Are Yours
02. Lights Out Asia - Except Europa
03. Lights Out Asia - Attempt No Landings There
04. Lights Out Asia - All is Quiet in The Valley
05. Lights Out Asia - 13AM
06. Lights Out Asia - Arbres Paisible
07. Lights Out Asia - Great Men From Unhealthy Ground
08. Lights Out Asia - Currents Meet The Tide
09. Lights Out Asia - Then I Hope You Like The Desert
10. Lights Out Asia - Shifting Sands Wreck Ships
11. Lights Out Asia - Bye Bye November

Sample:
=> In The Days of Jupiter


Na koniec jeden z moich ulubionych utworow, pochodzy z poprzedniego albumu Eyes Like Brontide. Genialny!

Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Powrót do Ambient / Downbeat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości