Aes Dana - Perimeters

ambient, downtempo | ultimae records / inre045 | 07-02-2011

Powrót do Ambient / Downbeat

Aes Dana - Perimeters

Postprzez TBk2000 12 sty 2011, 11:30

Obrazek

Juz niedlugo powinnismy sie spodziewac premiery nowego albumu Villuis-a, Perimeters, ktorego miesiac wydania interetowe zrodla zapowiadaly na styczen. Oficjalnie na stronie Ultimae na razie cisza, ale Aes Dana na FB jakas godzinke temu oglosil, ze "Perimeters is done", a takze, iz niedlugo udostepni wiecej sampli. Czekamy z niecierpliwoscia :>.


Info:
Artist: Aes Dana
Title: Perimeters
Genre: Ambient, Downtempo, Progressive
Label: Ultimae Records
Cat. nr.: INRE045
Data: 07-02-2011

Tracklist:
01. Aes Dana feat. Field Rotation
02. Aes Dana - Snöflinga
03. Aes Dana - Perimeters
04. Aes Dana - In Between
05. Aes Dana - Xylem
06. Aes Dana - Resin (Overspring Edit)
07. Aes Dana - Heaven Report
08. Aes Dana - Antimatter (ante)
09. Aes Dana - Antimatter (post)
10. Aes Dana - The Missing Words
11. Aes Dana - Currents

Sample:
=> Aes Dana - Perimeters
=> Aes Dana - Perimeters @ Psyshop.com
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Aes Dana - Perimeters

Postprzez Transi 14 sty 2011, 10:41

Ja również nie mogę się doczekać. "Leylines" jest albumem doskonałym w każdym calu i mam nadzieję, że nowe dzieło Aes Dany będzie co najmniej tak dobre :)

Dzisiaj (14.01.2011) pojaiwł się kolejny sampelek: Aes Dana - Perimeters

Uptempoooo :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Aes Dana - Perimeters

Postprzez TBk2000 17 sty 2011, 13:54

Mala aktualizacja tematu, dodalem trackliste i kolejny sampel :-). Jak do tej pory wszystko brzmi rewelacyjnie. Ciekaw jestem tez co to za utwor kryje sie pod jedyneczka, ale sadzac po tworczosci Field Rotation moze byc to jakies ambientowe wprowadzenie ?
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Aes Dana - Perimeters

Postprzez dj3500 18 lut 2011, 23:10

No i jak wrażenia? Jak dla mnie to Anthrazit niezłe, In Between też przyjemne, a reszta w większości zbyt minimalistyczna lub z innych powodów niezachwycająca. Szczególnie nie podoba mi się, że w niektórych utworach jakiekolwiek "dzianie się" ogranicza się do partii basu. Jest to męczące. Albumu słucha się przyjemnie, ale jakoś nie chce się wracać. No, ale Aes Dana nie należy do moich ulubionych artystów z Ultimae i ma prawo trochę zawieść ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Aes Dana - Perimeters

Postprzez TBk2000 20 lut 2011, 10:32

Ten minimalistyczny klimat udziala sie rowniez na jego poprzednich plytach, wiec jak widac artysta chcial pozostac wierny swemu od lat znanemu stylowi. Choc oczywiscie zdarzyly mu sie takie produkcje jak Transit, Journey Back czy Manifold, Seaweeds Corporate w ktorych zdecydowanie sie cos "dzieje", ale pojawialy sie one raczej na jakichs kompilacjach niezwiazanych z sama Ultimae. Takiego klimatu troche brakuje na Perimeters, jako pewien powiew swiezosci, ale mimo wszystko Perimeters jest bardzo dobrym albumem i na brak utworow z "kopniakiem" nie narzekam bo jakosc Perimeters i tak przebija wiekszosc Ambientowych wydawnictw ukazujacych sie w sporych ilosciach.
Do moich faworytow rowniez nalezy Anthrazit, jest taki filmowy ;-), no i to co spodobalo mi sie juz na samym poczatku, Perimeters, In Between, i (Overspring Edit) do Resin, ktory jest nieco lepszy od oryginalu.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Ambient / Downbeat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości